Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
a kto jada grzyby? 1. ciężko strawne 2. nie mają żadnych składników odżywczych. choć rozumiem idee, przykładów okropności szpitalnych jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam większość obywateli i tak woli obrzydliwe czynności choć i tak każdy umrze i zmierzy się z wyborem nowego wcielenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna być jakaś procedura wyboru a nie obrzydliwe krojenie, daleko położona Holandia to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym złego źe na przykład lekarka zbada ci prostatę i pitolka . Lepiej lekarka a dla geja lepszy lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarka może sobie dopadać pitola, ale za okropności ze skalpelem podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej upuścić spermy jak krwi.????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, szwy po okropnościach to obrzydliwy obraz. Wiesz przyjacielu, co innego napluć, a co innego dać się dźgać i krwawić, tak różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą młody jestem i zdrów jak ryba, a emerytem nie chce być ale to za ch*j lat więc po co o tym gadać wrócimy do tematu za 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej napisz po co militarni tym razem chodzą obok mnie? Czy twój przełożony jest psychopatą i należy do zgłosić mediom i jego przełożonemu? mogę podać mój e-mail i przejdziemy na prywatną formę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Militarni chodzą obok ciebie to ciekawe zjawisko nie do uwierzenia a jeśli chodzi o mojego szefa w pracy to faktycznie należy mu się kara pozbbawienia wolności ,ciężkie więzienie ,bo nie nnadaje sie złodziej do życia miedzy ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mój szefunio juź ma szyty garnitur chociaż o tym jeszcze nie wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mobilis123789@gmail.com pisać, pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledzą cie . Napisz coś o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw idę na zakupy i idzie z Fucusa kombi w mundurze wojskowym, teraz jadę rano tramwajem i babka w mundurze, i po kilku przestankach wysiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to ma znaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no to, że pajac który dowodzi inwigilacją nie może uwierzyć ze ziarnował prawie 2 lata popełniać błąd na szpiegowaniu mnie więc wpada na absurdalne pomysły aby dowiedzieć się dlaczego spisek jest tak zakamuflowany. I pomyślał że pewnie jestem wojskowym więc trzeba szukać wśród wojskowych, a czego, cholera wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo chodzi gościu z psem i udaje pijanego, a to niebieski po cywilnemu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosty test idź do pizzerii o wczesne porze, lokal psuty, jak po chili wejdzie gość lub 2 i jeszcze ze smtarfonem i zapyta się kelnerki na jakiej ulicy jest lokal, lub zaczną dzielić się pizza po połowie i tak samo kasą za pizze to już wiesz że łajdaki bezczelnie inwigilują (takie czasy) ci strony www kom itd. i lepiej żyj legalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam cicho, oni są jak mieszkańcy bloku, nie mają swojego życia, ciągle węszą spiski i przyglądają się myśląc że jesteś gangster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie sie podziala prywatnosc, rozumiem ze musza scigac taki zawod ale jak sobie radzili w latach 90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie śledzą, nagle stłuczka na ulicy i ten niepozorny gość zdemaskowany bo reaguje zbyt profesjonalnie jak na światka ''wypadku''. a to było rok temu, nadal za mną chodzą nudzą się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaja haków punktu zaczepienia bo sie uwzieli, prowadzić dokumentacje przez te lata, robic foty, numery rej itd., i jak trzeba będzie to wysłac w bezpieczne miejsce do wielu osób jak zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam cicho być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam swojego pisiora bym nie pokazał lekarce, no coż głupio byłoby mi pokazać jakieć cipce, a lekarz jeszcze gorszy no chyba że byłbym gejem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam cicho być, poza tym jak można zdejmować gacie u lekarza, zboczona czynność, a w szpitalu jest jeszcze ten okrutny zapach i na golasa trzeba leżeć przyszykowawszy do okropności, sadysta tylko to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się leżysz pod prześcieradłem nago ale to pół biedy później będzie gorzej zaczynają dłubać wewnątrz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×