Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość veron
Witam. Stosowalam te tabletki. Jesli chodzi o wrazenia to jak najbardziej na plus. Chociaz powiem szczerze, ze na samym poczatku mialam mdlosci po nich, ale moj lekarz stwierdzil, ze to normalne kiedy zaczyna sie brac tabletki. Czytalam ostatnio raport w jakiejs gazecie bodajze w Cosmopoloitanie na temet najpopularniejszych tabletek w Polsce. Na 3 miejscu jest Microgynon 21. Niestety zdaniem autora reportazu jego popularnosc nie wynika absolutnie z efektow jakie daje, a jedynie z ceny...sa czesciowo refundowane przez NFZ, wiec o wiele tansze od innych dostepnych na rynku i dlatego chetnie wybierane. Jesli chodzi o wlasciwosci to wyczytalam, ze inne tabletki bija je na glowe. Na pierwszym miejscu byly Yasmin czy Yasminelle - cos takiego. Pozdrawiam dziewczynki. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m 21
do malenkka!! bardzo diekuje za odpowiedz.jestem troszke zakrecona :) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgssa
do m21 Malenkka zle Ci powiedziala, zawsze zaczynasz tego samego dnia co pierwsze opakowanie, jezeli zaczelas brac w sobote to to zawsze bedzie sobota. tzn zaczelas sobota, skonczysz piatek i zaczynasz w nastepna sobote. siedem dni bez tabletki czyli sb,nd,pn,wt,sr,cz,pt i osmego dnia bierzesz pigulke. pwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgssa
sorki dobrze powiedziala, tylko ja zle zinterpretowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko88
dzięki za odpowiedz... o to mi właśnie chodziło :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-27
do maleńka: bardzo dziekuje za porade. jak bylam po tablekti to pani ginekolog powiedziala ze wszytsko jest w porzadku a ja nigdy wczesniej nie mialam najmniejszych problemow z okresem zadnych niespotykanie silnych boli ani jakos opoznien. wiec tak sobie mysle ze to od m21 bo to pierwszy raz jak sie dzieje cos nie tak. dziekuje ze mnie uspokoilas ale mam jeszcze jedno pytanko? wczoraj sie kochalismy i teraz krwawie normlanie krwia. male ilosci co prawda ale u was tez tak bywalo po stosunku? bo czytalam juz na roznych forach ze sie zdazalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko88
to wkoncu jaka pewnosc daja te tabletki?? bo po tym co napisala "veron" calkowicie zgupialam. Ja osobiscie jednak boje sie ze tabletki mnie zawioda i dlatego jeszcze nie pozwolilam sobbie na sex do samego konca :( naszczecie mam wspanialego chlopca ktory to rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
hej dziewczyny. ja dzisiaj wieczorkiem wezme pierwszą tabletke m21. zobaczymy jak to będzie. ostatnio przez rok brałam yasmin. i wszystko było ok....ale ta cena...troche za dużo. poprosiłam swoją panią doktor o cos tanszego i przepisała mi m21. poszłam do apteki i byłam w szoku....taka cena? troche sie przerazilam że to jakies badziewie :P i szybko przyszłam na wasze forum. okazalo sie że te tabletki są poprostu refundowane i stąd taka cena. a i ch skuteczność zapewne taka sama jak i tych tebletek co kosztują 40 zł. bo przeciez wszystkie tabletki anty mają jedno i to samo zadanie - zabezpieczac nas i to niezależnie od ceny, co o tym sądzicie? pozdrawiam wszystkie laski na tym forum. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
victorias--- jeżeli brałaś te pierwsze tabletki, skoncz opakowanie i zrob jak zwykle 7dniowa przerwe i w dniu w którym powinnaś wziąść tebletke z nowego opakowania weź m21 poprostu... wsztystko bedzie w porządku , ja tez własnie zmieniam z yasmin na m21 i pani doktor tak wlasnie mi kazała.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak zrobię. Mam wrazenie, ze lekarz przepisał mi Mercilon, tylko dlatego, ze sam ma z tego korzysci. Mowilam mu, ze bralam Microgynon i dobrze sie czulam, a on ze teraz moge nowych sprobowac. Haha. Eksperymenty sobie robi! Tylko, ze ja sie zle czuje po Merciolonie i jestem spuchnięta. Aż płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
to zmień lekarza. po co masz sie męczyc? tu chodzi o twoje zdrowie. a on to jakis nienormalny jest hehe. ja za m21 zaplaciłam 39 zł ale za takie potrójne opakowanie, czyli jakies 13 zł za takie małe pojedyncze. i jeszcze raz ci radze zmien lekarza po co sie meczyc przez jakiegos debila! a powiedz mi jak na ciebie wpływał microgynon bo ja dopiero zaczynam brać i sie obawiam co i jak... napisz mi cos o tym dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Microgynonie nie miałam żadnych skutków ubocznych, nawet plamienia w poczatkowym okresie, a ten Mercilon niby ma tak malo hormonow, to dlaczego tak puchnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lola-27: Mi się nigdy nie przydażyło bym krwawiła po stosunku. Ale jakiego typu to jest krwawienie? uspokoiło się już? a może to resztki błony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze strasznie dużo płacicie za Microgtnon ja w mojej aptece płace za 3 opakowania 20zł i 10gr. Raz jak zmieniłam aptekę to zapłaciłam 25zł i byłam zła, że tak dużo, ale 39zł to przesada!!! Poszukaj \"ines195\" tańszej apteki!!!! Jak się używa zgodnie z instrukcją M21 i nie zapomni sie o tabletcę to tak samo zabezpieczają jak te drogie. My z ukochanym również nie kochamy sie do końca, ale to tylko ze względu na moją psychikę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines195
ojj maleńka to duzo tracisz, zaufaj tabletkom,nie poto sie trujesz żeby nie mieć z tego żadnych korzyści. zobacz ile jest kobiet zażywających tabletki anty i kochających się do końca... i nikt nie jest w ciąży(no znaczy są wpadki ale to przy nieregularnym stosowaniu lub wymioty albo biegunka) ale stosowane regularnie dają zabezpieczenie! przełam się, zobaczysz że warto :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m 21
a ja wroce do ceny m21.u mnie na wsi-włocławek :) ,kosztuja te piguly ok 6 zl.he he!tzn pojedyncze opakowanie.ps.dzieki za odpowiedzi na moje pyt. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananekke
Biorę M21 od roku, wszystko super, a zwłaszcza cena i ogólne samopoczucie, ale te 6 kilogramów, które przytyłam na pewno nie. Mam taki apetyt, że nie wiem i...tyję..i tyję i nie mogę zrzucić, pomimo ćwiczeń...Rezygnuję z nich. Jednak wiem, że nie na wszystkie kobiety tak działa:)Ja jednak podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-27
do malenka: wiesz co potrawaly 2 dni i teraz znowu mam brazaowe plamy. moze lepiej pojde z tym do lekarza?. tak sobie pomyslalam ze jak mi nie przejdzie do poniedzialku to pojde :) co ty o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lola-27: Wiesz zawsze lepiej się upewnić i zasiegnąć rady specjalisty, jak Cię to bardzo nie pokoi to idz do lekarza...Uspokoisz sie przynajmniej. Pozdrawiam sercecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-27
do malenka: dzieki za wsytskie rady jak cos to bede jeszcze pisac na forum jak nie ede czegos wiedziec oki? jeszcze raz wielkie dzieki :)dam znac co u mnie i czy mi przeszlo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-27
oj dzis juz jest 15 dzien jak caly czas krwawie kurcze mam juz dosc moj lekarrz przyjmuje w srode i ide do niej bo mnie te tabletki chyba nie sluza. kurcze niewiemm czy ktos w was tez tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m21
witam wszystkie kobitki!!skonczylam pierwsze opakowanie m21.w 3 dniu przerwy wystapilo krwawienie-bezbolesne i slabe.zaczelam kolejne opakowanie,jak na razie bez zadnych plamien itp.nie mdlilo mnie,nic poprostu nie dolegalo.jedyny minus to troszke za duzy apetyt.teraz i to minelo :) czyli u mnie microgynon 21 jes na PLUS!obawiam sie tylko czy po stosowaniu tych tabl za np 4 lata bede mogla miec dzidzie???kiedys bralam cileste-dlugo-i dzidze mam.zdrowa 16 miesieczna.ale jak to jest po m 21???jezeli ktos zna odpowiedz jak to jest z ta plodnoscia po tych pigulach to ja poprosze :) a ha! mam 26lat(jezeli to cos da) pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma rożnicy jakie bierzesz tabsy, nie ma tak że po tych zaszłas bez problemu a po innych mozesz nie zajść, to zalezy od organizmu kobiety a nie od tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m21
do moniak...niby masz racje,ale po cileste nawet u moich kolezanek nie bylo problemu z zajsciem w ciaze a słyszałam że jednak po m21 kobitki probuja po pół roku,dłużej i nic.no ale dzięki za odp.pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m21
a i dodam ze to nie ja sobie wybrałam m21 , tylko moja ginekolog (która jest b.dobra) i zastanawiam sie nad zmiana(tabletek),bo jeżeli chodzi o piguły to dla mnie cena nie gra roli...to jednak nasz organizm i nie ma co na nim oszczędzać.dobra..kończę,bo takie morały prawie ,że się nie dobrze robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasla
Ja brałam yasmine, potem yasminelle i totalna tragedia. Cały czas bolały mnie nogi, głowa, brzuch. Kłuło mnie pod kolanami, pokazały mi sie zyły. potem nagle jakas wysypka. Depresja, płacz, humorki. Robiłam badania na zakrzepice i rózne inne bo czułam sie tragicznie-szczególnie dokuczał mi ten ból nog. W końcu odstawiłam te tabletki chociaz lekarka mówiła, że są dobre mimo tego ze czułam sie obrzydliwie:)Najwyraźniej mam uczulenia na drospirenon. teraz biore microgynon, jest ok, newet nie czuje ze cos łykam, nogi przestały boleć,żyły pochowały się, czuję się swietnie. No i te tabletki są tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo juz z tabletkami tak jest, ze czasami musi upłynąć sporo czasu i wiele prób aż się znajdzie te odpowiednie. Świetnie że Tobie się w końcu udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×