Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość kiedys euforyczna
Maczku I Fiołku jak sie nazwiesz, tak sie zazwiesz- rozpoznam cie natychmiast ! dzieki za jeszcze jedna rade, ja tu moce terrorystki E zgłebiam, jednak nie podoba mi sie ona wciaz wcale nad dieta mocno pracuje, tartę piekęi niemal zaraz jej nie ma- ciekawe jak to sie dzieje? dziecko chce do cwiczen zachecic, jak bylam nieiwele od niej starsza to juz machalam razem z BOjarska...ku rozkoszy endorfin wtredy..i naprzeków wredocie nauczycielki od wf gdzies wlasnie przeczytałąm ze prace domowe nie omagaja spalic ani grama...ech... ogladalam w ksiegarni ksiazke mojej terroryski E i wiecie co, nic z tego - skad ona bierze swoje madrosci, nigdzie niema info co ona studiowała ani na czym swe zapatrywania opiera Kallantiks jest dla mnie wciaz ojawieniem, niegdy nie mialam zadnych skutkow ubocznych, a na pewno nie podartych trampek...po 3 tyg :( rowerek spacerek gorki i gierki, niestety..niedługo juz sie zacznie kieracik od wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
chyba odkrylam MelB - ona jest w oim ulubionym kolorze, wczesniej mylilam ja z kim s innym 10 minut treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
MelB- ona wczesniej musiala znac nasz cudowny Kallanetics :) - Mel B mam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witajcie dziewczyny! Ostatni raz ćwiczyłam z 2 tygodnie temupo przerwie dwutygodniowej. Zupełnie nie mam do tego głowy. Chęci miewam, ale zawsze cos wypadnie i tak się usprawiedliwiam. Kontrolnie mierzę się co weekend i póki co jest nieźle. Czuję jednak, ze brzuch i całe cialo nie jest tak jędrne jak było przy regularnych ćwiczeniach. Wciąż mam plan wrócic do ćwiczeń, ale jak to wyjdzie...Wkrótce wracam do pracy. A Wam gratuluję wytrwałości! Trzymajcie się! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za sobą 20 godzin ćwiczeń, ale dziś sie załamałam. Przez całe lato nie nosiłam pewnych spodni dość obcisłe - dziś wkładam a czuję ze są opięte na udach!! Myślalam ze śnię. Zawsze mialam szczuple nogi podczas cwiczen tez nie zauwazylam zeby przytyly , nie mierzylam sie co prawda..ale Czy te ćwiczenia kalanetiks rozbudowują mięśnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
nie czytac, i czytac i czytac, tylko cwiczyc mi prosze! pozdrawiam, ja- ciesząca sie spadkiem wagi codzien to mniej <3 { :) } - usmiechw kolczykach, chyba ktoś kiedyś lubił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Kallanetics nie powoduje rozrostu mięśni, może masz zatrzymanie wody w organizmie albo spuchłaś z powodu pogody. Sama jestem opuchnięta, ale z doświadczenia wiem, że to nie wina ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie czytam , Euforciu. Nawet nie czytam :( Dzięki za śliczny uśmiech w kolczykach :) Za ćwiczenia będę i chciała, i musiała się wziąć ;) 🌻 Też spuchnięta chodzę - od picia kawy? Bo mało śpię? Albo miesiączka mnie szybciej dopadnie? 🌻 Euforcia, pochwal się efektami na wadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
:) efekty są objętościowe- wchodzę po szyje w spodnie , hahaha- nawis nad bielizna wyraznie się wypłaszacza, co cieszy mnie najbardziej, na wadze ubyło 4kg od 23lipca. Ubieram niesmialo bluzki sprzed 2lat, zobaczymy, co bedzie do konca wrzesnia- jezeli nie osiagne oczekiwanego efektu 72~~ to szukam dietetycznki. W zimie juz udało mi sie schudnac do 76, jednak z powodu choroby/chorob musialam odpuscic. Zajęlam sie tez dieta w taki normalny sposob- nie sole, nie slodze, wiecej pije, utrzymuje sie do 1500 kalorii dziennie, wyskoki sa, jednak zawsze staram sie wtedy wiecej pocwiczyc, a nie mniej zjesc drugiego dnia okazało sie, ze wsrod znajomych sporo osob "wzielo sie" za siebie i teraz jakos tak idzie cwicze w miare, dzisiaj z moimi dziećmi - skończyło sie tym, ze syn stwierdzil, ze moja posladki z pewnoscia sa juz wystarczajaco twarde, zeby sobie odpuscic, corka- 9latka cwiczyla i cwiczyla, az sie zawstydziałam :( teraz łazienka az huczy... czasem tak jest ,ze az samej sobie nie potrafie wytlumaczyc, dlaczego dpuszczam, i chociaz bardzo chce, nie moge nawet reka ruszyc...zeby cps pospalac KallanetiKs co najwyzej moze wysmuklic miesnie, wyszczuplic to co nie udaje sie z innymi treningami, jest super! nigdy nie ma niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
chodzi mi o to, ze KallanetiKs moze co najwyzej wysmuklic miesnie, anie je rozbudowac!!! dlatego, tak bardzo lubie cwiczyc ten zestaw cwiczen boje sie ze ebdzie rok szkolny, praca dom szkola dzieci i bedzie jak a karuzeli, wszystko w biegu, bez przerwy, zadumy, swieczek wieczorem i smiechu z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza... Pewnie wszyscy śpią... :) Poćwiczyłam. Fajne uczucie cieplutkich pulsujących mięśni :D 🌻 Eufi, zazdroszczę Ci tych 4 kilo 😭 gratuluję i zazdroszczę! Mi brakuje 5 czy 6 do samozadowolenia, ale wstydzę się o tym pisać, bo nazwiecie mnie wieczną forumowiczką z 5 kg :( 🌻 Też nie lubię roku szkolnego, tempa, przymusu wczesnego wstawania gdy jest ciemno, braku stresu. Ale świeczki będą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
helloł :) wczoraj fitness byl zbbiorowo uprawiany- z dziecmi i tausiem..myjacym gary w kuchni- szczyt feminizmu :( moja corka sie wkreciła, wymusza na mnie dluuuugie treningi, KallanetiKs akurat dla 9latki za nudny, ale hasła MelB jej pasują...terrorystka E jest dla niej idolem, doczekałąm się! dzisiaj na wadze zobaczyłam ...76,9 , ale 76 mnie uskrzydlla- do konca wrzesnia 69 ma sie pojawic, bo ja nie to dietetyk Milko- moze ty wlasnie powinnas do dietetyczki pojsc, dietetyka- skoro tak stanełas w moejscu na wakacjach widzialam sie z moja kolezanka z czasówmlodosci, wiezo zamezna a wiec z jej mezem musialam obgadac moje z nia wspolne czasy no i m. in. okazało się, ze oni sie dietetyzuja u fachowaca, co mnie bardzo zdziwiło gdyz sa fit, mega fit, i to w dodatku extremalnie. okazało sie, ze swiezo poslubiony mezus zawioesil sie na wadze i nic sie nie dało zejsc na doł, pojechali do dietetyczki i..poszło! dlatego uwazam, ze warto - dla mnie standardy na razie starczaja, tylko czasem checi brak lub bieganina bierze gore na d planowaniem i zasadami u mnie sielankowo, ostatnia wolna sobota! a bede dzisiaj pic kawe z kolezanka ze szkolnej lawki,kt ZAWSZE byla potezna, a ja ZAWSZE znikomo kazała, a teraz ide sie jej radzic, co zrobic, zeby zmalec, bo prenie stała sie ekspertem POZDRAWAIM! uwazam, podkreslam, i utrzymuje, ze gubia nsa przede wszystkim anwyki zywieniowe, u mnie glodzenie sie a potem wchłanianie za chłopa z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
A TUTAJ O O B R Z E K A C H kroliczek-doswiadczalny.blogspot.com/2013/02/mity-odzywiania-ile-powinnismy-pic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Witajcie Kobietki, gratuluje euforyczna spadku. :) Moje pomiary zatrzymały się w pewnym miejscu i stoją, najwyraźniej osiągnęłam maksimum wyników. :) ładnie zmienił się mój wygląd. :) Jak zrobi się cieplutko zacznę pokazywać nogi :) Obkupiłam się w sukienki i spodenki, a co! :) W dodatku Amor nie próżnuje w moim życiu. Jestem szczęśliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam nad tym calanteticsem...Po 20 godzinach ( cwicze z Callan ) zmierzyłam bede cwiczyc do konca wrzesnia zmierze sie ponownie i zobacze ... zaluje ze od razu nie mierzylam sie "tu i owdzie" Mam pytanie czy ta wersja z Callan P. znalazlam na necie jest wystarczajca aby "rzezbic" czy moze szukac czegos innego? Moze ktos wie jeszcze jak cwiczyc zeby bylo dobrze codziennie co drugi dzien czy np 5 dni po kolei i dwa dni przerwy. Bo jakos motywacja mi opada i juz nie wiem jak to bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Wersja z Callan jest bardzo dobra, jak ćwiczyć, a jak tobie to odpowiada? Tutaj nie ma konkretnej odpowiedzi, sama musisz zdecydować jaki plan ćwiczeń obierzesz:) Nie załamuj się, może cm spadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przerwy w cwiczeniach nie powoduja powiedzmy dzien cwicze dzien nie nie powoduja ze cykl sie przerywa i przez to sa gorsze efekty badz wogole ich brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ćwicz spokojnie, ufaj ciału. Te maniackie systemy ćwiczeń (mam na myśli intensywne aeroby z treningiem obwodowym) narzucają Ci że musisz co dzień / drugi dzień itd. ćwiczyć. Co drugi dzień wydaje mi się najlepszym pomysłem, bo dajesz mięśniom się regenerować. Sprawdź jak się czujesz przy danej częstotliwości, to będzie odpowiedź :) 🌻 Dziewczyny, dziś we francuskim sklepie sportowym wypatrzyłam te fajne piłeczki z którymi ćwiczy Karen w evolution. Bosko miłe w dotyku, aż chce się je trzymać. Kosztują ok. 35 zł. Ja zaś zrobiłam sobie super niespodziankę: kupiłam sobie prześliczną bluzeczkę i megawygodne spodnie (luźne, dresowe) do ćwiczeń. Teraz będę się przebierać do mojego święta: czasu dla siebie, zdrowia i ćwiczeń :) A co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Dzięki za informacje Maczku o piłkach. 35 zł? To nie tak dużo! Nika, efekty mogą się opóźnić, ale nie muszą, to tylko kwestia potrzeb twojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
moj kot...zwariował, wszystko robi, zeby mi powiedziec, ze i tak bedzie dobrze :))) cwicze roznosci, KalanetiKs w moim przypadku jest wciaz n a j l e p s z y :) sa dni, kiedy sie nudze, ale zawsze mozna wlaczyc muzyke w tle, zapalic swieczki( bo zimno :P ) a MelB nie rozciaga, co jest :((((...wszysktie te nastoolatki rzucaja sie na cwiczenia a potem placza, bo miesnie rozna jak buraki na udach... ech, coz- nie ma takiej drugiej jak C <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miesnie rozna jak buraki na udach..." - WYMIOTŁAŚ!!! :D :D :D Jeszcze gdy wyobraziłam sobie podłużną grządkę buraków zamiast ud :D :D 🌻 każdy aerob ściąga mięśnie, sporadycznie trafiał mi się zapodany z porządnym rozciągnięciem. A potem płacz, bo mięsień nabity. No ale przecież celebrytka prowadzi i to pewnie za darmo. 🌻 Wczoraj zbyt późno zjadłam i bałam się że przy ćwiczeniach mi górą wypłynie, więc wzięłam się za pilates, seria na ramiona/ brzuch/ nogi/ rozciąganie. Na wadze więcej, ale nie należało zakładać inaczej. 🌻 A koszulka do ćwiczeń niewygodna :D Musi być bez rękawów albo z przylegającymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_K
Czytam i w stresie jestem kolejny raz widzę ze po cwiczeniach na wadze wiecej. Kurcze jak to w koncu jest? Jasne ze modelowanie sylwetki jest wazne ale zeby zaraz kilogramy przybywały - straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_K
Znowu znalazlam inf na jakims forum ze cwiczenia calanetiks rozbudowuja miesnie zamiast ubywac w udach to przybywa cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, tak jest gdy mięśni przybywa a tłuszczu jeszcze nie ubyło. Na ogół przy aerobach na początku masz spore spalanie tłuszczu i odwadnianie, stąd efekty w postaci utraty wagi. Poza tym organizm często wyczuwa co go czeka (utrata masy, wysiłek) i rozsądnie chce się nam przeciwstawić, to prastary mechanizm z czasów kiedy przy dużej chudości po prostu zamarzałaś. NIko, jeżeli dla Ciebie straszne jest przybranie kg , nasuwa mi się pytanie czy jesteś blisko anoreksji albo innych zaburzeń zw. z odżywianiem bądź widzeniem samej siebie? 😠 Co do mądrości internetowych - przemilczę. Szkoda że ludzie którzy piszą nie zdają sobie sprawy że może mieć to wpływ na drugiego człowieka. Jeśli latami się tyło, nie schudnie się w 1 miesiąc. Normalne są wahania wagi do 2 kg podczas cyklu. Kiedyś pisałam o wstrząsających mądrościach wyczytanych w sieci nt. kalanetiks, np. jedna pani narzekała że uda jej nie smukleją, a zlewała najtrudniejsze i najbardziej wymagające dla ud ćwiczenia. Wiesz, jeśli ktoś ma grubą kość i przysadzistą budowę , ciężko będzie mu zmienić wrażenie optyczne. Ale nie takie rzeczy ludzie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Drogie, kupiłam sobie tzw. matę do jogi. Powinna nazywać się matą do przemarzania i czucia kręgosłupa w każdym kręgu. Tak zimna i twarda. Owszem, trudno się na niej pośliznąć, jednak wolę czuć elastyczne ciepło pod plecami czy pupcią podczas ćwiczeń. Zareklamowałam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_K
Blisko anoreksji nie jestem :) Natomiast chodzi mi o to aby znaleźć takie ćwiczenia ktore nie beda rozbudowywać miesni. Waska talia smukle nogi bla bla...- byloby fajnie gdyby calanetiks tak wlasnie dzialal. Takie umiesnione chocby nogi u kobiety nie podobaja mi sie wogole. Staram sie cwiczyc z Callan - znalazlam na necie , mam nadzieje ze co drugi dzien i bedzie ok w weekendy moze codziennie -wiecej czasu mam. Po prostu zastanawiam sie czy cwiczyc nadal calanetiks czy szukac czegos innego -odwoluje sie do doświadczeń Was cwiczacych :) wdzieczna bede za wszelkie podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Callan w swojej książce wspominała o takim chwilowym efekcie przytycia w pewnych częściach ciała, przy tych ćwiczeniach waga nie jest miarodajna. Wzrasta tkanka mięśniowa, która ma mniejsza objętość, a więcej waży.:) Ćwiczę już tyle miesięcy, zdarza mi się utyć w udach, ale to szybko spada, efekt przejściowy. Ćwiczyłaś coś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Nie będziesz miała umięśnionego ciała. Nie do zrealizowania prz tych ćwiczeniach, jędrne smukłe owszem. Może spróbuj, dodatkowo, dwa razy w tygodniu poćwiczyć coś bardziej energicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
mignelo mi zdjecie metamorfozy - prze dcwiczeniam i i po- waga byla o 5kg wieksza, dzieczyna nie chcial schudnac, tylko rzezbuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
donosze- moja corka cwiczyla dzisiaj ...wiecej niz godzine, z terrorystka E.., ja odpadłam i poszłam gary myc lypajac okiem zazdrosnym na dzielna dziewięciolatkę, w szkole prowadzi dyskusje na etemt: deska, rowerek gorski itp.. Syn, robił za kota, skutecznie mnie rozsmieszajać, wiec sie poddałąm... przyblizylam sie o kolejne 0,5 kilo do mojej mety, czekolada z fiolkiem i lampka wina zatrzymaly na dzisiaj krzywa w dol, ale jutro jej pokaze! rybcie dzisiaj,takie wypieczoniutkie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×