Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Gość kce
Ja płacę za zdjęcia 7,10zł za sztukę 15x25, fotograf będzie od samego początku do ok 1-2 w nocy, zrobi około 1.000 zdjęć łącznie z plenerem i wybieram ile chcę. Więc za 1400 to bym miała 200 zdjęć. A dodam że nie są to zdjęcia byle jakie i zrobione gdzie popadnie tylko na prawdę świetne, bo widziałam już wiele robionych przez tą firmę. I bez dodatkowych opłat mogą być retuszowane, zmieniane kolory, czarno-białe, sepia bądź w/w z kolorowym elementem. Jak kto woli. A plener będę miała w inny dzień bo nie chcę się gonić w dniu ślubu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj juz wiem ze napewno zdaze ze wszystkim na czas.Dopiero w styczniu zdecydowalismy sie na slub dlatego mam takie opznienie ale co najwazniejsze data ustalona,sala juz zalatwiona chociaz z tym mialam najwiecej problemow no i suknia moja wymarzanona tez jest.zostala mi orkiestra- z tym tez bedzie problem zostanie mi chyba tylko jakis grajek.za duzo wesel w tym dniu a moje miasto nie jest zbyt duze.bede szukac dalej...wedlug tradycji panna mloda musi miec cos pozyczonego cos starrego i cos niebieskiego no i cos nowego zastanawiam sie co starego mozna zalozyc moze cos podpowiedzie,niestety moja mama nie posiada zadnych pamiatek rodzinnych takich jak pierscionki czy broszki wiec co mozna innego .pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem co starego można miec ja chyba będe miała pierścionek który jest bardzo stary ale jest tez duzy (ładny ale w tym dniu chciałabym żeby to obrączka była ozdoba dłoni) pozyczonego też nie mam pojecia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódeczke juz mamy ;-) własnie kupiona mysle że starczy 165 buteleczek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
asia a ile płaciłaś za wódke za butelke oczywiście i jaką bo my się zastanawiamy byliśmy w jednej hurtowni ale okazuje się że ta hurtownia ma ceny po upuście takie jak w normalnym sklepie tez mi hurtownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA MY KUPILISMY ZA 13 ZŁ BUTELKA ALE SŁYSZAŁAM ŻE PRZEPŁACILISMY BO W HYPERNOVEJ SA NAWET ZA 12 I NAPOJE SA TANIUTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyczona bede miala podwiazke no i do tego niebieska...dwa w jednym,najgorzej to z tym czyms starym. a wodeczke jaka kupilas?ja jeszcze sie nie rozgladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu umowilam sie z grajkiem,na piatek musze zobaczyc jak spiewa ale nie bede miala duzego wyboru narazie to jedyny wolny na ten dzien ale szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zespół mamy juz umówiony od lipca 2006, tylko ciągle się zastanawiamy nad pierwszą piosenką. Nie wiem co wybrac. Jak u Was przygotownia cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
u mnie z przygotowań to w weekend idę prosić pierwszych gości na wesele no i zalatwiam wódke a tak to chwilowo cisza męcze sie nad moją pracą mgr. moze w końcu ją dzisiaj skończe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaa zycze powodzenia :) my jeszcze nie zaczelismy wypisywac zaproszen bo ciągle mi się wydaje że to jeszcze za wcześnie ale chyba faktycznie trzebe bedzie sie za to wziąść :) w poniedziałek idziemy do księdza naszczeście bedzie młody który chodził po kolędzie taki fajniutki że az sie chce iść, powiedizął nam że nauki zaczniemy po feriach:) i że mamy się nie mi nie przejmowac wiec zapewne szyciej podpisze nam karteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 23
Cześć my mamy 28.04.07 wsumie wszystko mamy tylko jeszcze wizyta u ksędza tak jakos nigdy nie mam czasu jak nie studja to praca i tak w kółko a jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szczesliwa bardzoo szczesliwa w piatek zrobilam sobie test i wyszly dwie kreseczki.staralismy sie od roku i jakos nam nie wychodzilo a tu teraz w calym tym zamieszniu przed slubem okazuje sie ze sie udalo,jestesmy naprawde szczesliwi.wkoncu nasza coreczka bedzie miala rodzenstwo, mamy3,5letnia coreczke.jestem szczesliwa ale tez zmeczona ciagle mi sie chce spac...a trzeba wszystko dopilnowac no i sukienka....czy ja w nia wejde? ale chyba zawsze mozna troszke poszerzyc no i czy ja wytrzymam cala noc tanczac i poprawiny na drugi dzien niewiem czy bede miala sile.czy ktoras z was tez bierze slub w ciazy? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY BYLISMY U KSIEDZA DZISIAJ PONOWNIE I ZACZYNAMY NAUKI OD 3 LUTEGO CO SOBOTE O 18:30. MUSIMY IŚĆ JUŻ DO PIERWSZEJ SPOWIEDZI. JUZ CORAZ BLIŻEJ ......... CZUJECIE JUZ STRES? AGNESHA GRATULUJE BOBASKA:) MY BEDZIEMY SIĘ STARAĆ PO SLUBIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesha, żona mojego kuzyna brała ślub w ciąży. Miała bardzo udane wesele, czuła się świetnie mimo tego, że przez sporą część ciąży miała mdłości i wymioty. Ślub brała w 4 miesiącu. Myślę, że klimat robi swoje. Wiedziała i dzidziuś też, że musi być dobrze, bo to wielki dzień. Podświadomość!!! Trzymam kciuki i gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za gratulacje,mam nadzieje ze tez jakos wytrzymam mimo ze juz mam mdlosci ale do 4 miesiaca powinny minac czyli w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moj suwaczek nie dziala ten ostatni juz niewiem co robie zle wklejam tak jak te poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za zawracanie głowy juz dzialaja a tak powracajac do tematu to jaka wodeczke kupujecie? piszecie tylko o cenach , musze zaczac sie juz rozgladac tylko niewiem czy hurtownia czy lepiej w jakims markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy wódke za 13 złotych w hurtowni starogradzka czy jakos tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podekscytowana
a czy jest jakas panna z wrocławia biorąca w kwietniu ślub w wieku przed 30stką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia dzieki za odpowiedz a czy ja probowaliscie :) to ze tansza chyba nie znaczy gorsza, do takich rzeczy najlepszy jest facet ale moj przyjedzie dopiero dwa tygodnie przed slubem i wszystko na mojej glowie,wiec chcac czy nie nie musze sama cos wybrac.a tak wogóle u mnie to zaczely sie pierwsze oznaki ciazy czyli jestem wiecznie spiaca i zmeczona,zrobilam sie jakas taka nerwowa no i mdlosci ojej a tyle jeszcze spraw do zalatwienia a ja najchetniej spedzilabym dzien w lozku :) trzeba wziasc sie wgarsc pozdrowionka i milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowalismy i jest dobra jak ja nie lubie wódki to ta jest 40 % ale tak łagodnie sie ja pije, zreszta akurat nasi świadkowie byli i rodzice i wszystkim smakowała, kupilismy ją w hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba kupie jedna na sprobowanie i zawolam rodzicow i tesciow bo ja w swoim stanie nie moge degustowac alkoholi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
My kupowaliśmy alkohol w " Kauflandzie " bo tam w porównaniu z innymi marketami jest zdecydowanie najtaniej :) a dodatkowo do każdej butelki 0,5 l dostałam gratis litrowy sok pomarańczowy ;) pozdrawiam i zycze spokojnych przygotowań http://abcslubu.pl/suwak/01_19_2007_21_4_2007_24.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
--->podekscytowana! Ja jestem z Wrocka i mam (jeszcze) 23 lata, no a slub bierzemy 14 kwietnia u franciszkanów na Kasprowicza. ---> Dziewuszki! Powiedzcie mi proszę, czy wszystkie macie profesjonalnego kamerzystę, czy może, któraś z Was odpuściła i oddaje filmowanie w ręce kogoś z rodziny, znajomego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×