Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość Cessna_Pajper
Eeeee, Morisson? Ja mam na myśli muzykę a nie różnorodne odmiany dżezu. Proszę nie mylić kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
:-) U mnie, Wylasia, niestety, nie było burzy i nie wywaliło korków. To zresztą chyba widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
Dziękuję, Mineralka, za słowa uznania :-) A dlaczego do nas tak rzadko zaglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Cessna \"Eeeee, Morisson? Ja mam na myśli muzykę a nie różnorodne odmiany dżezu. Proszę nie mylić kategorii.\" Też nie kumam, co znowu jakaś piłeczka we mnie ? Lubię jazz.Ty nie ? Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko? wydaje mi sie, że dosyc często zaglądam... ale niewiele piszę ;) w każdym razie robie jednocześnie kilka bardzo absorbujących rzeczy, czyli szukam mieszkania, szukam kartonów, coby usprawnić przeprowadzkę, pracuję ciężko, oj ciężko i świętuję z okazji sesji, która szczęśliwie już za mną :D:D no i przyglądam się oczywiście...jak zwykle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
A niby w kogo piłeczka? Z Tobą rozmawiam przecież o świecie dźwięków. A dźwięki dzielą się m. in. na dwie kategorie: dźwięki piękne i ładne oraz dźwięki brzydkie i paskudne. I proszę nie argumentować kategorią gustów. Jest jak piszę i nic się na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
Ano, Mineralka, jesteś wytłumaczona. Rzeczywiście, świętowanie pomyślnie zakończonej sesji kosztuje człowieka nieraz więcej, niż sama sesja. Coś o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A niby w kogo piłeczka? Z Tobą rozmawiam przecież o świecie dźwięków. A dźwięki dzielą się m. in. na dwie kategorie: dźwięki piękne i ładne oraz dźwięki brzydkie i paskudne. I proszę nie argumentować kategorią gustów. Jest jak piszę i nic się na to nie poradzi\". Yhy, Cessna, już dobrze...Nie będę niczym argumentować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
Cześć, Chróms. Zapoznaj się z moimi odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
Dziękuję, Morrison. Wyraźnie łagodniejesz. Jestem z Ciebie coraz bardziej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
Ale ja znam, Chróms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiadek kupił motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotkał zajączka. Pyta się: - Ty zając chcesz się przejechać? - No pewnie. - Wsiadaj. Jadą przez las 40 na godzinę, 50, 60. Nagle niedźwiadek poczuł mocny uścisk i mokro. Pyta się: - Ty zając, zlałeś się ze strachu? Na to zajączek ze spuszczona głową. - Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając postanowił się odegrać. Zapożyczył się i kupił szybszy motorek. Szukał niedźwiadka. W końcu szczęśliwy znalazł. I pyta się: - Ty niedźwiedź chcesz się przejechać? - No pewnie. Jadą przez las 40 na godzinę 50, 60, 70, 80. Nagle zajączek poczuł mocny uścisk i mokro. Szczęśliwy pyta się niedźwiadka: - Ty niedźwiedź, zlałeś się ze strachu? Na to niedźwiadek ze spuszczoną głową: - Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając szczęśliwy odpowiada. - No to się zaraz zesrasz, bo nie mogę dosięgnąć do hamulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Cessna \"Dziękuję, Morrison.\" A nie ma za co ;) \"Wyraźnie łagodniejesz. Jestem z Ciebie coraz bardziej zadowolony.\" No co Ty Cessna, zdaje Ci się :D Ja się poprostu szybko nudzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo wybrało się na wczasy. Po drodze zatrzymali się na noc w hotelu. Rano poprosili o rachunek za dobę hotelową. Ku ich zdziwieniu zobaczyli, że rachunek opiewa na zawrotną sumę 3000 zł. - Dlaczego tak dużo? Przecież spędziliśmy tu tylko kilka godzin! - pyta mąż. - To jest standardowa stawka za nocleg - odpowiada recepcjonista. Małżeństwo zażądało spotkania z dyrektorem, który spokojnie wysłuchał zażaleń i stwierdził: - Proszę państwa, prowadzimy luksusowy hotel, jest on wyposażony w kilka basenów, wielką salę konferencyjną, saunę i solarium. Wszystko to było do państwa dyspozycji. - Ale my z tego nie skorzystaliśmy! - Ale mogli państwo! I za to trzeba zapłacić. Mężczyzna wyciąga wreszcie z portfela 300 złotych i wręcza dyrektorowi. - Przepraszam, ale tu jest tylko 300 zł. - Zgadza się. - Obciążyłem państwa rachunkiem opiewającym na 3000 zł. - Pozostałe 2700 zł to rachunek dla pana za przespanie się z moją żoną - mówi mężczyzna. - Ale ja nie spałem z pana żoną! - krzyczy dyrektor. - Cóż, była do pana dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kto ten chróms-myślisz, że to ja? No tak rozumiem, piszesz Szopen, zamiast Chopin, rozumie tera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
Tak jest, Chróms, Ty, to jesteś Ty! Logika nie do podważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
Mi się nie zdaje, Morrison, ja to dobrze wiem. Aż nadto dobrze poznałem kobiety, żeby wiedzieć, co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrómsica
Miłość jest to złożone pojęcie którego nie można ująć w sztywną definicję. Często utożsamiana z uczuciem, które przejawia się w relacji do drugiej osoby (lub obiektu), połączone z silnym pragnieniem stałego obcowania z nią, czemu może towarzyszyć pociąg fizyczny do osoby będącej obiektem uczucia, także jest to relacja między osobami oparta na uczuciu miłości. Od wieków jest przedmiotem fascynacji. Obecna w sztuce, literaturze, psychologii, religii. Uważana za sens życia ludzkiego – czyniąca prawdziwe i w pełni szczęśliwym. Miłość jest dziwnym zjawiskiem - przeobraża ludzi tak, że czynią oni rzeczy dawniej dla nich niewyobrażalne, osiągają nieosiągalne dotychczas cele, a wszystko w imię wszechwładnej miłości. Można ją rownież rozumieć jako wzajemne zaufanie, lecz owo zaufanie tak na prawdę jest tylko drobną częścią miłości, której zdefiniować samej w sobie nie można. I choćby naukowcy dwoili sie i troili logicznie nie wytlumaczą tego niejako "zjawiska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
Nie wiem, kto to jest Chrómsica. Ja nią nie jestem. Być może to jest jakaś prowokacja Morrisona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Chrómsica \" (...)miłość - przeobraża ludzi tak, że czynią oni rzeczy dawniej dla nich niewyobrażalne, osiągają nieosiągalne dotychczas cele (...)\" Czy to znaczy, że Cessna będzie prać sobie skarpety będąc zakochanym ? :/ Nie wierzę ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Pajper
NIe, Chrómsica, to nie jest żaden Morrison. Chrómsica, to najpewniej Mineralka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×