Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

Pojęcie złotej klatki znam lecz nie uważam żeby w takiej była ,ma wolną rękę może robić co chce .Problem jest że trudno z niej coś wyciągać a ja nie jestem najlepszym psychologiem . Pomysł jest ciekawy nie myślałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak bardziej serio - Iftar, z tego, co przeczytałam w tych kilku Twoich ostatnich postach trochę sobie na potrzeby tej dyskusji dopowiadasz "z powietrza", a to siły argumentom nie przydaje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiu biedaku
no ani dla siebie ani dla niej nie przepisałeś najszczęśliwszej terapii :-) ale nie to dobitnie świadczy o tym, że kiepski z Ciebie psycholog domatorzy to najczęściej nieśmiali i skryci ludzie :-) a Ty do niej z grubasnej rury - rób co chcesz :-) cóż, taką wybrałeś kobietę - ona potrzebuje zachęty, zainteresowania, Twojego zaangażowania w coś więcej niż tylko sex małżeśnki i obowiązki domowe ;-) ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, dla przykladu, tak spoza kontekstu, więc moglam zle zrozumiec "To przez nogę i dalej mogę Szczery Ja rozumiem, ze ciężko przyjąć do wiadomości, iz się ciut pracowało na własne rogi. Ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo." Te rogi, to czyje miałaś na myśli? Nie hipotetycznie ZSa przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery jest rogaty
????? Lusiu, napisz więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To przez nogę i dalej mogę Szczery Ja rozumiem, ze ciężko przyjąć do wiadomości, iz się ciut pracowało na własne rogi. Ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. " Iftar, dla przykładu, chociaż przyznaję, ze spoza szerszego kontekstu, wiec może zle zrozumialam Więc te wspomniane rogi, to czyje miałaś na myśli? Nie hipotetycznie (z powietrza) ZSa czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery jest rogaty
ciekawe będzie rozłożyć na czynniki pierwsze jego przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka wysysa krew bez robienia
dziurki. :D Lusiu - jesteś wielka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiu biedaku
dziwne że nie potraficie wyciągać wniosków z tego co pisze ZS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu nie osłabiaj mnie :D :D :D. Bo biorąc przykład ze Szczerusia będę Ci musiała napisać to, co on napisał retro. A byłoby to wielce niegrzeczne. W przyszłości, gdy zechcesz bronić jakiegoś faceta, to przygotuj się do tego. Na żywioł to tylko w sexie, a i tak nie zawsze i nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie po razie
co język po próżnicy będziecie strzepić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, a może facet został tylko incydentalnie wykorzystany w celach dołączenia do wiodącej obecnie rozmowy na forum oraz przy okazji wypomnienia Ci, że o mnie też Ci się kiedyś, w początkach naszej kafe znajomości zdarzyło pisać w podobnym stylu. Mogłam mieć taki kaprys, a co ;-) Poza tym jak to - Ty możesz sobie bronić Kucharza w dowolny sposób, a ja mam być przyadoptowana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, najważniejsze, że Ty nigdy nie piszesz lapidarnie/enigmatycznie tudziez niegrzeczni bądź bez przygotowania, więc o hipokryzji wspominać nie będę musiała, bo by wyszło, ze ZS jest moim guru, a przecież Komisia zdradzać nie mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocne !!! Szczery, dajesz !!! :) :D dlaczego zawsze muszę wyjść w najciekawszym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam resztę czy tu się zbiera jakiś sztab antykryzysowy? zawiązany przeciwko flaucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×