Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Nariari Kupuję sok żurawinowy naturalny bez cukru w zielarskim, w buteleczce około 220 ml. Wlewam do 2 litrowej butelki i dopełniam wodą niegazowaną. Dzien zaczynam od szkolanki soku z wodą + łyżka siemienia lnianego i tak kończę. Prze każdym posilkiem na 30-20 minut przed wypijam około 1-2 szklanki soku z wodą. Po posiłkach pije bezpośrednio szkolnkę. resztę w miare możliwosci pragnienia. Tak aby wypić całą butelkę co zrobiłam. Do tego dieta bez soli, cukru, mąki, tłuszczu. Polecam książkę \"Dieta wypłukiwania tłuszczu\" Piksa Ja mam płyte z callanetics pani Callan, Bojarskiej i wydrukowane kartki z cwiczeniami z wizażu. Codziennie ćwicze callanetics i 8 minut na brzuch czyli 8 minut abs Dodatkowo cwiczenia na wewnętrzna stronę ud. Jak sie uda to 8 minut na pośladki i nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja dzis po 21 cwiczylam-skupilam sie na wykonaniu 100 powtorzen na misnie brzucha-udalo sie ide spac bo mnie glowa boli-do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny U nas zapowiada sie piękny dzień, słońce szerokim gestem zagląda mi do okna. Ja już po abs na brzuch. Lecę do rpacy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
Cześć dziewczynyjak dobrze ze was znalazlam teraz odczytalam wasze rozmowy i odrazu mi lepiej. Jestem cala połamana i jestem przed okresem mówiłam ze nie dam rade ćwiczyc dzisiaj ale po waszych wypowiedziach dam rade. Janga ćwiczysz codziennie? Płytę z Callan masz po polsku i całą godzinę trwa (tak jak w książce) czy tą są 2 programy AM/PM. Jak by to było całą godzinę to może byś mi przegrała. Kiedyś miałam kasetę video z Callan z lektorem polskim i tego wlasnie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej Piksa-Janga chyba wysyla te plytki jesli dziewczyny nie maja ja sciagnelam wersje angielska ale do tego jest potrzebny program azureus-caly godzina to nie jest bo sa komentarze ja tez mam okres i jakos daje rade-Janga chyba cwiczy codziennie ,ja w sumie tez mialam chyba ze dwie przerwy 1 dniowe dzis rano juz cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
witam nowe koleżanki i stare znajome:) guga jak tam dietka?trwasz twardo przy żelaznych zasadach?:):)a jak z cwiczeniami?mnie ostatnio tez bolałą głowa i to zawsze po ćwiczeniach ale starałam sie spokojnie i głeboko oddychac no i chyba przeszło,nie boli mnie juz od kilku dni a była masakra. janga podaj swoje wyniki dziewczyno bo ty wszystkich tu motywujesz jak cholera:)ja dalej cwicze codziennie i juz niedługo bedzie miesiąc wtedy zobaczymy różnice. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica trzymam sie 1 fazy diety-wczoraj mialam dola ale dalam rade-a jak u ciebie? jestes na sb? glowa to mnie chyba boli ze wzgledu na zmiane pogody i przed okresem tak mam-musialam brac tabletki niestety Janga-pisalas ze robisz cwiczenia na wewnetrzna strone ud-jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE SLICZNIE JANGA...TERAZ MUSZE WYBRAC SIE NA POSZUKIWANIA SOKU żURAWINOWEGO..:) 77MARCIA77 DZIEKI SLICZNE ZA RADE...JUż śCIąGAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
Jestem dziewczyny po Callanie AM i ćwiczeniam na brzuch od jangi z linku facet daje niezle w kość ledwie zyje ale jestem szczęsliwa guga jesteś na diecie wypłykujacej tłuszcze i soku żurwinowym ja sie do niej przymierzam ide pod przysznic na razie pa pa Ps a ja myslaam że tylko mnie głowa boli po ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pogoda sliczna,wiec wczesniej wstalam i raniutko pocwiczylam,poki mlody jeszcze spal. Pelna werwy jestem dzis :) Czyli to normalne,ze po callanie boli glowa?Ale szybko mija. Wiecie co?Im dluzej cwicze callanetics tym bardziej i szybciej sie mecze przy tych cwiczeniach,nie wiem czemu :-0 Janga ja tez poszukam soku zurawinowego i zaczne pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
guga dalej jestem na sb,od dzisiaj nawet nie słodze bo juz wole pić gorzkie napoje niż ze słodzikiem.nie wiem czy mozna jesć konserwy rybne w puszce,dziś zrobiłam sobie taką sałatke ze śledz.w pomidorach,ogórka,jajko i pomidor.zjadłam to a potem dopiero przeczytałam ze jest tam cukier bo coś było za słodkie.to na tyle.masz może jakies ciekawe propozycje na obiady bo nie szczególnie przepadam za rybami a w tych przepisach prawie codziennie jest ryba na obiad. Ma któras jakieś fajne ćw.na ramiona,po callanie wysmukliły mi sie a chciałabym aby szybciej ukazały sie jakies mieśnie.wolałabym ćwi.bez obciążników,tylko sama gimnastyka a nie wiem czy wogóle takie są. pozdrawiam:): :&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
acha powiem wam ze po calanie najbardziej schudły mi uda,ramiona i......palce u rak.śmieszne nie ,teraz mam za luzne pierścionki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica ryby z puszki moga byc najlepiej tunczyk w sosie wlasnym,a inne tez byleby bez cukru zrob sobie np fasolke po bretonsku z piersia kurza zamiast kielbasy,albo bigos z chudym miesem,golabki bez bulki tartej oczywiscie,ugotowane kalfiory lub brokuly zapiekane z chudym zoltym serem-ser hit z Ryk salatke z zielonej salty,serem feta light,pomidorem ,ogorkiem swiezym i winegretem wkleje jestzcze link-na tej stronie sa fajne przepisy a jakby co to wejdz na forum diety tam south beach jest i znajdziesz przepisy albo w google bo nie bede wklejac przepisow to jest przeciez o callanie i dziewczyny sie zdenerwuja http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=32987&start=150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po Callanie tez nieraz boli głowa ,rano nie mogłabym cwiczyc i potem latac za mała ,bo po jakims czaei czuje sie strasznie zmeczona i miesnie jesnak daja sie we znaki nie bila tak jak zakwasy ,ale nogi wydaja mi sie ciężkie i jkos czuje te miesnie. NARIARI nie ma za co najlpeiej sciagac rano to nie ma limitu wiec mozna nieraz sciagnac cały filmik w godzinke.Jak sciagałam popoludnimi to sciagniecie bojarskiej zajeło mi kilka dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
guga wielkie dzieki. damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popołudniem O raju, ale się dziś ożywił topik) Aż miło Już odpowiadam Piksa70 – tak cwiczę codziennie callanetics, rano abs na brzuch a wieczorem prawie zawsze 8 minut na posladki i zawsze ćwiczenia na uda rano i wieczór. –płytę mam z Allan po polsku, niecała godzina , jeden zestaw, całość to 56 minut Jak już pisałam płytkę przegrałam i wysyłam dla 2 osób, skontaktuj się z nimi, a one powinny przesłać każda dla 2 osób. W ten sposób każdy szybko powinien ją dostać. Guga 28 Tak ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud. Mi ciężko zrzucić tam choćby 0,5 cm. Kładę się na plecach, ręce pod szyję, nogi wyprostowane do góry, palce obciągnięte, szeroko rozwieram nogi na boki, tak daleko jak tylko mi się uda, powoli, powoli i zwieram również powoli. Ja robię po 20 rozwarć. Jak już to zrobię to tak samo tylko nogi jedna do mnie bliżej, a druga odemnie. Poprzednie było prawo-lewo, a to do przodu-tyłu. To bardziej na mięśnie ud z przodu. I tez powoli, powoli i jak się uda to 20 razy. Czasem udaje się tylko do 10. Ud nie miezryłąm, więc jeszcze nic nie wiem NARIARI nie ma sprawy – powodzenia z sokiem, jest na tę dietę topik, ale nie pamiętam adresu, tam dużo ludzie wymieniaja się na temat wypłukiwania tłuszczu, przepisami i radami. Koleżance w pracy skończył się sok i zaczęła używać herbaty żurawinowej z tym że każde parzenie to szklanka, w ciągu dnia to było wiele szklanek i torebek herbaty. Efekt równie dobry jak z sokiem rozcięczonym wodą)) Kasica 35 Wyniki jutro, bo dopiero się zmierzę, ale przeczuwam iż rewelacji nie będzie, jednak święta były. Rano się zmierzę i zważę jak co sobotę. Jutro zresztą wszystkie się mierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dzieki Janga-skorzystam z tych cwiczen na wewnetrzna strone ud bo dzis rano cwiczylam w spodenkach i stwierdzam ze mam tam za duzo miekkosci jesli chodzi o zurawine to widzialam nawet suszone owoce w sklepach-orientujesz sie czy zurawine sie uprawia? wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
HEj,hej ja juz po cwiczeniach,syn szedl do szkoly bo odrabiaja wiec wstalam niestety o 7-wczoraj cos z serwerem sie chyba dzialo na kafeterii bo nie mozna bylo pisac a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
zmierzylam sie jeszcze-wyniki takie jak tydzien temu-papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam 8 abs i na pupię 8. Idę budzić dzieci. Zmierzyłam się, zwarzyłóam i jest dobrze, czyli zmienił sie obwud bioder. Po świętach nie liczylam an cuda:-))) Ale tu nie podałąm spłaszczł mi się brzuch Było tydzień temu 90, a jest 88. To zapewne skutke ćwiczenia abs. Dodam że keidyś przed całym moim lotem ku chudości było w brzuchu 94 tak w przybliżeniu, bo nie mm przed sobą notesu. Nic się nie zmieniło w udach, ale to jednak kwestia niezawsze mierzenia w tym samym miejscu. Nie ma co się zrażać, jak po miesiacu cwiczeń na uda nie będzie efektu to poszukam sobie innych ćwiczeń na uda:_) U Was uda zeszczuplały a u mnie nie chcą. mają po 55 cm w obwodzie i nie chcą mniej:-((( Jak tylko znajdę inne ćwiczenia to je dołączę bez wywalania poprzednich bo mi się one podobają:-)) Mięłgo dnia życzę. Pędzę budzić dzieci i do rpacy w ogródku bo śliczna ejst pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez cisza wczoraj byla Ja juz po abs i na posladki Zaczynam kolejny piekny sloneczny dzien Wczoraj byl dzien mierzenia, ktora sie zmierzyla prosze wpisac wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Witam wszystkich Janga dziewczyny gdzies wybyly najwyrazniej ja zajrzalam na foum-pomiary bez zmian jak pisalam wczoraj-nie wazylam sie bo mam okres to nie ma sensu-u ciebie widze -w biuscie cm mniej a w biodrach cm wiecej jeszcze nie cwiczylam ,wstalam za pozno a jeszcze obiad trzeba robic ,po poludniu goscie to pocwicze na Tancu z gwiazdami,bo ten program mnie ostatnio nudzi-urozmaice sobie czas milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja mam zakwasy,bo mylam wczoraj okna ;) Na wieczor sobie pocwiczylam a dzis robie sobie wolne. 6 razy w tygodniu callanetics to chyba nie tak zle,co? Dziewczyny czy to normalne,ze im dluzej cwicze tyym szybciej/bardziej sie mecze??? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze ze są wspierające koleżanki Tak sie spieszyłamw pisujac swoje wymiary że pomyliłam miejsce bioder z biustem w moim zapisie:-))) Teraz poprawiłam. Wiele sie nie zmieniło, ale stagnacja to też sukces:_)) Chciałabym aby jeszcze z 2 cm ubyło w biodrach i w talii. Waga jak ktoś tu już psiał nie jest wymiernikiem tego jak się wygląda. Może dziś zrobię stronkę aby pokazać siebie sprzed ćwiczeń i diety i siebie dziś czyli po pozbyciu się pewnego coneico. Teraz szykuję córce zupę, bo za godzinkę jedzie na basen. Drugiej córce i sobie coś dietetycznego i sadzę bratki do doniczek w ogródku. I chciałam jeszcze zrobić porzadekw ciuchach zimowo-wiosennych. O raju a tu neidziela , cudne słonko Zobaczę co się dua. Callanetics na wieczór, bo szkoda dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
A ja wczoraj i biegałam i robiłam callanetics. Ciężko mi się biegało po callanie. A dziś juz po ćwiczeniach. Choć mi się nie chciało, ale postanowiłam nie rozważać, czy mi sie chce czy nie i ćwiczyć. Nie zmierzyłam się jak zaczynałam, więc nie wiem jakie sa efekty... no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
no ja wreszcie pocwiczylam,zrobilam piling kawowy i siedze przed komputerem-dzis dla odmiany bolaly mnie miesnie przy cwiczeniach na biodra alca-bieganie z callanetiksem napewno przyniesie rezultaty-ja bym chetnie pobiegala,ale jak bym zaczela biegac miedzy blokami to wzbudzialabym niezdrowa sensacje-wszedzie beton,do lasu za daleko-pozostaja cwiczenia w domku Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, byłam w delegacji, ale nie odpuściłam, tylko jeden dzień przerwy w callanie, ale szóstki na bieżąco. Dzis przejrzałam fora dotyczące szóstki i stwiezdziłam, że źle wykonuje ćwiczenie 3, bo trzeba łokciami dotykać kolan, a mi coś sie wydaje, że szkoda kręgosłupa i coś nie za bardzo rozumiem jak dokładnie wykonuje się 5, bo ja robiłam bardziej rowerek ,a oni piszą o skrętach podczas tego. Poza tym nie wiem czy to wiosna, czy ćwiczenia, ale mam apetyt jak diabli ,ciągle podgryzam.Brzuch wydaje się twardszy, ale oponka jest. Dzieki dzieczyny za słowa wsparcia. Przeczytałam wszystkie Wasze ostatnie notki, śledzę także rozmiary Jangi i innych oczywiście także. Zważę się jutro, bo mija siódmy dzień. Korzystam z wielu Waszych rad i zajrzę chętnie na te stronki z jedzeniem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznego ranka Eblaszka dzielas skoro w delegacji nie dopuscilas. brawo Ja po abs i 8 na pupe, pedze pod prysznic. dzis conieco pozniej bo do rpacy mam na 9.00 Do wieczora, zycze Wam nieustajacego zapalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz bede cwiczyc choc mi sie nie chce za bardzo ;) Wstalam dzis za pozno i wszystko mam rozregulowane 😠a to wszystko przez to,ze w nocy cos nie moge spac ostatnio :( Pogoda sliczna,ale humor pogorszyl sie jak wyczytalam,ze weekend ma byc zimny. Ok lece cwiczyc. Milego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×