Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość gość
Ccaalllaanneettiiccss-wyszedł??? ;)p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo calllaneticss! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Euforcia, przepraszam że Cię poprzednio nie przywitałam, ale było już późno i strasznie cięło się wpisywanie postów :( Wiesz, ze zwisaniem brzuchola to chyba kwestia jędrności skóry. Jak na złość ostatnio spotkałam dwie laski po 30-tce, obydwie zrzuciły po ciąży ok. 20-30 kg i mają tak śliczną skórę :( Na brzuch im się nie patrzyłam,ale są chude i ładne :( 🌻 Gościówo, ależ mnie intrygujesz :D Kim zacz jesteś? 🌻 Calazja, jesteś genialna z tym że nie przybyło a nawet ubyło ❤️. To dowód na to że cccs buduje sporo mięśni które nam fajnie spalają tłuszcz 🌻 Mam zamiar poćwiczyć dziś, ale pierwej na koncert się udam :) łącznie z moimi gdzieniegdzie mniej jędrnymi ramionami. I tak jest nieźle ;) 🌻 Fajnego weekendu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witajcie! Dziś ćwiczyłam, tj. 68 godzina. Chyba mozna uznać za kontynuację po 2 tygodniach przerwy skoro efekty podtrzymane? Obawiałam się, że po takiej przerwie może być ciężej a było wręcz przeciwnie. Ciekawe czy zakwasy sie pojawią? Po takiej przerwie naprawdę przyjemnie się ćwiczyło. Pozdrawiam wszystkie callanetki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Melduje się po skończonych ćwiczonkach. Calazjo, nie miałam czasu pochwalić ciebie, niedługo kolejny jubileusz, a ty nawet w trakcie przerwy schudłaś! Gratuluje, musisz przepięknie wyglądać. :) Maczuś " i tak jest nieźle", może ty od siebie zbyt dużo wymagasz, już jesteś zgrabna i pełna gracji niczym utalentowana baletnica. Doceń siebie bardziej. Nie oszukujmy się nie da się osiągnąć idealnej sylwetki, usuniesz jedną wadę, pojawią się inne... Za dużo tego nacisku na idealne ciało, za mało prawdy o prawdziwym pięknie. :) Ja poszaleje, zacznę kupowała sukienki spódniczki i stroić się w żywe kolory, pastele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calazja, Twój przykład mnie dopinguje ;) 🌻 Euforica (brzmi jak Heroica ;) ), u mnie fałda się wklęsła :) Go on! 🌻 Bossko jest ćwiczyć wieczorami. Wczoraj tak przyłożyłam się do c/evol. że miałam dziś lekkie zakwasy w m. skośnych brzucha, ale ogólnie czuję się świetnie, nieprzetrenowana jak przy innych ćwiczeniach, no i bardzo kobieca się czuję :) 🌻 Wisienka, serducho mi rośnie gdy czytam o Twych kolorach, pastelach i długościach ❤️ 🌻 KIMISAN, ZAGLĄDASZ TU? 🌻 Jak znosicie upały? 🌻 Macham łapą z lekko obwisłą paszką i dziesiątkiem rozstępów (podobnie na łydkach, trudno :classic_cool: ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
odpowiadam GOSCIOWI powyzej: D Z I E K I { :* } za tak wspaniała wiadomosc, NAWET JESLI MNIE TO nie spotka, i tak cwiczyc bede, bo chyba reszta jak schudnie to zle nie bedzie. Czyli cal..cs sprawil wchloniecie sie faldy / :) dziekuje ci, Fiolku mczku milko :D za odniesienie ostatnio ten moj brzuch mnie sciga potworna swa rzezywistoscia, jednak i tak nie odpuszcze - tylko sie martwilam, ze mi sie ta falda calkiem od reszty ,mnie oddzieli przy tym calym intesywnym skakaniu z E. po wczorajszym treningu z terrorystką E zrobilam 20 koleczek biodrami nad lydkami od naszej Ca.... Pin..., i wiecie co? szok- samo sie zrobiło, bez bolu, dzisiaj zrobie 40- jednak wydolnoscicowo E jest bardziej wymagajaca.... buziole dla wszystkich co do upalow- niech juz bebda, kiedy czas taki...listopadowa czana noc dopadla mnie na urlopie w lipcu- brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Maczku, dałaś czasu przy ćwiczeniach. :) Ja upały znoszę różnie, jestem zmęczona, senna, zmęczona, nie mam ochoty jeść, pocę się. Moja skóra nie znosi upałów, włosy również, w dodatku okres, a w upały (w te dni) czułam się fatalnie, pełzałam niczym naćpany wąż, osłabiona, na granicy omdlenia i miałam takie bóle... Najwyraźniej wyleczyła się z tego, chociaż nadal się boje, że to wróci. Przynajmniej wieczorem jestem pełna energii lub kiedy jest chłodniej i nie ma takiej duchoty. Lubię ciepełko ale bez przesady. O dziwo trochę się opaliłam, ale i tak pewnie szybko opalenizna zejdzie. Euforyczna, 20 kółeczek z łatwością. Świetnie ci idzie, wyrobiłaś mięśnie aż miło ćwiczyć. :) Gratuluje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforcia, bo zacałuję ekran 😘 :) Własnie przed pisaniem paczyłam czy fałda spływa. Mniej spływa bo jest jej mniej. Ty po tych treningach z terrorystką będziesz tak wyglądać, że Cię znienawidzimy ;) 🌻 Biodro mnie boli, psiakrew 😠. Żeby jeszcze padać miało i przez to bolało, a tu posucha jak na Saharze 😠 Grzecznie ułożę się na karimacie i podziałam z Sandrą a potem ciut z matką założycielką :) 🌻 Wisienka, dziś słuchałam audycji - wywiadu z tancerzem klasycznym, mówił o wadze ćwiczeń na oporze. Właśnie tak ćwiczę, więc stąd zakwasy itp. 🌻 Gorąco. Wieczorem ciut mniej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, Maczku :) naturą babską jest intrygować :) :), no la cóż ja jetem tylko systematyczną callanką, która żyje Waszymi sukcesami, bo na własne jestem zbyt leniwa? ospała? niesystematyczna? Ale na pewno pełna dobrych chęci :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Gościówo, pomyślałam, że jesteś Agniechą :) A film fajny, ma te same założenia ma nasz c.:) P. S. Aleś sobie nawymyślała w poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a są jakies współczesne ćwiczenia na płytach? a nie takie stare jak p. bojarska:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Witajcie dziewczyny! Dziś trochę wcześniej niż zwykle. Poćwiczyłam. Jestem przyjemnie zmęczona i zadowolona, nadmiar endorfin mi doskwiera. :) Maczku dajesz czadu, to już uzależnienie, przyznaje, nie mogłabym żyć bez ćwiczeń, nie mogłabym żyć bez tego uczucia po ćwiczeniach i tego widoku w lustrze jaki dojrzeć mogę dzięki ciężkiej, wytrwałej pracy. :) Faktycznie film podobny do c. Ciekawe jak z efektami? gość najnowsze ćwiczenia z c, jakie ja znam to c. evolution i cardio. Nie wiem czy są w sprzedaży w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maczku, Ty to potrafisz zaskoczyć na całej linii. Ależ mi szczęka opadła jak stwierdziłaś, że jestem agniecha. zamurowało mnie, bo faktycznie tak mam na imię. POMYŚLAŁAM: "czarownica", odczekałam, ochłonęłam i poszłam po rozum do głowy (a trochę go jeszcze mam), że tak mam na chrzcie dane, ale nie taki podałam nick. Trochę się pośmiałam z własnej "mądrości" i zbiegów okoliczności. Przedstawię się jeszcze raz: to ja a.g.a.t.a a ja nie podawałam linku do ćwiczeń, więc nie mogę odpowiedzieć na zadane pytania :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
Oj, Gościówo, pomyślałam, że jesteś Agniechą usmiech.gif A film fajny, ma te same założenia ma nasz c.usmiech.gif P. S. Aleś sobie nawymyślała w poście. powyzej cytat, kt pewnie mial dotyczyc linku z cwiczeniami na dno macicy i nie popuszczanie moczu, Pani Bo...wkleilam na szybko, jak zobaczylam ze podobny do naszego c...cs, a efektow nie znam pozdrawiam- terrorystka E wypracowala u mnie niezle zbudowane uda w czesci bardzo gornej, chyba nie o to chodzilo, przynajmniej nie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco i piszę krótko bo mózg mi się stopił :) 🌻 Agacia, część znajomych zwie mnie czarownicą, powiedzmy że ze względu na prezencję :classic_cool: 🌻 Euforcia, mam wrażenie że niewiele systemów ćwiczeń dba o naszą pelvis floor, czyż nie? Lepsze niezłe uda niż galareta, ale jeśli mam wybór, to wolę smukliznę ;) 🌻 Oby zebrały się siły i chęci do ćwiczeń , ech, bo potem ględzę że mnie coś boli :P 🌻 Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam :) Twarda sztuka jestem bo wzięłam się za c/zaawans.. W pokoju gdzie ćwiczyłam, przeciągu raczej nie było, jakikolwiek ruch powietrza zaczął się kwadrans przed północą. Tyle że akurat koło podłogi raczej tego nie było czuć :( Konsekwentnie spłynęłam potem przy brzuszkach (dałam radę najbardziej upiorne robić razem z filmem! Juhu!!! ), potem przy pelvisach. Kolana zawyły przy plie, tak bywa gdy nie dba się o nie :( Teraz stąpam powoli i dostojnie jak królowa :) Cieszę się że wygrałam z lenistwem i upałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
Lepsze niezłe uda niż galareta, ale jeśli mam wybór, to wolę smukliznę oczko.gif - to cytat od MIlki/Maczek/ lub innego słódkiego uzytego przez nia niku - bardzo wnikliwe spostrzezenie o galarecie uwolnilo moje gromy nad tym treningiem, i jego terrorystyczna E Kalanetiks - jak am sie podoba taki twór spelllingowy ? <3 zabioram sie dzis za to wlasnie, gdyz pozno jest i ni ebede szla do piwnicy, zeby spokojnie tupac w podłoge.... lubie to forum, zawsze donosze czegokolwiek bym nie dokonywała w kwestii fitness pozdraiam- i cenei zwyciestwo nad upałami tak wiec pomimo m alo apetycznej ryby kt spozylam okolo 15tej, dajacej o sobie znac roznymi efektami, przystepuje do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
lipiec 2007 - wtedy wrocilam do cwiczen, kt znalam w liceum- kallanetiks i zaprzyjaznilam sie z tym forum. Od wtedy probuje i probuje, jednak wciaz cos sie dzieje ze przestaje, teraz to znowu koniecznosc, super cwiczenia, terrorystka E moze poprostu ma inna metode, kt nie mozna porownywac- anabolicznosc jest czyms innym, poprostu pozdraiwam, powietrze sie lekko rusza- sasiedzi ucztuja wiec nei czuam sie tak samotnie w uspionym domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalanetiks brzmi grecko :D teraz jest chłodniej, bez słońca i jesiennie :( słoneczko fajna sprawa co do ćwiczeń - nie znam żadnych innych tak szybko i pięknie modelujących brzuch oraz nieniszczących stawów. Dziś będzie kolejna porcyjka wysiłku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Dzisiaj kolejna seria ćwiczonek, cudowne uczucie. Tego mi było trzeba, cudowne rozciąganie.. mm. Też jestem za tym, większe ale twarde uda, są lepsze niż galareta, a najlepiej jakby były smukłe i twarde. Maczku podłóż sobie coś pod kolanka, może lepiej będzie ci ćwiczyć. Kalanetiks, odpowiada mi ta nazwa, szkoda, że cenzura zabrania nam w temacie o Kallanie używać tej nazwy... skrypt tego forum powala na kolana bardziej niż pelvisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam ćwiczyć c. od lipca - 6 dni po kolei pozniej "stanelam" na kilka dni teraz od sierpnia dziś znowu dzień 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogółem po 12 dniach nie widze efektów oprócz tego ze przy rozciaganiu nog idzie mi coraz lepiej. Ale czy da sie wyrzezbic brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Będziesz miała twardszy brzuch i bardziej plaski, ale nie wyrzeźbisz go tego typu ćwiczeniami(pracują inne mięśnie i nie działa na wszystkie grupy mięśni brzucha). na rzeźbę najlepiej jakieś ćwiczonka ABS plus aeroby, bieganie pływanie, rower itp. To tylko kwestia tego jaki efekt chcesz osiągnąć, ładny kobiecy brzuch, talia, Kallanetics jest ok, bardziej wyrzeźbiony abs. Jak miałaś przerwę to może musisz troszkę dluzej poćwiczyć, aby mieć efekty. Mierzysz obwody czy kontrolujesz wagę i wygląd w lustrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez tej trzydniowej przerwy ogółem ćwicze juz 12 dni. Jak stanełam dzis przed lustrem to mam wrazenie ze przytyłam (choc mam nadzieje ze to tylko objaw trudnych dni ktore sie zblizaja) wiec ocenie sytuacje jak juz bede 'po" i chyba sie zmierze w pasie biodrach - na tych partiach najbardziej mi zalezy. Brak efektow zniecheca mnie ale czytam wszystkie pozytywne opinie i staram sie wytrwac mam plan do konca miesiaca cwiczyc regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie czy to calaneticsu moge dodac cos jeszcze powiedzmy aerobiczna 6n W. czy lepiej opanowac najpier jedno i pozniej rozszeszyc. Nie chce popasc w paranoje a potem miec problemy z szyja kregoslupem i roznymi innymi o ktorych niektorzy pisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M1697
Cześć wam, to znów ja. Ostatnio dręczy mnie takie jedno pytanie. Ja robię ćwiczenia z tej stronki wizaz.pl błagam popatrzcie na te ćwicznia.) I może dziwnie zabrzmi moje pytanie, ale czy te ćwiczenia są dobre? Wydaje mi sie, ze są one za lekkie, chociaż w sumie na takich mi zależało, niezbyt męczących. I chociaż mam się czym pochwalić bo schudłam 6,5 kg co jak na razie jest dla mnie ogromnym sukcesem, to nie jestem pewna czy nie powinnam zmienić ćwiczeń. Proszę, pomóżcie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
hellou terrorystka E chce zrobic na mnie wrazenie kazdego dnia swym turbo, ja jednak wrazen nie doznaje patrzac wlustro, chyba ze zbyt wiele wymagam w czwartym tygodsniu cwiczen srednioregulatnie i diecie malimponujacej... wplatam naszego kallanticsa z rozrzewnieniem, ale sluchajcie...kiedys musialam sporo sie nastarc zeby dokonczyc kazde z cwiczen w tempie dorownujacym video, a teaz koncze o czasie i czuje sie niedostatecznie zmeczona...hm,..czyzby Ewa spaliła we mnie wiecej tluszczu i wydobyla power'a o kt jej nie posadzalam? damy soebie czas do konca wrzsnia a potem z wdziecznosci kupie jej ksiazke :) co do mocy rzzbiacej naszego kallanetiksu, to utrzymuje, ze on ja posiada, jednak cwiczenia, kazde - to 30% procesu odchudzania, reszta to dieta, nawyki i indywidualne tendencje szukam dietetyka..w okolicy Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×