Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość kiniiaa3
Hej. Czytam to forum juz od dawna. Własciwie to dzieki Wam miesiąc temu zaczęłam ćwiczyć callanetics. :) Pierwsze dwa tygodnie z artykułem z wizażu, a potem z filmikiem z Callan. Muszę przyznać, ze widać mi bardziej kości biodrowe, pośladki podniosły mi się do góry i brzuch u góry nieco się poprawił. Mam 16 lat, 167 cm wzrostu i waze ~ 61 kg. Bardzo zależy mi na poprawieniu wyglądu nóg, spłaszczeniu brzucha i pozbyciu się boczków. Chciałam zapytać kiedy mogę się spodziewać widocznych efektów? Dodam, że nie chodzi mi o wagę, a cm i poprawe wyglądu ciała. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam i gratuluje sukcesów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wszystkie dzielnie ćwiczące! Ania66 - dokładnie ten sam, z marca, również czuję się super, bardziej harmonijna sama ze sobą niż w jakichś tam latach młodości. A callan - robi swoje. Dorzuciłabym jeszcze jogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania66 - gdybyś miała ochotę kliknąć: mój nr gg 788834 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Cześć wszystkim, dzisiaj u nas pięknie, ponad 20st., planuję rozpoczęcie sezonu na rolkach (nauczyłam się jeździć w zeszłym roku i bardzo to lubię), zobaczymy. Praja, dzięki za nr, ale ja akurat gg nie mam, może sobie w końcu założę, bo czasem korzystam z gg moich dzieci, ale póki co zawsze możemy gadać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleble34
znacie jakieś superanckie ćwiczenia callanetics na usunięcie zgrubień wewnątrz i na zewnątrz górnej części ud? może któraś z Was pochwali sie efektami i po jakim czasie? jakie to ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
po jakim czasie dziewczyny miałyście widoczne efekty callana jestem bardzo ciekawa.? :) faktycznie po 3 miesiącach inni wychwalaja sylwetke.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Mada! Dzięki za film, zyskałam pewność, że robię ,,szóstkę" prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Mam takie pytanie: czy robiąc 6 weidera nie zszedł Wam biust? Mam koleżankę, która ćwicząc brzuch doszła do tego, że brzuszek owszem, bardzo ładny, ale za to biustu prawie wcale nie ma, a wszystko poszło jej w biodra. Trochę mnie to zniechęca.. Macie podobne doświadczenia, czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
Ja zrobiłam całą 6 weidera i mój biust wyglada tak jak na poczatku. Mogę liczyc na odpowiedz apropo callana ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Hmm.. nie wiem, czy mogę się wypowiadać, bo ćwiczyłam tylko przez miesiąc i to bardzo nieregularnie. Ale zauważyłam dwie rzeczy: po pierwsze wydłużenie mięśnia tylnego uda, razem z pośladkami stał się taki... twardy. A po II: łydki. Stawały się smuklejsze, ale nie rozbudowywały mi jeszcze bardziej mięśni, czego bardzo się bałam. Mój problem z callaneticsem polegał tylko na tym, że zamiast pobudzać - strasznie mnie usypiał. Ziewałam cały czas, a po ćwiczeniach marzyłam tylko u łóżeczku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) jak tam ja dalej codziennie ćwicze a musze sie wam pochwalić że wczoraj kupiłam szczeniaczka shih tzu i teraz czekają mnie spacerki co mnie bardzo cieszy bo to też ruch dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Natka, strasznie Ci zazdroszczę tego szczeniaka, wszyscy w domu marzymy, żeby mieć psa, jednak u nas nie jest to takie proste, mam nadzieję, że w końcu się go doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania66, dawno nie zaglądałam, wiosennie ćwiczę..., wyczytałam, że rolki lubisz..., rolki świetna sprawa, od kilku lat jeźdżę :) Przed kilkoma dniami zamieniliśmy rodzinnie stare na nowe... :) Ciepło pozdrawiam! Dziewczyny ćwiczcie, naprawdę pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotka, to prawda, mięśnie wydłużają się..., po jodze jeszcze bardziej! Ale callan też jest dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
Poczytałam Wasze wypowiedzi, no i załamałam się. Skąd dziewczyny macie tyle czasu? Callan, szóstki, (...) spacerki, no i długo by tak wymieniać. Ja natomiast po pracy mam tylko czas i :) siły na callana. Przecież doba ma tylko 24h. Och! Jestem daaaaleko za Wami. Czasem poczytam, pozazdroszczę, no i oczywiście pełen szacun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
Czarnulka..., a nie prościej dobrać sobie muzykę według upodobań? Będzie, tak mi się wydaje, przyjemniej :). Ja ćwiczę podczas oglądania tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
a.g.a.t.a - z tym czasem to nie jest tak, jak wygląda. Kiedy czyta się po kolei te wypowiedzi, to rzeczywiście wydawałoby się, że nikt nie ma żadnych obowiązków, wszyscy mogą robić, co chcą. Ale myślę, że każdy pisze o tym, na co akurat on znajduje czas i tak wychodzi. Wydaje mi się, że najważniejsze jest, aby wogóle coś robić. Ty piszesz, że po pracy znajdujesz czas ,,tylko" na callana, a przecież to bardzo dużo, bo to męcząca gimnastyka. Więc myślę, że Ty też zasługujesz na pełen szacun. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski:) a.g.a.t.k.a myśle tak samo jak Ania i tak dużo robisz bo moja siostra za callana zabiera sie już od 3 tyg i ciągle tylko słysze że jutro:) Ania czemu nie możecie mieć pieska? jeśli mogę wiedzieć mój to taki słodziak ale za to sie nie wysypiam dziś mnie obudziła o 24, 3 i 5 nad ranem no to po 6 już ćwiczyłam (chociaż to dobre bo wcześniej to z bólem wstawałam a teraz jak ona mnie obudzi to jest fajniej i chce mi sie wstawać:) a jak wasze efekty zbliżacie sie do wyznaczonych celów?:) mi strasznie brzuszek sie spłaszczył i uda mniejsze:) Reve a Ty to wogóle jeszcze tu zaglądasz?:) jak u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
dziewczyny pochwalcie sie swoimi efektami i czasem w jakim je osiagnełyscie jestem bardzo ciekawa. :) mam jeszcze pytanie czy callan pomógł Wam na boczki i wewnętrzną stronę ud? mnie brezuch sie spłaszczył i zewnętrzna strona ud jakby lepsza ale z wewnętrzną jest duzo gorzej i te boczki... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
natka_23 a jak długo cwiczysz callana ze spłaszczył ci sie brzuszek u poprawiły sie uda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
cześć mam pytanie zaczełam ćwiczyć , kiedys wyczytałam ze powinno sie na początku ćwiczyć ok 3 razy w tygodniu .Po za tym mam chyba jakies okrojone ćwiczenia bo nie trwa to godzine :( http://agk.20a.w.interia.pl/CALLANETICS.htm możecie sprawdzić czego tam jeszcze brakuje albo gdzie moge szukać wiekszej wersji ? bede wdzieczna bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
moj callan trwa 50 minut i nie jest okrojny. ;)) a czemu najpierw powinno sie cwiczyc 3 razy w tygodniu? ja cwicze codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
tak gdzies wyczytałam chciałam sie upewnić ... może dlatego to zastosowałam bo dla mnie cwiczenia na brzuch sa najgorsze.. i motywuje sie co dwa dni ... jak dojde do formy to zaczne codziennie :) gdzie wyszukałam te ćwiczenia na 50 min ? bo jesli chodzi o kasety to ja nie mam mozliwosci ich odtworzyc nie mam odtwarzacza kaset :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
ja swoje sciagłam skąds. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
haha :) to pozostaje mi tyko zostac przy swoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
Dzięki, zawsze znajdziecie coś miłego na pocieszenie! I to jest takie fajne :). Nellla, cały film jest na chomiku do ściągnięcia, ale trzeba sie nieodpłatnie zarejestrować, bo bez można tylko migawki pooglądać. Adres podałam już na forum, a w kompie nie zatrzymałam. Jakość niezbyt rewelacyjna, ale da się obejrzeć. Buziaki milusińskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,nie bylo mnie troche,bo nie mialam nawet minutu wolnej. U mnie dzieci maja tzw.half-term,nie chodza do szkoly przez ponad 2 tyg,mala do przedszkola tez nie,wiec..........:( Czasu brak,do kompa dostac sie nie mozna:) Za tydzien bede miec laptop,to moze choc tam sie dostane:) Zawalilam 3 dni bez cwiczen i czuje sie ociezala i gruba:( Jutro cwicze rano(mam nadzieje)wiec przez swieta jak sobie odpuszcze ten jeden dzien to moze sie juz swiat nie zawali. Brzuszek mi spadl,ale ............................chyba na kolana:( Bo przez brak cwiczen znow sie zaczal pojawiac,wiec od jutra do roboty!!!!:) Jak sobie pocwicze czuje sie lepiej,lzej i nawet na jedzenie nie mam ochoty!!!! Moja dieta poszla troche do lasu,wiec......................koniec wagarow!!! Milej nocki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha!!! Aniu66 jestes w moim wieku,wiec..............tylko pozazdroscic ci tych rolek:) Ja co prawda rocznik 67,ale juz niedlugo:) i tez skoncze 42,ale wcale tego nie czuje:)) 6-ke W obejrzalam dokladnie i powiem wam,ze wydaja mi sie dosc latwe i jakby sa namiastka Callana.Podobnesa tez cwiczenia w Pilates,ale latwiejsze,bardziej nastawione na koncentracje:) Dobranoc!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×