Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość świat schodzi na klozet
mściwy łajdak nasyła, to raz, a dwa to tak samo z muzyką jak z serialami i filmami, dawnej była muzyka na poziomie Bajm Vaiuns manx itd., a teraz mamy Podsiadło i ''tamta dziewczyna'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale . Tamta dziewczyna ma takie miętkie ciałko ,cycuszki takie brodaweczki czerwone . Wiem bo widziałem kiedyś cycuszki na francuskim filmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłem na koncercie to Pani Sylwia gdy mi dawała autograf to mnie pogłaskała po głowie i taki prąd przeszedł po mnie ze sie zakochałem . Tamta dziewczyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio dziewczyna mało co nie wpadła na rowerze pod auto, bo ch*uj monitorowiec zaburzył rytm sygnalizacji, ona myślał ze już będzie zielone i pach a gość w ostatniej chwili wyhamował. a na innym skrzyzowani inny ch*uj lubi blokowac jedna jezdnie i przez to ci z bocznej juz maja zielone i robi się zator gdy ktoś stoi na skrzyżowaniu. mówie te ku*wy maja gapic sie na ekran i tylko reagować czy nie ma napadu bójki itd inne rzeczy ich przerastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wołanie Kukułki mega wciągająca książka polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie omijać te skrzyżowania gdzie są kamery kulki w wawie bo a. zawsze jakoś dziwnie działa sygnalizacja jakby 5 latek dorwał sie do kompa z systemem sygnalizacji, b. czuje że ktoś mnie obserwuje, jakiś psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monitorowiec to pionek pytanie który ich nasłał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj przyjacielu, jak ja siadam do monitoringu to po kilku godzinach jestem zmęczony, a oni jakoś siedzą i nic i cały czas czuć obecność widma nad ulicą to nie jest tak że nikt nie pilnuje, więc trzeba mieć mroczna osobowość aby być monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nie wiesz kogo obserwujesz, przyjdzie c***alant i da rysopis lub fote a może niewinny pojawił się w złym miejscu w nieodpowiednim czasie złota zasada taka lepiej odpuścić nisz skazać niewinnego, a nie masz informacji o co biega, ''proszą'' o pomoc to daj info o chodzi i dawaj dowody na stół do przejrzenia to zerknę co za bandyta to niby ma być, a może nie pomogę skoro gość nic strasznego nie zrobił to sam sie skuj dupku jak to się krecie, nie ppmogę w twoich gierkach, krótka piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee tam cicho być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łapac tez z nie wolno bez pewności to są bandyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cicho być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej irytuje jak zrobi zielone na jednej jezdni a na torowisku i następnej jedni jest czerwone, i czasem także na poprzecznej czerwone, tak chaotycznie to robione że czasem ludzie się mylą. Wóz albo przewóz, a nie raz tak raz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeee tam cicho bycl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszliście od tematu . Temat jest inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest taki, że nie chodzi się na przedmiotowe okropności do lekarza i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Q co zamiast badania . Masz jakiś pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast badania brak badania żyć spełniać marzenia a później eutanazja zamiast męczyć się w bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wasza wina kiedyś była karta pacjenta teraz ust 2008 r art 21 prawo pacjenta do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów i nie ma prawa wyprosić. Nagrywam wyproszenie osoby bliskiej i posyłam pozew przed sądowy odszkodowawczy kilkadziesiąt tyś zadość uczynienia przez placówkę świadczącą usługę medyczną. Mojej intymności zawsze zwłaszcza podczas badań ginekologicznych cipki i porodach mój mąż. Gdy jestem z mężem nigdy nie wejdzie rejestratorka itp... do gabinetu. Gdy idą same dziewczyny to chodzi kto chce do gabinetu. Wiem że wiele dziewczyn jest zacofanych wstydzą się swych chłopaków których mogą mieć przy badaniu a obcego ginekologa nie ciemnota. Partner chroni przed z bocznym ginekologiem jak ten.....Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl www.poranny.pl › Magazyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wasza wina kiedyś była karta pacjenta teraz ust 2008 r art 21 prawo pacjenta do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów i nie ma prawa wyprosić. Nagrywam wyproszenie osoby bliskiej i posyłam pozew przed sądowy odszkodowawczy kilkadziesiąt tyś zadość uczynienia przez placówkę świadczącą usługę medyczną. Mojej intymności zawsze zwłaszcza podczas badań ginekologicznych cipki i porodach mój mąż. Gdy jestem z mężem nigdy nie wejdzie rejestratorka itp... do gabinetu. Gdy idą same dziewczyny to chodzi kto chce do gabinetu. Wiem że wiele dziewczyn jest zacofanych wstydzą się swych chłopaków których mogą mieć przy badaniu a obcego ginekologa nie ciemnota. Partner chroni przed z bocznym ginekologiem jak ten.....Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl www.poranny.pl › Magazyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście zacofani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się zacofani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeee tam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złoty środek. Na badanie można pójść, tabletki jak wyleczą mogą być, ale np. po zjedzeniu grzyba niejadalnego jak są takie przypadki i mówią o tym w mediach, to szkody w środku organizmu są aż tak duże ze od razu do Holandii i po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaźysz do Holandii ,do kibla nie zdążysz tylko się grzybami zesrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ktoś musiałby mnie wprowadzić w śpiączkę farmakologiczną abym nie czuł bólu, i spokojnie do Holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×