Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

kościół ona sprzata i ubiera w kwiaty, kazda ławka jest ubrana kwaituszkami z kokardkami dywan czerwony, ubrane krzesełka dla młodych i świadków, no i w wejsciu sa łuki z kwiatów. Kwaty dobrane sa do stroju młodych czyli w naszym wypadku bedzie to ecru. Mówiła jedynie że młodzi dokupują bukiety na ołtarz jako podarunek ale my nie musimy ze względu na wielkanoc i bedzie cały ołtarz w kwiatach:) a to wszystko za 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jestem :) Ja mam jeszcze 3 tygodnie, jeszcze sporo szczegółów nie dogranych mam, ale co najważniejsze jest :):) A ty masz slub w święta już?? bo piszesz ze kwiaty będą ze względu na Wielkanoc>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
No, witajcie Babeczki:-D --> ASIA23- jestem, jestem...tylko ten czas tak nagle przyspieszył. Mój Skarb przylatuje w sobotę, tak się cieszę, mimo że zobaczymy się dopiero w poniedziałek. No, już od soboty zaczynamy odliczanie, prawda? :-)A co do fryzury.. Mam ten sam problem. Kok- nie, rozpuszczone też nie- bo do czego przypnę welon? Myślałam, żeby ładne loki zrobić, zebrać trochę boki i jakoś delikatnie podpiąć. Mamy z fryzjerką coś wymyślić. -->magdulam- rzeczywiście tekst niebieskiej jest już jakby relacją z życia, ale mi to nie przeszkadza, jest piękny, choć rzeczywiście trudny do zatańczenia, a wiadomo, że w tym dniu to stres, więc wybraliśmy coś łatwiejszego. -->kaaaaaaa- koniecznie napisz jak było. Będę trzymać kciuki:-) A wiecie co... Poszłam do fryzjera zrobić "odrosty" i zamiast blond balejażu mam na głowie gorzką czekoladę. Dobrze, że choć włosłów sobie ściąc nie dałam:-P Człowiek w stresie dużo rzeczy robi... Ale nie jest źle:-) Wyjeżdżam rano, więc parę dni mnie nie będzie. Życzę Wam wszystkim zdrowych,spokojnych i pogodnych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych. Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
drogie kolezanki proponuje zrobic sobie doklejane rzęsy u kosmetyczki nie jest drogo bo zapłaciłam 25 zł. a rewelacyjny efekt po prostu supcio ponoc trzymająs ie 2 tyg. ale warto polecam !!! dziś ide zrobic sobie pazurki hi hi hi to juz w niedziele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
a i jeszcze musze napisać coś co mnie bardzo zbulwersowało kapela ktora bedzie grała na moim weselu chciała nas skasować 250 zł. za odprowadzenie do kościola a kościól znajduje sie 4 domy przed moim czy;li za 2 min. pracy co za ździerstwo!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> kaaaaaaaaaaa Odprowadzenie do kościoła? To jakaś tradycja? Słyszałam że orkiestra u niektórych gra przed domem na wyjscie ale o prowadzeniu do kościoła nie. Z której częsci Polski jesteś? Może być fajnie wy idziecie do kościoła i orkiestra wam gra - jak dobrze zrozumiałam. :-) U mnie orkiestra tylko na sali. Ile robili ci ślibny makijaż? Tzn ile to trwa? bo ja w domu sama to bardzo szybko się maluję a tak zastanawiam się ile to specjalistka robi? ------> Asia23 to bardzo tanio masz ubranie kościoła, bardzo, bardzo. Ja za 300 zl cała alejka stojaki z kwiatami, pokrowce na 4 krzesła, łuk przy wejściu i duży bukiet z żywych kwiatów przed ołtarzem. Wszystko ecru tak jak nasze stroje :-) -------> rafalkowa, fajnie że nareszcie będziecie razem, ja też niedawno te emocje powrotu przeżywałam, razem wiele fajniej przygotowywać się do ślubu. W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T B A B E C Z K I !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TANIO MAMY KOŚCIÓŁEK:) kaaaaaaaaaa ale to już blisko masz:) co do sztucznych rzęs to się boje że mi odpadną w trakcie mszy lub błogosławieństwa albo jedne się odkleja a drugie beda siętrzymac b. mocno.... wole nie ekseprymenrować , wystarczy że paznokcie bee miała sztuczne bo żelowe wiec mi to wystarczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izussska
hej dziewuszki! dawno sie nie odzywała, stres stres i jeszcze raz stres, a to jeszcze dwa tygodnie, ale przez te świeta to zleci tak, że szok. Bardzo się boję, już mam sraczkę normalnie. kochane nie zapomnijcie o nas po ślubie i opiszcie wszystko co i jak z dokładnymi szczegółami:) życzę wam spokojnych, pogodnych, zdrowych i przedewszystkim szczęśliwych świąt wielkanocnych. 3majcie się buźka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
nie jest to tardycja tylko ja mieszkam 5 domów za kościołem to nei ma sensu jechać autem bo odrazu byśmy z niego wysiadali dlatego chciałam aby nas orkiestra zaprowadziła ale za ic h 2 min. pracy hnei zapłace 250 zł. bo ja na to pracuje 1/3 miesiąca sorki za te byki ale pisze z paznokciami zrobionymi które sa troche długie :-) a ile palcićie za zagranie w domu?? co do rzęs ja robiłam je w czwartek i do dziś sie trzymaja jest ok!! a wyglądaja bardzo zalotnie po prostu super!! na jedną powieke przypada ok. 5 oddzielnie przyklejanych kępek ktore trzymaja si e2 tyg. a puxniej sie odlklejaja a jak nie to należy iść do kosmetyczki aby ściągła naprawde nie ma sie czego obawiac efekt jest super warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
a makijaż ślubny oki 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdaEda
tak sobie dzis poczytalam znalazlam troche czasu i szczerze to chyba powinnam miec takie stresy jak wy albo i gorsze a nie mam wcale, zwlaszcza ze slub pod koniec kwietnia, a ja mieszkam w angli i wracam do polski dopiero 12 kw, a nie mam ani bielizny, ani butow, ani obmyslanego bukietu, ani zaswiadczenia z urzedow, ani alkoholu na wesele zamowionego, podobnie moj Misiek oprocz garnituru zamowionego nic wiecej, o wlosy bede sie martwic po powrocie itd ....sadzicie ze powinnam sie zaczac powaznie zamartwiac?? pozdrawia Next Kwietniowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
nie martw się- ze wszystkim zdążycie. My przed ślubem cywilnym też nie mieliśmy dużo czasu na przygotowania, a jednak wszystko się udało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
no juz 14 dni i nadejdzie ten dzien ... dziwczyny a jak z panienskim ???? czy juz po ??? czy przed ??? ja mam w sobote 14 kwietnia ma nas byc ok 15 napiszcie jak Wy planujecie spedzic ten wieczór panienski -"ostatni" WESOLUTKICH śWIąT żYCZę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po półmetku Świąt... przy okazji jeszcze WESOŁYCH pożyczę :) co do panieńskiego to ja nie zamierzam takiego mieć i już... odliczanie wielkie już zaczęłam i coraz bardziej sie boję... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS PO SWIĘTACH :) U NAS JESZCZE 4 DNI DO SLUBU :) BARDZO SIĘ BOJE JUZ NIE MAM SPANIA, I TYLE RZECZY JESZCZE DO ZROBIENIA. KAAAAAAAAAAA JAK DASZ RADE NAPISZ JAK BYŁO U CIEBIE BO JESTEŚ JUZ PO:) GRATULUJE PANNIE MŁODEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Hej Wszystkim:-D --->kaaaaaa- gratuluję pierwszej kwietniówce-mężatce, wpadnij zdać relację, jak będziesz miała chwilkę:-) ---> ASIA23- no, zostały tylko 4 dni, ale to zleciało...a ja nadal nie mam bukietu... ...muszę się spytac moich muzykantów czy za doprowadzenie do sali z kościoła też tak dużo chcą... Pozdrówka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
kaaaaaaaaaa- no teraz jest dobrze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkowa macie juz wszystko? mi się ciągle wydaje że czegoś nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grodetta
ale wamz adroszcze a ja mam jeszcze 2 m-ce i 10 dni bleee ja juz chce czewriec...powiedzcie czy to zleci szybko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo szybko zleci, moje 9 miesiecy zleciało nawet nie wiem kiedy a dwa mieisące???? 14 lutego były moje urodziny i za dwa miesieice miałam brać slub teraz sa juz 4 dni czas leci niebiańsko szybko:) bardzo się boje ale i jestem bardzo zadowolona ciesze się ogromnie. takie mieszane uczucia, najpierw chciałam żeby7 szybko minął czas a teraz żeby jeszcze było ze dwa tygodnie :) no cóż 4 dni to 4 dni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaa czekamy na ciebie:)!!! na twoje relacje moze jakies fotki?? :) asia23 masz juz rzeczywiscie bliziutko, fajnie Ci!!ja jeszcze 2,5 tygodnia :) bede ostatnią z kwietniówek, zwlaszcza ze slub w niedzielę:) i nie mogę się doczekać!! tez bym chciała JUŻ :) o a my jeszcze butków dla pana mlodego nie mamy fryzura próbna za tydzień seans solarium rozpoczęty :) włoski poniszczone doszczętnie, jakiejs intensynej kuracji potrzebuję,nie wiem co im sie stało :( chyba ta klimatyzacja w pracy je wykńcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
ja też mam ślub 28. kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też sie denerwuję i to z każdym dniem coraz bardziej, jutro kolejna przymiarka, w przyszłym tyg odbiór sukni, brakuje mi tylko rajstop / pończoch i części bielizny... dziś w końcu zamówiliśmy kwiaty, pod koniec tygodnia idziemy do \'naszego\' lokalu ostatecznie omówic menu, DJ,a itd., itp. czas płynienieubłaganie a ja się boję... i chciałabym juz być PO pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
--->ASIA23- na szczęście już mamy... nie mogłam się zdecydować na jakiś bukiet, ale dziś podjęłam decyzję, no i zobaczymy-moja wizja urzeczywistni się w sobotę:-P A pogoda ma być rzeczywiście piękna, wierzę, że tak będzie. Bardzo szybko minęly miesiące oczekiwania i zostały tylko 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
odliczam ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem załamana okres mi się na tyle spóźnił że akurat mam dostac na sam ślub:( . totalna załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA23 - mam ten sam problem, też będę miała okres w czasie ślubu😭. Może jeszcze bardziej się spóżni, tak do po ślubie, czego Ci oczywiście życzę:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
:-D --->ASIA23- wiem, co czujesz- moje przewidywania wskazywały na to samo, na szczęście teraz jestem pewna. Może jeszcze bardziej się spóźni. Podobno stres tak działa. A jak @ przyjdzie to coż.. i tak to będzie piękny dzień:-) jeszcze ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WIEC BABECZKI JESTEM Z WAMI DZISIAJ PO RAZ OSTATNI PRZED SLUBEM IDE NA URLOP BEDE W CZWARTEK ZA TYDZIEŃ CZYLI PO ŚLUBIE, BARDZO SIĘ BOJE ALE WAM WSZYSTKO OPOWIEM JAK BYŁO, RAFALKOWA POWODZENIA TRZYAMJMY ZA SIEBIE KCIUKI BEDZIE PIĘKNIE :) DZIEKI DZIEWCZYNY BO DZIEKI WAM JEST ŁATWIEJ PRZETRWAC TE CHWILE OCZEKIWANIA I WIEM ŻE NIE JESTEM SAMA I NIE TYLKO JA SIĘ DENERWUJE. BUZIAKI PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×