Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

pieprzenie kotka za pomoća młotka, chyba sie mocno w pracy nudzicie.... najpierw bądź w takiej sytuacji, potem komentuj..... proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miłość do innego faceta nie zawsze kończy się zdradą (fizyczną) to prawda, czasem nie ma warunkow, czasem ktos pojdzie po rozum do glowy i w pore powie stop albo zdrada emocjonalna wyjdzie na jaw i partner powie stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery ma rację
zdrada emocjonalna może być powodem rozwodu? możliwe ale tylko w przypadku małżeństw w których nie było silnej więzi od początku. zdrada zawsze jest spowodowana problemami w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery ma rację
i czasami ludzie nie chcą tych problemów rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery ma rację
jesteś zbyt bystry by wierzyć w to co napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery ma rację
o bzdurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda: najpierw się trzeba w podobnej sytuacji znaleźć żeby miec o niej jako takie pojęcie albo obserwować z bliska ja czuję się usprawiedliwiona bo obserwuję z bliska i powiem tylko tyle: po zdradzie powrot do normalności jest cholernie trudny pot, krew i łzy nawet jak się obydwoje bardzo starają i chca, najczesciej nie da się tego zrobić bez terapeuty a i to nie jest gwarancją sukcesu dlatego lepiej się jednak zastanowić piec razy zanim się to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery ma rację
a zdradę emocjinakną swoich partnerów potrafilibyście wybaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja parę ..hmmmm....sytuacji znam z autopsji więc też czuję się upoważniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co nazywasz zdradą emocjonalną bo ja na przykład ślinię się do Zidane :P mąż wie:P wybacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalem, ze to bzdura, gdyz tak wlasnie jest wielokrotnie osoby zdradzaja bez wzgledu na to czy jest kryzys czy nie, po prostu taki maja charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie ja różnicy nie widze, nie wiem czy da się jedną i drugą zdradę rozgraniczyć facet po prawie 20 latach małżenstwa poszedł w tango z kobietą, i przysięgam: zachowywał się jak opetany nic nie trafiało żadne argumenty nawet argument pod tytułem trójka dzieci nic, zero jak do pnia głuchego potem się ocknął, tylko że jak się obudził to zobaczył zgliszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery ma rację
takimi osobami głowy sobie nie zaprzątam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się kiedyś rozmawiałam z kolegą który namiętnie zdradzał żonę z kim popadnie chadzał też do burdelu w czystości małżeńskiej wytrzymał rok inny był tak bardzo zakochany w 10 lat od siebie młodszej żonie że gdy ta pojechała za granicę dorobić on z żalu zaliczał co leci czasem po prostu ten typ tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery ma rację
wybór czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z autopsji i też się czuję usprawiedliwiona. Biorąc pod uwagę fakt, że komik pieprzył mężatki, to chyba wszyscy jesteśmy jak u siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znam też "bohatera" , który zostawił żonę po parudziesięciu latach małżeństwa bo "zaopiekował się" babą bitą przez męża prawdziwy hero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem po prostu ten typ tak ma nawet jak nie ma, to i tak się to zdarza ja tego nie rozumiem i nie zależy mi żeby rozumieć ale widziałam zwykłego porządnego faceta, któremu po 20 latach związku coś zwyczajnie siadło na mózg... więc w sumie nigdy bym nie powiedziała o nikim że nie zdradzi wszyscy jesteśmy potencjalnymi sprawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczery to tylko ty zostałeś nieusprawiedliwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę fakt, że komik pieprzył mężatki, to chyba wszyscy jesteśmy jak u siebie no wiesz komik nie podlega pod sądy zwykłych śmiertelników jego sytuacje i pieprzenia są wyjątkowe i sluszne a priori:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy podlega czy też nie ale wychodzi na to, iz jest głównym bohaterem tego topa. To o takich jak on tutejsze userki piszą "dwójka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×