Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Gość Agnezee80
witam ,,,, ja równiez dołaczyłam juz do grona męzatek ;) było nerwowo ale wyszło wszystko ok w domu byłam po 5:00 zabawa fajna ale du o obowiazków POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE WITAM W GRONIE ŚWIERZO UPIECZONYCH MĘŻATEK:) JA JUŻ DRUGI TYDZIEŃ IDZIE JAK MAM MĘŻA I JEST CUDOWNIE NIGDY NIE CZUŁAM SIĘ TAK SZCZESLIWA :), A NA WESELU FAKTYCZNIE DUŻO OBOWIĄZKÓW TYM BARDZIEJ ŻE MY BYLISMY JESZCZE Z KAMERZYSTĄ W PLENERZE I U FOTOGRAFA WIEC GODZINA POTEM PODZIEKOWANIA RODZICOM TORT OCZEPINY WSZYSTKO NAS GONIŁO :) A JESZCZE Z KAZDYM TRZEBA BYŁO POSIEDZIEĆ POGADAĆ AHHH ALE BYM TO JESZCZE POWTÓRZYŁA ... NO W SUMIE MOJE MARZENIE Z DZIECINSTWA SIĘ SPEŁNIŁO BYŁAM KSIĘŻNICZKĄ :) KOCHANE JAK MAM ZDJECIE WAM WYSŁAĆ? JAK TO SIĘ ROBI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
asia jak to wkleilaś bo ja swoje tez bym wkleiła tylko nie wiem jak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym podzieliła się zdjęciami, ale na razie nie ma kiedy ich \'obrobić\' do potrzebnego formatu, na razie za duże są - tak mówi mąż ;) ogólnie adal biegamy - co chwila coś nowego wychodzi... jutro w końcu do pracy - nie chce nam się, ale co zrobić - a ślub i wesele przeszły nasze oczekiwania i było naprawdę SUPER pozdrawiam a tym co PRZED życzę cierpliwości i opanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
ASIA- no, no, rzeczywiście księżniczka:-) Ja wrzucałam zdjęcia na www.fotosik.pl i tam nic nie musiałam formatować. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wrzucałam zdjecia na ww.fotosik.pl i kopiowałam ostatni link i wklejałam go w forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo, ja jestem, ale w pracy na razie więc nie za bardzo mogę pisać... coś się obawiam, że nasz topik padnie :( kwiecień się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
Witam, mój ślubny i ja mamy jeszcze niecałe dwie doby do ślubu kościelnego :) Nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ja też w pracy :-( z tym ze u mnie nudy i moge siedziec na kompie ale tak kwiecień sie kończy zaczyna sie maj i teraz mysle o mojej podroży poślubnej ktora rozpoczyna sie 17 maja hura hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuuuuuuuska
Hejka dziewuszki!!! Witam Was wszystkie, dopiero dziś znalazłam chwilkę, aby odpisać, wczoraj dopiero pierwszy dzień w pracy i było tyle opowiadania, że nawet nie mogłam usiąść i napisać do Was. Więc ja już PO i czuję się super a dziewuszkom na jutro mowię stanowcze nie ma się czego bać, strach ma tylko wielkie oczy, ja bym to z chęcią powtórzyła, było poprostu cudownie, rodzice zrobili nam dwie piękne niespodzianki: w kościele śpiewała nam przecudownie dziewczyna AVE MARYJA a na koniec zagrała na skrzypcach piosenkę COOLIA tą co idą pod taką górę w białych gajerkach, urządzili nam po oczepinach pokaz fajerwerków trwający ok5min, łzy same cisneły się do oczu. Sprawdziła się dziewuszki moja przepowiednia, że spadnie nam obraczka w kościele i rzeczywiście i na dodatek moja hehehe, ale każdy obrócił to w żart. Zabawa wyśmienita, a zdania na moj temat są jednakowe: najbardziej wyluzowana panna młoda jaką ktoś widział hehehehe nie było czegoś takiego, że o ja mam suknię to nie mogę pobalować a jak nie!? tańczyłam do samego rana a przed 7 zasówałam jeszcze rockendrola hehehe. O 5 rano mój luby zaczął tak płakać, że nie mogliśmy go ze świadkiem uspokoić, bo on twierdził, że to nasz pierwszy wschod słońca jako małżeństwo i, że to go tak wzruszyło! ogólnie super, ale czekam teraz na płytę bo wiele rzeczy poprostu mi umkneło jakieś 80% ;) wspomnienia do końca naszych dni z najwspanialszego dnia i nocy w życiu. Trzymam za Was dziewuszki kciuki i nie martwcie się wiem, że to słyszycie na codzień, ale na 100%będzie dobrze, chyba że pan młody wam wywieje czego nikomu nie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
Ja jako cywilna mężatka i jutrzejsza meżatka kościelna przyznaję rację izuuuśce- nie ma się czym zbyt mocno stresować :) bo po fakcie najważniejszy jest moment przysięgi i chwila kiedy zostajemy sami jako małżeństwo :) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUUUUUUSKA GRATULUJE KOCHANA :) CIESZE SIĘ ZEBY ŁO CUDOWNIE JA TEZ BYM TO POWTÓRZYŁA JESZCZE KILKA RAZY ( ALE TYLKO Z MĘŻEM HIHIHI;)) JA TEZ NIE OSZCZĘZAŁAM SIŁ ANI SUKNI BALOWAŁAM DO RANA BYŁAM PEŁNA ENERGII. MIMO WYSOKICH OBCASÓW;). TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZE PANNY MŁODE.... JAK PRZYSIĘGACIE TO PATRZCIE SWOJEMU MĘŻOWI W OCZY TO TAKIE SŁODKIE UCZUCIE:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zgadzam sie w 100% z przedmówczyniami, nie ma się czego bać ale każda musi to sama przezyć i stwierdzić już po, że strach ma wielkie oczy... my wczoraj oglądaliśmy płytkę DVD z naszego Ślubu i Wesela, wróciły wspomnienia, było też śmiechu co niemiara... pozdrawiam... s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od 21.04.2007 jestem szcześliwą męzatką!!! Wszystko było pieknę! Slub cudowny, zero stresu, piękny kościół, super przystrojony, piekna msza! I o nie moja opinia! Dla mnie i mojego małżonka głębokie przeżycie,do którego się sumiennie przygotowaliśmy! Wesele super! Goscie dopisali, i wszyscy się bawili do białego rana! Z naszej strony wielki wysiłek, bo nie zchodziliśmy z parkietu i w wesele iw poprawiny, ale opłacało się! Bo naprawde zabawa była przednia! Teraz wróciliśmy z 3 dni miodowego miesiąca, bo ja jutro do pracy. Potym wszystkoim nasuwa mi się refleksja: warto czekać na tego jedynego, i ci conie chcą siępobierać z różnych względów wiele tracą... niby jest tak samo,aleinaczej, lepiej i cudowniej. My oboje czujemy,że jesteśmy teraz jednością ijestnam barzo dobrze pozdrawiam, zyczę wszystkim tylucudownychchwil iwzruszeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnezee80
hej "kwietniowki" ja we wtorek po slubie wybrałam sie z moim mezem do Zakopanego na 4 dni było super ;)) non stop razem no teraz powot do pracy i obowiazkow pozdrawiam, dałabym fotki ale nie wiem jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnezee80
wielkie dzięki .... to już koniec naszego miesiąca.. wszystkim kwietniowym pannom młodym jeszcze raz wszystkiego co najlepsze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( zanika nasz wątek:(, słuchajcie moze zaczniemy pisać na roche inny temat np. dziecka ciazy , męza , małżenstwa:) czy któraś z was moze już bedzie miała dzidziusia albo w niedalekiej przyszłości ? albo planujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
ASIA23- tak, ja nie tyle, że planuję... Jestem w ciąży:-D Bardzo owocna podróż poślubna! Tak się oboje cieszymy! Życzę wszystkim tyle radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
agnezeee, fajny bukiet. gdzie go wynalazłaś? Zrobiłabym sobie coś podobnego, tylko innego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gad55
to super asia23 grauluje serdecznie i zazdroszcze :) piszcie dalej dziewczynki co u was slychac po slubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×