Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
albo torebki papierowe ale raz ze muszą być z makulatury, dwa muszą być za darmo lub od biedy do 8-15 groszy za sztukę i trzy muszą być duże i cztery mieć uszy, wtedy nada się zamiast foli na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietykalni to tacy ,którym nie wolno nic kazać i nic robić ,którzy są wolni od wszystkich praw i przepisów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli anarchiści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I inne elementy wyjęte spod prawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzutki społeczeństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tacy ludzie którym nie można nic zrobić a oni mogą wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ee tam głośno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeee tam głośno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wyglądam na gościa który siedzi w pustostanie czy tam kamienicy bez okien udając ze to moja własność i jest anarchistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łamię prawa,w tym sęk... Twoja teza obalona. Jedyna rzecz która ''łączy'' mnie z hipisami czy tam anarchistami to taka, że lubię muzykę typu Pink Floyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem kolego, to bardzo podejrzane, przecież powinienem słuchać ''tamtej dziewczyny'' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam słuchać trzeba'' jesteś szalona'' i ''ona tańczy dla mnie'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa, gość po cywilnemu ma wynajęty drogi apartament, możliwe że gość od restauracji na parterze z tego budynku mu wynajął, jeździ autem bez oznaczeń a raczej jest wożony obok tego budynku w tej okolicy, gdy zobaczy niebieskich w mundurach to szybko chowa się do restauracji. Widocznie nie chce aby ktoś go rozpoznał z jego branży kolega po fachu :), nie jest na służbie, robi to po godzinach bo niby dlaczego robi uniki. Ciekawe o co chodzi. A z kolei ten z Mokotowa drugi raz pokazał się, tym razem obok tego budynku, wcześniej w innej dzielnicy, musi mieć monitora wtyczkę bo wie kiedy jadę np. tramwajem i bierze drugiego aby nie być w pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś ważny żeby mieli na ciebie czas tracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeee tam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nikim ważnym, tylko zleceni padło na mnie i ten z mokotowa nasłał monitory i przedaswtił im lewe i śmieszne powody a przez to Ci drudzy dostali sygnał od monitora ze ktos podejrzany idzie ulicą i przyłważyli do którego bloku wchodze myśląc że coś jest na rzeczy, ale oni inteligentniesi i zaczeil działania operacujne aby roozbić grupe nie płotyke, bo debil monitor nasyła na płotke oznakowane wozy bo ma radoche nisczyc życie przypadkowym osobom tylko dlatego bo ma lipny rysopis w tym samym czasie kiede inteligentniejsza grupa przeswietla. Ważne aby ta grupa nie dawała informacji o lokalizacji monitorom bo monitor przekazuje lokalizacje do patroli a potrol przekazuje temu z mokotowa. I efekt taki przez od cholery ludzi teraz musi za mną i przee mną chodzić nawet wyprzedzca moje ruychy aby mnie chronić przed bandytą z mokotowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, strata czasu a to wszytko przez łajdaka i monitory napuszczone. Monitory powinny mieć odwołane rysopisy. A na tego z mokotwa trzeba uważać, i nie znikać z oczu załogom ! oni dbaja o bezpieczeństwo, póki ma sie ochrone to ten z mokotow moze ci naskoczyć, z kolei uwazac na oznakowane i monitorowców. A ten z apartamentu ma eleganckie butu jakieś takie w kolorze szarym czy piaskowym, i to zupełnie inna sprawa, nie ma zwiazku z tematem ale ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak czyli przecznice dalej już człowiek który obserwuje czy ide, nie jak dawniej za mną, teraz rozstawieni po całej okolicy i dobrze niech chodzą :) tylko niepokoją mnie ci bandyci monitory i te oznakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oznakowane są ok, tylko pytanie które, bo jak ta ku***wa monitor nasłał to złe :) oni są zawistni, chorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istotne jest to że wychodi sie do pracy na ustaloną godzinę , w torbie mam powiedzmy wyprane ciuchy, a zwykłe legitymowanie może pokzyzować plany a co dopiero cos gorszego, więc te monitory an dorzywcie powinny pójśc za ta bandyterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam monitor ''ostatni sprawiedliwy'' chce zbawić świat zza monitora żałosne a teraz jeszcze te parszywe kule Bufetowa montuje na każdym skrzyżowaniu, wszędzie patrzy psychopata już ulicą nie da się na luzie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ee tam cicho byc, mnie dziwi dlaczego ten mokotowiec sie panoszy poza swoją dzielnicą, u siebie niech króluje, po tylu latach nagle wychodzi z moka i przychodzi teraz dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienic te lektury które zniechacają do czytania, nie dziwne że nie czytają książek młodzi jak nuda w szkole, Ferdydurke, Dziady dajcie spokój aby zdać mature i zapomnieć i zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty gadasz, a znasz Polskie książki aby nie nudziły? j polski musi mieć polskie książki, ale wiadomo dasz ''Jeszcze jeden dzień'' i ''Świat Zofii'' jako lektury to zachęcisz do czytania bo nie ma nudy. A Lot nad Kukułczym gniazdem mnie nudziło, nie doczytałem do końca, Dżuma tez nudna choć obok Lalki to jedyne lektury godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tomy Harrego Potera i co, nawet nie skończyłem pierwszej ksiązki taka nuda, a kryminały o detektywie Strike wspaniałe polubiłem ten gatunek po tych książkach, a ta sama autorka. Trudno powiedzieć... kto jak woli rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harry to fantasy wiec to specyficzny gatunek, też nie lubię. Lot to psychologiczna, a Jeszcze jeden dzień to obyczajowa, a Wołanie Kukułki kryminał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×