Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Niebieska Wisienka
Też poćwiczyłam, ładna pogoda to więcej na świeżym powietrzu. Ćwiczeń na pomarańczkę nie odpuszczam sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź, Wisienko. Bardzo mnie pocieszyłaś. Ćwiczę zawzięcie 2- 3 tygodnie, a potem przerwa 1-2 tygodnie, muszę to zmienić, bo i siebie chcę odmienić, wyszczuplić, no ale przede wszystkim ujędrnić. No i przestać Wam zazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Trzymam kciuki za ciebie. Służę radą i pomocą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witajcie!!! ;-) Dziś 67 godzina za mną i ...ostatnia przed wspominaną przerwą. Zrobiłam tez dzisiaj pomiary. Oto one: - szyja: -0,5 cm (od poczatku w sumie: -2,5 cm); - ręka: -0,5 cm (w sumie: -3 cm.); - ręka (nad łokciem): bez zmian (w sumie: -2,5 cm); - ręka (przedramię): -0,5 cm (mierzona od 11.05. w sumie: -0,5 cm) - biust: bez zmian (w sumie: -3 cm); - pod biustem: bez zmian (w sumie: -3 cm); - pas: bez zmian (w sumie: -6,5 cm); - brzuch (poniżej pasa): bez zmian (w sumie: -8,5 cm); - biodra (na wys. miedn.): bez zmian (w sumie: -10 cm); - biodra (wys. tyłka): bez zmian (w sumie: -12 cm); - udo (najgr.): -1 cm (w sumie: -6,5 cm); - udo (nad kol.): -0,5 cm (w sumie: -3 cm); - łydka: bez zmian (w sumie: -1 cm); - ramiona: -1 cm (w sumie: -7 cm) Waga: bez zmian. W sumie: -5 kg. Wszystko wróciło do normy a nawet zanotowałam kilka spadków cm. :-) Teraz mogę zacząć przerwę :-) Wam dziewczyny życzę zapału i super efektóew w najblizszym czasie. Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Gratuluje pomiarów ja tradycyjnie w sobotę, trzymam kciuki za wszystkie kobietki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Wczoraj miałam bardzo długi spacer, dzisiaj mam małe zakwasy. :D Pomiar: talia: 63 (-1) brzuch: 70 (-1) biodra: 85 (-1), 80 pupa: 93 (-2) udo: 53 (-2), 38 (-1) kolano: 37 łydka: 35 (-1) kostka: 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealna...Prawie
witam! zaczynam ćwiczyć... właściwie to już zaczęłam. 4 godziny za mną. narazie mam urlop, leniuc**ję i jem.... ech, ciężko z utrzymaniem diety. ćwiczenia z jednej strony niby są nudne, ale baardzo relaksujące, jak dla mnie. pozdrawiam ps. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Idealna zapraszam i trzymam kciuki, co u pozostałych kobietek? Ja wieczorkiem poćwiczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, Dziś minęła 20 godzina ćwiczeń. Wykończona. Za parę dni upragniony urlop. Ale mam zamiar poćwiczyć choć trochę na wyjeździe. Zobaczymy co z tym będzie. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Nie było mnie, ale nadal intensywnie ćwiczę, idę zaraz chwilę pobiegać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M1697
Hej wszystkim :) Ja właśnie tez jestem bardzo ciekawa po jakim czasie widać efekty. Bardzo chce schudnąć i mam nadzieję, że mi się to uda choć na razie łatwo nie jest. Ćwiczę codziennie jakieś 30 - 40 minut. Mija mi dopiero 7 dzień. Ile jeszcze czasu muszę ćwiczyć do pierwszych efektów ? :) Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
M1697 Po 10 godzinach ćwiczeń powinny się pojawić. :) Polecam mierzyć obwody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo :) Mam jeszcze jedno pytanko :P Robię ćwiczenia codziennie,a biegam co dwa dni. Czy ten bieg nie sprawi, że zaczną mi się bardziej wykształcać mięśnie czego bardzo nie chce? Bo zależy mi na pozbyciu się tłuszczu,a nie na mięśniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ćwiczenioki! :) Ale daaawno mnie tu nie było! Wstyd przyznać, ale nie ćwiczyłam c. przez prawie cały lipiec. :( Za to opychałam się radośnie - chyba odreagowywałam sesyjny stres. Do ćwiczeń wróciłam we wtorek i teraz ćwiczę codziennie. Na szczęście nie wyszłam z wprawy aż tak bardzo. W niedzielę wyjeżdżam w góry, więc chyba zgram sobie c. na tableta i, o ile nie będę zbyt zmachana wędrówkami, to dalej będę ćwiczyć. Gratuluję sukcesów, jesteście niesamowite! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M1697
Zazdroszczę Ci gór :) Życzę miłego pobytu, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
M1697, nie sadzę, aby twoje mięśnie uległy rozbudowaniu, oczywiście wyrobisz mięśnie(ujędrnisz sylwetkę), może pojawić się ładny lekki zarys mięśni, ale nie dojdzie do rozrostu. :) Gitbasistko, trzymam kciuki, nawet jeśli nie poćwiczysz c, a spędzisz czas aktywnie, będzie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
probowalyscie z ewa chodakowska? ja wlasnie przerabiam, stwierdzilam ze musze konkretnie spalac, jednak po treningu i tak wlaczam EVOLUTION, uzaleznienie slodkie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
widze forum w nowej szacie, - wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M1697
Wisienko, dziękuje Ci bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
euforyczna, nie próbowałam Chodakowskiej, gdy zaczynałam swoja przygodę z c. ćwiczyłam dodatkowo taniec brzucha, fakt lepiej spało tłuszczyk, aktualnie parę razy w tygodniu biegam, miałam małą przerwę, ale wracam do pracy, cóż uzależnienie. :) Jak u was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
hm, gdyby nie doswiadczenia z c.em nie wiedzialabym, o co chodzi w turbo rzeczonej Pani. Wisaienko- rozponano cie :P - pozdrawiam jutro c.cs- poprostu nie mam odpowiednich butow do skakania intensywnego, a nawet nie zaloze, bo nie umiem cwiczyc w butach, w domu.... pozdrawiam cwiczace i nowo przybyłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie do guru callanek : Wisienko, Maczku (czasowo "kwitnący" poza Forum): czy na newralgiczne miejsca rąk - okolice pach są jakieś specjalne ćwiczenia c.? Zauważyłam, że czas zaczął mnie nadgryzać w bardzo nieładny sposób. I nie chcę tego składać na mój wiek (patrząc na Panią ćwiczącą na dostępnym mi filmie C.) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
euforyczna, c. uczy jak ćwiczyć, wyzuwania mięśni i słuchania swojego ciała. Ktoś ćwiczy w butach w domu? Ja zawsze boso. :) gość c. działa na wszystkie partie, na paszki, okolice również. :) Sprawdź kochana czy biustonosz masz dobrze dobrany, bo on może oszpecać te miejsca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gościówa - polecam ćwiczenia na przedramiona tak jak w evolution - robisz łabądka ,machasz łapami z tyłu i masz w łapach np. ciężarki (naprawdę wystarczy 1 kg, słowo!). Panie ćwiczące na filmach są zawsze doskonałe :) Ale i my mamy prawo powalczyć o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do pach - naprawdę najlepsze były na nie ćw. z c. Próbowałam wielu zestawów, z hantlami, z pompkami, ale na wewnętrzną stronę ramion i pachy najlepszy był c. I nie uzależniał masy mięśni od ciężarków. 🌻 Kwitnę jak kwitnę, uczę się o sobie i innych :) Czasem boli, czasem nie :) Zmieniłam jedzenie: jem mniej węglowodanów, za to więcej białka/ mięsa i warzyw. Niesamowite, ale ciało robi się ładniejsze nawet gdy nie ćwiczę. Tyle zależy od tego co jemy. Prawda że mamy piękne lato? Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście powyższe to ja , Maczek. Tylko że lepsze jest wrogiem dobrego i nie można nazwy ćwiczeń wpisać 😠 też pomysł ciekawe że Chodakowska można wpisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
wlasnie, zauwazylam ze na watku o Chodakowskiej nie mozna wpisac nazwy c.csu,...ciekawe.. czy skora na brzuchu bardziej obwisa od skakania? moze dam sobei spokj z tymi dzikimi skokami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witajcie!!! Dawno mnie tu nie było i tyle samo nie ćwiczyłam ;-( Powoli zbieram się do ćwiczeń... Dziś zrobiłam pomiary. Przez ten czas nie przybyło mi a nawet troszkę ubyło : - szyja: bez zmian (od poczatku w sumie: -2,5 cm); - ręka: bez zmian (w sumie: -3 cm.); - ręka (nad łokciem): bez zmian (w sumie: -2,5 cm); - ręka (przedramię): -0,5 cm (mierzona od 11.05. w sumie: -1 cm) - biust: bez zmian (w sumie: -3 cm); - pod biustem: bez zmian (w sumie: -3 cm); - pas: -0,5 cm (w sumie: -7 cm); - brzuch (poniżej pasa): -0,5 cm (w sumie: -9 cm); - biodra (na wys. miedn.): -0,5 cm (w sumie: -10,5 cm); - biodra (wys. tyłka): -1 cm (w sumie: -13 cm); - udo (najgr.): -0,5 cm (w sumie: -7 cm); - udo (nad kol.): bez zmian(w sumie: -3 cm); - łydka: bez zmian (w sumie: -1 cm); - ramiona: bez zmian (w sumie: -7 cm) Waga: - 1kg. W sumie: -6 kg. Wkrótce wracam do ćwiczeń. Może od ...poniedziałku :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Maczek dobrze radzi, c.evolution będzie najlepszym wyborem na pachy, ręce i okolice. Ja nie pochwale się pomiarami, przed okresowe tycie... Czy skóra obwisa od skakania, jeżeli chudniesz w tym miejscu bardzo szybko to jest taka możliwość, ale samo w sobie nie działa w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wisienko i Kwitnący Maczku (którego nietrudno wywąchać, nawet pod zmienionym nickiem :) ). Pozdrawiam machając (na razie) obwisłymi paszkami. PAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×