Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Gość Agnezee80
witam was w naszym miesiącu ;) 20 dni i ten najwazniejszy dzień juz prawie wszystko załatwione jak wasze nerwy ?? czy juz cosik sie daje we znaki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, dziś 1-szy dzień naszego miesiąca, my jeszcze równo 4 tygodnie :) baaardzo się cieszę, zawsze uwielbiałam kwiecień, początek wiosny, święta wielkanocne a teraz jeszcze nasz najwazniejszy dzien :) superrrrr My jeszcze nie mamy kamerzysty, w swieta bedziemy załatwiac. Menu wsteonie ustalone. Winietki nie zrobione ale w trakcie :) robie je sama :) P.S. usadzacie swoich gości? macie moze jakis klucz :) według którego to robcie :) np. młodzi tu, starsi tam, samotni jeszcze gdzie indziej....usadzic gosci to bedzie chyba problem mały cos mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
JA NIE SADZAM GOSCI KAŻDY SOBIE USIĄDZIE Z KIM BEDZIE CHCIAŁ BO NIBY SKĄD JA MAM WIEDZIEC CZY TA Z TA CIOTKA W DANYM MOMENCIE SĄ KUMPELE CZY CZASAMI W TYM MOMENCIE JEDNAK NIE WOLE SIE NIE MIESZAĆ DO TEGO JEDYNIE CO TO POPROSIŁAM PARE OSÓB MI NAJBLIZSZYCH ABY USIADŁO PRZY MOIM STOLIKU A RESZTA TO MNIE NIE OBCHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Hej:-D My też nie wybieramy miejsc gościom. niech sobie siadają wedle uznania. Tylko Nasz stolik jest "rozplanowany" Miłej niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
my tez nie sadzamy gosci jedynie swiadkowie przy nas a reszta usądzie jak zechce kurde juz tak blisko tylko 20 dni !!!!! powoli mnie nerwy biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak usadzam, kilka osób mnie prosiło, bo byli na paru weselach gdzie ludzie ścigali sie kto gdzie usiądzie, bo nikt z brzegu nie chciał i każdy jak najblizej młodych. JAkoś usiadziemy z rodzicami i to rozplanujemy, aby było optymalnie, a jak ktoś zechce to zamieni się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESĆ WAM DZIEWUSZKI :) JA MAM STRASZNEGO STRESA :) OJOJOJ JAKIE MOTYLKI W BRZUSZKU:) JESZCZE TROSZKĘ 12 DNI :) BOJE SIĘ - KUPIŁAM BIELIZNE W SALONIE NOCE I DNIE PIEKNA BIELIZNA :)ZAPŁACIŁAM 200 ZŁ POZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie bawie w robienie winietek na stoły, tak sobie wymysliłam, że na kazdej z nich z tyłu będzie jakis ladny cytat o miłosci (np. cos z poezji gałczynskiego, asnyka, kofty) albo cytat Jana Pawła II albo po prostu jakies teksty z piosenek np. Rubika :) albo np. na zasadzie dialogu, na winietce partnera/męża/chłopca będzie :"Za kwiatek z bibuły wycięty I za tort z marcepanem Za narty i obrazek święty Kochaj mnie, kochaj mnie kochana Kochaj mnie, kochaj mnie kochana\" a na winietce jego partnerki/żony będzie: \"Za lato i kompot z agrestu I za śnieg w Zakopanem I za to, że wciąż obok jestem Kochaj mnie, kochaj mnie kochany Kochaj mnie, kochaj mnie kochany\" To z piosenki :) i tego typu dialogi :) Może być ...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADAMISIA PEWNIE ŻE MOŻE,BARDZO ŁADNE:) ZŁAPAŁO MNIE PRZEZIĘBIENIE:( MUSZE SIĘ WYLECZYĆ DO WESELA TYLKO JAK SIĘ ECZYĆ W PRACY???:( POZDRAWIAM WAS:) PS CZY KTÓRAŚ Z WAS WIE JAKA BEDZIE POGODA 14 KWIETNIA? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny ten cytat. A ja mam już suknię w domu, tzn u Mojego M. w domu ( bo u mnie nie ma gdzie przechować), śliczna, cudowna, piekna, bajeczna, ja już chce aby był 21.04!!!! Chce ją włożyć!!! Fajnie tym kwietniówkom co w święta mają, tu już tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
DZIEWCZYNY wczoraj mialam próbny makijaż i fryzure te ktore nie zamieżają iść na próbny to odradzam bo 1. makijaż robila mi 2 razy i okazało sie ze ten pierwszy to nie bardzo pasuje 2. fryzure zrobił mi ładna ale w dniu na ślub bedzie musiał byc nieco inna tzn. musza być bardziej wypuszczone włosy jak sie juz raz robi fryzure to sie już nie da jej poprawić bo jest za dużo lakieru we wlosach zcyli jest możliwość dogadać sie z fryzjerem co ma nam poprawic we właściwej fryzurze pisze to bo wiem ze nie wszystkie chcą iść na próbną bo szkoda kasy ale wiezcie mi lepiej wydac nieco wiecej i byc naprawde zadowolonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Idę dzisiaj mierzyć suknię, bardzo się denerwuję. Wczoraj zakupiłam bieliznę ecru, mam pończochy, jeszcze torebka (tylko nie mogę dostać w kolorze capuccino). Cieszę się, że znalazłam fotografa, trochę póżno, ale jest!:-) No i trochę panikuję! Nie wiem, co na pierwszy taniec np. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi torebkę uszyła krawcowa z tego samego materiału co sukienkę i świetnie pasuje. Ja dziś mam drugie zajęcia z tańca ale u innego prowadzącego bo po namysłach po pierwszym razie postanowiliśmy zmienić szkołę. Pogadamy o muzyce, co nam Pan poleci no i co o niebieskiej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede miała torebki swiadkowa mi weźmie moje rzeczy które potrzebuje do swojej torebki:) wiecie jaki miałam sen???? że zespół mi nie zagrał pierwszego tańca ze wzgledu że ksiadz nam go nie poblogosławił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulam! jestem tez ciekawwa co Wam powie na temat niebieskiej piosenki!-czy da sie jednak przy tym ladnie zatamczyc? chcielibysmy ja miec na pierwszą ale jeszcze nie zaczelismy sie uczyc....nawet walca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEja, lekcja tańca była świetna 1,5 godziny minęło szybko. Świetny instruktor, widać jak kocha taniec i daje z siebie wszystko. Namówił nas na wiedeńczyka na pierwszy taniec a nie angielski. Bo jest bardziej rytmiczny , mimo że szybszy ale przez to mniej ważna jest postawa i każdy krok, który w wolnym tańcu widać bardziej. Rozmawialiśmy o niebieskiej, powiedział, że tam nie ma jednoznacznej melodi walca, dopiero pod koniec, a wcześniej taki misz masz i nie da się przy tym ładnie tańczyć. Najdziwniejsze to co powiedział o słowach piosenki - że jak sie dobrze wsłuchać i pomyśleć to bardziej ona przypomina odchodzenie do raju (tego po śmierci) niż w nowe małżeńskie życie. Zbił mnie tym z tropu. I już sama nie wiem o czym ta piosenka.... Więc będzie wiedeńczyk, tylko jeszcze nie wiem jaki utwór. Dziś druga lekcja i ma nam jakieś propozycje przedstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna pp
cześć..... ja jeszcze nie odczuwam, że zbliża się ślub,mój,nasz,28.04. wszystko już jest prócz pierwszej piosenki... samego małżeństwa się nie boję....:) ale w centrum zainteresowania nie lubię być. jaki macie plan dnia w dniu ślubu.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
justyna- my też mamy ślub 28.04! ale nam to strasznie szybko leci bo mamy jeszcze inne pozaślubne sprawy na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna pp
nam też czas szybko leci każdy dzień jest zajęty przez jakąś sprawę...... to takie uczucie jakby nie moja impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna pp
nie wiem czyje to-->ale na ślub wszystko gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
właściwie tak...jeszcze nie mamy potwierdzonej obecności kilku osób na obiadku po ślubie; brakuje mi jeszcze jednego detalu stroju; a poza tym wszystko dopięte...Teraz tylko obserwuję prognozy pogody, bo do ślubu jedziemy bryczką.. a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie to już 21 kwietnia... podobniejak justyna pp nie lubie byc w centrum zainteresowania i dlatego tak się denerwuję... z każdym dniem stres coraz większy... ale damy radę jakoś ;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam problem nie wiem jak chce być uczesana:( nie chce rozpuszczonych włosów ani też koka , zastanawiam się nad upinaniem loczkówczy macie może jakieś zdjećia takiego czesania bo za bardzo nie weim jak to może wyglądac. no jeszcze 10 dni :) copraż bliżej. Są wsród nas osoby które biorą ślub na świeta ? pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
najwiekszy stres pojawia sie tydzień przed weselem w każdym bądź razie ja tak mam zaczoł pojawiać sie juz w zeszłym tyg. a ten to już szał ŚLUB W NIEDZIELE!!! jetsem bardzo podekscytowana i też nienawidze być w centrum uwagi a tu ups kamera przez cały czas na mnie skierowane i na mojego mężusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaaaaa to juz tak blisko niedziela:) mam nadzieje że się pochwalisz jak było może podtrzymasz nas na duchu, ja w kazdym bądź razie trzymam za ciebie kciuki w pierwszy dzien świąt:) u nas w sobote bedzie tydzien :) zacznie się odliczanie :) ale nam tydzien ostatni stuknie bo poniedziałek wolny czwartek tez i piątek.... i jeszcze troche załatwiania jest, ale ---bedzie dobrze bedzie dobrze bedzie dobrze ;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna pp
pogoda mam ndzieje dopisze w tamtym roku tak ładna była dopiero w czerwcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
Nie stresujcie się zbytnio :) ja jestem już po cywilu i wiem ze jedyne czym się warto stresować w dniu slubu to: czy mamy ze sobą dowód i obrączki :) reszta będzie na pewno ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna pp
miło to czytac, bo mimo logicznego myślenia jakiś strach oblatuje, że się przeróce zachacze o kiecke etc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnezee80 ,adamisia i rafalkowa jak u was przygotowania??????? gdzie sie podziewacie przez cały tydzien :) szybciutko się tu trzeba zameldowac ;). A tak serio to czas leci nieubłaganie szybko, musz spisac sobie co nam jeszcze zostało żeby niczego nie przeoczyć. Juz załatwilismy baeczkę do ubierania kościoła, bierze 50 zł i ślicznie dekoruje. W ta sobote mam jeszcze zjazd w szkole i same koła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 zł? To czym będzie ubierać bo to bardzo tanio? Czy tylko opłata za sama usługe bez materiałów do ubrania np kwiatów? Nasz walc wiedeński rozkręca się, układ coraz ładniejszy. Mamy na płycie ze 30 utworów przy których można go zatańczyć i w święta musimy się na jeden zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×