Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Juolcisa
Bo Bojarska nigdy nie byla w ciazy i dletego ma super cialko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
Cześć dziewczyny dwa dni mnie nie było atu dyskusja wre. Witam nowe dziewczyny ever co to jest 4 lata różnicy na pewno nie widać ale dobrze mieć motywację Dziewczyny nie załamujcie sie ćwiczenia dają efekty i na pewno facet to widzi a w to czujecie po rzeczach. Nastruj i chęci są napewno uzależnione od fazy cyklu w jakiej sie znajdujemy raz lepiej raz gorzej ale najwazniejsze to przec do przodu A propo dziecie wiem coś o tym mam 3 synów (17,13,12 lat) i nie raz myślę ze powinnam dostać medal za to że mam w miare cierpliwość i wykazuj sie w miare moich sił dyplomacją. Moge was pocieszyc aby kupic cokolwiek moim dzieciom zwłaszcza najstarszemu graniczy z cudem ale daje sobie radę Mam wrażenie że ciągle jestem na polu zaminowanym nie nie wiem kiedy jakaś mina wybuchnie . Juz dosyć o dzieciem trzymam kciuk za was abyści wytrwały w swoich postanowieniech. Ja w tym tygodniu noie ćwicze jaestem na wodzie od poniedziałku mam deteks. Guga wracaj do zdrowia jak najszybciej.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Piksa-ale ja nie jestem chora-u mnie ok ja na efekty cwiczen na dzis nie narzekam-mysle zejak sie opalimy to bedzie widac efekty-blade cialo nie wyglada ponetnie a jesli chodzi o dzieci-moj syn nosi ciuchy ktore mu kupie,ale corka mimo ze ma cala szafe ciuchow njchetniej chodzi w tych samych i jak jej cos kupie to jej sie nie podoba Marcia-moze cie pociesze? jesli bedziemy co 2 dni cwiczyc callanetiks to w wieku 47 lat tez bedziemy mialy cialo jak Callan-bez faldek i cellulitu-co ty na to? Juolcisa-Bojarska ma dobre cialo bo cale zycie cwiczy i ma 2 dzieci wklejam fragment z gazetki MARIOLA BOJARSKA-FERENC Ma 42 lata, a wygląda na co najmniej 10 mniej. Wysoka, szczupła, z długimi blond włosami. Jest żywą reklamą swojego programu 10 minut tylko dla siebie, który codziennie prowadzi w telewizyjnej Dwójce. To ona zapoczątkowała w Polsce modę na fitness, założyła pierwszy klub aerobiku i wprowadziła w życie hasło "ruch to zdrowie". Żyje w ciągłym ruchu. I zdrowo. Ma dwóch synów, szczęście znalazła w drugim małżeństwie. Nieustannie zmienia torebki i wciąż wierzy, że uda jej się przekonać do aktywnego życia wszystkie Polki. Jej książka Cudowny ruch stała się bestsellerem. Teraz chce napisać drugą, w której udowodni, że życie zaczyna się po czterdziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
guga przeprasz pmyliłam cię jangą janga wracaj do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
A mi film, nie chce ruszyć... :( Próbowałam już w różnych programach i nic. Może coś się nie tak nagrał? Mam dwa foldery w tym jeden zupełnie pusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa trzech nastolatków w domu naprawde nalezy ci sie medal ,ja juz przy jednej wymiekam i z lekiem patrze na drugie ,ze tez niedługo na taka nastolatke wyrosnie. guga co drugi dzien do 47 trzymam Cie za słowo.Myslicie ,ze callan cwiczy codzinnie po godzinie ,niby pozniej wystrczy 15 minut dziennie lub godzinka tygodniow dla utrzymania efektów .Widziałm bojarska wyglada super taka szczuplutka. Janga jak zdrówko? alca ktos z toba jeszcze dostł filmik nie wisz czy tej osobie poszedł normlnie? Jutro maz pozno wraca z pracy chyba bede cwiczyc po 22 nie lubie tak pozno ,bo padam z nóg ,moze moje dziecie sie zlituje i pospi godzinke w dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Bardzo fajnie sobie tu gadacie :) Aż się chce przyłączyć. Co do Callanetics z Bojarską to moja ciocia zaczęła ćwiczyć w listopadzie i razem z dietą niełączenia schudła w 4 miesiące 14kg. Wygląda naprawdę świetnie. Dietę tą stosowała tylko przez 10 dni (takie jest zalecenie). Przez resztę odchudzania starała trzymać się ogólnych zasad tej diety. Ciocia ma 46 lat i miała naprawdę sporą nadwagę. Zanim zdążyłam poprosić ją o tą kaset już ja komuś dała (bo ćwiczenia zna już na pamięć). Mam więc prośbę, jeżeli któraś z was mogłaby przesłać mi płytę DVD z Callan lub Bojarską byłabym bardzo wdzięczna. Ja moge w zamian przesłać tą dietę. Sama ją stosowałam i schudłam obiecane 4 kg w 10 dni. Dieta jest naprawdę fajna. Przygotowanie potraw nie zajmuje dużo czasu i naprawdę można przyzwyczaić się do tego stylu żywienia. Ja 10 mies temu urodziłam synka. W tej chwili ważę więcej niż po porodzie!!! Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dziewczyny ja mam plyte z Callan po angielsku jesli ktoras chce moge wyslac jesli wam nie chodza te ktore macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja mam 10 dzień ćwiczeń, w tym 6 weidera. Na razie się cieszę przede wszystkim dobrym samopuczuciem, ale czuję że leca centymetry. Widzę że Janga się nie odzywa, pewnie mocno zachorzała,w każdym razie pozdrawiam ją. Ćwiczę przeważnie późno wieczorem. Najlepszy numer, że jedyne zakwasy jakie mam, to te na plecach, wiecie od tych wspaniałych ćwiczeń w rogrzewce na biust, uwielbiam je, zawsze sobie myślę, jak mi się wszystko podnosi i prostuje. Kochane matki, ja też mam dwóch takich, jeden prawie 13, a drugi prawie 9. Czasami mam ich ochotę z miłości zamordować. Proces wychowawczy to gorzej niz kamieniołomy. Poza tym za dwa tygodnie komunia. Głeboko zafascynowała mnie ta dieta oddzielna i akupunktura - rany julek Proszę AnetaO prześlij mi dietę - 69blaszka@wp.pl Piksa pisz jak tam z Twoim niejedzeniem, ale czary, no a co z brakiem witamin itp, przy braku jedzonka Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
hej zagladam na forum bo wlasnie siedze sobie z kawa i zastanawiam sie czy teraz cwiczyc czy pozniej? jakos nie chce mi sie Eblaszka-ja mialam w ubieglym roku komunie,gosci malo ale zamieszania i tak bylo sporo-niestety oigoda nie dopisala-byla podobna do tej,ktora jest dzis-wiatr i przelotne opady-u ciebie bedzie mam nadzieje lepiej Janga-odezwij sie-zycze powrotu do zdrowia pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
Cześć dziewczyny nie wiem od czego zacząć więc zaczne od poczatku. dzisiaj jest mój5 dzień głodówki jest lepiej nie czuje ssania w zołódku tak jak we wtorek, poza tym piję te 4 łyzki spirytusu odrzuca mnie ale daje radę (faceci z tym by pewnie nie mieli problemu). Zastanawiam się czy nie poćwiczyć abc na brzuch zobaczymy Elaszka nie mam pojeci ajak tam u mnie witaminy na badanie morfologi napewno bym teraz nie poszła, poza tym czuję sie w miare nie ciagnie mnie do jedzenia naormalnie gotuje ale nic nie próbuję nawet z palca nie obliże i żeby było śmieszniej czekam na okres. Marcia 3 facetów + 1 mąż (i pies też facet) daje rade maży mi sie jesze jedno dziecko prace trwaja są małe komplikacje ale myśle ze sie uda mnie jest wszysto jedno czy chłopiec czy dziewczynka ale maz koniecznie dziewczynak Rozgadałam sie dziewczyny a czas goni ide robis pasztet jadłam rewelacja w koncu w niedziele impreza najmłodszy ma urodziny 15 osób a ja na głódówce hi hi hi ...........ale numer na razie dziewczy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie panienki 2 latnia i prawie juz 13 letnia tez mam psaika samca ,ale i tak przewaga u nas kobietek. Ja z chęcia bym cwiczyałą rano ,ale nie mam kiedy wsje o 7 i zanim sie ubiore,umaluje podagrne mieszknie mała juz wstaje .^ waidera cwiczyałm wałśnie rano wtedy mała dłuzej spała i jkos mniej roboty w domu było. Dzis speobuje pocwiczyc jak bedzie spała w dzien mam nadizje ,ze pospi tą godzinke choc najczesciej zdaza sie jej 40 minut. Dalej cwiczycie codzinnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Marcia ja cwicze codziennie,bo mam sporo do zrzucenia.W niedziele i czasemw sobote robie wolne :) A ja mam rocznego synka i na razie mi wystarcza ;) Mowicie,ze im wieksze dziecko tym wiecej problemow?Nie dolujcie dziewczyny :P Bojarska ma 2 dzieci?Ooo dobrze wiedziec.Ja o niej nic nie slyszalam.Ostatnio widzialam jej zdjecie z drugim mezem(chyba sporo od niej starszym albo ona tak mlodo wyglada)Na twarzy troche sie zmienila,nie poznalabym jej. Janga zdrowiej szybciutko. Piksa podziwiam,glodowka to niezla szkola zycia wg mnie.Ale pierwsze najgorsze dni masz juz za soba,teraz z gorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
witajcie dziewczyny ja w dalszym ciągu ćwicz codziennie od 15 marca,chciałam po miesiącu ćwiczyć co drugi dzień ale już tak mi weszło w nawyk a jeszcze tutaj pełna mobilizacja,że czasem jak mi sie nie chce czytam sobie to forum i od razu jest cheć. piksa jestem pełan podziwu,naprawde powinnaś dostac medal.ja mam jednego syna 15 latka i już zaczynaja sie humory,postawienie na swoim,pyskówki ze czasem rece mi opadają.jeszcze nie dawno szlag mnie trafiał i kłociłam sie z nim ale teraz podchodze do tego stanowczo i z humorem.oczywiście jest trzaskanie drzwiami,gmeranie cos pod nosem a i tak zrobi co ma do zrobienia a kiedy skończy przychodzi jakby nigdy nic.raz jest dzieckiem które chce sie przytulic a raz facetem powaznym az strach:) guga -jak tam dietka ciągniesz dalej?ja prawie kończe 2 tydzien i powiem że efekty są,jestem zadowolona z tej diety.może nawet przejde na nia do końca życia:):)jak wytrwam hihihi callanetics idzie mi w miare dobrze ale za cholere nie moge wyczuc o co chodzi w ćw. na pośladki i biodra z noga wyprostowaną.kiedy napinam udo ona mówi że ma być rozlużnione i nie koniecznie wyprostowane,kiedy je poluznie czuje takie napiecie w tali że długo nie wyrabiam a ona mówi że tu też nie powinnyśmy czuć napięcie więc wytrzymuje tylko 40-45 sekund i padam.ale za to jestem teraz tak rozciągnieta że bez problemów kłade sie na nogach w tych ćw rozciagających a nawet dotykam głową podłogi co jestem w szoku bo niedawno nie mogłam sie wogóle naciągnąc do przodu. ćwiczcie laski bo naprawde warto a i mężowie zauważą zmianę w naszych ciałach ale sie rozpisałam:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Witam wszystkie Panie! Ciesze sie, ze znalazlam to forum! Naprwade milo sie czyta :) Ja rowniez kilka lat temu cwiczylam callanetics i bardzo dobrze sie czulam. Teraz chcialabym wrocic do cwiczen. Niestety, moja stara kaseta VHS, (ktorej uzywala jeszcze moja mama dawno temu) ulegla zniszczeniu :( !! guga 28 mam prosbe - czy moglabys przeslac mi plytke, o ktorej pisalas?? Bylabym bardzo wdzieczna. Prosze odezwij sie na maila lub gg 5079616 Pozdrawiam i zycze wytrwalosci!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
Guga-28, no ja bym chciała, może przy okazji mój angielski się troche poprawi? Przydałoby mu się. Jak mogę się z Tobą skontaktować? Uśmiechy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ok dziewczyny to podaje mojego maila napiszcie adrey to wysle elektra35@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
bez tego br oczwiscie-po onet.eu juz nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta i kiedy cwiczysz rano ,wieczoram jak mały spi?Ja niekiedy czasowo nie wrabiam tym bardziej teraz jak zrobiło sie ciepło to prkatycznie cały dzien spedzam z zuza na dworzu wracam z nia do dmomu na obiad potem spi i znowu jak cwicze koło 19 to potem nie strcza mi sieł naprasownie i inne zjaecie domowe.Ale nie dam sie bede cwiczyc co drugi dzien najwyzej chłupa zrosnie brudem. kasica35 chyba powinnas cwiczyc tak ,ze czujesz bol w tali i kiedy to zaczyna cie bolec przestjesz i z razu na raz bol bedzie caoraz pozniej ,az zniknie kolano nie musi byc proste.Noga powinna byc w jednej lini z biodrem ,a kolano pwoinno byc skierowne w strone podłogi jak najbardziej.Ja nie przepadam za cwiczniami na rozciaganie najbardziej nie lubie tego pierwszego bola mnie nogi dłonmi siegam niby do kostek ,ale czuje chyba lekkie napiecie w nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
hej kasica-ja jestem caly czas na diecie sb i jestem zadowolona-wlasnie zrobilam deserek z jogurtu naturalnego i aromatu pomaranczowego oczywiscie slodzik i zelatyna a jak u ciebie-napisz dzis a najpozniej jutro jak waga i wymiary bo jutro wpisujemy ja dzis rano jednak pocwiczylam -bola mnie posladki-to po 8 minutowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
guga ja przy was wymiekam.az wstydze sie napisać ile waze przy moim wzroscie.i dopiero niedawno kupiłam centymetr zeby sie mierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica bez sciemy-nie krepuj sie-przeciez nie bedziemy tu wpisywac nieprawdziwej wagi i wymiarow-no smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7marcia77
Ja wpsze wage jak sei zmniła choc watpie w to ,bo jeszcze okres mnie neka.Z pomiarami wstrzymam sie do przecwiczonych 20 godzin .Tylko teraz nie wiem ,bo uda mierzyałam w najgrubszej czesci na samej gorze ,a tam mi sie ujedrniło troche ,bo nie wiei ,ale nie zmalało nic ,a wyraznie zmniejszyały sie uda w srodkowej czesci. Ide cwiczyc moze maął zaraz zasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia ja cwicze wtedy,kiedy moj maly ksiaze zasnie,czyli tak kolo godz.11(ostatnio o 12 albo o 13).Spi ok.godziny. Jestem od niego uzalezniona,bo jak nie spi,to nic przy nim zrobic nie moge(oprocz gotowania) Po poludniu rzadko kiedy spi :( Na wieczor musze nacieszyc sie mezem ;-) Jestem i ja po cwiczeniach i po obiedzie.Ale bylo ciezko zwlaszcza przy biodrach(mam tam najwiecej do stracenia). Milego dnia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta ja tez wałsnie skonczyłam cwiczyc połowe ciwczyałm przy spiewie małej zamiast spac wygłupiała sie w łozeczku ,a druga połozwe jak juz spała .Ja tez jestem uzalezniona od małej najgorsze jest to ,ze zaczyna w dien coraz mniej spać ,ale wkładam ja do łozeczka i mam spokój jak nie spi to troche sie bawi.Przy niej nawet gotowac nieraz nie moge po jakims czasei juz sie dopimina ,ze jest i chce sie bawic ,a to na raczki ,a wogole juz koo 10 dostje swira ,bo chce na dwór.Przydałby sie ktos kto ,by zabierła choc dwa razy w tygodniu mła na choc godzinny spacerek wtedy w domu mozna ,by sobie cos spokojnie porobic.Obaiady gotuje przewaznie w niedzile na cły tydzien i mroze ,a na codzin obieram ziemniaki i takie drobe ,co zajmuje mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
alca-wyslalam ci te plyte na adres ktory podalas-ale normalna przesylka bo wiesz ze polecony to drozej -powinnas mysle do srody najpozniej dostac-koperta babelkowa to sie nic plycie nie stanie-nagralam na plyte dvd to bedziesz mogla na odtwarzaczu tez obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
ok podaje wymiary ale nie są od kiedy zaczęłam cwiczyć callanetics czyli od 15 marca bo wtedy jeszcze nie mierzyłam się.są porównywalne od 13.04 i tak było biust-102 a jest 101(prawie żadnej różnicy chociaż mąz mówi że jest:) biodra-99 jest97 talia-89 jest85 udo-63 jest 61 waga 77 jest 74 matko kochana nawet mąż o tym nie wie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica-przesadzasz nie jest tak zle-i najwazniejsze juz schudlas-bedzie ok ile wzrostu masz? ja sie jutro zwaze i zmierze-mam przeczucie ze troche lepiej jest niz 2 6ygidnie temu-ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica35 super wyniki miesiac cwiczen ,a ubytek w centymetrach imonujacy.Stosujesz dodatkowo jeszcze jakas diete?Gratuluje wyników. A ja nie wiem czy sie jutro wazyc skoro mam okres zawsze waze wiecej ,a jestem teraz na diecie wiec jak zobacze ,ze nic nie spdało w dół to sie chyba załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×