Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Ja też na Bałtykiem poćwiczę ,tylko później ;) Albo nie poćwiczę, bo tam nader sprężyste łóżka. Ja nie ćwiczyłam, zajmowałam się odwieczną igraszką biologii, czyli sprawami damsko - męskimi, ale jakoś pęp mi urósł i nie podoba mi się to zjawisko :( No ale trzeba doświadczyć różnych rzeczy, nie samym streczingiem człowiek żyje. Na domiar złego kręgosłup mnie nie boli :( Kolega sympatyczny umiał postarać się w kuchni, więc u mnie kaloria też swoje zrobiła :( Ja dziś nie odrabiam, ale na pewno coś wykombinuję w sobotę, jakoś nie rzecz mi było ćwiczyć przy kolesiu, szpagaty zwlaszcza ;) Miłego ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
Hej dziewczyny! Moja sytuacja wygląda tak ... postaram się ją streścić jak najlepiej będę potrafiła. Przez 9 lat zawodowo grałam w tenisa ziemnego, do tego dodatkowo jazda na nartach, plus siatkówka, pływanie bla bla bla... w każdym razie niestety wyrobiły mi się masywne uda.. które oczywiście chciałabym teraz jakoś wymodelować. Oprócz moich mięśni UD, problemem jest także tłuszczyk w wewnętrznej ich stronie oraz tłuszcz na tyłach. Od lutego ćwiczyłam pewne ćwiczenia z jedne strony jaką znalazłam w internecie, trwało to 100 dni bez przerwy. Sama nie mogę w to uwierzyć ale dałam radę ćwiczyć dzień w dzień. Później przyszła sesja i jakoś tak hmm przestałam. Teraz zaczęłam coś kombinować na swój sposób bo chodzi mi konkretnie o ćwiczenia na nogi więc przebieram w różnych i układam jakieś swoje własne harmonogramy ćwiczeń ... ale dalej coś jest nie tak. Za dużo pracy w to wkładam a zbyt mało efektów widzę ... a nie powiem lekkie są (ale dla mnie to za mało). Skacząc po stronach zauważyłam często pojawiające się wypowiedzi na temat ćwiczeń "callanetics". Zaczęłam czytać wasze posty i jestem po wrażeniem! Chcę zacząć ale nie wiem od którego filmiku ...:( bo jak już się zorientowałam jest ich kilka. Zgłaszam się do was i oddaję w wasze ręce. Siedzicie w tym temacie długo i macie doświadczenie, Proszę doradźcie mi najlepiej jak potraficie. Będę czekała na odpowiedź. Buziole ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło zawitać po długiej nieobecności :D U mnie callanetics na razie na półce leży :( mam giga remont, mieszkam "na chałupach" u teściowej dwie małolaty pilnując :( już mi się trochę tęskni do ćwiczeń ... :( a tu przede mną wyjazd na "natury łono" pod namioty i obawiam się że na szyszkach trudno będzie ćwiczyć :D Ale duchem jestem z Wszystkimi ćwiczącymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinki z długim i , nie pisz o rzeczach, o których nic nie wiesz. Ja dziś radosna i szczęsliwa podziałałam z c. e., jednak tydzień bez tych ćwiczeń wyraźnie zmniejsza u mnie elastyczność mięśni , ścięgien itp. ( na początku tygodnia ćwiczyłam z Leisą) . Pajączku, callanetics wydłuża mięśnie, o to bądź spokojna. Juhuu, ja już ćwiczyć będę ;) I pogoda znośna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
Hej Laski !;) Poćwiczyłam sobie dzisiaj do filmików AM i PM. Niestety nie łapię ćwiczenia bringing up the rear ... postanowiłam że jutro po zestawie AM wstawię sobie kilka ćwiczeń na nogi z filmiku evolution (te ćwiczenia które są na nogi) a całość zakończę zestawem PM ;) Może któraś z was chce się ze mną wspierać np poprzez gg ,będziemy sie radzić i konsultować czy coś ?:) jak by ktoś chciał to napiszcie wtedy podam gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączku, proszę, nie kombinuj z mieszaniem ćwiczeń, najpierw wg mnie sensownie zając się jednym konkretnym, aby załapać jakby obwodowość tych ćwiczeń. Prawda, Aniu? Prawda, Euforyczna? Doceniam (i zazdroszczę!) Ci zaprawy sportowej , niemniej Callan kilka razy podkreślała, że najpierw musi być godzinny program, aby ładnie "pospinał" ciało, dopiero potem dodajesz np. kolejną setkę powtórzeń na potrzebowski teren. Pocieszę Cię, że u mnie pieknie uda się wyciągnęły, a po bieganiu miałam trochę mięśni, teraz też mam, ale mam nogi o wiele szczuplejsze niż wtedy z zarysem mięśni, który bardzo mi się podoba, a narcyzem nie jestem (szkoda, takim łatwiej żyć). Tłuszczyk po wewn pozostał, ale stałym rezydentem nie będzie. Po uważnym ćwiczeniu z dłuższym filmem technika sama wejdzie Ci w krew (lub mięśnie czy też pośladki ;) ). Ja gg nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ SYLWIA - dziękuję Ci bardzo za wsparcie, które otrzymałam od Ciebie przy historii z masażystą. Okazało się, że pan zmienił swoje życie, powoli zmienia siebie. Aż wzbiera we mnie jedna z najdroższych mi definicji miłości: "Nieskończona cierpliwośc powoduje natychmiastowe rezultaty". Niech wraca do Ciebie piękno i dobroć, które dajesz ludziom 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
do Maczek i Fiołek Dziękuję, że poświęciłaś mi swoją uwagę. Hmm mamo nie bij ale ... za późno napisałaś i przed Twoim postem poćwiczyłam mieszając ćwiczenia i czuję się dobrze tzn dobrze hehe ... po podstawowych tych 2 pierwszych filmikach AM i PM miałam bolące mięśnie na chwilę obecną po ćwiczeniach dalej odczuwam lekki ból hmm... ból? nie. Raczej lekki dyskomfort ale przynajmniej czuję że coś fajnego dzieję się z moim ciałem;). Już się nie mogę doczekać jutra i kolejnej dawki ćwiczeń. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mama nie bije :D Jeśli dobrze robi Ci mieszanie, to czemu nie? Rozłożyłaś mnie tym biciem :D :D Gdyby to mój syn usłyszał :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
hejcia ;p heh żeby nie było- ja tak zawsze żartuję z tym biciem ;D a zakwasy pewnie mam dlatego, że za bardzo wczuwam się w te ćwiczenia ;) ale nie powiem po dzisiejszych ćwiczeniach czuję się fajnie. Mięśnie już tak nie bolą jak wczoraj ;) W ogóle nie mogę z tego jak podczas filmiku mówią żeby się zrelaksować i odprężyć ;D a mi to nic a nic nie wychodzi ;p. Powiem jedno już widzę różnicę po tych 3 dniach ;D a przecież to dopiero początek ;p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
Właśnie zaczynam 6 dzień ćwiczeń ;D Ćwiczy ktoś jeszcze oprócz mnie ? Jutro jadę na wesele ;D ale ostro wstaję rano i poćwiczę przed. Boję się że nie dam rady poćwiczyć w dzień poprawin ale się postaram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova melisa
hej tenisistko, ja ćwiczę codziennie od marca, tez gram w tenisa, narty, rower itd i nareszcie callanetics poradził sobie z całym ciałem. Mam bardzo zmienioną sylwetkę, bardzo wysmuklałam, nogi szczególnie, wszyscy dookoła zauważyli niesamowitą zmianę. co ciekawe od marca do teraz mam -9 kilo, przy 4,5 posiłkach dziennie i w zasadzie normalnym jedzeniu, żadnej diety, więcej warzyw może jednak. Co jeszcze, mam 2 kids i bardzo poprawił mi się brzuch, jest bardzo, jakby to powiedzieć - wysmuklony jak u tancerzy, kobiecy i jędrny. W zasadzie zauważyłam, że ciało jakby "trzyma się kości", jest jędrne, bez cellulitu ! naprawdę zmniejszył się maksymalnie, kiedyś chodziłam na jogę i tez były dobre efekty,ale tu z Callan są rewelacyjne. Hej, pozdrawiam Was wszystkie, nie pisałam nigdy ale podczytuję czasami i lubię myśleć, że jest nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie :)
witam, czytam wasze forum i się zastanawiam, czy te ćwiczenia działają? jakie dają efekty? ja mam do zgubienia 7kg, proszę o informację w jakim czasie mogę to zgubić przy regularnych ćwiczeniach, oraz proszę o informację gdzie mogę znaleźć te ćwiczenia, pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka101
ja wczoraj robiłam pierwszy raz te ćwiczenia i o dziwo nie byłam nic zmęczona, ale robiłam je na podstawie opisu a potem jak znalazłam rysunki to wyszło że większość zrobiłam źle. dziś zrobię poprawnie. kiedy zobaczę pierwsze efekty?? mam troszkę ciałka do zgubienia ale nie chce diety bo to nie wymodeluje sylwetki więc spróbuję te ćwiczenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
Hej dziewczyny! odpowiadam na pytania "zapytania" i Anulki 101. Po pierwsze ćwiczenia działają a pierwsze efekty zobaczyłam po 3 dniach i aż się sama się zdziwiłam że tak szybko. Wczoraj był 10 dzień ćwiczeń i jest mega ! mięśnie się wyciągają a nadmiar wiszącej skóry magicznym sposobem z dnia na dzień znika. Co do utraty danej liczby kilo nie potrafię udzielić odpowiedzi ponieważ ćwiczę za krótko. Ćwiczenia można znaleźć na chomikuj.pl bez problemu. Ja używam Callanetics AM, PM i Callanetics Evolution. Anulka! Po pierwszym dniu ćwiczeń też nie byłam zmęczona a na drugi dzień miałam mega zakwas ;D Masz rację co do diety , przy tych ćwiczeniach można jeść wszystko a efekty jak dla mnie są piorunujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! Mam 15 lat i chciałabym zmniejszyć do minimum tłuszczyk w okolicy brzucha (mały) i w okolicy ud ( duży strona wewnętrzna i pośladki ). Czy cal. nada się do tego ? Jeżeli będę także biegać przez około 40 min, 3 razy w tygodniu, oraz spróbuję (spróbuję xd) pozbyć się słodyczy i ograniczyć je, mówiąc szczerze do około 1 batonika dziennie (czy go też wyeliminiować) schudnę ? Mam 161 cm wzrostu oraz wagę 49 kg, przy czym dość dużo tłuszczu w udach. SKĄD MAM ŚCIĄGNĄĆ ĆWICZENIA CALL. ? BŁAGAM POMÓŻCIE, NIE CHCĘ SIĘ GŁODZIĆ TYLKO ZNISZCZYĆ TŁUSZCZ ĆWICZENIAMI. POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
hej!Niezadowolona123 ;) Przybywam z pomocą ! Więc tak... te ćwiczenia na pewno przydadzą się przy zgubieniu zbędnego tłuszczyku oraz przy wyszczupleniu sylwetki. Ja jem wszystko , powiem lepiej po ćwiczeniach nagradzam się czekoladą (ale nie cała tabliczką od razu ;p) mówię Ci ... te ćwiczenia wykonane poprawnie działają cuda jak już pisałam wyżej w innych komentarzach ;) więc za bardzo nie przejmuj się tym co jesz (ale wiadomo wszystko w rozsądnych granicach ;)) Piszesz, że planujesz biegać oczywiście jest to duży plus ale ta forma aktywności wydaje mi się zbędna przy tych ćwiczeniach, ale musisz pamiętać, że to moje zdanie ;). Ćwiczenia można spokojnie odszukać na chomikuj.pl ;) jak byś miała jeszcze jakieś pytania to spokojnie możesz pisać ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga 3pajączek3 ! Mam problem ze znalezieniem filmu na chomikuj, a właściwie ze ściągnięciem go, za każdym razem pojawia mi się błąd sieci (próowałam 2 razy, 4 zł w brud), spróbuję jeszcze jutro. Jeżeli mogłabyś mi podać konkretny film byłabym wdzięczna. Mam jeszcze pytanko. Po ilu tygodniach będą widoczne efekty ? I ile mam ćwiczyć call ? W sensie ile razy w tygodniu, bo codziennie chyba nie dam rady godzinę ćwiczyć (jeżeli będzie trzeba to się zmuszę). Z tym bieganiem to mi chodzi przy okazji, bo chodzę na treningi biegania. Bardzo dziękuję, za odpowiedź, jeżeli ci to nie przeszkadza, trochę cię pomęczę pytaniami. wielkie dzięki pączusiu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
Więc tak po pierwsze nie PĄCZEK ale pajączek ;p AM Callanetics (Callan Pinckney) (26 min).avi Callanetics Evolution (66 min) (Fitness) DVDRip TG.avi PM Callanetics z Callan Pinckney.avi Callanetics ps. na chomiku niestety tyle kosztują te filmiki :( Jutro będzie 14 dzień moich ćwiczeń a efekty widziałam już po 3 dniach ! więc dlatego tak bardzo je polecam. Ile razy w tygodniu... złe pytanie ;p te ćwiczenia są skuteczne jedynie gdy ćwiczy się je codziennie. Pytaj ile chcesz nie ma z tym problemu pozdrawiam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi pajączku, wiem że twój nick to pajączek, ale jakoś mi się tak skojarzyło ;d Czyli jednak trzeba robić codziennie ? Jeśli ma to przynieść efekty to się zmobilizuje, jednak mam pytanie czy jeżeli raz zapomnę, lub nie zrobię to zaprzepaści to moją pracę ? Wielkie dzięki za linki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
Witam! Przeczytałam wcześniej prawie całe forum i doszłam do wniosku że jednak trzeba ćwiczyć codziennie by mięśnie były rozruszane i odpowiednio pracowały więc tak Ci doradziłam. Nie wydaje mi się że jak raz nie zrobisz ćwiczeń to zaprzepaścisz swoją pracę ale ... po co ryzykować... efekty nie przychodzą łatwym kosztem a to jest zaledwie godzina ćwiczeń dziennie, więc chyba można się poświęcić tym bardziej że się wie że efekty się pojawią. Callan z Mariolą jakoś mi nie odpowiada. Jeżeli Tobie będzie łatwiej to możesz ją ściągnąć ale hmm czy to aż taki duży problem że nie rozumiesz wszystkich poleceń? po prostu obserwuj to co się dzieje na filmiku a jeżeli nie rozumiesz jakiegoś ćwiczenia to pisz ja coś podpowiem. No i jak już zaczniesz ćwiczyć to napisz jakie wrażenia i czy widzisz jakieś efekty. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga 3pajączek3 ! Wielkie dzięki za rady co do tych ćwiczeń ! Jeżeli tak mówisz, to zastosuje się do tych rad, ściągnę se Call. z Callen :) Zaczynam niestety dopiero za 2 tygdnie, po powrocie z obozu :) Nie mam jak tam ćwiczyć niestety... Miałabym do Ciebie jedną prośbę ... Czy e-mail podany (tlen) jest mailem na który zaglądasz ? Nie chciałabym stracić z Tobą kontaktu, bo bardzo dużo mi pomogłaś i za to wielkie dzięki kochana :) Jeszcze jedno, ostatnie pytanie. Czy trzeba stosować jakąś dietę ? I czy źle wykonane ćwiczenia nie dają pożądanego efektu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3pajączek3
Mój e-mail to hotelarz3@onet.eu , na tym forum zmienia końcówkę każdego e-maila. Co do diety nie stosuję żadnej bo nigdy nie byłam w tym dobra a z resztą widzę że nie jest potrzebna przy tych ćwiczeniach. Sama nie wiem czy w 100% dobrze wykonuję te ćwiczenia ale efekty są ;) na pewno jeżeli po dobrym ułożeniu się czy tez ustawieniu czujemy lekki ból w danej partii mięśni tzn że dobrze je wykonujemy. Na początku będzie Ci się wydawało że te ćwiczenia nic nie będą dawać bo się nie pocisz ani jakoś strasznie nie wysilasz ale w nich właśnie o to chodzi że są w miarę lekkie i głownie polegają na rozciąganiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajud70
witam istnieje callanetics po polsku z callan dla początkujących, to pierwotna wersja video znajdziecie ją na moim chomiku niestety kopia już trochę zniszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
lovedesire no wiec ogolnie pospadało mi ok 4, 6 cm w obwodach (najwiecej w tali i brzuchu, uda mniej) i ramiona ok 3cm ale chodzi o sam fakt wyrzezbienia sylwetki, cały czas słysze ze mam super sylwetke wysportowana, mam 172 i waze 65 kilo wiec nie jestem chuderlakiem, ale teraz jestem proporcjonalna i nie wstydze sie ubrac szortów czy wyjsc na plazy callanetix dalej cwicze- mam sentyment do callan i jej zestawów wspanialych:) a teraz chciałabym jeszce spasc z wagi troche ale teraz to chyba tylko jakas dieta cud mnie uratuje ogolnie cały proces mojego chudniecia zaczynal sie w listopadzie 2011, i nie mialam zadnej dratsycznej diety oprocz ograniczenia jedzenia ogolnie(bo jestem wszystkozarłoczna) i nie jedzenie po 18, teraz planuje sobie narzucic jakis rezim wiekszy ale nie wiem czy dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, pamietam jak callanetics byl na topie :) tez wtedy cwiczylam i rzeczywiscie, pamietam, ze efekty byly - przynajmniej w kwestii formy. Minelo troche lat i znow sobie o nim przypomnialam. Nie sadzilam, ze wciaz jest popularny i ze tyle osob cwiczy. Własnie zaopatrzyalm sie w filmik i zaczynam. Mam nadzieje, ze przyniesie efekty, choc wiek juz taki, ze pewnie nie bedzie latwo :) Ale musze cos z soba zrobic, bo juz patrzec na siebie nie moge. W zwiazku z moja nadczynnoscia tarczycy bralam sterydy i w ciagu miesiaca przybylo mi 15 kilo - koszmar. Na poczatku brania nic, wiec myslalam, ze mnie ominie, ale pod koniec kuracji nagle zrobilo sie wielkie bum! Stosowalam diete, ale cwiczyc nie moglam - pani doktor zabronila. Teraz juz encorton odstawiony i waga nie spadla, pomimo, ze minelo pol roku od odstawienia. Trzeba wiec zaczac dzialac, zwlaszcza, ze znow mam go brac przy okazji jodu. Mam nadzieje, ze jak za dawnych lat, callanetics zadziala i tym razem, bo jak nie to juz nie wiem. Choc znajac mojego pecha, to moze byc roznie. Przy nadczynnosci tarczycy raczej powinnam byc chuda, a ja sie znalazlam w tym malym procencie osob, co mimo duzej nadczynnosci nie chodna - czy to nie jest pech? A jednoczesnie nie moge stosowac zadnej drastycznej diety - zabronil lekarz, a taka zwykla nic nie daje. Tak wiec w cwiczeniach ostatnia szansa. Trzymajcie za mnie kciuki :) Ja za Was bede!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×