Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Niebieska Wisienka
gość, jeżeli przytyłaś przed okresem, to na bank wina okresu. Jeżeli chcesz kontrolować postęp zmierz się tu i ówdzie. Problemow z szyja i kręgosłupem, dobrze wykonując kallanetiks mieć nie będziesz, Według mnie powinnaś dać sobie jakiś tydzień z kallanem i potem mozesz spróbować dodać coś jeszcze. M1697 Te ćwiczenia z wizażu to to samo co w podstawowej wersji z Kallan. Jeżeli chcesz mocniejszych wrażę przenieś się na ćwiczenia z Bojarską. Gdybyście znały jakąś stronę, gdzie można wstawić plik, za darmo i za darmo pobierać, to mogłabym wstawić, Euforyczna, trzymam kciuki za ciebie, wyrobiłaś mięśnie, kondycje, dlatego idzie ci znacznie łatwiej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
dla mnie Kallanetiks to zestaw cwiczen rehabilitacyjnych, dobrze je wykonujac mozna doznac jedynie pozytywnych wrazen, mega bezpieczne, nigdy nic nie nawalało, a wrecz odwrotnie. Ja tez cwiczylam z Bojarska na samym oczatku, okolo 20lat temu, z vhs... :P potem dorwałąm te z wizazu, jednak wiedzialam, ze bez wczesniejszej Bojarkiej nei dalabym rady, bo kartka to kartka- czytasz wkolko, a i tak mozesz sobie to inaczej wyobrzic, Jezeli pozwalaja ci warunki bytowo-przestrzenno-techniczne- wez video, dla mnie najnajnaj jest Kallantics ewoluszyn( hahahahaha, ale to wyglada po polskiemu- unikam wyautowania mnie przez system z tym terminem) z Sandrą Hannah- bardzo mi sie podoba, i cwiczenia i pani prowadzaca- max relax-power-wycisk terrorystka E jest genialna, tak mne wciagnela ze zaraz cwicze, az sie chalupa bedzie trzasc...turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
Kallanetiks evolution z sandrą hannah - proba generalna tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
Kallanetiks evolution z sandrą hannah - proba generalna tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M1697
Dziękuję Ci bardzo Wisienko. Ale mam nadzieję, że nie muszę się przenosić na bardziej męczące ćwiczenia, bo te które robię są dla mnie w sam raz :) Mam nadzieję, że będą jeszcze większe efekty. A mam jeszcze pytanie, czy jeżeli robię codziennie te ćwiczenia, ale czasami, nie często, ale czasem nie zrobię ich w 1 dzien albo przez dwa dni, to może mi zaszkodzić w drodze do wymarzonego schudnięcia czy ta przerwa jeszcze ujdzie w tłumie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
M1697, 1 dzień czy 2 dwa dni postoju, to zależy od organizmu i jego potrzeb, nie powinno to mieć większego wpływu, chociaż troszkę może to opóźnić efekt. Generalnie, spokojnie odpoczywaj od ćwiczeń. Nawet zalecałabym jeden dzień przerwy.:) Tak jak radziła euforyczna, obejrzyj sobie jak ćwiczy bojarska a jak znajdziesz Kallan, to tym lepiej( na c.h.o.m.i.k. można obejrzeć 10 minut filmu, za darmochę.), może to mało, ale zawsze coś) :) Bojarska jest na you.tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Tak nawiasem, wiele kobietek na forum pisało o urazach, ale w kontekście ulgi jaki dał im kallanetiks. Bardzo mi pomógł, wzmocnił kręgosłup, kolana, dzięki temu mnie nie bolą ani nie strzelają, pozbyłam się bólów miesiączkowych, nocnych skurczów łydek. Na wszelkie bóle szyi, po "krzywy spaniu" tez pomaga. Jeżeli dobrze wykonujemy ćwiczenia, nie da się nabawić urazu, przecież one przed tym chronią. :):):) Euforyczna, szalejesz. Ciesze się, że tak polubiłaś kallanetiks z Sandrą. Dajesz czadu dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mierzymy sie w pasie to powyzej czy na tej samej wyskosci co pepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M1697
Wisienko, strasznie Ci dziękuję. Wracasz mi wiarę i ochotę do robienia ćwiczeń. Strasznie chciałabym z Tobą porozmawiać inaczej niż na forum. I jeszcze raz bardzo Ci dziękuję :) Buziakii ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Pas to chyba na wysokości pępka, ajć nie wiem szczerze. Ja mierze w tali, najwęższa część brzucha, na wysokosci pępka, nad kośćmi miednicy i na wysokosci kości. M1697, bardzo miło mi się zrobiło. Jeżeli chcesz to podaj mail specjalnie stworzony w tym celu albo ja podam. Z chęcią porozmawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Specjalnie dla tego forum, kontakt. Jak będę mogła odpisze. :) niebieska.wisienka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M1697
O widzisz, dziękuje Ci bardzo :) Muszę przyznać, że to forum baardzo dużo mi dało i pomogło. Wspieraliście mnie w trudnych chwilach hehe ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Dziewczyny w mailu jest "o dwa" , nie "zero dwa". bez spacji oczywiście. xxx Mój pomiar: ramię: 24 przedramię: 22 nadgarstek: 15 talia: 63, niedługo będzie 62 :P brzuch: 70 biodra: 84(-1), 80 pupa: 93 udo: 55 (+2) udo:38 kolano: 36(-1) łydka: 36 (+1) kostka: 20 (-1) xxx M1697 Będziemy wspierać nadal, po to tutaj jesteśmy, aby się chwalić efektami, żalić i wspierać. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Pochwale się, ostatnio pewien Pan skomplementował moje nogi, a jak wiecie to był mój kompleks. Nie wierze w to, czary. :P Kobietki, spinamy pośladki i do pracy! Jak widać warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_enter
Dziewczynki dla równowagi w dobie kultu ciała. Dla duszy tym razem: www.ostrzezenie.wordpres.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_enter
Aaa... wordpres - koniecznie przez dwa "s" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
gdzies przeczytalam, ze jak nie cwiczysz dzien, potem drugi i dpoczywasz jeszcze trzeciego to potem zaczynasz od poczatku- to było w WO, dawno ja wlasnie mam taka przerwe- z drugiej strony piatk wygladala tak: spacer/marsz po lesie i wspinaczka po wawozach. obiad,. popoludniu niezly wycisk na rowerze, wieczorem spacer na druga strone jeziora- moze to byc zamiast treningu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka - gratulejszyn z powodu uznania piękna nóg 😘 :classic_cool: 🌻 Euforcia - przerwy między treningami powinny wynosić max 2 dni. Co do Twych wypraw rowerowo - jeziornych chylę głowę, przecież jest to różna forma ruchu. Twoje samopoczucie jest najlepszą podpowiedzią :) Poza tym mięśnie odpoczną i z nowym zapałem sprostają terrorystce E. i tej wstrętnej szczupłej Kallan czy Sandrze. 🌻 Mnie tak połamało od siedzenia przy komputerze, że przestraszyłam się dyskopatii. W Wikipedii wyczytałam, że najnowsze hipotezy o genezie dyskopatii ( inie tylko) mówią o niedotlenieniu i niedożywieniu stawów. Czyli co? Brak ruchu i brak świeżego powietrza jest tym, co szkodzi. 🌻 Twardo i z lękiem poćwiczyłam wczoraj c. zaawansowany i jest dziś lepiej, ale dziś twardo chodzę na spokojne, dostojne spacery. Żadnych głupich dźwigań, podnoszeń, samo dbanie o siebie. 🌻 Fajnego tygodnia i dobrego zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Spokojnie dziewczyny, dwa dni przerwy nie powinny obniżać opóźniać efektów. Niekiedy nawet należałoby ćwiczyć co dwa dni, to wszystko kwestia naszych własnych predyspozycji. :) Jeżeli z pewnych powodów, czy lenistwa musisz sobie zrobić przerwę to ja zrób. W kwestii lenistwa, jednak należy wyznaczyć sobie ile maksymalnie mozesz zużyć wolnych dni z tego powodu, ja mam dwa. :) xxx Dziękuje ci Maczku. Chciałam się podzielić nowiną, coby was bardziej zdopingować :) Zwisielec usycha zazdrości. :) Maczku na pewno KallanetiKs ci pomoże na problemy z kręgosłupem, mi zawsze przynosi ulgę. Trzymam za ciebie kciuki:) xxx euforyczna rozgrzeszam cię, miałaś intensywny dzień, spacer, wspinaczka, jazda na rowerze. Inna forma ruchu, taki trening też można wykonywać zamiast c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
fajnie tu u was :) <3 chyba znowu stane sie euforyczną, teraz znowu euforyczna { :d } maczku, kwiatku i wszystkie- milego dnia, moze ostatni tak pieszczotliwie letni <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak realnie kiedy można sie spodziewać pierwszych ale widocznych efektów po calanetics? Ogółem za mną 17 godzin ćwiczeń cwicze od 28 lipca i łącznie zrobiłam 7 dni przerwy. Poczatek tez nie byl najlepszy bo nie bylam w stanie zrobic 100 powtorzen teraz jest lepiej ale nie idelanie (samokrytyka ). Mam nadzieje ze cos z tego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys euforyczna
powyzej fajny post - efekty juz jakies powinny sie pojawic, chyba ze samokrytyka nie pozwala i ch dostrzec :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIERZYĆ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_enter
Cześć dziewczynki. Wczytałyście się w ostrzeżenia na www.ostrzezenia.wordpres.com I jakie opinie na ten temat? :) pozdrawiam :) PS.: aaa-WORDPRES-oczywiście przez dwa s ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_enter
A tak na marginesie...nie dziwicie się, że nie można na wątku o tytule "kalanetiks" wpisywać prawidłowej NAZWY ćwiczeń ??? Nie dziwi Was TO ??? To samo z linkami - każdy traktowany jak spam??? Kiedyś tu pisałam gdy ćwiczyłam c. i wszystko normalnie można było pisać. Widać po woli to co pisze w tych ostrzeżeniach, kontrla ponad wszystko. I tak właśnie niezauważalnie pewne grupy zmierzają do globalnej kontroli co mamy myśleć (media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_enter
Chodzi o kontrlowanie nas gliobalne - nasza żywność (chemiczne dodatki, by nie mieć swoich upraw a uzależnić europe od koncernów, plaga wymierania pszczół - bez pszczół nie ma zapylania i jedzenia) Kontrola nad finansami narodów - jedna wspólna waluta a po przyjęciu krajów euro upadki gospodarcze tych państw. Znamię na ramieniu - czip z numerem - tak chcą kontrolować dostęp do naszych pieniędzy i do wyżywienia naszej rodziny, do leczenia. Już zostało napisane: "nikt bez znamienia nie będzie mógł kupić ani sprzedać" A najlepsze jest to, że kontrola zaczyna się niezauważalnie w imię nam znanej cyfryzacji... Polecam gorąco poczytajcie te ostrzezenia. Pozdrawiam cieplutko dawną cudowną znajomą Maczka vel Milke :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Wczoraj napisałam długi post i jak widać nie dodał się. A nie dodał się tylko słowo "mierzyć!" Kochana Niko, mierzyć, nie wiem czy dokonujesz pomiarów, ale musisz to robić, aby móc stwierdzić czy są efekty czy ich niema, teoretycznie po 10 godzinach powinny być efekty, a mogą wcześniej, jest to realne, to kwestia indywidualnych predyspozycji, nie bądź wobec siebie nadmiernie krytyczna! xxx witaj enter, chyba cie kojarzę. Widzę odnalazłaś swoja drogę i trzymasz się jej gratuluje. Moja drogą, człowiek drugiego człowieka stara się kontrolować od zawsze, ponieważ przynosi to mu dodatkowe korzyści, religia też jest z jedną z form manipulacji drugim człowiekiem. Spójrz jak historia Kościoła, "jego" poglądów zmienia się na przestrzeni wieków albo nie czytaj, bo się przerazisz. Mnie nie dziwi odrzucanie nazwy forum, wygląd forum i skrypt został zmieniony, przez co filtr, zaprogramowany, odrzuca niektóre rzeczy, to miała zupełnie inny cel. Działanie przeciwko spamowi, a wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIERZYĆ I W SIEBIE WIERZYĆ! 🌻 Co do cyfryzacji - nie jestem zachwycona. Ileż rzeczy przewidział Orwell :( Tak więc, Megi, pamiętam Cię ;) 🌻 Euforcia, w kwestii diety jest naprawdę mądra i sprawdzająca się książka "Po prostu schudnij", autor Louis J. Aronne. 🌻 Nika, nie mierz się. Ciesz się ćwiczeniami, męskim spojrzeniami, tym jak kobiety będą padać z zazdrości,a ubrania same z Ciebie się zsuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×