Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Witam drogie panie, eblaszka- wysłałam ci na e-mail tą dietę niełączenia. Ja dziś ćwiczyłam 6tke, pierwszy dzień, całkiem fajny ten zestaw. Czuje sie mięśnie. Zobaczymy za 42 dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia,niezle kombinujesz z obiadkami ;) Pomyslowo :) No niestety im wieksze dziecko tym mniej spania,ale damy rade.Czasami budzi mi sie jak jestem w polowie,wiec wyjmuje z lozecza i zabieram do pokoju,gdzie cwicze.na poczatku dzieciak byl zszokowany co ja wyrabiam z nogami i rekami :D Ale mam nadzieje,ze bedzie bral przyklad ze mnie i tez bedzie lubil sport.Wpajamy w ten sposob metode na zycie i zdrowie ;) Kasica super wyniki,gratuluję :) AnetaO a czy moglabys wyslac i mi tą dietę?Moj adres iwonaa77@gazeta.pl Oki,uciekam bo trzeba wykapac mlodego. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesteście super! Czytam jak oczarowana, nie mogę się oderwać :) Callanetics znam z czasów studiów, rzeczywiście działał - wtedy, w połączeniu z innymi ćwiczeniami i tylko 2-3 razy w tygodniu - ale efekty były! A potem ćwiczyłam na własną rękę, codziennie po godzince - dwóch (mnie więcej tak jak Janga) + dieta - w miesiąc schudłam wtedy ok. 15 kg... Ale to była niedobra dieta, jednak słabo się po niej czułam. Tyle że ciało miałam piękne, foremne, jędrne - rewelacja (dzięki callan, oczywiście) 2 lata temu odchudzałam się dietą Cambridge -i też b. dużo schudłam; w którymś momnecie włączyłam ćwiczenia - i ciało było super. Ale potem jakoś zaprzestałam, zapuściłam się... ech.... I powrót do Cambridge nie przynosi już takich rezultatów... No a teraz wracam do ćwiczeń - nawet nie na kilogramach mi zależy, ale na sylwetce i ogólnym samopoczuciu. Bo dzięki ćwiczeniom - zawsze jest świetne :) (he, he, endorfiny się wydzielają :) ) Tak czy siak - callan zaczynam od jutra; wydrukuję sobie kartki i będę na początek z kartek ćwiczyła. A przy okazji zapisuję się do kolejki po płytkę - Janga, czy to wciąż u Ciebie zapisy? bo się chyba zgubiłam... A jeszcze jeden wątek - a propos pilingów. Moja kosmetyczka poleciła mi masowanie ciała 2 razy w tygodniu zwykłą solą kuchenną. Słuchajcie, to jest re-we-la-cyj-ne! TRzeba tylko omijać wrażliwsze miejsca (u mnie zwł. piersi) i nie spłukiwać zwytnio gorącą wodą, bo parzy. Potem oczywiście balsam itd. Ja tą metodą wyleczyłam sobie różne brzydkie rzeczy na plecach, brzydkie, genetycznie uwarunkowane krostki na ramionach, skróa jest jak pupcia niemowlaka... Naprawdę nie trzeba częściej niż 2-3 razy w tygodniu. Pochwaliłam się kosmetyczce efektami, a ona na to, spuszczając oczy: \\\"Tak, metoda jak za króla Ćwieczka, ale skuteczna...\\\" Ech, moja kochana pani Halinka :) DZiewczyny, pozdrawiam Was serdecznie nocnie; od jutra/dzisiaj dołączam do WAs :) Janga, dużo zdrowia! :) I wszystkim Wam dużo dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Uff, ależ tydzień. Nie dość że jakieś paskudzctwo mordowło mój organizm i totalny brak sił, to jeszcze w pracy jakby cała praca z miesiaca nagle się obudziął do roboty:_((Zero ćwiczeń w tym tygodniu było - niestty i xle się czułam i brak czasu totalny. Dziś już jest lepiej, z nosa nie ciecze, nie bolą mnie stawy i mogę poćwiczyć. Już abs za mną, wieczorem jak goscie pójdą to poćwiczę callana i poczytam co napisałyście jak mnie nie było. Mimo braku ćwiczeń postępy w rzexbieniu nadal są - a jakie by były jakbym ćwiczyla......... No ale nie można mieć wszystkiego:-)))))))) Do wieczora papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
witam dziewczyny u mnie powoli daje rade wczoraj dostałm okres od 4 rano prawie nie spalam ma bóle menstruacyjne odpoczywma wczoraj sie narobilam jutro goscie przychodza bedzie dobrze glodu nie czuje nie interesuje mnie jedzenie jest ok Kasica jaka ty stosujesz diete sp na czym ona polega jesli chodzi o cwiczenia na biodra w callanie najwazniejsze iest pezsuniete biodro połóż sobie na nie reke noga nie musi byc w tym 2 cw. wyprostowana waże jest przekrecone biodro Dzieki wielkie za wsparcie wszystkim dziewczynom wytrzymam do poniedzielku na pewno pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Witajcie dziewczyny ja sie zastanawiam czy dzisiaj nie zrobic sobie dnia przerwy ,bo mam zakwasy po tych 8 minutowkach-podobno powinno sie robic przerwe chociaz jednodniowa-jednak wieczorem 6 stke zrobie to kto wie czy nie dolacze czegos z callanetiksu Janga-dobrze ze juz zdrowiejesz,bo powaznie zaczelam sie o ciebie martwic-trzynaj sie Witaj Luska-masz racje z tymi endorfinami,a co do soli na masaze to chyba wyprobuje bo podobno na wlasciwisci ujedrniajace-i lazienka nie bedzie tak brudna ,jak po fusach od kawy-napsisz dokladnie jak to zrobic Piksa-Kasica stosuje diete south beach-to ta sama dieta ,ktora ja stosuje-wkleje ci fragment a reszte znajdziesz w internecie i na kafeterii sa topiki o tej diecie-mowie ci warto-nie glodzisz sie i chudniesz Podstawą diety jest wyeliminowanie tego, co „ZŁE” w naszym jadłospisie – „złych” węglowodanów i „złych” tłuszczów. Potrzeba jedynie odrobiny konsekwencji, by zastąpić tłuszcze złożone prostymi, takimi jak: oliwa z oliwek, orzechy, nasiona, ryby, avocado, zaś „złe” węglowodany – „dobrymi”, pochodzącymi z ziaren, owoców i warzyw. Nie liczymy kalorii i nie głodzimy się – a jednak chudniemy! Zazwyczaj w początkowej fazie diety udaje się zwalczyć najtrudniejszy do zgubienia tłuszcz nagromadzony na brzuchu i tali, możliwa utrata aż 6 kilogramów w ciągu pierwszych dwóch tygodni! Uważać powinny jednak osoby z hipoglikemią (obniżonym poziomem cukru we krwi) – muszą najpierw skonsultować dietę z lekarzem, gdyż w połączeniu z lekami może ona spowodować zbyt drastyczny spadek poziomu glukozy. Natomiast osoby z wysokim poziomem cholesterolu we krwi powinny ograniczyć spożycie jajek (w menu jest ich dużo) i zastąpić je np. rybami i drobiem. Pozdrowiam pozostale dziewczyny-Marcie,Alce,Agaszu,Mariete,Kasice,Anete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
i podaje jeszcze wyniki pomiarow 26.02 bylo: biust:98 talia:82 biodra:98 udo: 59 7.04 bylo: biust:94 talia:78 biodra:95 udo: 57 21.04 biust:94 talia:75 biodra:93 udo: 56 i od tego czasu schudlam 6,5 kg-tzn od poczatku-mysle ze to moja dieta z cwiczeniami daje taki efekt-wazylam 69 dzis waze 62,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny!! Wczoraj tak sie naczytalam, ze postanowilam od razu zaczac cwiczenia! Poszlo mi nawet niezle, za to dzis... Oooj, zakwasy ;)) Ale ciesze sie, ze znow "zabralam sie za siebie". Tym bardziej, ze dzis rano stanelam na wage i okazuje sie, ze przybylo mnie o 4 kilo!! Mam nadzieje, ze niedlugo uda mi sie wrocic do normy dzieki cwiczeniom. No i oczywiscie pozegnalam sie (po raz kolejny zreszta) z czekolada, ktora dziala na mnie jak narkotyk! Dziewczyny, znacie moze jakas metode, aby zmniejszyc apetyt na czekolade? Moze brakuje czogos w mojej diecie?? Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Guga 28 i Janga - gratuluje wynikow!! To mnie tez mobilizuje do cwiczen :) Poszukam jeszcze czegos o tej diecie, o ktorej piszesz, Guga i moze uda mi sie calkiem przestawic na zdrowy tryb zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, z solą jest superprosto i superprzyjemnie :) To się robi tak: trzeba zmoczyć ciało, nabierać na dłoń (albo w dwie dłonie - po trochu) soli i masować ciało od dołu, okrężnymi ruchami: stopy, łydki, uda, pupa, biodra, brzuch, ramiona, plecy, kark (ja raczej omijam dekolt, ew. b. delikatnie go masuję). Cały czas dobieram soli wg potrzeby. Zwykle wychodzi po małej garstce na każdą nogę, plecy, biodra i brzuch i td. To przy okazji świetna gimnastyka, zwłaszcza przy plecach. Jak już całe ciało mam wymasowane, to jeszcze jest na nim trochę soli - i tak mi szkoda ją spłukiwać, że idę z drugą serią (bez nabierania dodatkowej soli - wystarczy to, co już jest). CZuję się po takim masazu jak młoda bogini :) Potem wszystko spłukuję ciepło-letnią wodą (żeby nie parzyło; skóra jest teraz miększa i delikatniejsza). Potem balsamik i jest cudnie :) Na sól kupiłam sobie plastikowy pojemnik z zamknięciem, żeby cały czas stał pod prysznicem. Zamknięcie miało byc szczelne, ale gdzie tam... Jakoś ta woda tam się podostawała i sól się troche zbryliła, trochę rozpuściła... Dlatego teraz pojemnik trzymam na stałe poza kabiną prysznicową, a jak się masuję, to wyłączam wodę, żeby nie nakapała. Rzeczywiście łazienka jest niezabrudzona - więc odpada kłopot z dodatkowym sprzątaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaszu, pewnie brakuje Ci magnezu; polecam tabletki MBE - (magnez + wit. B + wit. E) - są stosunkowo niedrogie (duże opakowanie kosztuje kilkanaście zł), a bierze się tylko 1 dziennie (w sytuacjach stresowych - można po 2). Ja o czekoladzie zapomniałam już dawno, dawno temu... :) Dziewczyny, idę pozałatwiać różne sprawy, jak wrócę - to callan, a potem się odezwę. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dzieki luska-dzis lece pod prysznic z sola a nie z fusami-trzeba sie ujedrniac Agaszu-ja odkad jestem na diecie South beach nie mam juz takiej ochoty na slodycze jak kiedys a jak mam to robie dietetyczne desery i nie tyje a wrecz chudne,albo zamiast czekolady polecam kakao takie zwykle nie to slodkie gotuje je na mleku o proc lub 0,5 i na koniec na 1 filizanke j tabletke slodziku i jest ok ja tez kupilam magnez z wit B6 podobno ma to wplyw na lepsza przemiane materii rowniez Janga-napisalam do ciebie maila-prosze cie odpisz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agashu
Luska 13 i Guga 28 dzieki za porady! Wlasnie skonczylam serie callana, zabieram sie za porzadki a wieczorem zafunduje sobie ten "solny peeling" ;) Dzieki za wskazowki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marieta1 fajnie ,ze maly da Ci pocwiczyc z moja ten numer ,by nie przeszedl po 10 minutach zaczeloby sie marudzinie. luśka13 witaj janga dobrze ,ze wracasz juz powoli do formy.Jak sie cwiczyało callanetics po przerwie ?Mimo przerwy ubyło ci 2 cm gratuluje piksa70 napewno wytrzymasz. guga 28 mysle ,ze pwoinnas sobie zrobic dzien przerwy od dłuzszego czasu cwiczysz codzinnie ,a miesnia przydałby sie odpoczynek.Super ubytek w centymetrach i wadze gratuluje. Agaszu witaj i cwicz z nami ,bo warto.Na poskromienie apetytu na słodycze bardzo dobry jest chrom organiczny. Ja sei dzis wazyałm waze niby 61,5 ,ale poczekam ze zmiana stopki do przyszłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem po callanie - ależ to super ćwiczenia! Cieszę się, że do nich wróciłam. Nie wytrzymałam wszystkich ćwiczeń po 100 powtórzeń; najłatwiej było z brzuchem (prawie w ogóle go nie czułam; tylko szyję) - może dlatego, że w miarę regularnie praktykuję brzuszki od dłuższego czasu. Ale uda i biodra - masakra.... Uda z przodu chcą mi popękać.... Dlatego takie super są te ćwiczenia rozciągające - cały ból znika. Mięśnie mi drżą tylko trochę, czuję się rozgrzana od środka. Ciekawe, jak jutro będę chodzić - czy zakwasy mi pozwolą wstać z łóżka :) Ale wstanę - od razu na callana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
luska-na poczatku zawsze sa zakwasy ale po kilku dniach bedzie ok-dla mnie callanetiks juz nie jest meczacy przed chwila wyszlam spod prysznica-zrobilam pilling solny-naprawde wygladza dzis cwiczylam 6 stke tylko-zrobilam odpoczynek miesniom,bo prawie codziennie cwicze-ale mialam dzis duzo spacerow to jest ok jutro rano bede cwiczyc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, cieszę się, że piling Ci się spodobał. A masz jakieś namiary na szóstkę? NIe znam tych ćwiczeń... Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Dzieki za podpowiedz z tym peelingiem. Jest swietny! Na dodatek niedrogi :) Pozdrawiam i do znow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia zdrowotne Cwiczyło mi się nieźle, choć tydzień przerwy czułam - tj trudniej wytrzymac te 100s na biodra, i przy ćwiczeniach rozciągajacych tez odczuwalam lekki ból którego nie czułam już dawno:_)) Nowe siły, nowy tydzień, nowe zmiany:-)))) Taki ma plan Jadę na 3 dniową naradę - szkolenie więc nie wiem jak z gimnastyką, ale 8 abs mogę ćwiczyć na wyjeżdzie guga - odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej dziewczyny Luska-na 9 stronie tego topiku podalam link do 6 stki Janga-dzieki za maila-zrobie jak pisalas ja dzis rano cwiczylam ,mimo zakwasow na posladkach,dzis pogoda sie poprawila to napewno na dluzszy spacer sie wybiore Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tych cwiczen
z calaneticsu na biodra nie jestem w stanie zrobic a w sumie chce tylko w biodrach schudnac wiec najbardziej zalezy mi wlasnie na tym cwiczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
czesc dziewczyny tak jak pisała guga stosuje dietę south beach,jak dla mnie jest rewelacja.nie odczuwam zachcianek na coś słodkiego jak zawsze przed miesiączka i ogólnie czuje sie lepiej dlatego I faze przeciagne jeszcze o tydzien. peeling z soli jest jeszcze lepszy jak doda sie troche oliwy z oliwek.skóra wtedy jest naprawde rewelacja,stosuje to juz od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. guga twoje wyniki to też rewelacja,duzo ubyło ci w tali prawda.mnie jeszcze duzo brakuje. pozdrawiam wszystkie nowe koleżanki pa ide meczyc calana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, dzięki za wskazanie strony; ściągnęlam sobie szóstkę i od jutra zaczynam... czuję, że będzie pięknie... :) Kasica, dzięki za podpowiedź z oliwą - na pewno wypróbuję. Kiedyś stosowałam oliwę zamiast balsamu - troszeczkę na dłoń, wcierać do wchłonięcia - rzeczywiście skóra była świetna. CHociaż oliwa, wbrew pozorom, nie zatłuszcza ubrań, to jednak musiałam kilka minut pochodzić z nią na skórze, zanim się dobrze wchłonęła; trochę to było kłopotliwe, więc zarzuciłam, ale oliwa + sól na piling może być niezła. Mogę się z Wami podzielić jeszcze sposobem na dobrą przemianę materii - otręby przenne do wszystkiego. Nie wszystkie przenne są takie same - jedne bardziej przypominają słomę (tych nie lubię), inne są bardziej ziarniste i wg mnie smaczniejsze (firmy, zdaje się, Santo czy jakoś tak; na granatowym woreczku uśmiechnięta pani) - te lubię najbardziej. Dodaję je praktycznie do wszystkiego - surówek, sałatek, zup, drugich dań, jogurtów itd. Są b. mało kaloryczne, nie tracą właściwości podczas gotowania/smażenia/pieczenia, mają b. dużo błonnika, dlatego świetnie wpływają na pracę jelit, a przez to na ogólne samopoczucie. Poza tym w żołądku pęcznieją, zapewniając uczucie sytości, a mają mało kalorii. Są też w sprzedaży otręby z jabłkami i śliwkami; na śniadanie mam taki sposób: trochę otrąb z owocami + trochę otrąb zwykłych pszennych + trochę gorącej wody, żeby wyszła dość zwarta papka - zjadam kubek czegoś takiego i jestem naprawdę najedzona. Samo zdrowie :) A przed chwilą skończyłam drugi dzień callana - na razie czuję mięśnie, i ogólne ciepło ze środka ciała; na przemian albo mi się chce bardzo spać (może organizm się dotlenia przez pracę mięśni), albo mam nadmiar energii. Ale cieszę się, że to podjęłam. Trzymajcie się i do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zdazylam callana Meczylam sie ze stronka do pracy - uf udalo sie w pelni Niestty meczylam sie rowniez z moim odchudzaniem, ale nie jest jeszcze gotowa, choc wydawalo mi sie ze juz, juz, juz blisko:_( Moze jutro mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff Udało mi się ze stronką. nie ejst to efekt jaki bym chciała , ale lepsze coś niż nic. Przez najblizsze tygodnie dwa nie będe miała ani chwili aby zająć się robieniem witryny, zatem musi być w takim stanie w jakim jest w tej chwili. Mam nadzieje iż niektore to zainspiruje i zmotywuje do codziennego wysiłku Pozodzenia www.callanetics.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
janga SWIETNE WYNIKI.GRATULACJE:):):) stronka tez fajna,moze póżniej mogłyby dziewczyny które tez troche straciły przez calana wstawiać swoje zdjecia co?to tylko malutka sugestia:) jestem pod wrazeniem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga super stronka,wyniki imponujace luśka13 zakwasy miną ,ale ja do tej pory po cwiczniach czuje jakby nogi byały zmeczone poprstu nie boli ,ale czuc ,ze sie cwiczyało. Co do cwiczen na biodra to dla mnie one własnie opkazały sie najcieższe ,ale potrzeba wytrwałosci i po jakims czasei sei je zerobi ja od niedawna jestem w stnie prawidłowo wykonac ciwczenie z wyprostowna noga przez 100 sekund przecwiczyałm 20 godzin ,ale wkoncu doszłam do 100.Potrzeba wytwałosci i nie wolno sie poddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej Janga-obejrzalam twja strone-widac efekty-zaluje,ze nie robilam sobie zdjec bo pewnie tez bym miala z czym porownac a tak na marginesie-zupelnieinaczej sobie wyobrazalam,nie wiem dlaczego ,ale myslalam ,ze jestes szatynkalub brunetka ja dzis rano juz cwiczylam bo mam troche spraw do zalatwienia Zycze wszystkim milego dnia-po poludniu wysle plyty tym dziewczynom z ktorymi sie umawialam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
77marcia77 przeciez ty jestes szczupła laska.I małao wazysz co wazniejsze więc o co ci chodzi kobieto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
witam. Janga stronka super strasznie motywująca.od dzisiaj zaczynam ćwiczyć??Dziewczyny ale ja mam zamiar ćwiczyć 3 razy w tygodniu wystarczy żeby otrzymac jakięś efekty zadawalajace??.dodam że oprócz tego chodze na aerobik 2 razy w tygodniu.acha i wracam do mojej diety soutch beach przez zime schudłam na niej 15 kg a teraz zaczęło sie podjadanie i czas z tym skończyć i wziąść sie za siebie.trzymajcie za mnie kciuki:):)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×