Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Hej ja wczoraj zdebiałam ,bo tesciowa przyszła i zabrała mała na dziłke ,a mała nawet poszła wiec myśle sobie wykorzystam i pocwicze .Byłam na \"tańcu brzucha\" jak dzwoni telefon ,bym zeszła po mała.I musiałm skonczyc.Ja sobei pocwicze dzis i jutro ,by miec weekend wolny.W przyszłym tygodniu szykuje sie u mnie malowanie ,ala mam nadzije ,ze znajde chwilke na ciwczenia. W sobote sie zwaze i zmierze minie miesiac od zaczęcie cwiczen.Wczoraj zaniosłam tesciowi spodnie do zwezenia kupiałm je w tamtym roku w lecie i jak nic 8 cm za luzne.A drugie kupałm przec cwiczniami callaneticsu to za luzne o 5 wiec efekty sa. ktos pisał o koleznce co chodzi na siłownie czy nie ma miesni?Trzeba pamietacv ,ze kazdy ma inna budowe jednemu od siłowni ciało sie ładnie wyrzezbi bez rozrostu miesni ,drugi dostnie miesni niczym Rambo.Ja kiedys jezdziłam na rowerku z minimalnym obiciazeniem ,by tylko spalic kalorie ,a przy i nad kolanami tak mi sie rozrosły miesnie ,ze wygladało to naprawde okropnie. Miłego dnia zycze wszystkim i owocnych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
Witam dziewczyny!!!!!!!! jaki piekny dzionek az sie chce zyc. Dzieki za wsparcie wczoraj strona nie działala nie bylo polaczenia z serwerem Wczoraj ćwiczyłam callana nawet niezle mi poszlo chociaż z tymi biodrami to cos mi nie wychodzi zwłaszcza z kolanem zgietym Kasica wytłumacz mi o co choci jesli chodzi o moja glodowke 1 i 2 dzień mnie nosilo nie z glodu tylko mailam bardzo duzo czasu nosilo mnie (wysprzatałam wszystkie półki z dokumentami) pózniej juz jedzenie mnie nie ruszalo w sobote tez sie zmierze i napisze caly czas pije wode przegotowano i 3 razy po łyżce spirytusujeszcze przez- 3 miesiące ( az mnie otrzasa) nie wolno mi pic innej wody tylko przegotowana mineralne wychładzaja sledzione i caly organizm janga masz fajnie ze z mezem bedziesz cwiczyc szybko wracaj z delegacji trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
HEj Marieta-uwazasz ze nie ma sensu dlugo cwiczyc Callana-dlaczego? zmieniac co chwile cwiczenia tez chyba nie ma sensu-ja co prawda cwicze 8 minutowki co drugi dzien ale callanetiks dziala wczoraj wieczorem jezdzulam na rowerze-zakwasow nie mam to znaczy ze mam sprawne miesnie-im wiecej ruchu tym lepiej troche wczoraj z dieta bylam na bakier-kawalek ciasta zjadlam Marcia-gratuliuje-jednak chudniesz Luska-to ty tez na sb? Agaszu,Piksa-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Dzis ma byc upal :) Guga no wlasnie nie wiem jak to jest.Ale skoro efekty sa,to bede cwiczyc nadal-codziennie albo co drugi dzien.Ruch to zdrowie ! Marcia moze masz racje i wlasnie nie chodze na silownie z tego wzgledu,ze ja mam cialo podatne na rozrost miesni(stad grube uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
hejka:) dziewczyny ale uda mierzycie sobie w najgrubszym miejscu ,na samej górze prawda?bo jak patrze to ja mam najgrubsze,ale jak zmierze posrodku to mam 54cm.myslę ze nie aż tak tragicznie. musze sie wam pochwalic-zdałam właśnie prawo jazdy na motor i teraz moge śmigać bez strachu przed policją,a o 1 czerwca mają wejść zaostrzone przepisy min.dla tych co mają prawko a niby zapomnieli wziąść ze sobą.ale jestem dumna ze dałam rade,bo znalomi faceci patrzyli z niedowierzaniem ,ale udało sie:):);d piksa bardzo chciałabym ci pomóc ale nie potrafie,nie mam książki a tam podobno wszystko opisane jest dokładnie.jak ja ćw.to ze zgiętą nogą to czuje jak pracują pośladki,w szczególności tył uda,aż czuje jak tam rusza się mięsień no i biodra.nie dawno jeszcze nie wyrzymywałam setki ale teraz robię to na luzie a i tak za jakiś czas czuję zmęczenie przy tym.gorzej mi idzie z wyprostowaną noge ale jakoś idzie. piękna pogoda dziasiaj co nie,nawet można opalać sie dzisiaj;) pozdrawiam wszystkie laski-guga,piksa,agaszu,marieta,marcia ,janga,luśka. acha jak latem byłam w szwecji to tam dziewczyny na odchudzanie piły ocet jabłkowy,po łyżce stołowej na szklanę wody i tak codziennie rano a potem przed jedzeniem ale nie wiem czy to zdrowe. zapomniałam piksa czy to ty oczyszczasz sie według doktora tomali?bo tam jest o tej wodzie,śledzionie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta ja tez mam grube uda najgrubsze na samej górze i wałsnie z nich nie jestem zadowolona ,reszt ujdzie w tłoku. kasica35 ja mierze na samej górze tam mam najgrubsze i chicłabym wsłnie tam sie odchudzic i ujedrnic ,bo to najgrubsze troszke zwisa choc juz duzo mniej i i mam tego najgruszego tez coraz mniej. piksa opis z ksiazki \"Z twarza zwroconą do drążka siedzicie na prawym posladku.Prawa noga lezy zgieta przed Wami z pietą skierowną w strone kosci łonowej ,w oddaleniu 20 do 25 cm .Lewa noge odciagnac w lewo ugiac kolano .Kolano spoczywa na wysokosci lewego biodra,lewa stopa lezy lużno z tyłu.Prawa dłonia chwycić drążek ,lewa oprzec na lewym biodrze ,by móc je ostroznie popychac do przodu.Lewe biodro obrócic do przodu ,przyciskajac przy tym do podłogi lewe kolano .Stopa oderwie sie od podłogi .Połóżcie teraz lewa don na drążku ,ale nie cofajcie biodra !Spróbujcie naprężyc pupę i wychylic miednicę ku górze .Plecy proste!Na poczatku prawdopodobnie bediecie przechylac sie na bok i mocno podtrzymywac drążka .Kiedy jednak miesnie posladka sie wycwicza i wzmocina wówczas drążek bedzie Wam potrzebny jedynie do zachowania równowagi.A teraz podniescie lewe kolano o około 8cm nad podłoge -ale poza tym noga nie zmienia położenia !I dokładnie w tej pozycji przesuncie ja o centymetr do tyłu nie zmieniajac połozenia bioder i miednicy .Lewe kolano przywrocic powoli do pozycji wyjsciowej równolegle do biodra .Powtórzyc to 100 razy z kazdej strony.Proponuje ,abyscie zmienialy pozycje kazdorazowo po 20 powtorzeniach z prawej strony na lewą potem w przod i w tył .100 powtorzen z kazdej strony.jesli sie zmeczycie zrobcie przerwe .Gdy podniesiecie za wysoko noge ,biodro przeunie sie do tyłu ,a cały wysiłek przeniesie sie na miesnie ud ,zamiast na miesnie posladków .W razie odczuwania bólów od bioder do talii wychylcie sie w przeciwna strone ,albo zmiencie strony dla odciazenia bolacego boku.wszystko jest w porzadku to ciagniecie w boku jest normlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
Cześć Wszystkim. Dawno mnie tu nie było. I czasu na callanetics nie miałam, ale czasem podczytywałam co tam u Was słychać. Ja mam tydzień przerwy w ćwiczeniach i to nie ostatbi, bo wyjeżdżam na 10 dni i nie będę mogła ćwiczyć. Guga-dostałam płytkę. Baaaaardzo dziękuję. Mogę ją odtwarzać i nawet kawałek sobie już obejrzałam. I mnie zamurowało. Jak ta Callan macha miednicą!!!! To co ja robię to jakieś ruchy paralityka. Jakby ktoś chciał płytkę to sie podzielę. Janga podpowiedziała mi też, że mogłabym przesłać tę płytę od niej (której u siebie nie mogę uruchomić) komuś innemu. Któraś z Was jest chętna? Pozdrawiam i idę sie pakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Alca to dobrze ze plyte dostalas -bo nikt sie nieodzywa a poczta dziala jak wiecie kulawo napisalam ci maila do ktorej z dziewczat bys mogla wyslac plyte jak by sie dalo najszybciej co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wrocilam. Niestty nie mialam czasu na cwiczenia, ale byl w hotelu basen - wielkosc snadardowa. Wczoraj plywalam 1,5 godziny i dlugosci basenu bylo cos z 90 razy, a plywam kryta zabka bez przerw, bez stania i gadania. A dzis wstalam o bladym swicie i poplywalam jeszcze godzinke przez szkoleniem. Mysle ze udalo mi sie utrzymac cialo w ruchu:-))) Niestty chyba zalapalam jaka bakterie zoladkowa - boli mnie zoladek, jestw zdety. a moze to wina ejdzenia? Pewnie etz Nie bede dzis cwiczyc, ale jutro z pewnoscia juz rano na 8 abs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca1
Guga, jasne że wyślę. Ale dopiero za tydzień bo jutro bladym porankiem wybywam, a nie mam w domu ani jednej płyty, żeby przegrać (a mieszkam na wsi, więc do sklepu nie skoczę). Proszę o chwile cierpliwości. Płyty będą!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!!! Sledze ten topik już jakiś czas, sciagnełam sobie callaneticsz mariolą, juz iwcze chyba z 5 raz, jest coraz lepeij. Tylko, ze mam jeden problem, jak zcalalm te 3 czesci wyskakiwal mi non stop błąd i teraz film działa tylko do tych cwiczeń miednicy, czyli taniec brzucha i jeszcze nastepne dwa cwiczenia i juz dalej nie. imam dwa pytanka w związku z tym: 1. czy wy też miałyście takie problemy z tym filmem jak sciągnełyscie z megaupload\'a? 2. na co są dalsze cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, uff, jak gorąco! Pięknie, pięknie na dworze, aż się pracować nie za bardzo chce... ;) Za oknem jeździ mi kosiarz z kosiarką, zapach trawy wpada do mieszkania, czuć wakacje.... Och... Pojechałabym sobie gdzieś... :) Ciągnę \"6\" i callana, jest nieźle, idzie coraz lepiej. Najbardziej sie ciesze, że ruch świetnie mi wpływa na umysł i duszę, że tak powiem; od razu lepiej mi się pracuje, mam większe chęci do wszystkiego, więcej energii, wszystko mi jakoś łatwiej i przyjemniej wychodzi. Jestem też na SB - i to jest prawdziwa rewelacja; Guga, dzięki stokrotne za inspirację :) CZuję się naprawdę świetnie; minęły wszystkie dolegliwości gastryczne itd. Zgrzeszyłam tylko 2 razy, niestety; raz w środę - zjadłam kawałeczek tortu urodzinowego synka mojej przyjaciółki (ale kawałeczek był maluteńki), a wczoraj - kilka winogron i pucharek lodów urodzinowych koleżanki z pracy (ale pucharek też był mały). Niby niewiele, ale zauważyłam różnicę - ciało od razu zareagowało tak jak dawniej. Więc teraz już po prostu wiem, że nie jem pewnych rzeczy nie dlatego, że sobie ich odmawiam, tylko dlatego, że mi nie służą - więc tym bardziej robię coś dla siebie, dbam o siebie. A przy tym - ile przepisów można wymyślić! SB sprzyja twórczym działaniom :) Guga, Alca - ustawiam się w kolejce po płytę z Callan; ponoszę wszelkie niezbędne koszty, oczywiście. W razie czego moje gg to 7268611 Miłego i owocnego dnia Wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica - śniłaś mi się dzisiaj :) W tej chwili nie pamiętam dokładnie, o co chodziło, ale jak sobie przypomnę, to napiszę. Ja też sobie mierzę uda na samej górze, tam gdzie tak odstaje. Bo chyba jak tam się zmniejszy obwód, to naprawdę znaczy, że jest sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej dziewczyny ja dzis jestem wykonczona ,wstalam o 5 bo corka na wycieczke jechala i jestemdzis okropnie padnieta cwiczylam jednak bo mam po cwiczeniach dobre samopoczucie Luska-jesli o plyte chodzi,ja wyslalm 4 dziewczynom,jakdadza znac ze dostaly to dam ci namiary na nie,bo Alca juz ma 2 adresy pod ktore ma wyslac,koszty to kazda ,ktora wysyla pokrywa bo to nie jest duzo i nie bedziemy sie bywic w przelewy,tyle tylko ze podzielilysmy sie kosztami jesli chodzi o pomiar uda to ja tez mierze u gorytam gdzie najgrubiej i wolno chudna te uda,oj wolno a dieta sb dla mnie tez super i swietnie sie na niej czuje,niedlugo beda tanie warzywa i owoce to sobie dopiero urozmaicimy posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
witam luśka-poważnie?koniecznie napisz co:)może pojechałysmy razem na motorze w świat hihih:)bo chyba nie latałam za tobą z siekierą?pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica, na motorze chyba nie jechałyśmy, ale chodziło o jakąś niebezpieczną sprawę... Rozmawiałyśmy gdzieś w czyimś mieszkaniu o tym czymś niebezpiecznym, chyba do czegoś mnie przekonywałaś - do podjęcia jakiegoś ryzyka; nie pamiętam, jakie było moje stanowisko, ale skończyło się na tym, że zaczęłyśmy wykonywać to ryzykowne we śnie zadanie, które polegało na... przenoszeniu z miejsca na miejsce takich ogromnych poduch do siedzenia na podłodze. Z jakiegoś powodu te poduchy wiązały się właśnie z ryzykiem - chyba się komuś narażałyśmy, przenosząc je i burząc ustalony porządek rzeczy, już nie pamiętam. No w każdym razie taki to był sen. Byłaś w nim dziewczyną z brązowymi włosami, trochę krótszymi niż do ramion, z grzywką, a za tą grzywką miałaś czarna opaskę z materiału. Pamiętam, że ta opaska była jakoś symboliczna - oznaczała chyba zamiłowanie do ryzyka, niebezpieczeństwa itd. Aha, i miałaś skośne oczy. To też był symbol, taki jak ta opaska. No, to tyle :) Dobrej nocy wszystkim życzę; mam sporo energii po callanie, więc ja jeszcze chyba trochę popracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
witam dziewczyny!!!!!!! wstlam co swit bo moje chlopaki jechali na ryby wiec jestem piekana pogoda.... dawno sie nie odzywalam internet mi nie chodzil ale juz jestem wczoraj cwiczylam callana poszlo ale te biodra nie jestem pewna nie czulam zadnego bolu dzieki kasica i marcia77 za podpowiedzi na razie do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ;)🖐️ No pogoda super,chce sie zyc.Ja zaraz pocwicze(czekam na meza,zeby zajal sie dzieckiem) a potem pierwszy raz od dwoch lat (a to ciaza,a to malutkie dziecko)wsiade na rower :D :P Marcia super!Efekty sa,choc cwiczysz co drugi dzien.TAK TRZYMAC! :) Ide sie zmierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callanetics
dziewczyny, jestes cie ekspertkami od callaneticsu. Podajcie linka do jakiegos filmiku z cwiczeniami. Opisy i same zdjecia cwiczen nie sa dla mnie dobre. Wolalabym cwiczyc z filmem. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
a to moje wymiary,minimalna różnica ale coś tam sie zmienia:) biust-102 a jest 101 jest 101 biodra-99 jest97 jest 97 talia-89 jest85 jest 82 udo-63 jest 61 jest 61 waga 77 jest 74 jest72 i pół:):) ciepło dzisiaj,bedziemy grilowac z całą rodzinką:) janga-tyle nie widziałaś sie z mężem a ty będziesz ćwiczyć z nim 6 waidera??dziewczyno są inne bardzo miłe i fajne ćwiczenia na wzmocnienia mięśni:):)szczególnie dobrze wychodzą jak sie jest stęsknionym:) a 6 zostaw jak znów sie rozstaniecie. pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko stoi w miejscu-po prostu jest zle. Moze to tylko przejsciowe?? Kasica u Ciebie rewelacja :) Milego popoludnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marieta - nie jest źle. Mogłabyś powiedzieć źle, gdybyś przytyłą choć i to nie jest powó do rozpaczy, bo wiesz już jak pozbyć się andmiaru. Myślę, że powinnaś przeanalizować swoją detę / bardzo dokałdnie/ oraz wylonywanie ćwiczeń. Może ćwiczyć niezbyt dokałdnie?mocno? intensywnie?starannie?systematycznie? Kasica - ja będę również ćwiczyła inne partie mojego ciała, ale chciałabym nie przerwać swoich ćwiczeń. Wolałabym aby mąż cwiczył ze mną, a nie np siedział i patrzył, albo na mnie albo na TV, a już niedopuszczalne aby siedział i na przykałd pił piwo czy jadł. Dlatego on ćwiczył będzie wedera, a ja callana. Wycwiczył swoją sesję wedera w pracy, a jutro jak wróci to ocenię czy anstąpiły zmiany. A on oceni mnie:_))) Szczególnie w długi weekend kiedy będą grille, sałatki, goście , alkohol - właściwie po nim szczególnie intensywnie będę ćwiczyć. A mąż ze mną:-)) Każdemu się to przyda:_))) No i znów będzie moja żurawinka z całą swoją dietą. Odezwę sie pewnie w poniedziałak z pracy, bo w domku nie będę miała warunków zapewne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, no, to jeszcze ja: callanetics - od 20.04 (był 1 dzień przerwy) szóstka Weidera - od 23.04 (był 1 dzień przerwy) SB - od 24.04 (były 2 małe grzeszki) obwody: 20.04: 101-80-105-62 27.04: 101-79-105-61 (a jestem tuż przed miesiączką i ciało mam takie jak zwykle wtedy...) Wagi w domu nie mam :) Niby nic, ale jak na b. krótki okres ćwiczeń i tak jestem zadowolona, zwłaszcza że są dodatkowe efekty - ciało sprężyste, jędrniejsze, po prostu ładniejsze. Dobrego wieczoru wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga .a ty sie dzis nie mierzyłas? kasica35 super wynik ,widze ,ze najwiecej straciałs w tali ,bedziesz miała sliczne wciecie. marieta wczesniejcwiczyałm codzinnie od niedawna cwicze co drugi dzien ,najwiecej straciałm tam gdzie nie chciałm z posladków i ud niewiele poszło.Widze ,ze i u ciebie ubyło najwicej w p\\okolicach pasa.Jak stoi w miejscu masz kilo mniej i w pasie 2 cm też ubyło. luśka13 znakomity wynik jak na tak ktotki czas. Gratuluje wszystkim dziewczynna straconych centymetrów i kilogramów.Byle tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
jestem pierwsza w niedziele? nie wpisalam wymiarow ,bo od ubieglego tygodnia nic sie nie zmienilo,pewnie czasami tak jest ze waga stoi dzis rano pocwiczylam -wczoraj sobie odpusilam bo bylam na studiach i wrocilam poznym wieczorem widze ze niektorym tu super idzie-tak trzymac Janga-ale masz fajnie-a moj maz daleko... Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
jak tu dzisiaj pusto ja dzisiaj zrobiłam sobie wolne od cwiczeń,jeden dzień nie zaszkodzi a myslę ze troche odpoczna mięśnie. rany jak dzisiaj zimno brr az nie chce sie wyjść z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej-czy topik zamiera?? Gdzie sie podziewacie? a cwiczycie? ja dzis rano cwiczylam i czuje sie ok Kasica jak dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×