Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

cessna - wodolejstwo to jest coś z czego wyrosłam :D a Ty ? Przeczytaj początek mojego poprzedniego wpisu - tam jest napisane wszystko co chcesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Że niby, Ruda, sugerujesz, iż to właśnie ja uprawiam wodolejstwo? Naprawdę tak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a kto jak nie ty
pierdolisz bez sensu juz sie z ciebie nabijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cessna - brawo !!!! umiejetność kojarzenia jest jednym ze wskaźników inteligencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
A więc bez sensu? Potrafisz do wykazać? A któż taki się ze mnie nabija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
No proszę, Ruda, zatem między wierszami chciałaś mnie skomplementować? Sprytnie napisane, choć prawdę powiedziawszy, wolę wyznania wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a kto jak nie ty
a sam keci od dupy strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cessna - a ja wolę się bawić słowami i obserwować czy ktos podejmie wyzwanie ... Widzisz ... tak jak sie róznimy między sobą w najprostszych sprawach tak samo rózni sie definicja miłości, która dla każdego jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda nie trudź się. Już tu dwie były, siedziały kilka ładnych godzin, tłumaczyły to samo co ty, a ten jełop nadal swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Aha, rozumiem Cię, Ruda. DLa każdego miłość jest inna. Ale to tak jakby powiedzieć, że dla każdego jajko jest czym innym. Albo że słońce jest czym innym. Albo ziemska grawitacja jest czym innym. I tak można by wymieniać bez końca, ale to bez sesnu. Ruda Ty moja kochana! Gdyby tak sobie wyjaśniać świat, bylibyśmy na poziomie eugleny zielonej. Podobnie byłoby z międzyludzką komunikacją. A tymczasem 2x2 jest cztery, czy to się komu podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
A Ty, to nigt, mógłbyś być nieco bardziej oględny. Skoro ja jestem jałop, to jak określić te panny, które dyskutują ze mną długimi godzinami? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Jeśli liczysz, że mnie sprowokujesz inwektywami, to się grubo mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dupa jest gównem? Debilem jestes ty, bo lejesz wode i piszesz bzdury. Slonce jest jedno, ty jestes debil i tyle. Nie badz euglena zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat z Twojej Cessna wypowiedzi : \"Skoro ja jestem jałop, to jak określić te panny, które dyskutują ze mną długimi godzinami? Co?\" Ech Cessna ... Sam nie wiesz czego chcesz. I chcesz naszych wypowiedzi i nimi gardzisz ... Nie można miec ciasteczka i zjeść ciasteczka. A nawiasem mówiąc - nie jestem panną :D:D tylko skorpionem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Ruda, jałopem i debilem raczył mnie nazwać tonight. Do niego się odniosłem. Ale odpowiedź z jego strony nie padła. Owszem, stara się mi dalej dokuczać, tylko że biedak nie wie, że ja go juz przestałem widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
W dzisiajszych czasach, moja ruda, panien się już nie spotyka. Wiadomo. Możesz więc być skorpionem. Nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
I, że była całkowita jasność, nie gardzę Waszymi opiniami. Jak doszłaś do takiego wniosku? Nie gardzę, co oczywiście nie jest równoznaczne, że się z nimi zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, nie widzisz mnie :) bo mało, że głupi, narcystyczny głupek, który tego nie widzi, to jeszcze nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
"Jasne, jasne, Wylasia. Byle sobie znaleźć winnego. Biję się w piersi, że Cię z lekka zbałamuciłem." Co Ty chciałeś przez to powiedzieć, bo na chwilkę zajęłam sie pracą. Ale po tobie jeżdżą niektórzy. Szkoda, że posługują się słowem powszechnie uznawanym za obelżywe. To miły topik i jak się komuś nie podoba to proszę do innego przejść sobie. Mnie się tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cessna - no cóż ... niewielu ludzi nie gardzi opiniami osób, które uważa za kogoś komu może nadac miano równoznaczne z jełopem. Moze Ty jesteś wyjątkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
"Skoro ja jestem jałop, to jak określić te panny, które dyskutują ze mną długimi godzinami? Co?" Tutaj to trochę broniłeś się naszym kosztem cessna. Gdyby nie te panny, jak mówisz, to nudziłbyś się i tyle. One być może też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Dziękuję za słowa pociechy, Wylasia. Natomiast nie wydaje mi się, żeby zwrot "powszechnie uznane za obelżywe" miał rację bytu. Nie, WYlasia, one są uznawane za obelżywe przez małą i coraz mniejszą grupę ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Jedyny sensowny, a co ci to przeszkadza, że ludzie piszą? Tak lubimy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Wylasia? W żadnym razie nie miałem ani Ciebie, ani pozostałe koleżanki obrazić. Pewien osobnik nazwał mnie dość brzydko, więc ja się odwołałem do jego sumienia, że nzaywając mnie w ten sposób, automatycznie wystawia certyfikat moim rozmówczyniom. Ale, zdaje się, nie dotarło do gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Ja przypuszczam, że to lekka męska zawiść, wylasia. A który z facetów nie miałby ochoty godzinami z pannami rozmawiać? Tylko jak je sobą zainteresować? W tym cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×