Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość uwazaj zeby ci niedlugo
brzucha nie przyniosla, jesli w slady mamusi pojdzie, a wakacje ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra puenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoonela
A jak przyniesie to nie Twoja sprawa, nie wiesz co w życiu będziesz robiła , może i Twoje dzieci będą młodymi rodzicami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka198
Nawet jesli przynesie to bedzie dobra matka biorac przyklad ze swojej ktora potrafila wychowac, widze"uwazaj zeby ci niedlugo " ze Twoja miala problemy z Toba... a moze cie niczego nie nauczyla zal mi Ciebie ciekawa jestem ile Ty masz lat skoro takie durnowate teksty piszesz i ciagle pod innym pseudonimem! zal mi Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxqssq
haha no wlasnie i w tym problem jej matka zaszla mlodo w ciaze to i on a tez.... przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shjjjjjjjjjjjjjjjjjj
a co ci do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ala ala
eh przykro sie patzry na mlode mamy i tylko tyle. i naprawde nie muslcie sobie ze kobiety wam tego zazdroszcza, patrza z politowaniem raczej niz z obrzydzeniem czy cos w tym stylu. zadna madra kobieta nie chciala by zajsc bedac gowniara w ciaze. trzeba miec glowe na karku i i kierowac sie rozumem w zyciu a nie dupa za przeproszeniem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka91BB
Mam 17 lat i miesiecznego synka i jestem SZCZESLIWA!!! Moj synek ma sie dobrze, narzeczony sie cieszy, rodzice zakochali sie od razu w Malutkim. Mieszkam z narzeczonym i radzimy sobie. No i co w tym zlego? Boze jak sie chce dziecko i sie jest na tyle odpowiedzialnym zeby utrzymac, wychowac dziecko to czemu nie? A jesli sie wpadnie to trzeba poniesc konsekwencje jakim jest macierzynstwo i to bardzo mile konsekwencje. Przy dziecku jest duzo obowiazkow ale wiecej szczescia i radosci z tego. I wcale nie tracimy przez to mlodosci, owszem stajemy sie szybciej odpowiedzialne i napewno nie jedna impreza nas minela. Ale to co? JA JESTEM SZCZESLIWA I NICZEGO NIE ZALUJE. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzidziusie :* Ch** wam w pupki przemadrzali ludzie z \'zasadami\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta18
ty suko pod pseldonimem i tak ludzie gapia sie pierdol sie (POZOSTALYCH PRZEPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArli_18
I po co wy sobie nawzajem jezdzicie lepiej wam sie robi?? tez macie nierowno kto ma dziecko to ma a kto nie to nie i to jest prywatna sprawa a nie taka parodie z tego robicie , przynosicie wstyd swoim obecnym i przyszlym dziecieom! a wy co nie jestescie mlodymi matkami tak sie nie nabijajcie bo nie znacie dnia ani godziny kiedy same bedziecie mialy. hahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamusia
na dniach urodze córeczke a we wrzesniu skoncze 18 lat. dotego w kwietniu czeka mnie egazmin dojrzalosci.... ojciec dziecka mimo ze starszy i powinien byc odpowiedzielny zostawil mnie sama. nie interesowalam go ja ani tym bardziej dziecko. ale mimi mojego mlodego wieku i wsparciu najblizszych wiem ze obie poradze, bo jestem wytrwala. a spojrzenia moherow mam gleboko w dupie. wystarczy ze codziennie babcia do mnie przychodzi i placze mi ze zycie sobie zmarnopwalam ... eh ... ja na to leje bo to jest tylko glupia opinia ludzi trzecich. nie jest mi latwo z tym wszytskim, wiem ze bedzie jeszcze trudniej ale wierze ze i mi sie uda odnalezc szczescie . dzisiaj moge powiedziec juz ze jestem szczesliwa i nie moge sie doczekac mojego malenstwa. wam tez dziewczyny zycze tyle sily co ja mam. i wytrwalosci. bo wiara i nadzieje potrafia dokonac cudow. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
dziewczyny co wam szkodzi isc do ginekologa i poprosic o tabletki ?? nie bedzie wpady i nie potrzebnego dzieciaka a tak pozniej sie wstydzicie ciazy masakra. najtansze tabletki mozna kupic za 3 zlote miesiecznie!! taniej niz gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka198
A kto to mowi o wstydzeniu sie co??? A czego tu sie wsydzic? Ciazy? Dziecka? Nie rozumiem takich głupich komentarzy!!! Piszecie po to zebysmy czuly sie gorzej niz inne starsze matki? Obejrzycie tvn24 tam co chwile mowia o matkach ojcach po 30,40 lat ktore zabijaja bija swoje dzieci a wy macie o nas zle zdanie! Zastanowcie sie troche im napiszecie cos co moze nas zabolec choc te wasze wypowiedzi sa nie sprawiedliwe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 14
jedni mysla o mlodych mamach jak o dziwkach,glupiutkich nastolatkach,upokarzaja i dokuczaja nam,drudzy wspolczuja,ze w tak mlodym wieku wpadlysmy,niewiele jest osob ktore dodaja nam otuchy,oczywiscie oprocz rodzicow...ale nikt z tych ,,madrzejszych'' ludzi nie pomysli jak moze nam byc ciezko,ale skoro wpadlysmy to ponosimy tego konsekwencje i wychowujemy dziecko,a nie zabijamy...jeszcze cos:wiekszosc ludzi o ojcach tych dzieci nie mowi takich obelg jak o ich mamach,spoleczenstwo wspolczuje tym ,,tatusiom''ze ich dziewczyna wpadla,a przeciez sama nie wppadla no nie?spotkalam sie z takimi komentarzami typu: ,,bedziesz sie teraz meczyl z nim(z dziewczyna i dzieckiem'', ,,oj wspolczuje miec taka nieodpowiedzailna dziwczyne''...cholera mnie bierze jak slysze takie komentarze,przeciez dziecko samo nie powstalo w brzuchu matki,skads tam sie musialo wziac,a ludzie uwazaja ze to tylko i wylacznie wina dziewczyny...zal sluchac tych komentarzy.... pozdrawiam wszystkie nastoletnie mamusie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
to ty sluchasz te komentarze czy czytasz ...?? hehe same piszecie ze sie wstydzicie chodzic z brzychem w tak mlodym wieku. i wpada swiadczy o nieodpowiedzialnosci dziewczyn i chyba dziewczyn bo gdyby byly madre to kazalyby zalozyc swojemu chlopakowi gumke albo wstrzymaly sie ze wspolzyciem... chlopakowi wszystko jedno, wykorzysta i moze odejsc a wy same sobie radzicie z problemem... ale najbaredziej to mi zal tych dziewczyn ktore zaliczyly wpade same niewiedzac z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka198
A mi jest zal Ciebie ze tak piszesz, bo tak naprawde nic nie wiesz o naszym zyciu. Masz problem ze soba ze prubujesz wyzyc sie na nas, a moze jestes jedna z nas ktora w mlodym wieku urodzila i jako jedyna masz z tym problem co?? Bo tak wogole to po co weszlas na ta strone chyba nie napiszesz ze przez przypadek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka198
A skoro czepiasz sie szczegolow to skad wiesz co patrycja14 miala na mysli piszac zal sluchac takich komentarzy bo ja wnioskuje ze mowi o ludziach ktorzy komentuja np na ulicach a nie na tym forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 14
tak mam na mysli komentarze ludzi na ulicy... mikacch---powiedz mi gdzie dziewczyny wstydza sie chodzic z brzuchem co albo gdzie to przeczytalas swoja droga to zastanawiam sie dlaczego ludzie gorzej patrza i obgaduja nastoletnia matke ktora chce urodzic i wychowac dziecko niz taka po 30 albo 40 co zabija swoje nienarodzone jeszcze dziecko albo jak tylko je urodzi??? to jest dopiero problem a nie nastolatka w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastoletnia mamaaaaaa
Tak! Byłam głupia, zakochana, naiwna i wpadłam! Urodziłam synka mając 17 lat, teraz mam 18. Ludzie niech myślą, co chcą! Jestem dumna, ze swojego synka, że ja daję radę w szkole. Jestem wdzięczna rodzicom za pomoc. Każdy popełnia błędy. Ja ponoszę konsekwencje. A wy ktorzy obrazacie mlode mamy? Nie pomagacie nam itd. więc wynocha ze swoimi mądrościami! Niewiadomo, co was jeszcze w zyciu czeka! Potępiajcie wszystki9ch, ktorzy skacza na glowke do wody a potem sa inwalidami bo to przeciez ich wina! Zabierzcie im wozki, sprzedajcie i za to kupcie kosmetyki abyscie mogly sie wymalowac i isc na dyskoteke sie nachlac, kupic tabsy, potem wyrucha was pierwszy lepszy frajer. Bo to jest wedlug was korzystanie z zycia. A dziecko by wam w takich wspanialych rzeczach przeszkadzalo wiec lepiej je zabic. I nikt nie bedzie o was nic gadal, bo malo kto was widzial. A jak dziewczyna idzie z brzuchem po ulicy to jest to widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
ludzie wytykaja was palcami bo jestescie dla nich gorsze. i pisze to obiektywnie a nie subiektywnie. wedlug nich na dziecko najlepsza pora jest pozniejszy wiek kiedy juz sie wyszalejecie i ustabilizujecie. niestety taka 16 latka co ona moze dac temu dziecku?? jedynie zycie. bo inne rzeczy daja mu jej rodzice albo pomoz spoleczna. jak juz dziecko sie pojawia na swiecie to ono jest najwazniejsze, nie macie czasu na nic, a gdzie szkola?? praca ?? wyksztalcenie?? studia?? aha i do emilka198 nie ja nie jestem taka zeby zachodzic w tym wieku. chce sie najpierw ustabilozowac. zeszta zabezpieczam sie i mysle ze jestem odpowiedzialna. dla mnie nie jestescie gorsze ani nic z tych rzeczy , tylko drazni mnie wasza nieodpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
aha i nie jestem raczej gorsza od was, wrecz przeciwnie. nie wyzywam sie na was tylko wyrazam swoje zdanie a forum jest wlasnie od tego, nie pasuje ci? nie pisz tu. ja pisze kulturalnie jesli ty tak nie potrafisz to wyjdz z tej strony. akurat trafilam tu przez przypadek. na forum nie ma zadnych zasad ze moga tu pisac tylko matki. nie jestem matka i tez moge pisac. nie czepiaj sie moich pogladow , bo ja sie nie czepiam twoich. pytacie sie czemu ludzie was wytykaja to wam odpisuje na pytanie. nierozumiem skad te wyzwiska i zbulwersowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 14
naastoletnia mamaaaa---zgadzam sie z Tobą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia....
MIKACH ty chyba sama nie wiesz co piszesz ja tez uwazam ze w 15lat nie powinno sie miec dzieci ale podziwiam je ze one sa dzielne, ze kochaja swe male istotki i wierze ze mimo ich mlodego wieku beda dobrymi rodzicami, bo nawet na tym forum sa dziewczyny ktore rodza sobie same trzeba uwaznie tylko poczytac, a gdzie Mikach jest napisane ze ktoras z nich wsydzi sie ciazy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
cofnij sie o pare stron i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia....
Jakoś nie moge znalesc skoro Ty widzialas to moze powiesz na ktorej to jest stronie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawwa
wystarczy tylko jedna tabletka a wpadki by nie bylo. i czy w takim razie ma sie nie mwoic o takich nie letnich matkach jako glupich idiotkach? to chyba oczywiste ze sa. tak samo oczywiste jest to ze zostajac matka przed 17 to lekka przesada i dziewczyna tylko pokazala kim tak naprawde jest i jak chce byc traktowana. i prosze was nie obrazajcie matek po 30 bo one przytnajmniej dorosly do tej roli i nie licza na zadna pomoc materialna od innych... a wogole to normalne jest ze dziewczyna w wieku 14 lat uprawia seks? mam siostre 14letnia i jakos sobie nie moge tego wyobrazic haha:) matka tej dziewczynki jest prostytutka czy cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawwa
(14 lat przeciez to jeszcze dziecko. moze zostala zgwalcona i nie chce sie przyznac. to nie jest normlne zeby taka dziewczyna miala ochote na seks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia....
A wiesz ze a rozne przypadki ale to co one zrobily ze sa w ciazy czy zostaly zgwalcone czy chcialy tego to chyba nie powinno CIE INTERESOWAC!!! Skad wiesz co one moga dac swoim dziecia co? A czy Ty myslisz ze niektore kobiety w wieku 30 lat nie potrzebuja pomocy co? Malo ich jest? A co powiesz na temat tycha matek po 30/40 ktore zabija swoje dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
do wszystkich przeciwniczek aborcji. mam pytanie, czy pozwolilybyscie usunac dziecko kobiecie ktora zyje w nedzy, nie ma meza ani srodkow do zycia i wychowuje okolo 6 cioro dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach
do wszystkich przeciwniczek aborcji. mam pytanie, czy pozwolilybyscie usunac dziecko kobiecie ktora zyje w nedzy, nie ma meza ani srodkow do zycia i wychowuje okolo 6 cioro dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×