Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość veron
Mam straszny problem. Moj ginekolog jest na urlopie do koncalipca a mi sie koncza tabletki... tragedia... Czy ktoras z was nie ma na zbyciu zbednego opakowania?? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej dzej
Ja przyjmuje microgynon 21 juz ponad rok czuje sie po prostu świetnie. Zginęły mi wszystkie bóle jakie mialam poczas miesiączki nie przytyłam ani nic z tych rzeczy. Mój lekarz powiedział mi że to ze od tabletek rosna piersi to jest po prostu bajka. Każdy organizm przezywa to inaczej i tam gromadza się płyny w piersiach co powoduje ze mamy wrazenie ze urosly nam piersi a to wcale sie tak nie dzieje. A z tyciem to powiedzial mi ze i tak zalezy to ode mnie nie od tabletek bo jesli sie je bez opamietania to zawsze sie przytyje a tabletki same kilogramow nie dadza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej dzej
Ja za potrójne opakowanie w dobrej aptece płace 17 zł i jakies tam grosze jak zobaczyłam ze Iness zapłaciła aż 39 zł to byłam w szoku. dziewczyny szukajcie dobrych aptek po co az tyle przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej dzej
Chiałam jeszcze podpytać jak było z ciążą u pań które brały m21. Wiem że to zależy od organizmu ale zawsze ważne są jakieś ady i podzielenie sie swoją wiedzą . Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina87
biorę microgynon 21 od 4 miesiecy i strasznie zle sie czuje ... niestety mi nie odpowiadaja... a moje objawy to : ciagle mdłosci i nudności, bóle glowy i brzucha, ciagle zmeczenie, depresja i placzliwosc, slinotok z suchościa w ustach na pzremian, 5 kg do przodu, bardzo bolesne acz kolwiek malo obfite miesiaczki i to chyba wszytsko...ogolnie ejsli o mnie chodzi to zupelna porazka...wiem ze nie powinnam tego robic bo pzreciez od organizmu to zalezy ale NIE radze ich przyjmowac... to tabletki starej generacji dajace wiele skutkow ubocznych i a [potwierzdilo to wqileu lekarzy u ktorych sie pojawilama w miare pojawiania sie kolejnych objawow. jedyne plusy jesli chodzi o moje zadnie na temat m21 to cena i to ze sa zabezpieczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Martitka*
ja biore je od roku, piersi nie urosly ;p zadnych dolegliwosci. Dziewczyny po co bierzecie tabletki jesli uzywacie gumek, albo poprostu nie uprawiacie sexu do konca, jaki to ma sens? Rownie dobrze moglybyscie ich nie brac. A ich skutecznosc jest taka jak innych, z kazdymi tabletkami mozna wpasc. Po to sa tabletki zeby uprawiac sex do konca, zeby zabezpieczaly wlasnie, wtedy kiedy sperma dostanie sie do srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veron1988
Mam pytanie. co sie moze stac jesli tabletki przyjmowalabym o 19 kazdego dnia, a wzielabym jedenego dnia 2. Powiedzmy o tej 19 jak zawsze ale i przed 19 np o 9 rano?? Nuruje mnie to pytanie, wiec jesli wiecie to odpowiedzcie mi na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te tabletki brałam ponad 6 lat, bez żadnej przerwy. Nie utyłam mimo, że urosły mi piersi. Nie miałam żadnych kłopotów. Nie używałam zabezpieczenia - bo po co skoro od tego były właśnie te pigułki? I stosowałam je regularnie, przez cały ten czas zapomniałam tylko raz zażyć rano, wzięłam po południu i nic się nie stało. Lepiej się czułam w trakcie okresu - nie było takich super dolegliwości jak bez pigułek. Po odstawieniu wszystko wróciło do normy - jajeczkowanie itp.i było wszystko regularnie. Piersi zmalały... i powróciły bolesne misiączki. Obecnie po 2 latach przerwy w braniu pigułek właśnie do nich powróciłam (jak testowałam kiedyś inne, to mi w ogóle nie służyły) ale to z powodu leczenia i ponoc tylko na 3 miesiące. Jak będzie tym razem - się okaże. Mam nadzieję, że to był wyczerpujący opis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do veron1988- Czy dobrze rozumiem, że wziłaś dwie tabletki jednego dnia? o 9 i 19? W ulotce jest napisane że mogą wystapić nudności lub krwawienie i nie jest wskazane przyjmować większej dawki niż 1 tabltka dziennie. Jeśli nie miałąś żadnych dolegliwości to wszytko ok. Ale tak się nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika518
witam!!was!!ja łykam te tabletki juz 5lat z przerwa na urodzenie dziecka poniewaz odstawilam i za 2tyg w ciazy byłam.łykam je cały czas sa tanie ok8zł,i bardzo dobrze sie czuje barzdo po ciazy schudłam lykajc je jedyny ubytek jaki mam to dostałam dosc duza wade wzroku na-3,5.pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veron1988
Witam. O ile tycie to dosc popularny minus tabletek o tyle inne rzeczy niekoniecznie sa tym spowodowane. Nie mozna zwalac wszystkiego na nie. Tak mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ktos sie pytał jak to jest z ciązą, jesi zazywaląs microgynon..... ja Micro brałam bez przerwy przez 4 lata, mimo ostrzezen mojej ginekolog, ze czas juz przystopowac i zrobic przerwę. Rok temu wyszłam za mąz i odtsawiłam tabsy. ( w sierpniu) stosowałam się do zalecen lekarza, która powiedziala ze nie nalezy od razu starac sie o dziecko po odtsaiwniu piguł, ale po poł roku. Starania rozpoczelismy więc około marca 2007. Teraz jestem w ciązy:) w 4 tygodniu. Bardzo bałam się ze nie zajdę.ze to wszystko przez te cholerne tabletki. Ale jestem, i nie martwie się ze nie zajdziecie w ciąze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wachania nastojów miałam pzrez 2 pierwsze opakowania sądze że organizm się przyzwyczajał...Byłam drażliwa i bardziej płaczliwa. Ale teraz biorę już ponad rok i wszytko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neVermind
nie wiem biore dopiero 3 dni...boje sie jedynie że przytyje.Ale bardziej niż tego boje się ciąży więc zobacze co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala79
Hej.Ja bralam 4 lata micrigynom i bardzo dobrze sie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYm...Widocznie
te tabletki nie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszniów
ja zaczełam stosowac m21 jako pierwsze tabletki anty i moj ginekolog powiedział ze mam zaczac brac w drugim dniu okresu zaznaczyła ze na opakowaniu pize ze w pierwszym ale ja mam wziac w drugi a po zaczeciu stosowania ceraz i sie pogorszyła piersi mni bola i w ogole zle sie czuje niewiem mam je odstawCC ale ja tak brdzo lubie sie koch z moim chłopakiem ze nie wiem czy mam dalje ryzykowac ciaza bo wszystkie mowicei ze tzreaba wziac w 5 dni po miesiaczce boje sie odpiszcie mi cossssss!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w 5 dni po miesiączce? pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania bierze się po 7 dniach przerwy. A jakie masz inne dolegliwości niż bolesne piersi? To że Cię bolą są efektem zatrzymania wody...Mogą np. Ci rosnąć...Więc to chyba nie kłopot.Jeśli sie czujesz źle to zgłoś się do ginekologa i opowiedz mu o swoich dolegliwościach, najprawdopodobniej zmieni Ci na inne tabletki. Ja osobiście uważam że tabletki są najlepszym zabezpieczeniem i nie rezygnowałabym z nich, co najwyzej zmieniła na inne. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycja90
cześć !:) kurcze ja właśnie mam te tabletki i będę je brała dopiero pierwszy raz (tylko czekam na miesiączkę) ale z tego co tu czytam to boję się trochę bo większość z Was piszę że przytyła a ja nie chcę:(( Już i tak za dobrze wyglądam a jak jeszcze przytyje to będzie porażka:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keethanna
słuchajcie możemy dyskutować na temat skuteczności i wrażeń jakie każda z nas miała ale tak naprawde doradzanie czy odradzanie komus jest nielogiczne bo każda z nas ma inny organizm i to co w jednej przypadku bedzie efektem ubocznym innej bedzie na plus.uwazam ze komentarze w stylu zaszłam w ciąze po stosowaniu danych tabletek nie są sensowne gdyż odstraszają dziewczyny przed ich stosowaniem a nie ma nic gorszego niz seks ze swiadomością ze może wpadnę.sama używałam mase tabletek i jestem w stanie was zapewnic ze porównując z moimi koleżankami zawsze miałyśmy inne objawy, a zdażyło sie że wmawiając sobie dolegliwości mojej koleżanki po pewnym czasie sama zaczełam je miec wiec po co to straszenie.bądzcie zdrowe i cieszcie sie sexem bo przeciez po to są te wszystkie tabletki.pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgagii007
hej ja biore juz a znaczy koncze 1 opakowanie i jakos nie zauwarzyłam przyrostu wagi a jak tylko zauwarze to od razu odstawiam bo to do szczescia nie jest mi potrzebne:)piersi mnie bardzo bolały na poczatku ale juz coraz mniej moze urosły ja nie zauwarzyłam dla mnie zawsze beda małe i to bardzo za małe:)a drobir kobietki nie pytajcie sie z kazdym razem o to czy przytyjecie bo KAZDA jest z nas inna i ma inny metabolizm i to ze ja nie przytyłam nie oznacza z ktoras z nas zazywajacych tez nie przytyje:)zycze miłego uzywania ze wspanaiłego seksu:)pod kazda i w kazdej postaci:)i z kim sie i dzie sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogoogoogooogsia
depresje mialam wiec zmienilam na inne tablety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgagii
Depresja ja chyba zaczynama wpadac coraz czescieje jetem smutna i plakac mi sie chce! a wczesniej nie było o tym mowy zostaly mi jesze 2 tabletki al nie wiem czy mam je wziac bo wałsnie straciłam wcozraj hcłopaka i partnera do seksu wiec nie wieem czy jest sens dalej sie truc??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgagii
Depresja ja chyba zaczynama wpadac coraz czescieje jetem smutna i plakac mi sie chce! a wczesniej nie było o tym mowy zostaly mi jesze 2 tabletki al nie wiem czy mam je wziac bo wałsnie straciłam wcozraj hcłopaka i partnera do seksu wiec nie wieem czy jest sens dalej sie truc??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2922
Moja historia jest taka... Miesiac temu urodzilam sliczna coreczke a ze jak narazie nie chce miec nastepnego dziecka poszlam do lekarza (w Londynie) by mi cos przepisal na antykoncep... Zmierzyl mi tylko cisnienie i przepisal M21, mowil tez zebym wziela przy pierszym dniu cyklu.Sama nie wiem juz co mam o tym myslec--zwlaszcza ze pierszy raz w zyciu bede brala jakiekolwiek tabletki antykon...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób jak uważasz nikt Ci tutaj nie napisze bierz, badz nie bierz. To wszytko zalezy od organizmu. Sama widzisz ile kobiet tyle różnych opini!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wiem, że powinno brać się tabletki od pierwszego dnia okresu(zaczynam brać). niestety dzisiaj się to przytrafiło, a ja zapomniałam wykupić tabletki. czy mogę zażyć pierwszą tabletkę rano jak najszybciej je zakupię, a potem drugą wieczorem??czy może któraś z Was miała taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij brać od 2 dnia cyklu, zabezpieczaj sie dodatkowo 7 dni i bedzie wszystko ok. taką informacje znajdziesz tez na ulotce wiec jak tyllko kupisz tabsy to przeczytaj dokladnie i nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×