Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość piksa70
Witam dziewczyny ja tez jestem po callanie czuje sie rewelacyjnie wczoraj odpusiłam ćwiczenia wszysto mnie bolało łącznie z głową nie wiem czy dam rade codziennie przerobic callana założylam sobie ze bede cwiczyć w poniedziłek środę piątek i sobote w pozostałe dni ćwiczenia z linku od jangi Co myślicie dziewczyny o tym? Miłego dzionka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej ja cwiczylam rano Piksa-ja tez codziennie juz callanetiksu nie cwicze-co drugi dzien,na przemian z 8 minutowkami,skakanka itp czasami jak mi sie chce to wieczorem jeszcze kolo 15 minut na poszczegolne partie cwicze-czyli,cwicze codziennie ale nie zawsze callanetiks-jednak w wiekszosci bo widze efekty Eblaszka-ja skonczylam 6 stke jak wiesz-brzuch jest ladniejszy ale nie do konca jestem zadowolona,bardziej dziala na gorne partie vrzucha-jesli chodzi o 5 cwiczenie to ja robilam tak jak ty i pewnie nie tak sie to robi -jest tu topik o 6 stce weidera i tam ktoras z dziewczyn wlasnie opisala to5 cwiczenie-jado konca kwietnia poobserwuuje moj brzuch-bo mimo wszystko cwicze ale juz nie 6 stke i jesli nie bede z niego zadowolona to od maja zaczne znowu 6 stke i te 5 cwiczenie zrobie dobrze pozdrawiam wszystkie dziewczyny-mam w planie dluuuugi spacer bo jak pisala Marieta pogoda niedlugo sie zepsuje milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja cwicze co drugi dzień.Wiecie co a,bo mam złudzenie ,albo nie wiem ,ale wydaje mi sie ,ze przy cwiczeniach z Bojarska był lepszy efekt co do nóg i posladków juz sama nie wiem teraz wszystko mi stneło i sie chyba nic nie zmienia .26 maja minie równy miesic i wtedy sie zmierze podam ilosc przecwiczonych godzin i efekt. Janga jak tam Twoja stronka ,szykujesz juz ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w pracy, o raju kiedy wyjde?????? jestem juz mocno zmeczona, dobrze ze pocwiczylam rano a callan? Moze zbiore sily wieczorem Stronka:-)) Powoli ja szykuje, przewertowalam moje zdjecia z \"najlepszych \" czasow i porownamy je ze stanem obecnym Odezwe sie jesli pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po cwiczniach najpierw dzis w sumie z prawie 6 godzin ganiałam na placu za małą o 18.30 zmienił mnie mąz i przyszłam pocwiczyc.Przy diecie strasznie ciężko mi sie cwiczy brak sił ,lae jakos poszło. Janga jestem bardzo ciekawa Twojej stronki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero do ćwiczeń. Guga od dzis ćwiczę nowa metodą - 7 dzień, ale jeżeli kręgosłup mi siadzie to wyśle twórców szósstki do diabła. Najgorsze to, że jestem taka żarta, choc na razie nie za bardzo sobie odmawiam, ćwiczę i zobaczymy co z tego będzie. Nie mam wagi w domu, ale mam papierowy centymetr i wg niego mam teraz w pasie 72 rano i 73 wieczorem, a w pupie 93 ( i rano i wieczorem - hihi). Mam nadzieję, że to postęp trwały. Gdyby nie Wy to nie miałabym takiego zaparcia, bo coś smutki różne mnie łapią. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Eblaszka-nie martw sie mnie tez lapia smutki bo maz za granica i wszystko na mojej glowie ale fajnie ze jest to forum i lubie cwiczyc-sama pewnie bym nie miala takiej motywacji trzymajcie sie -bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny sloneczny dzien Dzis znow nie zdaze zrobic strony. Wczoraj narada do bardzo, bardzo pozna. dzis mam zebrania u corek:-( Postaram sie jednak jak nie w tygodniu to w weekend zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po cwiczeniach,troche skroconych (zamiast 100s cwicze minutę )i z kartki.Nie wyspalam sie,ale jeszcze jest kawa,nie? ;) Zaraz jade na zakupy i do fryzjera,a synka podrzuce babci. Janga jestem bardzo ciekawa Twojej stronki :) Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga__ta
🖐️ Poczytałam troche i poczułam sie zmotywowana do działania. Mam goraca prosbe o zestaw cwiczen agatakor@gazeta.pl Pozdrawiam słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
Cześć dziewczyny jestem właśnie po abs na brzuch nogi i pośladki czuję że ćwiczyłam jestem z siebie dumna. Wczoraj byłam na akupunkturze aby mniej jeść zostałam ukłuta w lewe ucho i z igłą chodziłam do 21 od 16 od wczoraj nic nie mogę jesc aż do następnego poniedziałku 4 razy w ciągu dnie mam wypić z wodą po 1 łyżce spirytusu już jedną wypiłam MAM NADZIEJĘ ŻE DAM RADĘ. Zwłaszcza że w niedziele syn ma urodziny goście, tort, ciasta itd. Dam radę ćwiczę i dam rade zwłaszcz ze mam was klub dobrych dusz Miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Witaj Aga ta-w sparawi plyty ktos sie napewno odezwie do ciebie-albo sciagnij-linki na pierwszych steronach Piksa-to ty sie nie meczysz z ta akupunktura? napewno to jest skuteczne? ja dzis weszlam w moje ulubione spodnie z ubieglego roku wiec nie jest zle-ale pomyslalam sobie jaka ja glupia jestem-w ubieglym roku mialam dobra wage i tak sie zapuscic przez jesien i zime? a teraz sie ciesze ze bede wazyc tyle co w ubieglym roku-juz nigdy takiej hustawki wagowej sobie nie zafunduje ale cwiczyc bede dzis cwiczylam rano callanetiks-wczoraj wieczorem pocwiczylam brzuszek i chyba wroce do 6 stki bo mi to spokoju nie daje piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
juz prawie minął dzień nie było tak żle nie zdwałm sobie wczesniej sprawy ile czasu człowiekowi zabiera jedzenie i te wolne ręce, gotowałam zupę i nawet jej nie spróbowałam chłopcy stwirdzili że dobra agat spróbuje ci przesłać ćwiczenia ale nie wiem czy się zmieszczą jeśli nie to moge ci nagrac na płyte i przesła odezwę sie guga z akupunktra to się nie mecze tylko z głodem (oczyszczaniem organizmu) też sobie obiecałam że jak dojdę do swojej wagi to nie pozwole zobie więcej na takie zaniedbania trzymajcie sie miałyście racje z tą pogodą u mnie słońca juz nie ma pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga__ta
Guga i Piksa dzieki za powitanie. Próbowałam sie dobrac do linków z pierwszych stron, ale wyskakuje komunikat ze przesył zablokowany narazie dla odbiorców bez abonamentu. Piksa byłabym wdzieczna za przesłanie płytki, czekam na wiad. od Ciebie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem u tu nowa. Wydrukowałam sobie ćwiczenia z Wizażu i mam nadzieję, że znajdę silną wolę, żeby ćwiczyć. Mam doskonałą motywację - mój mąż jest młodszy ode mnie o 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl_wek
Cześć dziewczyny,jestem pełna podziwu dla Waszych zmagań i starań.Ja osobiście wiem na pewno,że bez płytki nie ryszę z miejsca...Próbowałam z kartek,ale muszę to widzieć na żywo.Prosze o pomoc.oczywiście pokryję koszty przesyłki,mieszkam a Krakowie.mogę liczyć na którąś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysłałam 2 płyty do dwóch dziewczyn, które napsiały do mnie na @ tj alca-1 oraz kika261 Dziewczyny mam nadzioeję ze potwierdzicie jak płyty do Was dodją. Mam nadziej ze one przesla kolejnym osobom w potrzebie Dzis juz jestem po cwiczeniach, ale zmeczona okropnie. Do domu wrocilam przed 21, wczoraj taki kołowrót, dziś znów. A w piątek moja cóka kończt 11 wiec koleżanek fura, a w sobotę rodzina na urodziny. Jakieś zakupy, gotowanie. UUUUUUUUUUUUU Co tu wymyśleć, dietetyczne a mało pracochłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witam takze nowe .Ja dzis cwicze ,ale jkos moj zapał minął przestałm widziec efekty juz sama nie wiem czy cos mi sie polepszyło ,mąz mowi ,ze tak ,ale pewnie dlatego ,by nie zrobic mi przykrosci.Uda wygladja ciut lepiej ,ale juz dalej sie nie poprawiajaj jakby staął w miejscu wiec moze juz przestać ćwiczyc ,bo lepszego efektu nie bedzie?Jak myslicie? Janga moja ma 12 w czerwcu konczy 13 i stwierdzam ,ze nastolatki sa okropne nie mam prollemów typu palenie paierosów ,czy pcie czy nie daj boze inne ,ale zachownie to wymadrzanie sie normalnie nieraz tak mnie zdnerwuje ,ze ,az z nerwów mnie trzesie ,zdecydownie wole malutkie dzieci i powiedznie \"małe dziecko mały kłopot ,duze dziecko duzy kłopot\" u mnie w 100% sie sprawdza.A kupic jej jkis ciuch to tez potrzeba cieprliwosci łazilismy dwie niedzile po sklepach znim kupiała sobie 1 pare spodni.Wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
marcia ja mam tez corke-14 lat tez sie wymadrza niestety i nie zalamuj sie ze nie widac efektow napewno widac i cwicz dalej-no chyba nie chcesz zrezygnowac co? ja dzis rano cwiczylam 8 minutowki i 15 minut callana i 6 stke weidera znow zaczela a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis sobie odpuscilam cwiczenia. Bola mnie kolana, jest mi zimno, dostalam jakiejs dziwnej wysypiki na policzkach i chyba pojde spac Cos mnie rozbiera..........byle nie grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_sz
Witam. Ja ćwicze piąty dzień i dopiero 2 razy udało mi sie dotrzeć do konca. Mam nadzieję że teraz bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
Janga, dziękuję bardzo za płytę. Dotarła. W pracy nie mogę jej otworzyć, ale zaraz dziś w domu ją przetestuję. ja ostatnie dwa dni bez callaneticsu i biegania. Wracam późno do domu i nim się obejrzeę robi się 22. Od dwóch tygodni wyrabiam się z ćwiczeniami w godzinę (wczęśniej zajmowało mi to z półtora godziny) i od nowa rozćwiczam mięśnie brzucha... A na brzuchu mi bardzo zależy. Mam o tyle dobrze, że nie muszę zrzucać kilogram, ale ćwiczenia się przydają i widzę maleńkie efekty. Choć teraz od 10 dni, żadnych zmian. Może to tak jest, że na początku bardzo widać efekty bo widzimy zmiany najbardziej na zewnątrz, a potem zmienia się ciało wewnątrz i po prostu przez dłuższy czas nic nie widać, a potem następuje małe objawienie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alca obys miala racje! Bo ja tak jak Marcia juz powoli sie zalamuje.Coraz ciezej mi robic cwiczenia zwlaszcza na brzuch i biodra,a wymiary sa ciagle takie same :( A tak w ogole to pogoda sie calkiem popsula i nic mi sie nie chce robic. Teraz slonko niesmialo sie pokazuje,ale zimno,brrrr. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
Marieta, ja już robiłam ćwiczenia na brzuch po 100 uniesień bez problemu, a ostatnio było 75, 30, 30, 50, ale czuję jak mi pracują inne mięśnie i mam nadzieję, że moja koncepcja jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
hej dziewczyny coz to za pesymizm zapanowal? Janga -opuscilas cwiczenia? to do ciebie niepodobne ja oczywiscie rano callanetiks cwiczylam i wieczorem 6 stke bede cwiczyc-postanowilam jednak powtorzyc bo chce miec ladny brzuch dziewczyny napewno sa efekty tylko zescie sie juz przyzwyczaily do swojego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
witam. Janga ja też dostałam płytkę serdeczne dzieki.na dvd mi nie poszła ale na kompie tak.więc zabieram sie ostro za ćwiczenia skoro tak chwalicie ze są efekty zobacze na sobie:):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77marcia
Alca podzielam zdnie Mariety mam nadzije ,ze tak jest ,widze zmine ,ale to stoi w miejscu i nic dalej sie nie poprawie .Mam etapy ,ze tez 100 nie moge zrobic bardzo ciezko potem znou moge z łatwoscia .Ja ma przecwiczone 17 godzin jeszcze 2 i bedzie 20 .Ćwicze dalej co drugi dzien teraz zaceła tez ciwiczyc przyjaciołka waśłnie zrobiła zestaw pierwszy raz mowiła ,ze ledwo zyje ,ze teraz czuje ,ze ciwczyła .Ja tez pamietam poczatek jak nogi mi sie trzesły podczas cwiczen jak zauwazałm pierwsze efekty ,ale chce miec jeszcze lesza sylwetke i mam nadziej ,ze ja jezcze wyrzezbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Marcia mi sie wydaje ze to jest tak-na poczatku czujemy ze sa efekty bo nam ciezko sie wykonuje i sie meczymy a potem sa zakwasy wiec czujemy ze miesnie pracowaly,a potem jest latwiej i dlatego nam sie wydaje ze nic juz sie nie poprawia,jednak musimy cwiczyc bo 20 godzin niczego nie zlatwi im wiecej tym lepiej a wlasciwie zawsze powinnysmy cwiczyc dla zdrowia chociazby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga pewnie masz racje mam nadzije ,ze ciwczac dlaej jednak jeszcze osiagne lepszy efekt ,bo jak patrze na callan to ,az mi głupio babka ma 47 lat i tak wyglada ciało zwrte i jedrne żadnych zwisów i cellulitu ,wasłnie chciałbym takie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×