Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Witajcie ja ćwiczyałm wczoraj zrobiałm program dla zaawansownych i dzis jestem połamana,było pare nowych cwiczen ,ale zeszło mi koło półtroej godziny.Zrobie sobie nowy plan i bede ciwczyc na brzuch jak w programie 15 minutowym ,by daodac cwiczenia na nogi i posladki .A cały z brzuchem zrobie raz w tygodniu ,ale bez dodatkowych cwiczen na nogi i posladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cwicze od miesiaca
I powiem szczaerze:te cwiczenia sa tylko modelujace a nie spalajace tluszcz.A wiec tylko dla szaczuplych. Zaprzestaje,bo efekty takie sobie.Zapisalam sie na aerobic. 🖐️wam Natalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już po ćwiczeniach.Dziwne,że się wyrobiłam.Miałam sporo pracy.Ale uff za mną już :-) Teraz wcinam obiadek,młody śpi. O widzę,że Marcia modyfikujesz trochę zestaw ćwiczeń. Ja właśnie wczoraj rozmyślałam,co by zrobić,zeby dół mi spadal,szybciej niż dotychczas.Góra podoba mi się,brzuch nie jest taki fatalny,ale biodra,uda,pośladki...:-0 Może wydłużyć ten zestaw na pośladki,biodra i uda? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
marcia a co ty masz za program dla zaawansowanych?to jest to gdzie ćwiczy sie godzine ?bo nie wiem o co chodzi,może ja mam co innego. zgadzam sie ze są to ćwiczenia modelujące ale chyba o to tez nam chodzi,aby wymodelowac sylwetkę i zmniejszyc porozciągane tłuszczem ciało.a nie wszystkie dziewczyny lubią ćwiczyc w grupie.ja np.nie moge skupic sie na gimnastyce grupowej bo ciągle chce mi sie smiać a ponadto ciągle oglądam sie czy dobrze wyglądam,czy mi coś nie wypłynęło itp.więc callanetics dla mnie jest super,tym bardziej ze widać efekty a jeżeli bede cwiczyć systematycznie napewno bedzie super.zresztą po miesiącu aerobiku też nie bedzie sie zachwyconym bo trzeba i tak dodać dietke albo ograniczyc jedzonko:) guga ja dalej na diecie,zaczynam 4 tydzień I fazy i to chyba bedzie ostatni a potem zaczne już II faze.a widziałaś moje wyniki?niezle co nie:):):):);) po wczorajszym wolnym od gimnastyki ,dzisiaj znowu szło mi jak po masle.jednak trzeba odpocząć chociaz jeden dzien albo cwiczyc co drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica -faktycznie ladnie schudlas aze ci sie chce te 1 faze ciagnac ja tam jestem na drugiej Marcia-ja tez nie rozumiem tego co pisalas o programie dla zaawansowanych Nie zgodze sie z opinia kolezanki ze te cwiczenia sa niedobre-ja mam o wiele lepsza sylwetka i uslyszalam mnostwo komplementow-kolezanki nie wierza ze od ostatniego spotkania schudlam tylko 3,5 kg-bo sylwetke mam smukla i sprawiam wrazenie o wiele szczuplejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta ja włanie tez zadowolona z góry ,niezbyt z dołu.Robie rozgrzewke cwicenie na brzuch z progrmu pielegnacyjnego ,a dla zaawansowanych na biodra posladki i nogi. Kasica i guga ja cwicze program dla zaawansowanych z kasiazki sa tam dodatkowe cwiczenia na nogi i biodraz posladkami . Dzis juz po cwiczeniach zajeło mi to 60 miut wiec nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do skutecznosci cwiczen to efektów moze nie byc lub moga być niewielkie ,gdy cwcizenia nieprawidłowo sie wykonuje wystarczy tylko zle napiac miesnie ,wypchnac do tyłu miednice czy posladki i juz efektu zbytniego nie bedzie.Nie zgodze sei ,ze cwiczenia nie sa odchudzajace ,bo ja nie miałm zadnej diety tylko cwiczyałm ,a centymetrów jednak ubyło ,wiec schudłam. marieta moze dołącz do zestwu ćwiczen jeszcze te ćwiczenia co sa na filmiku z Bojarską i cwiczenie\"zamykanie,otwieranie\" jest na wewnetzna strone ud i ogólnie kształtuje nogi w programie dla zaawansownych powinno wykonać sie je 100 razy ,ja dzis zrobiałm ledwo 20.Napinanie ud czyli sciaknie krzeła w programie dla zaawansownych powinno policzyc sie do 300 .Zwiekszona jest też ilosc tych przysiadów ze złonczonymi piętami do 20 .Na nogi jest jeszcze dodakowe cwiczenie .Na biodra sa dwa dodatkowe.Na brzuch tez dwa dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dzieki za odpowiedz Marcia ja tez uwazam ze te cwiczenia sa okja jestzem zadowolona jest coraz lepiej-po prostu niektorzy sie zniechecaja -tak jest ze wszystkim z dieta tez jak nie widza efektow po 2 tygodniach to uwazaja ze to nie ma sensu kolezanka cwiczy pilates i dopiero po 3 miesiacach widac efektja powtarzam 6 stke i brzuch coraz ladniesjzy zeby jeszcze byly cwiczenia na rozstepy...beznadziejna sprawa ja rano cwiczylam teraz pojade chyba na rower pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga o tak na rostepy ,by sie cos przydało i na rozciagnieta skore na brzuchu ,moj brzuch wyglada fatalnie ,ale juz sie przyzwyczailam zostło mi to po pierwszym porodzie w stroju nie widac ,bo ponizej pepka ,ale rozstepy niety widac na brzuchu i nogach ,koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka 13
Cześć dziewczyny, no, no, jednak topik nie zamiera - sporo się pisze :) Ja też pisałam ostatnio cały czas, tyle że nie na temat callaneticsu i diet. Zresztą, zaraz wracam do tej pracy, bo to praca twórcza :) Ćwiczę cały czas - rano szóstka, po południu/wieczorem callan; i przyjemnie patrzeć, jak ubrania powoli robią się za luźne, nogi i ramiona smuklejsze, brzuch bardziej płaski... można mieć dobry humor, naprawdę :) Ale to prawda, co napisałyście wyżej - raz na kilka dni przydaje się mięśniom dzień wytchnienia; po takim odpoczynku ćwiczy się o wiele przyjemniej i efektywniej. Tak przynajmniej jest w moim wypadku. Co do prawdy/nieprawdy nt. spalania tłuszczu przy callanie - pewnie jak przy każdym wysiłku mięśni trochę się go spala, ale nie ma cudów - w miesiąc nie da się samymi ćwiczeniami, bez diet itd. zmiejszyć sobie odwodów o 20 cm i zrzucić 20 kg. Zresztą, masa może być taka sama, ale wyćwiczenie mięśni autentycznie je wysmukla i przez to ogólna sylwetka jest lepsza. Dlatego najlepiej zadbać o siebie całościowo :) Co powiedziawszy, idę się pomasować mazidłem z nasadką masującą. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.122
Ja zaczełam stosować od Poniedziałku (tego) Callanetics z wizażu :). Czy ktoś już wyprubował? I dało jakieś efekty ?? Bo ja Ćwicze 2 razy wciągu dnia codziennie :). Odpowiedzcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Magda ja na poczatku cwiczylam codziennie z wydrukowanymi cwiczeniami z wizazu,potem sciagnelam plyte z Callan-chyba po miesiacu albo pozniej-tam te cwiczenia sa takie same wiec te z kartki wystarcza-teraz juz nawet bez plyty cwicze bo znam je na pamiec-w kazdym razie juz po 2 tygodniach jakies efekty byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda trzeba cwiczy ,a efekty beda napewno skora stnie sie bardziej spręzysta mniej obwisła ,a nawet troszke cellulit zniknie. Ja dzis mam dzien bez cwiczen ,ale jutro bede cwiczyc mimo remontu w domu ,dam rade. Pozdrawaim wszystkie cwiczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
hejka marcia -jakbyś mogła podać jakie są dodtkowe ćw.na na brzuch:)wiem ze to duzo pisania ale jakbyś miała czas i ochote to podasz? od dzisiaj zaczne cw.na brzuch z wyprostowaną nogą,ciekawe ile mi wyjdzie:);) ,ostatnio próbowałam robić z nogami wyprostowanymi i spuszczonymi z pionu troche w dół i masakra ale robiłam przerwy i jakos poszło. A tu juz nikt nie zagląda?czy juz ktos przestał?Co z agaszu,piksą,a gdzie janga? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
wlasnie Kasica-gdzie dziewczyny sie podziewaja-ktoras pisala ze wyjezdza ale juz nie pamietam ktora Janga ma meza w domu a reszta to nie mam pojecia ja cwicze i sb stosuje ale chwilowy zastoj z waga u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
u mnie zastój w cm ale waga troche spada,mysle ze do końca tygodnia czyli do niedzieli dojdzie już na 71.I co dziwne i piękne mieszcze sie rozm 38;)wczoraj mierzyłam takie spodnie i było ok,mogłoby troche spasć w biuscie.podobno kiedy sie chudnie najpierw spada biust a u mnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi555
Witajcie dziewczyny, pozwoliłam sobie poczytać Wasze wpisy i jestem pod wrażeniem:). Ja też ćwiczę od kilku dni (namówiła mnie mama, która to kiedys cwiczyła). Jestem tylko bardzo zdziwiona jedną rzeczą: otóż ogólnie jestem osoba szczupłą, mimo ze em sporo słodyczy i mam siedzący tryb życia. A od kiedy ćwiczę callana (6 dzień) i jeszcze dodatkowo mniej sie objadam, waga pokazała o 2 kg więcej!! Jestem w szoku, bo 2 kg przez 5 dni to makabra, a ja nigdy nie tyłam. Kiedys jak chodzilam na silownie, to moj instruktor powiedział, że mozna ziwekszyc wagę od cwiczen, bo miesnie ważą wiecej niż tłuszcz i trzeba sie z tego cieczyć. Blagam, napiszcie, co o tym myslicie - niektóre z Was piszą że waga stoi w miejscu - moze wlasnie o to chodzi, że spalacie tluszcz, ale nie widac ubytku wagi, bo ten tluszcz zamienia sie w miesnie. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
moze cos w tym jest-ja wlasnie ubralam spodnie-rozmiar 36 a w sumie waga nie najwazniejsza tylko ogolny wyglad-tzn chodzi o to by wagladac szczuplo napewno ci sie waga unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi555
Dzięki za odpowiedź. Nie mogłam wytrzymać i zadzwoniłam do ternera z tamtej siłowni do której chodziłam. Powiedział, że rzeczywiście mięśnie ważą o wiele więcej niż tłuszczyk, także to że po intensywnym trenengu waga nie spada tylko stoi w miejscu albo nawet (jak u mnie) rośnie jest normalne. Także dziewczyny, nie patrzcie na wagę, przynajmniej na początku, to nie ma żadnego znaczenia i może wprowadzać w błąd. Pozdrawiam wszystkie callanetystki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Pipi masz racje-nie ma sensu sie ciagle warzyc-ja w ubieglym tygodniu spotkalam kolezanki ,z ktorymi sie tylko miesiac nie widzialam i one uwazaly ze bardzo duzo schudlam a wagowo tylko 3,5 kg wiec jednak cwiczenia wyszczuplaja i nie ma sensu powownywac wagi tylko wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica35 oczywiscie ,ze podam ,ale najwczesniej po remoncie ,bo teraz mam taki zaperdziel ,ale sprobuje moze uda sie wczesniej. U mnie waga zeszła 05 kilo ,ale na poczatku też wzrosła .Ostnie spodnie co obie kupiłam to rozmiar 36 i sa juz dużo luzniejsze niz były mimo ,ze waga ta sama. Ja dzis cwiczyłam ledwo ledwo remont i bałagan wkoło strasznie mnie meczą do tego mała budział sie w nocy i nie spałam od 3 do 5 ,ale jkos dałam rade i godzinka cwiczen zaliczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.122
Hej;* Moze to nie jest związane z tematem...ale co mam zrobić, aby pozbyć się "pleców" bo mam strasznie wielkie? chciałabym mieć szczupłe prosze o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja nie mam pojecia-moze najlepiej udac sie do silowni i porozmawiac z trenerem oni doradza co i jak cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! My wczoraj wrocilismy z weekendu i powiem Wam,ze super sie czuje.Naladowalam akumulatorki i zabieram sie zaraz za cwiczenia-takiej dlugiej przerwy jeszcze nie mialam . Marcia dzieki za podpowiedz co do bioder.A Gdybys miala troszke czasu,napisalabys jakie sa dodatkowe dwa cwiczenia na biodra? Myslisz,ze te cwiczenie zamykanie-otwieranie jest swietne na nogi i pupe?? Oki,lece,poki mlody jeszcze spi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta w ksiazce napisane jest ,ze to cwiczenie angażuje różne grupy miesni w klatce piersiowej,górnej czesci pleców,rękach,brzuchu i udach w szczególnosci czesc wewnetrzna. Powoli szykuje opis jak skoncze przepsiywnie to wstaiwe cały opis cwiczen z programu dla zaawansownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
dzisiaj robie przerwe,powinnam w sobote ale nie mam siły na dzis:( w nocy okropnie bolały mnie mieśnie ud,ramion i brzucha az nie mogłam spac.moze przesadziłam troche,bo cwicze do konca chociaż ciało trzesie mi sie jakby w derilce:)Ona mówi -nie przeciążac ciała a ja dalej mecze. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica- ja tam jestem bardziej leniwa jak mi ciezko idzie to przestaje -nie mecz sie tak kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
guga wiem ale ja bym chciała na juz,robi sie coraz cieplej,zaraz zacznie sie odsłanianie ciała a tu kicha;(ty masz dobrze ,u ciebie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasico,ale ja cwicze od 28 lutego,wiec potrzeba czasu ,a ty od kiedy cwiczysz?napewno beda rezultaty ,a nie jestes czasami przed okresem ze cie takie zniechecenie kochana ogarnia?? Tydzien temu mialas lepszy humor i napewno widac efekty ,bo juz schudlas-zobaczysz na koniec maja sama sie zdziwisz ze jest ok-i opal sie a bedziesz lepiej wygladac-a jak dieta? Mam nadzieje,ze nie ciagniesz 1 fazy bo ona oslabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez ostnio cos mięsnie pobolewały mimo ,ze cwiczyałm juz od ponad miesiaca .moze jest tak jak mowi Callan ,ze co jis czas angazowne sa coraz to głębsze partie miesni dlatego nieraz tak cięzko.Ja jutro mam dzien cwiczen ,ale dziś poprałam kanapy i boje sie ,ze jutro miesnie mocno dadzą sie we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×