Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość anitek21
witam wszystkich:) ja wczoraj wzielam 1 tabletke M21b i czytam wasze wypowiedzi i nie wiem co sadzic.jedne z was polecaja jedne nie.ale nie przekonam sie jak sama nie sprobuje:) lekarz powiedzial ze moge wziac od razu choc jestem w srodku cyklu.to tez zadzialaja od 1 tabletki czy musze sie teraz jeszcze jakos zabezpieczyc dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula *
powiem krotko, osobiscie uwazam ze sa na serio bardzo dobre, nie tyje, nie narzekam na depresje, okres krotszy i prawie bezbolesny i nie trzeba zadnego kalendarzyka, bo wszystko jak w zegarku :P niedrogie :P a przy tym ile radosci z seksu :P pozdrawiam:P tylko pamietajcie ze dla kazdej dobre jest co innego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odp
witam.. ja dopiero zaczynam brać te tabletki i mam pytanie do osób dlugo juz je zażywające.. czy palenie jest nie wskazane przy braniu tego leku?? i czy jak pale to moge wiecej przytyc itd?? bardzo prosze o szybka odpowiedz na maila poniewaz nie mam inernetu a siostra mi sprawdzi maila jutro bo od czwartku zaczynam brac.. BARDZO PROSZE moj mail: stefanek_s@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichotkawesolw
wita ja microgylon biore juz 2 lat i jest super ale mam pewien problem .od 1.5 roku mieszkam na stałe w irlandii północnej dokładnie w dungannon koncza mi sie tabletki do pl pojade dopiero latem jak mam zdobyc tu te tabletki a wiem ze one tu sa pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chichotkawesolw po prostu powiedz komus zeby ci ywkupil recepte w pl i przeslal listki poczta i tyle.. a tu nawet nie slyszalam ze sa te tabletki ja tez mieszkam w irlandii od roku juz .. ale w sumie zawsze sama kupywalam tabletki i bralam ze soba ale jak gadalam z polozna to ona powiedziala ze wszyscy tak wysylaja.. :) ja biore microgynon 21 od roku i u mnie totalna tragedia libido minusowe, humorki straszne , z placzu do smiechu w sekunde ;/ , i wlasnie ktos napisal na 1 czy 2 stronie o plamkach na skorze ja tez to mam i z wlosami tez sie zastanawiam czy to nie ten *** microgynon tak zrobil ze mam takie wlosy i trace duzo tez a najlepsze jest to ze na poczatku wszytko bylo cacy .. dopiero pare miesiecy temu sie zaczelo psuc tak powoli powoli ... a ja dopiero teraz sie zorientowalam ..nie patrzalam na tabletki bo wszystko bylo okej przez dlugi okres...;/ a ze jestem w irlandii to ciezko zmienic tabletyki dobrze ze teraz bede w pl to od razu lece zmienic.. ogolnie m21 dla mnie tragedia moj chlopak mial do mnie pretensje o sex pzez to itd.. dogadac sie ze mna pozniej nie szlo takie humory mam.. teraz tez lekarzowi powiem ze chce badania chormonalne najpierw nie ma co nie bede sie meczyc pare lat zeby laskawie znalezc tabletki a przed m21 bralam takie super tabletki juz nie pamietam ich nazwy ..ale naprawde super na mnie dzialaly ..ale wycofali je ze sprzedazy to tez cos musialo im byc.. ;/ mam nadzieje ze z ciaza nie bede miala problemow pozniej pozdrowienia bede tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska18
hejka:) mam 18 lat biore 1 listek 7 tabletke i sie okropnie czuje mdłosci a najgorsze jest złe samopoczucie i to ze moj okres trwa juz tydzien a miala m przewaznie ok 5dni;/ mam nadzieje ze wszystko sie unormuje bo narazie jest okropnie chyba bede musiala zmienic prosze napiszcie mi jakie sa dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeany
a ja mam problem.pierwyszy raz tak mam.biore tabletki juz od 2 lat..zawsze dzialaly..i chyba jednak cos jest nie tak.kochalam sie bez zabezpieczenia dodatkowego pod koniec okrsu..potem przez misiac nic i pod koniec tabletek kolejnego poakowania znow..i teraz spoznia mi sie okres:(..i tak sobie mysle czy to mozliwe skoro zabezpiecznie mialo byc? moze ktos mi odpowie ale tak serio serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska18
moim zdaniem udaj sie do lekarza on ci powie. Jak wszystko bralas prawidlowo to nie powinny byc komplikacje ...hmm moze cos zle wzielas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarwiona
hej, wiec jestem juz po pierwszym opakowaniu, ostatnia tabletke przyjelam w srode a teraz juz niedziela i nie mam okresu. normalnie warije ze starchu zebym wpadki nei zaliczyla. bralam je zawsze regularnie, ylko raz mi sie zdazylo pic alkohol mniej wiecej w tym czasie (1 piwo). ile wy czekaliscie na okres po odstawieniu??? prosze o odpowiedzi bo panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka19
Zmartwiona udaj sie do apteki po test ciazowy albo najlepiej do gina... mozliwe ze te tabletki po prostu sa nie dla ciebie ja dzisiaj wzielam 1 tabletke m21 i poki co czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasla
Ja po microgynonie czekam zawsze na okres koło 4-5 dni. czyli np jak ostatnia tabletke biore we wtorek to okres mam w ndz. ewent w sobote wieczorem.na początku tez mialam film czy te tabletki dzialaja ale juz mi przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te tabletki biorę od początku roku, czuję się po nich dużo lepiej niż po jasmin ale troche przytyłam, ale lepsze kilka kilo więcej niż nocne pocenie i niespanie od uderzeń gorąca. no i dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microgynon
Brałam Microgynon od 2 lat.. Tabsy spoko. Odstawiłam bo nie mam już po co ich brać :) i zostały mi 2 opakowania. Jeśli któraś chce to mogę odsprzedać. moje gg: 5332452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia575
hej Wam..biore Microgynon i przytylam troche...czy jesli bede cwiczyc to waga mi spadnie??duzo jeszcze przytyje po nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina90
Biore te tabletki od 4 dni. moja lekarka prawie wcale nie poinformowała mnie o ich działaniu, a informacje które uzyskałam były bardzo skąpe, nie miałam też przeprowadzonego żadnego badania. na początku bardzo zdziwiła mnie niska cena tych tabletek i podejrzewałam że mogą także nie być tak skuteczne.praktycznie nic o nich nie wiem a ulotka jest dla mnie troche skomplikowanie napisana, dodam jeszcze że to moje pierwsze tabletki. chciałabym uzyskać kontakt z osobami które zażywają ten lek już od kilku lat, w szczególności prosiłabym- agate d.... (jeśli nie masz ochoty to okey) ale prosze także inne osoby.zostawiam swój numer gg 7364108. bardzo mi zależy... z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 17
hejka?biore microgynon od niedawna konkretnie od 16 dni i juz wspolzylam z chlopakiem bez zadnych dodatkowych zabezpieczen co prawda uwazalismy ale i tak sie boje.poza tym obawiam sie czy pozniej nie bede miala problemow z zajsciem w ciaze i czy stosowanie tego lekuy nie niesie za soba zadnych powiklan.poza tym zastanawiam sie czy moge stosowac ten preparat w moim wieku mam 17 lat .i jeszcze chcialam zapytac o pore stosowania tzn czy roznica 2 godzin miedzy jednym a kolejnum dniem miesiaczki ma znaczenie?prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-27
Hej dziewczyny ja mam pytanie: jak z waszym libido po tych tabltkach bo u mnie chyba troszke spadlo a jak powiedzialam o tym mojej ginekolog to stwierdzila ze glupoty opowiadam! co wy sadzicie na ten temat? pozdrawiam wszytsich ja biore te talbetki od pol roku i dolegliwosci zadnych nie utylam moze troche ale mnie sie to przyda biust mi raczej nie skoczyl no cos no tylko to libido troche mnie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara-kp
hej! mam pytanie. otóż do tej pory cały czas stosowalam regulon jednak dostałam plamień,upławów itd.. wczoraj wzięłam ostatnią tebletke regulonu a dzis bylam u lekarza i przepisał mi microgynon.. noi niby dzisiaj powinnam wziazc tą nową tabletke... tylko ze tu jest problem.. wczoraj dostałam miesiaczke bo zapomnialam wziasc jedej tabletki regulonu w ostatnim tyg.. i czy teraz mam czekac te 7 dni i dobiero zaczac brac microgynon czy jednak juz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka06
WItam wszystkim! I prosze o pomoc a raczej rade.Biore microgynon juz drugi miesiac i wlasnie skonczylam drugi listek tzn w srode.Minely juz 3 dni a ja nadal nie mam okresu! Czy to mozliwe ze jestem w ciazy??? Boje sie bo chlopak kilka razy konczyl we mnie i nie stosowalismy zadnego dodatkowego zabezpieczenia i czasami mialam skutki uboczne w postaci bolacej glowy,nudnosci i bolacych piersi,ale z racji ze to dopiero 2 opakowanie to myslalam ze to sie jeszcze unormuje.Czy to mozliwe ze jestem w ciazy jak tabletki bralam regularnie? Prosze o szybka odpowiedz! I z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie!!!!! to stres pewnie:)zdarzaja sie wyjatki ja kiedys dostalam w 6 dzien:) a zawsze dostaje w 4:) wez jakas goracą kąpiel i sie rozluznij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka06
dziekuje kochani za odpowiedz ,troche mnie to podnioslo na duchu bo jeszcze nie w glowie mi dzieci. hmmmm....to myslicie ze nie ma sensu kupowac jak narazie testu ciazowego? bo strasznie sie schizuje ta sytuacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie i od razu prosze o pomoc. biore m21 od roku i nie mialam z nim nigdy problemow az do ostatnich dwoch listko. zdarzylo mi sie ze zapomnialam w sobote wziac pigulke zatem wzielam ja razem z niedzielna...ale na nastepny dzien pojawilo sie plamienie a teraz normalnie jak bym miala okres z odstawienia... z poprzednim listkiem tez tak bylo. rozumiem ze moze wystapic plamienie ale po jednym dniu spoznienia zeby tak odrazu cieklo jak podczas okresu??co prawda kolor jest troche inny bo ciemniejszy i lekko brazowawy.. czy ktos sie z tym zetknal?? co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masika
ja biorę od 5 dni. Mam problemy z zaśnieciem i brak apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehc
STANOWCZO ODRADZAM! wpadlam po tych tabletkach w depresje i przytylam ok 8kg juz nie biore i doszlam do siebie... te czasy wspominam jak koszmar... uleciało ze mnie zycie przez te tablety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
najgorsze tabsy jakie miałam.totalna depresja .o mało sie nie rozwiodłam ,kazde gówno urastało do rangi arcyproblemu.libido ponizej minus 10000000000000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_22
ja biore m21 już prawie 2 lata i tez od tego czasu przytyłam tylko nie wiem czy to napewno wina tych tabletek, libido też mi spadło, a wcześniej nie miałam z nim problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×