Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość batiii
Tadek, wspolczuje, wiemy tu wszyscy co to znaczy, takie upodlenie. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylem na badaniu penisa lekarka kazala sie rozebrac do naga poloxyc badala mi brzuchbugniatala a maly stal potem zadzwonila po studenke przyszla spytala czy mialem wytrus a potem zlapala mnie za penisa badala tak rulgo az mi wytrysna potem ugniatala mi jadra abdruga mi ucisla z calej sily penisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_up_up
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóóóóóóóóóóóry
w góóóóóóóóóóóóóóóóórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam podobnych sytuacji, ponieważ moi lekarze, pracujący w www.sofimed.pl dbają o to, aby prywatność badań była na pierwszym miejscu. Szczerze współczuję i myślę, że jeśli taka sytuacja się powtórzy to powinnaś zmienić miejsce, w którym się leczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesio501
ja miałem wytrysk u Urologa-Kobiety,( całkiem zgrabnej 50-tki), mam 42 lata, poszedłem do lekarza bo od pewnego czasu czułem mrowienie w okolicy prostaty, zwłaszcza po wytrysku, najpierw wypytywała mnie o to jak często współzyje i kiedy był ostatni raz (odpowiedziałe zgodnie z prawda że nie współzyje regularnie bo jestem sam, stanął mi już jak ogladała i dotykała mi jądra i penisa, potem kazała się wypiąć na leżance mocno pupą w jej kierunku, długo mi gmerała w odbycie naciskając na prostate -NO i stało się ! Nawet nie wyjeła palców z o***tu jak pompowałem, dała mi chusteczki do wytarcia, i zapytała czy czułem j ból przy wytrysku, odpowiedziałem że trochę czułem, a ona że jeszcze raz musi tam zajżeć, rozciągała mi o***t mocno, ale powiedziałaże za bardzo nic tam nie widać czy przed czy po, przepisała mi prostamol, i umówiła za miesiąc, mrugając okiem dopowiedziała żebym nie trzymał za długo nasienia w jądrach, tak 3-4 razy w tygodniu trzeba ulzyć nawet samemu ( tutaj już usmiechala się na całego) zauwazyłaem że jest mężatką, już tęskię za nastepną wizytą uNiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po 40 i marzę o badaniu prostaty przez panią doktor, niestety w mojej okolicy są tylko panowie urolodzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gÓÓÓÓÓÓÓrę
upupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gÓÓÓÓÓÓÓÓrę
upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie, jakie to darmowe badania odbywają się jutro w przychodni na Ziemowita we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tyle
wystarczy zrozumieć że człowiek to nie przedmiot i nie chodzić do lekarza, tyle cipki w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuuuuuuup
up up uuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem u lekaża leżałem nago od pasa w w dół lekaż wkładał mi palec w tyłek a tu nagle weszła jakaś pani i sobie rozmawiali a ja z penisem na wierzchu poczułem się zawstydzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem u lekaża leżałem nago od pasa w w dół lekaż wkładał mi palec w tyłek a tu nagle weszła jakaś pani i sobie rozmawiali a ja z penisem na wierzchu poczułem się zawstydzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 17 lat i pół roku temu lezałem w szpitalu. Kiedy dostałem lekkich wstrząsów i drgawek rzuciło się na mnie kilka pielęgniarek i pielęgniarz niemalże zdarli że mnie ubranie włącznie z skarpetkami i majtkami dostałem zastrzyk w pupę i zostałem nagi przypięty do łóżka za ręce i kostki stóp nakryli mnie prześcieradłem i lezałem tak do następnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka 26
W ubiegłym tygodniu byłam u ginekologa i zawsze po wstępnej konsultacyjnej rozmowie - rozbieram się całkowicie do naga. Mój lekarz zazwyczaj zaczyna od badania moich piersi - a mam potężny biust /75JJ/. Przyznam, że mnie to nawet podnieca gdy stojąc przed lekarzem zupełnie nago - najpierw mam oprzeć ręce na biodra i mocno odciągnąć ramiona do tyłu a potem unieść ręce do góry - a ginekolog długo ogląda moje piersi z przodu i profilu. Najbardziej jednak "kręci mnie" gdy powolutku i bardzo dokładnie bada moją lewą i prawą pierś, zwlaszcza obszar moich ogromnych, ciemnych i grudkowatych otoczek sutkowych a potem na około głęboko uciskając moje grube i stojące brodawki. Chyba jestem przewrażliwiona na punkcie dokładnego badania moich piersi i zawsze sama proszę o takie badanie, które...tak naprawdę bardzo lubię. Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka 26
W ubiegłym tygodniu byłam u ginekologa i zawsze po wstępnej konsultacyjnej rozmowie - rozbieram się całkowicie do naga. Mój lekarz zazwyczaj zaczyna od badania moich piersi - a mam potężny biust /75JJ/. Przyznam, że mnie to nawet podnieca gdy stojąc przed lekarzem zupełnie nago - najpierw mam oprzeć ręce na biodra i mocno odciągnąć ramiona do tyłu a potem unieść ręce do góry - a ginekolog długo ogląda moje piersi z przodu i profilu. Najbardziej jednak "kręci mnie" gdy powolutku i bardzo dokładnie bada moją lewą i prawą pierś, zwlaszcza obszar moich ogromnych, ciemnych i grudkowatych otoczek sutkowych a potem na około głęboko uciskając moje grube i stojące brodawki. Chyba jestem przewrażliwiona na punkcie dokładnego badania moich piersi i zawsze sama proszę o takie badanie, które...tak naprawdę bardzo lubię. Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny atak zboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam klega byl na badaniu penisa to niewziela go nawet xza parawan pielegniarka wchodzila wszystko widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego warto zasięgnąć opinii przed wizytą, szczególnie jeśli to może być krępujące badanie. W Częstochowie mam sprawdzonego urologa, doktora Zenona Rudzkiego, który zna się na rzeczy, a ja nie muszę się martwić, że w trakcie wizyty ktoś wejdzie do gabinetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja (38 lat) z powodu mrowienia w okolicach prostaty byłem u urologa, to była kobietka taka 50-tka całkiem zgrabna, najpierw ogladała mi jądra i penisa, nawet sciagnęła napletek,-juz wtedy mi stanął, potem musiałem kleknąc na leżance i mocno wypiąć tyłek, długo mi gmerała w odbycie i uciskała prostatę no i stało się, trysnąłem jak nigdy, nawet nie wyjeła palcy z o***tu jak tryskałem, potem z usmiechem podała mi chusteczki i powiedziała że to zdarza się, wypytywała czy regularnie współzyję i czy mam stałą partnerkę, powiedziałem że nie, przepisała mi prostamol i z uroczym powiedziała żebym nie magazynował za długo nasienia, zauwazyłem ze jest meżatką, ciekawe czy opowiada męzowi i koleżankom o swoich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 59 lat
Ja mam opory z badaniem prostaty dlatego nie badam co zrobić aby się przełamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliciel 2133
Masz gościu 59 lat, spełniłeś marzenia? Niedługo nowe wcielenie, unikaj obrzydliwych szpitali gdzie są okropne operacje i przedmiotowe badania. Chyba że jesteś przedmiotem bez godności, niczym auto które co roku wysyła się na badanie techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz sam powinien zadbac o intymnosc pacjenta a nie zeby pacjent sie domagal intymnosc w gabinecie. Intymnosc pacjentowi w gabinecie sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz to nasz pracownik utrzymywany z naszych podatków tak jak urzędnik czy policjant, który ma dbać o nasze bezpieczeństwo i omijać nas z daleka, gdy tego sobie życzymy. Obywatel to pracodawca. To nasza prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo płace za te ich Peugeoty 307, Fiaty Bravo itd., z terkotami TDI pod maskami szumiącymi mi tymi traktorami, to nie wieś...dopłacę im aby kupili sobie benzyniaki:). swoja drogą niech mnie pilnują za to im place.. Lekarz też a jak lekarz nie uprzejmy to do dyscyplinarnego zwolnienia, jest zarząd w postaci nowego rządu, który jest cięty na nich więc jest okazja, aby zrobić porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej napędowy też nie jest z kosmosu, ja płace za olej do tych kompaktów typu I30. A fartuch lekarza? Ja płacę aby lekarz miał. Bez tego bida lekarz by nie miał fartucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:30 A właśnie niektórzy lekarze nie mają fartucha. SZOK. W prywatnej przychodni lecz przyjmującej pacjentów na NFZ wolność i swoboda - lekarz był bez fartucha. !!! SZOK !!! Tak nie powinno być !!! Bo skąd ma pacjent wiedziec czy to lekarz czy nie lekarz. !!! SZOK. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wchodzące pielęgniarki, lub rejestratorki (bo osoba praująca w rejestracji nie musi byc pielegniarką ), to jest dopiero przeięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×