Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
Proszę o płeć ,wiek ,zawód ,wykształcenie itp. Jestes ewenementem ,ciekawa osoba zasługujaca na uwagę socjologów i psychologów . Unikat , niespotykana osobowość , zadziwiasz mnie pod warunkiem ze piszesz poważnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co się tak spinacie mi do dzisiaj chcę się śmiać jak lekarka medycyny pracy badała mnie pod kątem zdolności do zawodu dwa lata temu a ja siedziałam w samych stringach na krześle podczas gdy ona sprawdzała mój wzrok z trudem wtedy powstrzymałam się od śmiechu i po dzień dzisiejszy mnie to śmieszy wielkie mi halo nie widzę w tym nic poniżającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie wzroku . U okulisty to normalne ze do stringów musisz sie rozebrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tutaj coś do wierzącego w "fachowców": "39-letni Maciej M., lekarz Collegium Medicum Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie skazany za molestowanie seksualne jednego ze swoich podwładnych. Maciej M. to znany krakowski chirurg, wykładowca Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt publikacji naukowych.". Teraz sobie wyobraź, że chodzisz do takiego lekarza - masz np. coś z krążeniem. On każe ci nie wiadomo dlaczego zawsze przy badaniu rozbierać się do naga (czyli sytuacja podobna do tej lekarki która kazała zdjąć stanik nie wiadomo po co) nigdy nie badając genitaliów. Oczywiście wierząc w "fachowca" nie robisz problemu - w końcu to znany lekarz, chyba wie co robi i to facet, nie ma się co wstydzić. I potem po paru latach się dowiadujesz, że nie tylko był homoseksualny, ale wręcz molestował i gwałcił mężczyzn. I wtedy nakaz rozbierania się do naga nie wiadomo po co trochę inaczej wygląda - prawda (bo już wiadomo po co) ? Ciekawe jak byś się czuł ? Nikt tu nie mówi o tym, aby u lekarza się nie rozbierać, ale o tym, że rozbieranie ma być skorelowane z tym co ma być badane. Każde nieuzasadnione żądanie powinno prowadzić do pytania "po co ?" i powinno paść racjonalne uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz nie moge z twojej głupoty . Jaki jest twoj zawód ,bo udowodnię ci ze skazanych i nieskazanych wyrokiem zboczeńców będzie tysiące a dziesiątki z nich wykonuje ten sam zawód co ty . Wyobraź sobie ze sprzedawca w sklepie uciekł z pieniędzmi i jest poszukiwany . Wiec pilnuj wszystkich sprzedawców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest twoj zawód . Udowodnię ci ze ludzie wykonujący ten sam zawód co ty sa zboczencami złodziejami . Tylko nie można każdego oskarżać za to ze wykonuje zawód w ktorym ktos popełnił przestępstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto tu kogo oskarża ? To był tylko przykład, że lekarz tak jak każdy może być zboczeńcem, bo Ty twierdzisz, że jest Bogiem i co chce to na pewno jest OK, a pacjent musi wykonywać jego polecenia nawet jak są debilne. Nie twierdzę, że lekarze to zboczeńcy. Ja tylko twierdzę, że lekarz powinien uzasadnić swoje żądanie rozebrania jak to wprost nie wynika z badania, które ma być zrobione. Jak idę do urologa muszę ściągnąć gacie, jak kobieta do ginekologa to także - to wynika z badania i nie ma problemu. Jak ogólny każe kobiecie ściągnąć stanik i potem bada jej piersi to jest także OK (oczywiście za jej zgodą). Ale jak lekarz medycyny pracy każe się do naga rozebrać, a potem nic nie bada - to już jest nadużycie i raczej zrobił to dla własnej przyjemności (zarówno kobieta jak i mężczyzna może mieć takie odchyłki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemy . Bada lekarz ty jestes badany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego do porodu trzeba być rozebranym . Wystarczy zrobić dziurę w spodniach . Po co maja oglądać moje nogi . Nogi sa niepotrzebnie gołe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego do wstania zdejmuje sie spodnie i majtki . Walić w spodnie byłoby intymnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak intymności u lekarza . a może będzie w aptece .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intymosc w grosiku i w polo było po 14:50 za kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cicho tam, wy jesteście przedmioty że chodzicie na badania niczym auto na badanie techniczne? do lekarza się nie chodzi an obrzydliwe czynności, a szpital to już w ogóle paskudne miejsce. fuu jak ciało po operacji obrzydliwość musi być lepsza sto razy bardziej eutanazja i piec kremacyjny wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intymnie to by było samospalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeereeee tam. cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetkapetelka2
podniecony facet na badaniu prostaty czy wziernikowaniu to norma, szczególnie jeśli Lekarzem jest Kobieta. Jestem pielegniarką z 30 letnim doswiadczeniem w przychodni urologiczno-andrologicznej. mnóstwo razy sama pobierałam prejeakulat czy nasienie, widok wzwiedzionego członka to normalka, raczej jak facet nie ma wtedy wzwodu to coś z nim nie jest tak, zwłaszcza że do pobierania nasienia Facet musi mieć 5-6 dni postu...żeby było szybciej to uciskam facetowi prostatę i sciagam naapletek, widok niezapomniany ich speszenia, wyrzucają wtedy mnóstwo spermy, czasami ścisnę im członka żeby zwiększyć doznania i spowolnić gwałtowy wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodź o to chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honda minivan
pielęgniarka, co bredzisz. analzię mam, wział zlecenie na niego ładdak z mokotowa i nasłał monitorin we wrzesniu XX rku a póxniej ponownie we wrzesniu XX roku a miejscowi zaczeli obserwacje w styczniu XX bo debile mieli fochy na czystego goscia i tak póltorak roku bezczelnei inwigilują a w monitoringu debile i tylez nasyzch pdoatków bezmógie a tego ładaka czas aby go ktos zapoznał diabłem aby juz nikogo nie dreczył więcej. detektyw. morał taki w latach 90 jak oni działa jak nei mieli monitoringu ? dobre pytanie nei am kontroli nad deblami każdy moze nasłać monitoring paranoja karać ich powinni za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chu wam w d bandyci z was
morał taki: energia i duchy niech pomagają i dają na złość tym bydlakom to raz a dwa to zakładać czapki z daszkiem chronić swoja tożsamość bo pjawisz sie w złym miecsu o neiwlaściwej porze i cie przesladują dranie z blacahmi i omijać monitrig i złaogi nie kusić losu omijac ich z daleka, nie chodzic nocą po mieście chyab ze ze swiatkaimi lub z kamera by mieć dowód ze nic sie nie robi to debile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cicho tam, o to chodzi zeby nie chodzic do lekarza na okropnosci :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak intymności jest pod monitoringiem kiedy debil namierza mnie kamerą a całe skrzyżowanie jest wolne od obiektywu, i każde moeż przechodzić/przejeżdżać niezauważony :) bo debil na mnie patrzy nocoż wracam z pracy a po cywilnemu jedzie ze mną . ok przeciez płace podatki mam miec ochrone xD kupili by auta i driftwali ale nie lepiej byc debilem bez zabawy i głupotmi sie zajmowax bo kto inny ciedzi przy kamerze ech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było pisane po pijanemu . Bo nie mogę zrozumieć o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadadasaxzz
Opowiem wam jak wyglądał mój bilans rok temu. W 3 klasie gimnazjum pani pielęgniarka powiedziała że mamy się do niej zgłosić po karty bilansowe z którymi mamy iść do przychodni by wykonać wszystkie badania więc poszedłem po kartkę i pani pielęgniarka powiedziała że mamy iść z rodzicem. Kilka dni później poszedłem z mamą do naszej przychodni po zarejestrowaniu sie i kilkudziesięciu minutach oczekiwania przyszła kolej na mnie. Weszliśmy do gabinetu powitała nas pani doktor około 40 letnia i spytała sie w jakiej sprawie więc odpowiedziałem źe przyszedłem na bilans. Zaczęło sie badanie standardowo wzrost,waga,sprawdzenie kręgosłupa itd.. Po wykonaniu wszystkich podstawowych badań pani doktor spytała się mojej mamy czy wyraża ona zgodę na to źeby została sprawdzona moja dojrzałośc płciowa. Moja mama zgodziła się. Wtedy pani doktor poprosiła mnie abym rozebrał sie do naga. Zmieszałem się powoli zdjąłem wszystko oprócz majtek i wtedy pani doktor zpojrzała na mnie surowo i powiedziała: - No szybciej nie mamy całego dnia - Ale ja się wstydzę odparłem - Nie ma czego odpowiedziała pani doktor. Sćiągnąlem wiec majtki i pani doktor powiedziała : - Bardzo ładnie - Marcin ostatnio nago to widziałam cię jak miałes 6 lat - powiedziała moja mama- widze źe duźo sie zmieniło - zaśmiala sie. Zrobiłem się czerwony,a pani doktor zaczęla zadawać pytania o owłosienie łonowe, masturbacje i inne różne rzeczy. Odpowiadałem na wszystkie pytania lekko speszony gdyż obecnośc mamy mi nie pomagała. Po wszystkich pytaniach pani doktor kazała mi się położyc na kozetce i zaczęła sie przyglądać mojemu sprzętowi gdy go dotykała powoli dostawałem erekcji - Spokojnie kolego- zażartowała Moja mama dokładnie przyglądała sie całej sytuacji. Po sprawdzeniu sprzętu zmierzeniu powiedziała że moge się ubierać. Gdy to robiłem wypisywała kartkę bilansową i powiedziała do mojej mamy : - Syn jest zdrowy nie ma sie co przejmować - A tam na dole teź- zażartowała mama. - Na dole jest rewelacyjnie- odpowiedziała pani doktor śmiejąc sie. Pani doktor oddała mi kartę poźegnaliśmy sie i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzenie pitola przy mamie . dziewczyny maja badana głębokość pochwy przy tacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Science fiction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lux Mendzie sa robione bez obecności lekarza . A poród jest w ubraniu zimowym żeby nikt nie wiedział jakiej płci jest pacjent . Ale wy jesteście pok/urw/iency. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hetkapetelka ile kosztuje prywatne pobieranie nasionka u ciebie i napisz czy pitol 12 cm jest dobrego rozmiaru czy za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem już u 6 lekarek zadna nie chciała mnie rozebrać do naga choć miałem na karcie badania o układzie moczowo-płciowym a ostatnio badanie per rectum i badanie przepukliny. Każda machała na to ręką i krzywiła się wysyłając do innego lekarza. Teraz ta ostatnia była najlepsza wyszło mi że mam bakterie w pęchęrzu to powiedziała ze się tym nie będziemy zajmować bo to nie wielke zakarzenie dała tylko tabletki na wątrobę i cholesterol bo to też w badaniach miałem podwyszone nawet mnie nie osłuchała choć mam większy puls gdy się poruszam do od 80-95 lub nawet 100 na minutę. Nie wiem co bym musiało by ze mną być abym był nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho tam, przedmioty się bada. Omijać szpitale i przychodnie! Obrzydliwe operacje, fuuu, a po okropnościach zostają obrzydliwe ślady, nigdy nie wolno chodzić tam tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×