Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość anka_22
ja biore m21 już prawie 2 lata i tez od tego czasu przytyłam tylko nie wiem czy to napewno wina tych tabletek, libido też mi spadło, a wcześniej nie miałam z nim problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_22
ja biore m21 już prawie 2 lata i tez od tego czasu przytyłam tylko nie wiem czy to napewno wina tych tabletek, libido też mi spadło, a wcześniej nie miałam z nim problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_22
ja biore m21 już prawie 2 lata i tez od tego czasu przytyłam tylko nie wiem czy to napewno wina tych tabletek, libido też mi spadło, a wcześniej nie miałam z nim problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_22
ja biore m21 już prawie 2 lata i tez od tego czasu przytyłam tylko nie wiem czy to napewno wina tych tabletek, libido też mi spadło, a wcześniej nie miałam z nim problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
ja brałam przez ok 3 lata i czułam sie dobrze.Libido tylko kiepskie,ale po Minulet i Jasmin nie lepsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winko
Czy komuś po odstawieniu Micro 21 zaczęły wypadać włosy??? Mi 3 miesiące po odstawieniu zaczęły i wypadają już ponad rok!!! (table brałam 3 lata) Czy ktoś miał taki problem i wyszedł jakoś z niego??? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaczek18
ale nie było zadnych sutków ubocznych. jest the best i nie tyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa miala
a miala któras zatwardzenia po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NknK
juz na dwoch forach znajduje sie moj post ale ponowie go, chcialabym poznac wiecej opinii na ten temat... otoz od 8 dni biore M21. Sa to moje pierwsze tabletki. Wczoraj kochalam sie z chlopakiem, byl to stosunek przerywany. Martwie sie jednak czy wszystko bylo bezpiecznie i czy ryzyko zajscia w ciaze jest minimalne, bo bralam te tabletki od pierwszego, a nie od piatego dnia cyklu jak tu niekotre mowicie, i zazywalam je o 17 (+/- 2h). Nie planowalam kochac sie w tym czasie, postapilam troche nieodpowiedzialnie, ale mam nadzieje ze nie zajde w ciaze. Sugeruje sie ulotka, z ktorej wynika, ze wszystko powinno byc w porzadku, ale co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bank bedzie wszystko super, przecież stosujesz tak, jak sie powinno! Ja po wielu latach brania microgynonu i odstawieniu go teraz wiem, co to za syf. Libido spada do 0, byłam strasznie \"sucha\" podczas stosunku, miałam wahania nastroju, ciagle mi przykro było z byle powodu i taka jakas krucha się zrobiłam. A odkad nie biore nic to myślę tylko o seksie i mam zajebiaszczy nastrój he he itp itd. Same zalety, z wyjatkiem braku zabezpieczenia :) Aż boję się coś zacząc brac! Microgynon ani u mnie ani u kolezanek nie spowodowal zmian w piersiach ani wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NknK
dzwonilam przed chwila do swojej ginekolog i powiedziala mi ze powinnam odczekac 10 dni by moc sie kochac... jestem zalamana. nie wiem czy nie wziac jakiejs tabletki typu "72h po" bo nie moge sobie pozwolic na ciaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nie martw sie!!!!!!! niektorzy twierdza ze one dziala od razu(tylko niby w pierwszym tygodniu warto sie jeszcze zabezpieczyc prezerwatywa)ale wy mieliscie stosunek przerywany?? tak??wiec bez obaw, marne szanse ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prararararapam
Mam pytanie do Was... Jeśli się pomyliłam i wzięłam pierwszą tabletke nowego opakowania nie po 7-dniowej przerwie, tylko po 8-dniowej przerwie?.... a potem po wzięciu 6 tabletek uprawiałam seks, to czy byłam już bezpieczna?.... troszkę sie martwie.... ... napiszcie mi , proszę.... Jestem przerażona, gdyż na innym forum, dziewczyna napisała mi, że jeśli zrobiłam 8 dniową przerwe, to bardzo źle, bo nie wolno jej przedłużyć i że teraz powinnam sie juz zabezpieczać prezerwatywą przez całe kolejne 21 dni, a ja kochalam sie bez zabezpieczenia juz po 6 tabletce :( ... Czy rzeczywiście mam przewalone? :( Aha, no i jeszcze miałam zatrucie pokarmowe i wymiotowałam jakieś niecałe 4 godziny po wzięciu tabletki.... czy zdąrzyła się juz wchłonąć czy nie? i co mam zrobić?.... Na to pytanie ta sama dziewczyna też odpowiedziała mi, ze mój organizm zareaguje jak pominięcie tabletki, bo to za krótko :| ... Błagam o jakieś informacje, rady i opinie... bo szaleje ze strachu po tych wszystkich opiniach... mam powody? pozdrawiam... i z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja bralam te tabletki pol roku i zmienilam ginekologa. jak nowy uslyszal co biore to koniecznie kazal zmienic na inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zażywałam je 4 miesiące, ale ostatni to była masakra:( skoki temperatury, zmiany nastrojów no i dużo zgrubłam:( teraz już zażywam inne!! a i pamiętajcie, nie kierujcie sie cena, bo może i są tanie, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisssss867
witam, mi dzisiaj wlasnie gin przepisal M21. wczesniej bralam novynette po ktorych moja ochota na sex byla zerwa, do tego jakies plamienia przed okresem ;/ mam nadzieje ze teraz sie to zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula...moim zdaniem...lepiej rano. Bo... -jeśli zapomnisz, to masz cały dzien na skorygowanie błędu.... -niech będzie to tabletka po śniadaniu (nie polecam na pusty żołądek) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Microgynion był za słaby....w ciągu 3 miesiecy pojawiły się pryszcze, niepokojące upławy i ine drobnostki. Zmieniłam na inne, a po 9 latach odstawiłam na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem jak narazie z nich zadowolona-biore dwa lata. Ale chyba nadszedł czas na zmiany-cena juz nie jest dla mnie zadnym atutem, a zaczeły mnie kilka dni temu w środku opakowania boleć strasznie piersi. Siostra lekrka(ale nie ginekolog) doradziła bym przy nastepnej wizycie zmieniła na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka-1987
Biorę M21 od ponad 2 lat i bardzo dobrze się po nim czuję.....ani nie przytyłam, ani nie mam żadnych plamień...a to co w tym jest najlepsze....okres trwa 3dni i praktycznie jest nieodczuwalny:) Tableteczki działają w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik19
witam wszystkich mam mały problem... włąsnie zaczne stosowac te tabletki no i interesuje mnie po jakim czasie od rozpoczecia brania tabletek moge kochac sie bez zadnych stresów?prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okno na swiat
Moj lekarz powiedzial mi ze tycie nigdy nie zalezy od tabletek a tylko ludzie to sobie wmawiają...!!! Bo jesli mamy dobry apetyt i nie mozmy powstrzymac sie od zjedzenia kolejnego paczka czy czekoladki to i tak i tak przytyjemy nie wazne czy to beda takie czy inne tabletki... A mnie martwi zajscie w ciaze po Microgynon 21- biore je juz ok 3 lat i zaczynam powarznie sie zastanawiac czy nie zmienic tabletek... Jesli ktos orientuje sie w tym temacie prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulijos
Hej dziewczyny! Mój ginekolog zalecił mi branie M21 od 1 dnia cyklu. Biore je juz dwa lata i co jakis czas robie sobie przerwe. Ginekolog powiedzial tez ze sa skuteczna metodą antykoncepcji już od 1 tabletki- także nie ma si czego bać-jesteśmy bezpieczne od razu. Pytalam ginekologa o to czy nie powinnam wziac ich w 5 dniu cyklu(bo takie opinie tez slyszalam) ale lekarz powiedzial ze nie. Ponoc jest to stara metoda i nie ma takiej skutecznosci jak wziecie w 1 niu cyklu. Co do dolegliwosci w trakcie stosowania to ja przez pierwszy miesiac mialam caly czas plamienie i to dosc mocne.. Pozniej wszystko sie uregulowalo a teraz po miesiecznej przerwie znowu plamie.. Jest to malo komfortowe niestety..Ach no i przytylam i wiem ze to wina tabletek bo przed braniem nie mialam absolutnie zadnych problemów z waga.. a teraz..ehh.. cos kosztem czegos. Wczesniej bralam diane35 ale nie sluzyly mi-mdlosci, bole glowy zle samopoczucie.Stosując te nie mam takich problemow-tylko ta waga.No i piersi mi nie urosły hehe:) Pozdrawiam. W razie pytan chetnie pomogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus11122
a czy po tych tabletkach mozna pic alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulijos
teoretycznie biorac te tabletki nie powinnysmy ani pic ani palic. Ale ja i pije i pale i jakos nic zlego sie nie dzieje.Tylko jesli pijesz to nie wymiotuj tabletki w ciagu 6-7 h zebys miala pewnosc ze jest skuteczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość envie***
aa jaka zawartość hormonow maja te tabletki?? bo ja sie wlasnie zastanawiam nad zmiana, abiore jak na razie novynete ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość envie***
aa jaka zawartość hormonow maja te tabletki?? bo ja sie wlasnie zastanawiam nad zmiana, abiore jak na razie novynete ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×