Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Ja ćwiczę zestaw ćwiczeń podanych wcześniej na stronce wizaż, wczoraj ćwiczyłam 30 minut a dziś czuje jakbym ćwiczyła wczoraj cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
nie iwem o jakim zestawie mowa, Aresem sciagnelam callan pinkney AM/PM program i z niego jestem najbardziej zadowolona:))))POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulina - może źle siedzisz przy tych ćwiczeniach - już raz jakaś dziewczyna miała problem z tymi ćwiczeniam z wizażu, bo tak na rysunkach to średnio widać.. chodzi Ci o ćwiczenia gdzie siedzisz na jednej nodze a druga zgięta albo prosta podnoszona jest do góry? musisz się maxymalnie wychylić w przeciwną stronę do tej podnoszonej nogi (dlatego oni na filmie ćwiczą to "wisząc" na drążku - żeby jako tako mieć równowagę) - będzie Ci łatwiej. potem jak już się rozcwiczysz to bez wiszenia będziesz dawać radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO właśnie te ćwiczenie robie pewnie niedokładnie, zresztą nie ma to jak zobaczyć na filmie, ściągnęłam jakies trzy części podobno callanetics ale nie potrafie tego otworzyć, ehh więc na razie ćwicze jak ćwicze, a później będę robiła to dokładniej bo słowami nie ta sie tego pewnie opisac, trzeba zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia033
ojjj witam wszystkich ja juz dawno zobaczylam u mojej mamy ksiazke z callaneticsem i b. dlugo zbieralam sie zanim zaczelam cwiczyc dzisiaj byl moj pierwszy dzien bylo ciezko zamiast godziny cwiczylam chyba z poltorej i to jeszcze nie wszystkie cwiczenia wykonywalam tak wiele razy jak napisano coz narazie jestem pozytywnie nastawiona i nie zamierzam sie poddac chce schudnac na komunie swoich braci mam 17 lat 158 wzrostu i jakies 62 kg wagi:/ nie jestem zadowolona z wygl;adu patrze z podziwem na cialo autorki tych cwiczen naprawde jest wspaniale:) mam nadzieje ze moje juz niedlougo bedzie chociaz w polowie tak ladne xD rzeczywiscie czuje plecy po tych cwiczeniach... ale jakos damy rade:)) nie moge sie doczekac jutra bo chce znow cwiczyc:))) jestem napalona na moja mam nadzieje piekna nowa figure :] hehe pozdrawiam wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia003 wierze że Ci sie uda osiągnąć efekty, najwazniejszy jest upór i motywacja ćwiczących forumowiczek:) Ja chce wyrzeźbić ciało na wakacje by móc chodzić po plazy nie martwiąc sie o cellulit. Pozdrawiam wszystkie ćwiczace forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
przy kazdej kolejnej sesji cwiczen miesnie jakos tak same pokazuja, jak cwiczyc, nawet bez filmu odkrywa sie jak powinno byc wykonywane cwiczenie a zdumiewajaca rzecza jest, ze jak juz sie zacznie to nie mozna doczekacx sie kolejnego treningu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, trening staje się taką przyjemnością, ze ja się nie moge często doczekać kiedy bede mogła poćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze szkoly i chyba pasowaloby sie zabrac do cwiczen. Ale troszke nie mam sil bo zmeczona jestem spac mi sie chce i wogole... :/ troche mnie te plecy bola... no ale coz przeboleje nie moge sie poddac no nie?? xD takze przespie sie chwile i spadam do cwiczen. wizulanie pewnie nie widac jeszcze efektow ale ja odczuwam juz pewne zmiany. qrcze nie moge sie doczekac az bedzie naprawde duzo widac :)) ale trzeba byc cierpliwym. ale mam dzis nauki... nawet nie mam kiedy z chlopakiem sie spotkac:( ale na cwiczenia dzis znajde troszke czasu:)) mam nadzieje ze dzis mi zajma mniej czasu... ok spadam:) pozdro dla wszystkich x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
wizualne efekty po 14-17 dniach codziennych cwiczen w moim ciezkim przypadku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwitajcie......
przepraszam ze przeszkadzam ;) Chcialam tylko powiedziec ze trzymam za Was kciuki i zycze wytrwalosci!!! Sama pol roku temu znalazlam te cwiczenia, sciagnelam filmik i cwiczylam, oprocz tego bylam na diecie, mialam ogromna motywacje - wlasny slub ;) i schudlam 18 kilo,a cwiczenia pieknie wyrzezbily moje cialo. Bylo ciazko na poczatku, choc moze to za male slowo, bylo dla mnie tragicznie!! nie mialam sil, kondycji, wygladalam jak spocona mysz ;) i wykonanie wszystkich cwiczen zajmowalo mi 2 razy dluzej czasu, a pania prowadzaca cwiczenia zaczelam czasmi nienawidziec ;) ale klelam sobie pod nosem, odpoczywalam, zaciskalam zeby i ze lzami w oczach nieraz (niestety) ale cwiczylam!!! po 2 tygod. bylo juz latwiej o dziwo i pierwsze zmiany, po miesiacu, wow!!!, po dwoch wygladalam juz zupelnie inaczej, a po trzech przegladajac sie w lustrze stwierdzialm ze tak na prawde przez calez dotychczasowe zycie nie wygladalam tak rewelacyjnie!!!!!! jak mnie zobaczyli znajomi to byli w szoku :) A moje nogi ;) poezja :) callan jest niesamowity, nabralam kondycji i od tamtego czasu wykonuje sobie 800 brzuszkow a nie 400 i wcale tego nie odczuwam, nawet zadyszki nie lapie ;) no rewelacja!!! Juz wiecej nie przeszkadzam, chcialam tylko podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem, aby sie nie lamac, ale wytrwale dazyc do celu bo warto Pozdrawiam wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wwitacje - na tym topiku oprócz mnie nikt nie przeszkadza :P napisz jaką dietę stosowałaś obok ćwiczeń callaneticsu, to się moze przydać komuś kiedyś - bo efekt 18kg jest absolutnie IMPONUJACY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde nie chce mi sie logowac za kazdym razem ;p jestem po cwiczenieach dzis jakos mi nie szlo troche skrocilam wszystko ale przyznaje ze bylo latwiej niz poprzednio tak ze byle do przodu xD zacheca mnie do pracy pani ktora wypowiedziala sie przede mna rzeczywiscie warto popracowac przez te 3 miesiace.. ok mam jeszcze do was pytanie bo czy ten bol plecow jest szkodliwy czy to raczej normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
s_A_M_N_T_O!!!!!!!!!!!nikomu nie przeszkadzasz, na pewno nie mi!!! cwiczenia chwilowo zawieszone, ale juz sie biore, najgorzej sobie chwilke odpuscic....bo okres:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwitajcie......
dieta na ktorej bylam to wysoko bialkowa. bardzo ograniczone spozycie weglowodanow.. Generalnie jadlam przede wszystkim -chudy twarozek -kasze jeczmienna, -gotowane lub pieczone piersi kurczaka, -tunczyk, -gotowane ryby (rzadko bo nie lubie), -z owocow tylko banany i grjpfruty ale wylacznie na sniadanie i czasem jablko, -salate z oliwa, - brokuly, -kawa zbozowa, -maslanka, -chleb wlacznie ciemny pelnoziarnisty, -jajka na twrdo, jajecznica bez tluszczu, Czasem ugotowalam zupe z diety kapuscianej jak juz nie moglam patrzec na twarozek czy kasze ;) Jak mialam kryzys to slodzilam kawe zbozowa lyzeczka miodu, bo rezygnacja z cukru byla dla mnie najwieksza masakra, poniewaz slodzilam 3 lyzeczki, a kawe 4 :o W chwilach przestoju wagi jadlam na kolacje albo gotowana piers albo twarozek i do tego szklanka wody z sokiem z 2 cytryn + witamina C - ten sposob polecila mojej kolezance babka prowadzaca fitness, po jakims czasie waga dalej ruszala po takich kolacjach. Jadlam oczywiscie 5-6 posilkow dziennie i staralam sie pic sporo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwitajcie......
bol plecow tez mi doskwieral, nawet powiedzialabym ze byl dosyc uciazliwy i dokuczal calkiem dlugo, chyba zwlaszcza po tych cwiczeniach z opieraniem nogi i sklonami, pamietam jak na poczatku robilam te cwiczenia to by sie kon usmial, jak poltora nieszczescia, w ogole nie moglam sie schylic ;) a potem... na prawde rozciagaja, cialo staje sie takie lekkie, elastyczne i wszystkie cwiczenia wykonuje dokladnie i z latwoscia. Wlasnie pamietam, jak na poczatku cwiczylam to wiekszosc byla dla mnie niewykonalna, a jak mnie szyja bolala po cwiczeniach na brzuch.... specjalnie aby miec motywacje zamowilam o 2 numery mniejsza suknie slubna ;) hehe a schudlam tak, ze suknie jeszcze zwezali 5 cm bo byla za wielka ;) w sumie to w pewnym momencie juz sie przestraszylam, bo juz nie chcialam chudnac a tu kolejne 3 kg w dol... zaczelam juz po malu wprowadzac inne produkty i znowu kilo w dol...no ale w koncu stanela waga i osiagnelam swoj cel ;) przechodzilam przez istne katorgi z pania od callaneticsu i w sumie do tej pory jej nie lubie, bo po nocach mi sie snila jak mowila -"a teraz to samo cwiczenie wykonujemy prawa noga" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja nadal ćwicze chociaz ostatnio dałam plame bo miałam prawie 2 tygodniową przerwe - ale już jestem znów z Callanem za pan brat. A ta Pani od Callana to w jakim mieście? Bo mi się marzy pare razy przy trenerce poćiwczyc bo nei wiem czy dobrze wszystko robie ;-) Moja motywacja też raczej taka ślubna - jeszcze 10 kg a około 4,5 za mną ale i tak widać już dużą różnice ;-) a ślub za ponad rok więc jest nadzieja Ile czasu zajeło Ci zrzucenie tych 18 kg?? Jak z efektem jojo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na wf callanetics
i mi sie podoba wazne jest aby utrzymywac kregosluup w jednej lini i miec napiety brzuch zeby nie obciazac kregoslupa. Przydadza sie na staraosc dobre miesnie zeby kregoslup nie bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwitajcie......
ta pani od callana to z monitora mowila, cwiczylam przy filmiku z Mariola Bojarska ;) schudlam w okolo 3,5-4 miesiace, gdzies po 3 miesiacach zaczelam juz troszke wprowadzac inne produkty, ale nadal chudlam, w sumie zgubilam 18 kilo, choc tak jak mowilam, po 3 miesiacu nie chcialam chudnac ;) Mysle, ze przez te zmiany zmobilizowalam przemiane materii i dlatego tak wlasnie reagowal moj organizm, bo wczesniej odzywialam sie katastroficznie - pierwszy posilek to obiad, pozniej objadanie sie w nocy, mnostwo fast-foodow i cukru.... Od tamtej pory nic sie nie zmienilo, przybralam 1 kilo po podrozy poslubnej ;) ale potem zniknal jakos, nadal trzymam sie tego by spozywac wiecej bialkowych produktow i mniej weglowodanow, jesc mniej a czesto, moj organizm juz sie do tego przyzwyczail, budze sie glodna, a cale zycie nie jadlam sniadania bo nie moglam nic przelknac rano i najadam sie malymi porcjami, niektore produkty weliminowalam calkowicie. Takze ja do jojo nie dopuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow pani wyżej jest moją motywacja..mi szczególnie zależy na wyrzeźbieniu ciała i zwalczeniu cellulitu, mniej na schudnięciu no chyba że 2-3 kg. Ale czy dodatkowo powinnam wprowadzić jakaś diete, dodam że nie jem słodyczy i mój ostatni posiłek jest o 18 i jem śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RANYYYYY 18 kg w 3 miesiące??? Za mną narazie 2 miesiące i ok 4,5 kg w dół więc nie mam szans na takie rezultaty ale i tak jestem zadowolona bo wielkich wyrzeczeń to ja nie mam - zrezygnowałam ze słodyczy i z białego pieczywa a wprowadziłam więcej warzywek i oliwe z oliwek no i 3 razy w tygodniu Callanetics a teraz dołączyłam bieganie ale baaardzooo delikatnie. Gratuluje Ci wytrwałości. Jak do maja nie zejde na tyle co zaplanowałam to przechodze na SB a narazie to mam takie łagodne ograniczenia ale że sobie powolutku znikam to niech tak narazie zostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
dieta jajeczna norweska - 14 kg w 2 tygodnie- bez skutkow ubocznych, bez powrotow do poprzedniej wagi, teraz 2-3 razy w tyg callanetics-ubytek cellulitu ok 20% JAK KTOS MA WIELE DO ZRZUCENIA I TO IZRZUCA WIECEJ JUZ NA STARCIE, JAK KTOS NIE MA Z CZEGO TO NIE ZRZUCI:))))bez paniki, prosze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czym polega ta jajeczna dieta??? 14 kg w 2 tygodnie to strasznie dużo...jak na to zareagowało twoje ciało??? skóra??? ja wcale nie mam tak mało do zrzucania 179 cm zaczynała z 78 kg a teraz mam 73,5 ale chce zejsć do 64 kg bo wylczyłam że to dla mnie idealna waga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwitajcie......
ja mam 178 cm wzrostu i dla siebie wyliczylam wage 63 kg ;) a schodzilam z 81 :o diametralnie zmienilam nawyki odzywnieniowe i szybko zgubilam zbedne kilogramy, bo wczesniej doprowadzilam sie do takiego stanu, ze budzilam sie w nocy bo bylam glodna :o i objadalam sie frytkami srednio 3 razy w tygodniu ;) Pewnie jak ktos wczesniej odzywia sie w miare normalnie i zdrowo, nie objada sie slodyczami i fast foodami, nie slodzi itp. to i wprowadzane zmiany sa mniejsze i wolniej spada waga. polaczenie diety z codziennymi cwiczeniami u mnie zdzialalo cuda ;) ja cwiczylam 5 razy w tygodniu i pamietam, ze jakos chyba po 2 miesiacach zaczelam wykonywac wiecej powtorzen niektorych cwiczen, no ale ja bylam w desperacji bo czekala na mnie za mala suknia slubna ;) ktora w koncu byla za duza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się chyba obijam w tej diecie i ćwiczeniach za bardzo ;-)) no cóż...trzeba wziąć się poważnie do roboty....po świętach. Co radzicie jako super odchudzaczki??? odstawilam pigułki antykoncepcyjne - głównie przytyłam od momentu kiedy zaczełam je brać czyli tak z 4,5 roku temu. Myślicie że branie ich ma wpływ? Odtawiłam z inego powodu ale tak się zastanawiam czy może to pomoc i jak to u was wygląda czytałam że zależy też jak się przytyło - to co przytyliśmy szybko i na krótko to łatwiej zrzucić niż taki paroletni kilogramowy nadbagaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kawa83 A jakie brałaś te pigułki? ciągle te same? Bo w sumie trzeba do siebie dobrać odpowiednie zeby nie tyć i dobrze się czuć. Ja brałam jasminelle pół roku (teraz zmieniam na tańsze) jeśli przytyłam dzieki nim to tylko w biuście z czego jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw brałam Rigevidon i na nim przytyłam strasznie - po 2 latach odstawiłam i w jakimś stopniu schudłam, teraz biore Yasmin a raczej nie biore właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
dieta norweska jejeczna tez miala swoje forum i tu i na wizaz skora-rozstepy byly juz po porodach, czy ich teraz jest wiecej, trudno mi powiedziec cialo - raczej ulzylam kregoslupowi!!! mam uczulenie na grapefruity wiec szorskir lokcie byly na wakacjach, jak masz alergie na bialko krowie to tez musisz uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dieta jajeczna norweska - 14 kg w 2 tygodnie- bez skutkow ubocznych, bez powrotow do poprzedniej wagi" sorry, nie ma takiej opcji :o jeden kilogram tkanki tłuszczowej to 7000 kalorii. spalenie ich wymaga CZASU i WYSIŁKU. takimi dietami (przy takich zwracam honor SB..) można sobie tylko zrobić krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×