Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

dadalot09 dzięki za radę ale jak już wspomniałam mam mało czasu a to rozwiązanie jest chyba dla osób siedzących w temacie.. Muszę mieć ten „system jak najszybciej i liczę że ktoś kto przez to przeszedł i ma doświadczenie z czystego serca a nie z chęci zysku mi coś doradzi Każda rada się przyda :) Annaforum@interia,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? dwie rożne osoby ta sama treść ??? no chyba ktos tu jednak naprawdę kreci i zachwala swoje .No i po co ? przez takie akcje wprowadza sie ludzi wblad teraz to naprawde nie wiadomo jaka firma ok i czy ta inna naprawde jest zla czy tylko ktos ja oczernia echhh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illye
monic221, wyślij - proszę - jeszcze raz te zdjęcia na adres: warzyffko@gazeta.pl dzięki z góry. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSLANKA1982
Obserwuje wątek od jakiegos czasu bo zamierzam kupic perukę.Od jakiegos czasu kierujecie negatywne opinie pod adresem drozszych firm jak HL czy ZSW czy HM.No i osoby ktore pisza te zle opinie podaja swoje maile zeby do nich pisac na priva i ze pokaza zdjecia + zdjecia peruk z innych firm ktore sa zadowolone.Jako ze jak pisalam nosze sie z zamiarem kupna peruki,napisalam pod te maile i dostalam odpowiedzi od dziewczat ktore jadą negatywami na inne firmy i co sie okazuje?????? W jednym mailu dostalam zdjecia ktore ma tez firma sprzedajaca wlosy z warszawy na allegro,a od drugiej osoby zdjecia na ktorych widnieje podpis sylvii (orbisk),wiecie co dziewczymy wstydzilybyscie sie,my tu naprawde potrzebujemy pomocy i chcemy wiarygodnych informacji,ale widze ze na forum ich nie dostaniemy.dzialacie pod oslonka kryptoreklamy,najlepiej skopac innego.ZENUJACA SYTUACJA bo teraz nie wiadomo kto tu mowi prawde.Ja juz na zadnym formum nie bede szukac informacji.widze ze jak sie nie sparze sama to sie nie dowiem.najgorsze ze mamjuz za soba nieudane zakupy bezposrednio z Azji czy St.zjedn. i chcialam teraz kupic cos w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strach tu pisać zaraz sie okaże ze komuś posyła sie osobiste zdjęcia a za tydzien beda one krążyć w sieci ze to niby czyjeś. powodzenia wszystkim ale chyba już fotek nikomu nie pośle .Udanych zakupów dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, jestem klientką Handsom Men od siedmiu lat.Nie chcę tutaj ani psioczyć ani chwalić. Od zawsze nosiłam uzupełnienia jasny blond i ostatnio coś mnie podkusiło żeby zamówić coś ciemniejszego. No i mam problem bo w tym kolorze nie czuję się sobą.maż,mama,przyjaciółka mówili,że jest super ale mnie moje odbicie w lustrze nie pasuje.Oddać jej nie mogę bo sama wybrałam kolor.Są to różne odcienie blondu i beżu.Włosy słowiańskie do ramion.Na taśmach.Kosztowały 6400zł(kto tam był zna te kosmiczne ceny). Jeśli jest ktoś zainteresowany prosze o kontakt.Oddam w super cenie. Jeśli jest ktoś z okolic Śląska zapraszam do mnie na przymiarkę.Oczywiście mam zdjęcia więc mogę udostępnić do wglądu:) Pozdrawiam, Ewka44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nombre
Bardzo prosze o podesłanie zdjec lace wig, cierpie na łysienie androgenowe i dla wlasnego zdrowia psychicznego musze miec pod reka lace. nombre@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja:) Chciałam się zalogować na forum o perukach,uzupelnieniach i coś mi to nie wychodzi....czy to forum istnieje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nombre
Mogę tez prosic, bo podałam maila ale nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nombre...wysłane;)...gdyby nie doszło to podaję mojego maila czokoloko37@wp.pl....mail masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illye
ja też poproszę zdjęcia. warzyffko@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z wlosami
czesc dziewczyny, dzieki za ten temat. tez mam taki problem lysienia i potrzebuje uzupelnienie bo z przodu mam duze przezedzenie. Wybieram sie do stanow i kanady na pewien czas. czy moze polecicie mi tam jakies miejsca gdzie moge kupic cos co mi pomoze znow odzyskac radosc zycia bo moje wlosy wygladaja marnie. dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muika
Do Ptaszyna Dziękuję Ci bardzo za informację! Wybacz, że dopiero teraz odpisuje, ale postanowiłam sobie zrobić wakacje od wszystkich stresów i przestałam się zajmować problemem włosów. Łykam przepisane tabletki anty i czekam na efekty. Może jeszcze wybiorę się na wędrówkę po dermatologach, ale póki co nie mam na to siły... Mój kolega jest teraz zdecydowanie kimś więcej niż kolegą. I zdaje się, że mu moje włosy nie przeszkadzają. Nie wiem, jak długo to potrwa, ale ja mam zamiar cieszyć się tymi dobrymi tygodniami jak długo się da. Dzięki niemu mam znów siłę wstać znowu z łózka i cokolwiek robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Mam sprawe.. Nie wiem dlaczego ale moje ostatnie posty i Lolli77 zostały usunięte.. Jestem początkującą forumowiczką i może czegoś nie wiem. Prosiłam w nich Lolli77 o namiary na dostawców "włosów" bezpośrednio z chin.. Nie rozumię. To jakiś temat tabu.. Można tutaj pisać o polskich sprzedawcach (pośrednikach) ale o innych rozwiązaniach nie ?? A może to po prostu kłopoty techniczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptaszyna0110
Muika :) Wakacje zalecane, a te od problemów tym bardziej :) Skoro koledze Twoje problemy już na początku nie przeszkadzają, to jestem przekonana, że Wasz związek przetrwa i tego oczywiście Wam życzę :) No i mam też nadzieję, że związek poprawi Twoje samopoczucie psychiczne, a dzięki temu czupryna stanie się bujna, a moje porady nie będą już potrzebne :) Od czasu do czasu zaglądam na forum, więc liczę na relacje ;D Buziole i powodzonka :) Ptaszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illye
Cześć, drogie kobietki. Od dłuższego czasu myślę nad peruką czy uzupełnieniem. Prawie już się pogodziłam z faktem, że nigdy nie będę mieć pięknych włosów. Nie mogę już tak dużej, to mnie wykańcza psychicznie. Czuje potrzebę spotkać się czy nawet porozmawiać wirtualnie z kimś, kto boryka się z podobnym problemem. Najlepiej, gdyby był to ktoś, kto nosi już uzupełnienie bądź perukę. Mam 19 lat, jestem z lubelskiego... kontakt: warzyffko@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illye
Cześć, drogie kobietki. Od dłuższego czasu myślę nad peruką czy uzupełnieniem. Prawie już się pogodziłam z faktem, że nigdy nie będę mieć pięknych włosów. Nie mogę już tak dużej, to mnie wykańcza psychicznie. Czuje potrzebę spotkać się czy nawet porozmawiać wirtualnie z kimś, kto boryka się z podobnym problemem. Najlepiej, gdyby był to ktoś, kto nosi już uzupełnienie bądź perukę. Mam 19 lat, jestem z lubelskiego... kontakt: warzyffko@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacemaniaczko! Z tego co czytam, zamawiasz uzupełnienia u Chińczyków i masz w tym już doświadczenie, a przede wszystkim jesteś zadowolona z zamawianych produktów. Bardzo chciałabym się z Tobą skontaktować, ponieważ także chciałabym zamówić uzupełnienie bezpośrednio od producenta, jednak mam trochę pytań np. jak wyglądają sprawy celne? Po tym co przeczytałam wnioskuję, że uzupełnienia sprzedawane przez Panią Pośredniczkę (wiadomo o kim mowa) są niczym innym jak produktem z Chin sprzedawanym nie za 1200 a 2400-2500 zł, zgadza się? Lacemaniaczko proszę o odpowiedź:) PS. Co z forum? Zarejestrowałam się wczoraj, natomiast link aktywacyjny nadal do mnie nie dotarł. Ono jest bardzo potrzebne. Wiele osób ma ten sam problem co My i dobrze byłoby sobie nawzajem pomóc, zawsze było by razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do odsprzedania system integracyjny w idealnym stanie . System był ręcznie robiony w Polsce z włosów słowiańskich -stan idealny. Włosy są piękne i dobrze zadbane.System mocowany jest do własnych włosów na grzebyki,ale można tez kleić.Idealnie się nosi polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bskinti
Cześć... Od dłuższego czasu mam problem z wypadaniem włosów i zastanawiam się nad peruką w systemie full lace wig,czy ktoś byłby tak miły i mógł powiedzieć coś o tej peruce,jak to się nosi,gdzie można kupić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Hej, forum nie działa i nie będzie działać, bo cieszyło się zbyt małą popularnością (4 wejścia na dzień), więc zarządzający serwisem je wyłączyli. Niestety, przepadła cała zawartość forum. Może założę bloga, którego adres podam tutaj. Na początku zainteresowanie forum było duże, potem znacznie spadło, więc nie ma co, tego reaktywować w tej formie. Pojawiły się także problemy techniczne (brak linków aktywacyjnych itp.), o występowaniu części z nich nie miałam pojęcia. Na blogu będzie możliwość komentowania, pytania, a prawdopodobieństwo skasowania bloga będzie minimalne. Poza tym blog będzie ogólnodostępny, więc odpada część problemów z aktywacją kont itp. Nie wiem czy przy jest potrzeba tworzyć coś takiego. Forum umarło dlatego, że nowi użytkownicy prawie nie przybywali (nie przez problemy aktywacji kont, ale w ogóle), a stali użytkownicy się nie udzielali... Nie wiem więc czy jest potrzeba coś jeszcze stworzyć. Madeleine, proszę podaj swój email, prześlę Ci maila, który skrótowo obejmuje temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Przypadkowo pseudonim wkleił mi się w adresie email. To nie jest mój adres email, więc proszę na niego nie pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perukarka
full lace wig- peruka która idealnie powinna odwzorować miejsce wyrastania włosów, w którym zaczyna się fryzura, krótko mówiąc, full lace czyli od czoła na całą głowę. Ważne jest aby włosy przy czole były natkane naturalnie, czyli nie za gęsto, żeby nie było widać wyraźnej linii peruki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×