Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Magdulam ja nie mam w kompie tej piosenki ale za to wejdź na stronę programu jak oni śpiewają, i tą pioseknkę spiewał ksiądz z plebani chyba w drugim odcinku. Musisz wejść kochaniutka w streszanienia odcinków :) powodzenia i polecam jest to piekna piosenka :), nam zostalo 3 tygodnie zleci zleci nawet nie bede wiedziała kiedy :) pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwawa
ASIA23 co to za wodeczka za 13 zł??? a ile tam finlandia kosztowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wódka za 13 zł to starogardzka. A finlandia to nie wiem , ale w hurtowni alkohol jest tańszy, tylko jak bedziecie kupować to zawsz mówcie że to na wesele inaczej liczą, bo jesli kupujesz dużą ilośc to oni moga ci policzyc jak na odsprzedaz np do sklepu i licza drożej. A tak zawsze oszczędniej zresztą po co przepłacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
asia23 są różne hurtownie ja ostatnio byłam w takiej i powiedziałm ze na ślub 200 butelek dała mi 10 % upustu ale ta wódka z tym upustem i tak wyszła drożej niż w niejednym sklepie tak wiec trzeba szukać szukać i szukaćjak chce sie kupić troche taniej i tzreba byc przede wszystkim zorientowanym jakie sa ceny w sklepie żeby sie czasami nie dac nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca_jedna
8.04 (wielkanoc) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska
hello!!! Ale jestem szczęśliwa! Wczoraj odwiedziła mnie stara dobra znajoma i razem szukałyśmy bukieciku w interku. Natka zaproponowała abyśmy skoczyły do jej znajomej, która jest florystką. To co tam usłyszałam powaliło mnie z nóg. Czy słyszałyście aby kwiaciarka pytała o dokładny wzrost mój i świadkowej, dokładne tony koloru sukni mojej i świadkowej, kolor koszuli i musznika pana młodego i o charakter świadkowej? Poszłam z gotowym pomysłem w głowie, ale to jak ona go przekształciła, normalnie niewierzyłam. Chciałam bukiecik zrobiony na podobę wachlarza z jaśniutko różowych róż zupełnie zamkniętych z dodatkami białych piórek i srebrnych cyrkoni. I tak też będzie tyle, że mój wachlarzyk będzie zrobiony na żywym koralowcu z oceanu w kształcie wachlarza. Moja świadkowa przyjeżdża dopiero dwa dni przed ślubem i sama muszę dla niej wybrać wiązaneczkę, po to florystka pytała się o charakter. Odpowiedziałam, że hard-rockowy i, że suknia czarno bordowa. Bukiecik dla niej będzie zrobiony z bordowych róż z dodatkami czarnych piórek i perełek, a niech mają o czym gadać;) a, że ma wzrostu190cm to wiązaneczka będzie długa u góry w kształcie kuli. Jestem super zadowolona.Przepieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska
powiem Ci agnezze80, że ja też szukałam dłuższy okres w interku i w rożnych katalogach i oczywiście zgodzę się jest tam wiele pieknych bukiecików, ale tak naprawdę nic nie powaliło mnie z nóg, dlatego sama obmyśliłam projekcik a florystka dodała mu tylko charakteru. Wymyśl sobie coś o czym marzysz może np jakieś konkretne kwiatki i kwiaciarka już coś dalej wymyśli z tego będziesz najbardziej zadowolona bo będziesz miała satysfakcję, że sama coś wyyśliłaś bynajmiej ja tak myślę. pozdrowka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska
jeszcze zapomniałam wam powiedzieć, kupiliśmjy już prezenciki rodzicom na czas podziękowań, srebrne zegareczki dla mam i z chartowanej stali dla tatkow i teraz dajemy do grawerki, DLA CUDOWNYCH RODZICÓW do tego kwiatki i chyba bedzie ok jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a dużo jest chetnych na te miesiace maj-czerwiec bo ja musze niestety sie troche śpieszyć...miało być w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sporo- na sobote 28 kwietnia 5 par! a to male miasteczko.. W maju jednak pewnie mniej ze względu na przesądy i takie tam:), mozesz próbowac załatwiac na maj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze w przesądy - mam znajomych którzy wzieli ślub w maju i sa b. szczęśliwym małżeństwem od 11 lat. W tym roku moja przyjaciółka bierze ślub w maju na dzień matki, tak samo jest z miesiącem z literką r, co ma literka do naszego szczęścia :-), zresztą najważniejsze zeby się szanować a nie życ według zabobonów. Ja w końcu musz sie wybrac na zakupy bo sny coraz to koszmarniejsze ehhh musze bukiet jeszcze wybrac :) zostało 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kupiliśmy obrączki w piątek, tzn zamówiliśmy, trudno było zdecydować się, ale wkońcu wspólnymi siłami, http://www.wec.com.pl/product.php/1,21/625/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-98.html podobne, tylko że innej firmy i nie wklęsłe a równe. Ale kolorystycznie takie. Mojemu bardzo podobały sie i ja jak popatrzyłam na nie wiedziałam, że są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulam b. ładne obrączki :). babeczki co u was ja juz mam stresa na 3 tygodnie przed ślubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! gdzie się podziały wszystkie kwietniówki???? Nie wiedzieliśmy co grawerować na obrączkach i zostaliśmy przy dacie, a Wy co grawerujecie? Już nie raz tu czytałam o snach, koszmarach itp no i dziś mnie dopadło. Po raz pierwszy o ślubie tzn o nieudanym ślubie :-( Ale kiedyś w jakiejś książce przeczytałam, że sny są odwrotnością rzeczywistości i zły sen zapowiada powodzenia i odwrotnie. Oby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE OBY :) no nie mam pojęcia gdzie się podziały babeczki kwietniowe czy sa takie zajęte juz szykowaniem ślubu ???????. Kochanre teraz to musimy sie wspierac ;) a nie zostawiac :) pozdrawiam i życze każdej takiej pogody w dniu slubu jak jest dzisiaj u mnie przynjamniej słonko słonko i słonko WIOSNA:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dopiszę się do Was, co Wy na to? Biorę ślub 28 kwietnia i na samą myśl, ciarki mi przechodzą. Ciągle nie mam fotografa, a tak bardzo bym chciała, żeby ktoś się tym zajął profesjonalnie. Mój wujek robi świetne zdjęcia, ale gdyby coś nie wypaliło, to zostanie nam tylko płyta z filmem. Wiem, że teraz łatwiej jest załatwić studio niż np. sesję w plenerze, ale może nam, się jeszcze uda. Kto wie....... Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Witajcie Kwietniowki, rowniez te "nowe" :-D Ja już sie nie mogę doczekać. W piątek odbieram suknię. I wszystko już gotowe... Tylko pozostaje czekać na przyszłego męza, a przylatuje dopiero w sobotę wielkanocną... No mam nadzieję, że zleci te półtora tygodnia. Ja nadal mam obawy, ale będzie co ma byc. W sobotę zamierzam isc do fryzjera zrobic balejaż, ale sie zastanawiam czy przez 2 tygodnie nie zrobią mi się widoczne odrosty... No ale wlosy nie rosną tak szybko...Chyba :-P --->magdulam- my na obrączkach mamy datę i swoje imiona(ja- Jego, a On moje) TRZTMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO :-D 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUŻ TEŻ NIE MOGE SIĘ DOCZEKAC FRYZJERA:) CHCĘ PODCIĄĆ KOŃCÓWKI I ZROBIC PASEMKA, ALE WŁASNIE BOJĘ SIĘ ZE PASEMKA WYPLOWIEJĄ ALBO BEDĄ ODROSTY CHYBA Z TYM JEDNAK POCZKEAM I ZROBIE PRZED SAMYMI ŚWIETAMI MOZE ZA TYDZIEN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA ALE MAM MIESZANE UCZUCIA, WYPEŁANIA MNIE RADOSC A ZARAZEM STRACH :/ HMM TO PRAWIE TAK SAMO JAK SZŁAM NA EGZAMIN NA PRAWO JAZDY CIESZYŁAM SIĘ ZE BEDĘ JEŹDZIC SAMOCHODEM A STRES POWODOWAŁ TURBULENCJE NOGI :) HEHE ALE ŚLUB - KURCZE NO BĘDE PŁAKAC JAK NIC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja mam fryzurę ślubną po świetach i wtedy najpierw robią mi balejaż a potem fryzurę, chyba będę w salonie ze 4 godziny!!!!! A znacie może jakieś strony gdzie można pościągać różne walce angielskie bez programu do ściągania? Bo ta niebieska piosenka to trudna i taka bardziej wiedeńska niż angielska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, melduję się posłuszniejako jedna z panien kwietniowych :) u mnie też stres daje znać o sobie, jakoś jednak być musi, prawda? my wygrawerowaliśmy tylko datę ślubu 21.04.2007 poza tym to nerwówka, po Świętach idziemy ostatecznie podać liczbę gości i menu ustalić trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
hej "KWIETNIóWKI" Ja dziś na 17:00 idę do fryzjerki zrobić cosik w końcu z moją fryzurą a jutro po południu jesteśmy umówieni z fotografem-kamerzystą na ustalenie wszystkiego dokładnie i podobnie po wizycie u kamerzysty mamy spotkanie z naszym grajkiem pozdrawiam WAs ,,nasze terminy tuż tuż http://abcslubu.pl/suwak/01_19_2007_21_4_2007_ 24.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska-iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ale cudowny , sloneczny dzień dzisiaj!!!!! Wczoraj miałam spotkanie z Panią z firmy dekoratorskiej i będę miała śliczny kościółek. 16-20 stojaków z kwiatami i materiałem zwisającym przez kościół, w wejściu brama z kwiatów - taki łuk, duży bukiet przed ołtarzem, krzesła i klęczniki ubrane w materiał. Na zdjęciach wyglądało to ślicznie. Tylko że ten bukiet przed ołtarzem tylko żywy a reszta sztuczne kwiaty, ze względu na cenę. Ale i tak będzie fajnie. W sumie u mnie w rodzinie nikt jeszcze nie miał tak ubranego kościła więc będzie to nowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
WITAM mi zotsał juz tylko tydzien grawerowaliśmy sobie nasze imiona i date slubu w poniedziałek jestem umówiona na próbną fryzure i makijaz i zobaczymy co to bedzie aż starch pomysleć ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaa to ty w święta wychodzisz za mąż? To trzymam kciuki, daj znac jakbylo, opiszesz nam dobrze:)? i moze jakąś fotką sie pochwalisz? Ja jeszcze mam 4 tygodnie ale juz bym chciała zeby minął ten czas. choć wiem że biegnie jak szalony!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to moja koleżanka-od ponad roku mężatka-dzis sie pochwaliła swoja maleńką córeczką taka śliczna mała słodka... Nie mogę się doczekać kiedy my będziemy mogli się tak cieszyć, no ale cóż, chcemy po kolei-najpierw ślub- to trzeba jeszcze nieco poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
dokladnie w święta mam slub o 14 w kościele się rozpoczyna tak wiec trzymajcie kciuki aby wszystko dobrze poszło i aby była piekna pogoda :-) jak bede miec juz fotki to wam przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
---->kaaaaaa-- Będzie pięknie, niezależnie od pogody bo to Twój, Wasz dzień:-) A my...jeszcze 13 dni i też mam nadzieję, że ten 14 na zawsze pozostanie w mej pamięci, jako ten jeden z piękniejszych... Bo mam nadzieję, że piękny będzie też dzień, w którym ujrzę Naszego dzidziusia, no mam nadzieję, że niejednego... Pożyjemy zobaczymy ;-P Kochane🌻niówki :-P jutro 1. kwietnia- zaczyna się dla Nas wszystkich wspaniały miesiąc, Nasz miesiąc:-D Pozdrówka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×