Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

a i dostałam namiar na dziewczynę która czesz i maluje. Podobno bardzo ładnie. Muszę do niej zadzwonić i dowiedzieć się co i jak. Fajnie, bo ona przyjeżdza do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.. wizyta na tym forum poprawia mi nastrój:) bo dzis jakis ciężki dzien echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
a ja w piątek idę na pierwsza przymiarkę i niemoge się już doczekać krawcowa powiedziała mi że to tylko sprawdzenie rozmiaru i suknia nie bedzie przypominała ślubnej ale i tak jestem podekscytowana tym faktem że bedzie przymiarka :-) ja juz mam zaproszenia wypisane tylko muszę je rozwieź rodzinie a tak nie mam na to czasu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziś umówiłam się z kosmetyczką na makijaż ślubny, ale fryzjerka ma juz zarezerwowany termin 21 kwiecień:((. Zaproszenia mamy zamiar doręczać dopiero w połowie lutego. A tak juz wszystko pozałatwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
JAK JA POWIEDZIAŁAM MOJEMU FRYZJEROWI ABY MNIE UCZESAŁA TO SIĘ BARDZO UCIESZYŁ A JAK MU POWIEDZIAALM ZE TO W ŚWIĘTA WIELKANOCNE W NIEDZIELE TO MIAŁ MINĘ JUŻ NIE TAK WESOŁĄ ALE JUŻ SIĘ ZGODZIŁ I NIE MÓGŁ WYCOFAĆ HA HA HA NA MAKIJAŻ I FRYZURE ŚLUBNĄ JEST JESZCZE DUŻO CZASU JA PLANUJE TO ZROBIC TAK W POLOWIE MARCA ZAPROSZENIA JUŻ BEDE ROZDAWAĆ JAK TYLKO BEDE MIEĆ CHWILE WOLNEGO BO MAM SPORO GOŚCI DO PROSZENIA DO URZEDU POJEDZIEMY PRAWDOPODOBNIE W PIĄTEK I KOLJNA KASAZ TEGO TYTUŁU A ILE SIĘ PŁACI ORIENTUJECIE SIĘ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaci się 84 zł. Ale chyba za szybko idziecie do urzędu, bo zaświadczenie jest ważne tylko 3 miesiace. No tak ale jak w świeta to teraz będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA WCZORAJ Z RODZICAMI ROBILISMY LISTE GOŚCI I LICZYLIŚMY ILE BUTELEK WÓDKI KUPIC ;), ZAPROSZENIA ZACZNIEMY ROZWOZIC W LUTYM. DO URZEDU STANU CYWILNEGO POD KONIE CSTYCZNIA IDZIEMY. POMALUTKI IDZIEMY DO PRZODU :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wódeczke już kupiliśmy, trzeba jeszcze winko i szampana kupić, i wszystkie napoje. Tylko nie wiem ile i jakie. Pierwsza przymiarka sukni w marcu, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moja przymiarka bedzie dopiero 6 kwietnia :/ czyli tydzien przed ślubem;p. a wódeczke gdzie kupowaliście? bo ja szukam hurtowni, napoje tez musimy kupic oraz owoce, jeszcze babeczke do pieczenia cista nie załatwiłam a trzeba już o tym pomysleć;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódke załatwił nam tata mojej koleżanki przez hurownie na Bokserskiej, ale oni nie sprzedają indywidualnym klientom, bo na faktórze którą dostałam są wpisane jakieś delikatesy. Z tego co się orientowałam dobre ceny są w carrefourze i tam mieliśmy zamiar kupić. Soki chyba też w jakimś takim kupimy a owoce to w piątek przed weselem na jakiejś giełdzie spożywczej. Oj dziewczynki coraz mniej czasu... powoli zaczyna mnie ogarniać panika ... Kobitki podpowiecie coś z tymi zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wódkę to carrefour oferuje jeszcze do dużego zakupu sporą ilość coli, tylko, że na razie ze świętym mikołajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Hej Dziewuszki! Ile wodeczki na glowe? A orientujecie sie ile ceni sie fotograf- my chcemy tylko podsawowe zdjęcia? A moze ktoras z Was jest z Wrocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczy się 0,5 l na głowę. My na 60 osób dorosłych mamy 90 buteleczek. Chcemy rozdać rodzinie na koniec przyjęcia więc dlatego taki zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my liczymy litr na głowe. z porpawinami, 20 butelek na sama brame. fotograf u nas liczy sobie 60 zł za jedno ujęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko dylemat kogo wybrac do pieczenia ciasta, niby sa babki 2 i biora 15 zł za blache +swoje składniki. liczymy żeby było 20 blach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a my liczylismy 0,5 litra na parę! i jaz zakupiona. A teraz zastanawiam sie czy nie za malo..? niby rodzina z tych raczej niepijących:)A dokupimy jeszcze wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalkowa, ja jestem z Wrocka. My mamy załatwione wszystko przez restaurację, teoretycznie alkohol mamy bez ograniczeń, ale mówili nam, że nie sądzą, aby zeszło więcej niż 0,7 l wódki na głowę. Tym bardziej, że mamy jeszcze wino. Z ostatnich newsów: Mam już uszytą sukienkę (aż mi tęskno za przymierzaniem, to było świetne uczucie), kupione buty i dodatki (nie mam tylko biżuterii), zaczęliśmy w poniedziałek nauki przedmałżeńskie (2 miesiące będą trwały), jutro idziemy do USC, na dniach będziemy spisywać protokół przedślubny i wysyłać zaproszenia. Mam też zakład fryzjersko-kosmetyczny, gdzie będę miała zestaw fryzura (próbna, ślubna), makijaż (próbny, ślubny), manicure, pedicure, zabieg na twarz i fryzurę dla faceta gratis za niecałe 600 zł (jak myślicie to dużo czy mało - mam ślub w Niedzielę Wielkanocną). Nie mamy obrączek, garnituru, pończoch i pasa, fotografa, kamerzysty i pewnie wielu innych rzeczy. Ciągle mam dylemat związany z bukietem ślubnym (chciałabym konwalie, albo słoneczniki - co o tym myślicie?) Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
----> Milo mi poznac Żabulka! Ja tez chcialam konwalie albo sloneczniki ale mam taka lekko ecru sukienke i byloby za blado, natomiast ze slonecznikami to taki problem, ze trudno dobrac do butonierki.. A 600 zl to naprawde niedrogo- robisz to jakos po znajomosci czy w jakims salonie bo ja jeszcze nie wybralam nic! sukienke mam, butow nie..ale niedlugo pewnie kupie. Pozdrowka dla Wszystkich! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest salon Le visage Ul. = Na ostatnim groszu. Poza świętami ten zestaw kosztuje 450 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
dzięki za info! Super cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie wiem jak będe się czesać, jak myslicie do sukienki ecru ze złotem jaki byłby dobry bukiet? dodam że mam jedna różyczke tez ecru która podpina sukienke na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, wszystkie osoby co zajmuj sie otoczką związaną ze śluben powinny Ci doradzić.Albo babka z salonu ślubnego, albo jak będziesz zamiawiała kwiaty pokażesz zdjęcie sukni. Ja też jeszcze nie wiem jaki bukiet, ale to pewnie na 2 tygodnie wcześniej coś wybiore i zamówie Ja umówiłam już się z wizażystką na włosy i makijaż za 240 zł (w tym też próbny). Wydaje mi się, ze to całkiem spko cena, i oszczędzam czas bo nie będe musiała w sobotę rano nigdzie biegać miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy już kolejna sprawe załatwiona. moja świadkowa pracuje w kwiaciarni wiec przyniosła mi katalogi z bukietami i wybralismy sobie juz bukiet i ubranie samochodu oraz tablice wszystko wyniesie nas 300 zł. :), idziemy na nauki od lutego:) troche się juz stresuje ale dobrze ze wiekszość mamy załatwione, jeszcze czeka nas wydatek związany z kościołem. Ale warto dla tego dnia bo to będzie piekny dzien nawet jesli będzie padał deszcz:) . Aha jeszcze jedna sprawa przede mna musze załatwic gołąbki białe bo chcemy je puścić po wyjściu z kościoła.... oby się wszystko udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj by was nie osrały
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za ostrzeżenie :/. Ale ktos dowcipem tryska, gratulacje za pomysłowość ...... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesha
Czesc dziewczyny,chciałam sie do Was przyłaczyc jesli mozna.MóJ SZCZEśLIWY DZIEN 14 KWIETNIA. Czytam wasze wpisy i nie wierze ze juz tyle spraw załatwionych macie za soba ja dopiero zaczynam od jutra,mam nadzieje ze zdaze ze wszystkim na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam agnesha, na pewno ze wszystkim się wyrobicie. moja koleżanka zorganizowała wszystko od a do z w ciągu miesiąca. Trzba tylko sprawnie dziłać, najpierw sala i orkiestra i oczywiście suknia a z resztą to już można spokojniej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kce
Widzę że nie tylko ja kwietniowa :) Teraz znalazłam to forum, również mam ślub 8 kwietnia. Trochę się zestresowałam bo jak pytałam się w kościele to powiedzieli że nie ma problemu i mamy na 15:00 natomiast jak dzisiaj pojechaliśmy do usc to pan z którym załatwialiśmy powiedził że czemu tak dziwnie że w niedzielę, że jak już to w poniedziałek się robi ślub, ale jemu chyba chodziło o cywilny a my bierzemy konkordatowy. Już się bałam że w niedzielę wielkanocną nie wolno robić wesela :) A tak przy okazji to już wszystko mamy załatwione, oprócz nauk, ale to od lutego pójdziemy i nie mamy jeszcze samochodu. Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecieńńń
Witam Was wszystkie. Tez biorę ślub w kwietniu. Ile płacicie za fotografa? Czy myślicie, że 1450zł to duzo? Cena obejmuje 80 zdjęc, formar 15x21-kościół, zdjęcie grupowe, życzenia, przyjęcie do pierwszego tańca oraz 20 zdjęć w plenerze, zdjęcia w albumie. Do tego jeszcze zdjęcia na CD. Jak tam jest z tym u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×