Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Do Siego Roku wszystkim:)Świeta mineły i czas powrotu do pracy... Mamy juz zaproszenia:)Nareszcie:)Rozpoczynamy wysyłanie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W NOWYM ROKU:) weszłam w nowy roczek z anginką :(..... ale zaproszenia już mam własnie dzisiaj przyszła paczka :) mój misiek już kupił garnitur i wszystkie dodtaki ale nie wie czy ubrac krawat czy musznik.... sama nie wiem co mu doradzić;) a u was jak przygotowania z nowym rokiem ruszyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez wczoraj odebralismy paczke z zaproszeniami:) i kiedy zapraszacie na kwiecien? juz od teraz? My chyba niedlugo zaczniemy,choc moze sie przeciagnac. A ile w rpaktyce trwaja nauki przedslubne? My jeszcze PRZED pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
JA JUŻ PIERWSZE ZAPROSZENIA DAŁAM BYŁAM NA ZAKUPACH W PIĄTEK I KUPIŁAM JUZ ZAPROSZENIA, WSTĄŻKI NA GARNITUR, WSTĄŻKI NA WÓDKE (NALEPEK NIE BEDZIE), ORAZ 2 KIELISZKI PRZYSTROJONE W KWIATUSZKI POD KOLOR SUKNI JEŻELI CHODZI O NAUKI TO MY BYLIŚMY 2 RAZY I 1 W PORADNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia my jak juz zrobimy ostateczną liste to zaczniemy wypisywac zaproszenia i w lutym zaczniemy je rozwozić. Co do nauk to u nas trwaja 3 misiące. nawet niecałe zalezy od parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) czy można się przyłączyć?:) ja równiez biorę ślub w kwietniu, dokładnie w świeta:) ustalilismy datę tydzień temu, mamy już sporo załatwione, ale obawiam się, że nie zdązymy ze wszystkim, bo jak czytam o parach planujacych slub w rocznym ponad wyprzedzeniem to ogarnia mnie panika:) ale jakos to mam nadzieje będzie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
cześć moonisia gratuluje bedzie dobrze ja też mam w świeta i jeszcze prace mgr. na głowie i sesje egz. ale bedzie wszystko ok tylko ze przez cały czas chodze z głową w chmurach i myśle o tym moim ślubie zamiast wżiąść sie do roboty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ślub tak bardzo nie zajmuje, bardziej przejmuję się rosnącym pod sercem maleństwem:) nie zwracam wielkiej uwagi na te wszystkie drobiazgi, dodatki, staram sie podejść do wszystkiego ze spokojem i bez wielkiego szumu:) slub doda Ci skrzydeł i prace na pewno świetnie napiszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ PABLO
WITAM SERDECZNIE! Jestem DJ-em , gram na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ PABLO
Przepraszam ,że wjechałem z marketingiem w tak piękny temat,ale przeczytałem ogłoszenie tyle,że ono było z listopada. Pozdrawiam i zyczę wam wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC MOONISIA SUPER ŻE MASZ MALEŃSTWO JUŻ POD SERDUSZKIEM JA WCZORAJ BYŁAM U LEKARZA ŻEBY ZACZĄĆ PRZYGOTOWANIA DO BYCIA MAMUSIĄ, MAM BRAC JUZ KWAS FOLIOWY I ZROBIC DODATKOWE BADANIA KRWI. ZABDAŁA MNIE I POWIEDZAŁA ŻE WSZYSTKO JEST DOBRZE CYTOLOGIA TEZ WYSZŁA OK :). A CO U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to maleństwo nie było planowane:) zdarzyło się, i chociaż na początku byłam przerazona jak to będzie, już doszłam do siebie i się strasznie cieszę;) ślub też mieliśmy brać dopiero za rok, ale zdecydowaliśmy, że trudno - pójdę z brzuszkiem do ślubu, bo dzieki temu będzie nam łatwiej dostac akademik, załatwiać chrzest dziecka itp:) i tak oto mamy 3 miesiące na przygotowanie wszystkiego:) Asiu w takim razie dbaj o siebie, oszczędzaj się i nastawiaj pozytywnie, że za jakiś czas zamieszka pod sercem mały bobasek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisiu niczego bardziej nie pragne :) a u ciebie który to miesiąc? a wogóle to ogromne gratulacje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo:) to jest dopiero początek, 10 tydzień, mam nadzieję, że w dniu ślubu (5 miesiąc) nie będę jeszcze strasznie gruba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedziesz, moja kolezanka brała ślub w sierpniu i była w 5 misiącu ciązy, i naprawde było mało widac ale po slubie zaraz ją wypchało. a nawet jak bedzie widac to nie ma czego się wystdzić bo dzidziuś to dar od Boga. Do slubu macie juz coś załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to różnie bywa, bo moja koleżanka była już dosyć gruba w 5 miesiącu, ale trudno - brzuszka się nie wstydzę tlyko nie chce wyglądac jak wieloryb:P nie mamy zbyt dużo - salę, księdza, zespół i kamerzystę, ale w sumie to jest najważneijsze:) z resztą jakoś zdążymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie duzo? to macie sporo załatwioione:) nas naszczeście nie interesują kocharki i produkty na jedzenie wszystko mamy w cenie sali 120 zł osoba z poprawinami. Natomiast alkohol i produkty na cista i babke która je upiecze , no i tort.no i nauki nas czekają :) ale top za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn salę i zapłacone za osobe(115 od osoby z poprawinami), trzeba tylko zamówić ciasta, tort, napoje i alkohol:) tez się nie bawimy z kucharkami i produktami:) nauki mamy jeszcze ważne z liceum i ksiądz uzna je nam, musimy iść tlyko 3 razy na jakies spotkania z poradnictwa rodzinnego:) najgorzej bedzie z sukienką, czy znajdę jakąś ładną dla ciężarnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA JA BYŁAM PO SUKNIE I JEST SPORO SUKNI I PRAWIE KAŻDĄ MOŻNA PRZEROBIĆ ALBO SZYĆ NA MIARE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) W końcu kupiłam buty:)) ale to nie jest szczyt moich marzeń, ale brałam takie co były dobre na moją nogę, jeszcze kuzynka ma mi pożyczyć swoje ślubne, bo mamy ten sam rozmiar nogi i są juz rozchodzone, więc będę miała też coś pożyczonego:) Dziś byłam po metrykę chrztu , ale okazalo się, że nie ma tam adnotacji o bierzmowaniu:( więc muszę jeszcze jechać do parafi , gdzie odbywało się bierzmowanie. Muszę jeszcze pisać podanie aby mi przysłano akt urodzenia ( tak to jest jak rodzice się przeprowadzali) Zaliczkę za salę i jedzenie mam zapłacić do końca stycznia. Koszt z poprawinami wynosi 110 zł. Jak chcecie to mogę Wam podać menu jakie będzie na weselu. Do tego ciasto ( w połowie stycznia bedę zamawiała, ale chcę się umówić na degustację tych ciast). I najważniejsze, ostro się odchudzam , bo jak po Nowym Roku stanełam na wadze , to się załamałam, że nawet w rozmiar 44 się nie zmieszczę:((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
hej Wszystkim dołaczam do Was ja mam ślub 21.04.2007 prawie wszystko załatwione po niedzieli w koncu pora na sukienkę no i jutro idziemy załatwic poradnie zycia rodzinnego i reszta sama pokolei pozdrawiam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
wyżej miało być :) pomyłkowo jeszcze raz pozdrawiam i POWODZENIA W PRZYGOTOWANIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj miedzy kwietniówkami:) miło że jest nas coraz wiecej:) ja dzisiaj załatwiłam fotografa:) 60 zł za jedno ujęcie i teraz zalezy ile ujęć chcemy:) nauki zaczynami w lutym , musimy jechac pod koniec miesiaca do usc po zaświadczenie które ważne jest tylko 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Witajcie Dziewuszki! Przylaczam sie do "kwietniowek". Ja mam slub 14.04.07 i juz nie moge sie doczekac. Mamy juz prawie wszystko zalatwione- suknia juz wisi, tylko butow brak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
----->adaamisia fajne..naprawdę bardzo mi sie podobaja, tez podbnych szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki też rozglądam się za bucikami i garniturem dla mojego narzeczonego, adamisiu, szkoda że zapisałaś się w marcu, my idziemy w lutym więc zdam relację :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, kupilam je w salonie Katrin Cymbeline przy ul. Leszno w Warszawie Tez nie mamy jeszcze garnituru, mam nadzieje ze nie trzeba na niego oczekiwac 3 miesiace jak na suknie... Szukamy jasnego a tu kolekcja letnia dopiero na wiosne...tak nam powiedzieli w jednym z salonów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się martwię zdjęciami, bo nie chcę w studio, a z plenerem może być różnie. Nie mam żadnego pomysłu na fajne zdjęcia ale pod dachem, może coś podpowiecie. a z przygotowań to kupiliśmy już wódeczkę i zamówiłam zaproszenia. Planujemy pod koniec lutego zacząć je rozdawać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×