Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość MARIKA 009
Do Tra ta lalala Wiesz moja Droga bylo juz tu pare osob twojego pokroju ktore za wszelka cene chcialy zaszkodzic tej firmie.czy im to wyszlo na dobre?Zajrzyj kilka postow wstecz na przeciagu paru miesiecy. Nazywanie kogos oszustem na łamach forum jest przestepstwem,no chyba ze masz na nich wyrok,ale gdybs go miala to bys tu nie pisala-proste.Skoro odrzucili ci reklamacje to zapewne mieli ku temu powod,ale mowic szczerze bardziej spodziewam sie ze klamiesz,bo ja sama u nich kupowalam,bylam akurat w Katowicach,wlosy wykonali w ciagu 40 dni.Jakby oszukiwali ludzi jak mowisz to by juz dawno na rynku nie funkcjonowali.Nie bardzo rozumiem co chcesz osiagnac,nikogo nie bronie,ale smierdzi mi tu oszustwem ale z twej strony i kopaniem dolkow pod kims innym.Tylko pamietaj ze kto pod kim dolki kopie czesto sam w nie wpada.jakbys cos do nich miala to walczylabys w sadzie a nie na forum.Ja nie narzekam.Jest i bylo ok i raczej bede ich klientka bo na inne firmy mnie nie stac.I zglosze w dniu dzisiejszym do firmy HAIRCLINIQUE iz pojawily sie takie posty od ciebie na kafeterii,bo akurat ja milo wspominam kontakt z nimi i nie podoba mi sie ze ktos pisze takie bzdety.W koncu oni tez maja prawo o tym wiedziec.PA PA moje lysolki kochane,zycze Wam udanych swiat,Zdrowia duzo "wloskow na glowkach " i dobrych wyborow jesli chodzi o zakupy peruk,nie bojcie sie eksperymentowac,sprawdzac rynek jest szeroki i dostepny dla nas wszystkich.:)na szczescie dla nas pozbawionych wlosow technika idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tra ta lala
Do MARIKA Nie chcę nikomu zaszkodzić. Chciałabym tylko załatwić polubownie sprawę z firmą Hairclinique. Jak już wspomniałam, choruję na raka, nie wiem, ile zostało mi czasu, więc ostatnią rzeczą, na jaką mam ochotę jest szkodzenie. Przestrzegam tylko innych ludzi i te działania interpretuję w kategoriach pomocy pozostałym chorym. Reszty Twojej wypowiedzi nie będę komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
Dzieki julia za pomoc :) pewnie się na to zdecyduję :P Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrozowska
do TRALALALA czesc czy mozesz mi na priva wyslac zdjecia peruki z HairCLINIQ?Akurat korzystam z ich systemow i najbardziej lubie bo nie maja chyba jako jedyni na rynku tych charakterystycznych klujacych KROTKICH wloskow na czubku glowy.Jesli dasz mi dobra cene i wymiary beda dobre to kupie,np za 1/3 wartosci.Pisz na mojego maial edzia.mrozowska@o2.pl,podaj wymiarki,wazne i foty.dzieki.Edytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tra ta lala
Do Mrozowska Chętnie bym Ci przesłała zdjęcia, ale jak już pisałam wyżej, firma ta zabrała mój system w ramach reklamacji i od dłuższego czasu bezskutecznie czekam na zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tra ta lala , nie wiem czemu ale mam odczuje ze zaczęła pisać firma w której reklamujesz produkt a nie ktoś kto u nich robi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrozowska
Do TRALALALA No to szkoda,a jaki masz kolor? ja blondy kupuje,taki slomkowy odcien,nosze przedzialek na srodku,bez grzywki wlosy.Jesli masz tez blond to napisz wymiary,chetnie kupie jesli beda podobne bo cena 3tys zlotych to sporo a jesli zrobisz mi dobra cene to jestem zainteresowana.Natomiast pisz jak najszybciej bo sie napalilam,a wyjezdzam z kraju 30stego i wracam 6stego.CZEKAM NA MAILA,bo strasznie chcialabym kupic te wlosy za okazyjna cene.Aha i ja mocuje na plastry,mam wzmocnienie silikonowe,bo nie mam swoich wlosow w ogole.Wiec takie mocowanie mnie interesuje wylacznie EDYTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam włosy z ZaprojektujSwojeWłosy i jestem dzieki nim najszczęśliwszą osobą na ziemi. To prawda, że kontakt z nimi nie należy może do najdogodniejszych, ale zarówno sama konsultacja jak i włosy usatysfakcjonowały mnie w 100%. Byłam na konsultacji w HM więc mam porównanie. Z HM wyszłam z płaczem, bo ten pan był totalnie niewrażliwy, oschły, próbki włosów pobierał strasznie szarpiąc echh. A pani z Zaprojektuj była bardzo empatyczna, cierpliwa i wrażliwa. Nawet jesli czas oczekiwania na Wasze włosy się wydłuża, możecie im zaufać. Ja dzięki tym włosom jestem innym człowiekiem-szczęśliwym, bez kompleksów. Poza rodziną nikt nawet nie domyśla się, że to nie moje włosy, wszyscy tylko zauważają jak ładnie wyglądam. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, służę informacją. PS. najlepiej kontaktowac się z nimi mailowo, telefonicznie to faktycznie często bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
he, dobre z tym zaprojektuj :) pewnie dlatego nie mają czasu odbierać telefonów, bo są zajęci pisaniem na forum i zakładaniem nowych maili :)))) a swoją drogą to nie znam osoby aż w 100 % zadowolonej z włosów nawet jak mają swoje naturalne, gęste włosy zawsze jest jakieś ale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając ponownie swoją pierwszą wypowiedz widzę, ze faktycznie może brzmiec jak napisana przez nich reklama. Ale chętnie mogę przesłać Wam swoje zdjęcia przed i po i same ocenicie. Mówię tylko o swoich doświadczeniach, moze miałam szczęście, ale naprawdę jestem bardzo bardzo zadowolona z tych włosów.Jestem młodą osobą a problemy z włosami mam od ok. 10 lat. Ich system mam od pół roku. Włosy były idealnie dobrane kolorystycznie, objętościowo i jakościowo. Nie będę was do niczego przekonywac, bo pewnie i im zdarzają się wpadki. Ja mówię tylko o swoich doświadczeniach. Będąc w słynnej "klinice" w BB, już w poczekalni miałam złe przeczucia, gdy zobaczyłam 2 panie wychodzące z ogroooomną nienaturalną szopą na głowie, no a sam kontakt face to face z szefem był naprawdę traumatyczny. Kobieta w Zaprojektuj mówiła mi, że chcąc utrzymac tak niskie ceny nie moze sobie pozwolic na zatrudnienie kolejnych osób do odbierania telefonów. Moja przesyłka też się opóźniła, okazało sie ze któras z pan napisała bledny adres i przesyłka wróciła do nich, o czym ja nie wiedziałam. Owszem to było wkurzające, ale gdy założyłam włosy, momentalnie o tym zapomniałam. Wazne ze koncowy efekt przeszedł moje najsmielsze oczekiwania i od pol roku nie becze juz nad wanna pełną włosów, nie stresuje sie przed kazdym wyjsciem czy uda mi sie zamaskowac braki (mimo tych staran i tak wygladalam na zmeczona i o wiele starsza).Ja jestem dzieki nim naprawde szczesliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola68
Nie sądzę,że to firemka się reklamuje bo to duża międzynarodowa firma,ktora ma swoje punkty w Polsce . Kupowalam u nich uzupełnienie ,a dokładniej robociznę bo włosy miałam własne. Noszę to juz ponad 3 miesiące i początkowo trudno mi się było przyzwyczaić. Ale jestem zadowolona. Włosy nie wypadają, czepek ma wymiary dopasowane do moich prześwitow i jest o.k. Cena w porównaniu z innymi firmami była śmiesznie niska i wcale się nie dziwię ,że konkurencja wiesza na nich psy na tym forum. Jak ktoś chce dochodzić swoich praw to robi to w sądzie a nie za pośrednictwem forum,gdzie zdesperowane,nieszczęśliwe i często chore osoby szukają pomocy,by wyglądać znowu jak kiedyś . I nie za kosmiczne pieniądze rzędu 5.000 i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacem.
"Jak ktoś chce dochodzić swoich praw to robi to w sądzie a nie za pośrednictwem forum,gdzie zdesperowane,nieszczęśliwe i często chore osoby szukają pomocy,by wyglądać znowu jak kiedyś". Bzdura. Każdy ma prawo podzielić się swoją opinią na temat danej firmy. To, że ktoś narzeka na forum, nie oznacza, że nie zgłosił sprawy do sądu. Po to pisane są także negatywne opinie, doświadczenia, żeby jak to nazwałaś "zdesperowane,nieszczęśliwe i często chore osoby" nie straciły pieniędzy inwestując w coś, co nie jest tego warte. Bardzo nie podoba mi się atmosfera większości postów chwalących zsw, bo oprócz pochwał próbują udowodnić, że złe opinie nie są prawdą, a oczernianiem, co może mieć wiadome konsekwencje. To, że Ty jesteś zadowolona nie oznacza, że każdy będzie. To, że dostałaś dobre uzupełnienie, nie oznacza, że każdy takie dostanie. Wyrażajmy opinie o sobie i swoich odczuciach, a nie róbmy aluzji do innych użytkowników, bo nie mamy do tego prawa. Zresztą jak widać, tego typu zagrywki zmniejszają tylko wiarygodność opinii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.wie
Witam, choruję na łysienie plackowate, czy ktoś z Was mógłby mi polecić dobrego psychologa/psychoterapeuty zajmującego się takimi przypadkami (najlepiej z terenu Śląska)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola68
Do lacem. Zamawiając uzupelnienie w ZSW podpisywalam umowę w ktorej opisano powierzone im wlosy (dlugość,waga,kolor) i dokladnie opisano jakie to ma być uzupelnienie-rozmiar czepka i ksztalt,gęstość tkania ,umiejscowienie przedzialka i nr fryzury wybranej z katalogu ,nawet ilość spinek . Zapłaciłam 50% ceny tj. 750 zl. Resztę zaplacilam przy odbiorze,ale PO sprawdzeniu czy wszystko jest zgodne z zamówieniem. Więc nie bardzo wierzę w te biedne oszukane klientki,bo gdyby cos bylo nie tak to nie odbierałyby felernego towaru. Wcale nie neguję, że ZSW mogla coś źle zrobić , ja tylko neguję niemożność dochodzenia swoich praw wobec tej firmy, bo mając umowę nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam zdołowana
Witajcie.Odwiedzam to forum dosc często,ponieważ po urodzeniu dwojki dzieci krótko mówiąc wyłysiałam.Dzisiaj bylam w Katowicach na konsultacji w zaprojektuj swoje włosy.Podpisałam umowe-Pani baaardzo miła,pomogła doradziła,pocieszyła.Kiedy przymierzyłam jedną z peruk poprostu się popłakałam,te włosy były przesliczne-i wogole nie było widać ze jest to peruka.Jezeli chodzi o kontakt-to wysłałam jednego meila a potem oni kontaktowali się ze mną telefonicznie- a jak ja dzwonilm to pani odbierała od razu.Teraz czekam-czas oczekiwania 40 dni-już nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ponawiam cheć sprzedaży włosów z kliniki hanson men ( podobno najlepszej) kilka wiadomości wyżej podawalam jak wyglądają moje zupełnie nowe włosy podam telefon i namiary jak ktoś zechce kupić taniej śliczne uzupełnienie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylam zdołowana
MARIOLA98-DŁUGO CZEKAŁAŚ NA SWOJE WLOSKI??CZYTAM TO FORUM I MOJE OSTATNIE WŁOSY NA GŁOWIE SIĘ JEŻĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 68
Umowę podpisalam 21 lipca 2012 r. a wlosy odebralam 21 wrzesnia. Mi wlosy zaczęly wypadać 17 lat temu po pierwszej cesarce ,dwa lata temu druga cesarka i córcia urodzila sie w zamartwicy ,z wylewem dokomorowym i wadą serca . Wlosy wychodziły mi ca lymi pasmami , diagnoza byla prosta: nerwica. Dziś juz jest OK,mała wyszla z tego wszystkiego ,jest po opercji serduszka , mi wlosy przestaly wypadać, ale niestety nie odrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM ZDOLOWANA
MARIOLKA 98-MIAŁAM DOKŁADNIE TAK SAMO JAK TY PO PIERWSZEJ CESARCE CZYLI 6 LAT TEMU-WLOSY ZACZEŁY MI WYPADAĆ BYŁO ICH BARDZO MALO ALE ZNOŚNIE TO WYGLĄDAŁO,NATOMIAST PO DRUGIEJ CESARCE ZACZEŁY WYPADAĆ BEZ OPAMIĘTANIA.ODWIEDZIŁAM MNÓSTWO LEKARZY,WSZYSTKIE BADANIA WYSZŁY W PORZĄDKU,TARCZYCA I RESZTA OK.TERAZ MAM ICH BARDZO MALUTKO I KRĘPUJE MNIE MÓJ WYGLĄD,BO MAM STRASZNE PRZEŚWITY NA CZUBKU GŁOWY.I W PRACY JUŻ KIEDYŚ KTOS MI NABĄKNĄŁ NIBY W ZARTACH ZE JA JESTEM ŁYSA,BYŁO MI PRZYKRO ALE JAKOŚ TO ZNIOSŁAM...CIESZE SIĘ ZE SIE ODEZWAŁAS,BOJE SIĘ TYLKO REAKCJI JAK BEDĘ MIAŁA GOTOWĄ PERUKE I W PRACY ZACZNĄ MNIE WYPYTYWAĆ.PRACUJE W DUŻYM GRONIE LUDZI...WIĘKSZOŚC MĘZCZYZN I NAPEWNO BEDZIE TO KREPUJĄCE.JAK TO WYGLĄDAŁO U CIEBIE??JAK PRZYMIERZAŁAM NA SPOTKANIU PERUKE TO WYGLĄDAŁO TO BARDZO NATURALNIE I ŚLICZNIE,NATOMIAST BOJE SIE REAKCJI OTOCZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacem.
Znam przypadek, że okazało się, że włosy są do niczego "dopiero" po pierwszym myciu, więc nie zawsze oględziny produktu przed wpłaceniem ostatecznej kwoty dają nam 100% pewności, że produkt później nas nie zawiedzie. Dziewczyna ma doświadczenie w noszeniu uzupełnień, więc wykluczam błędy w pielęgnacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to maw pomoze , ale mi pomoglo...ze wgledu na stres, wlosy wychodzily mi garsciami, nawet myslalam o powaznej chorobie, ale to byl stres i nerwy.....duzo ich wyszlo......lekarz nic nie poradzil, wiec zaczelam sama probowac.....kupilam w aptece zestaw kapsulki do polykania WAPN+MAGNES+CYNK, do tego bralam kapsulki wit E, i jeszcze kapsulki suszonych borowek i duzo probiotykow. razz dziennie po jednej kapsulce ze wszystkiego.....mozna jeszcze brac wit A i np wit PP, ja nie bralam. Po ok 4 miesiacach dostalam strasznego swedzenia glowy, az skonczylo sie na kolejnej wizycie u lekarza i okazalo sie ,ze mi kielkuja nowe wlosy z cebulek....wiem ,ze wiele z was juz wszystkiego probowalo, ale moze to wam tez pomoze.....szczerze wam zycze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bylam Zdolowana, hej ...zazwyczaj ludzie nie pytają ale może znalezć się jakaś nadgorliwa ,ciekawska dusza:)...ja miałam swój slogan..."zagęszczone ,przedłużone"...i zmieniałam temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie nie przesadzajcie z ta reklama zaprojektujswojewlosy. Przeciez to widac z daleka, ze reklama. Tylko zauwazyliscie post niezadowolonej klientki i sypiecie postami ah oh jaka to jest firma cudowna. Przeciez to widac z daleka, ze reklama. Czy nie lepiej robic lepszy produkt niz siedziec tyle przy forach i udawac, ze jest sie klientka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM ZDOLOWANA
Od dłuższego czasu obserwuje to forum z powodu problemu ze zdrowiem.Wg mnie ci co uważaja że to reklama to sami sa z przedstawicielami innych firm i próbuja oczerniać innych.Sama uważam że jeżeli ma sie problem ze zdrowiem najlepiej sięgnąć porady lekarza i nie zaglądać na takie fora jak to.a jeżeli ktos chce poradzić się kogoś o podobnym schorzeniu to poprostu próbuje porozmawiac z ta osobą,ale wkurza mnie że ktos z góry zakłada że to jakas reklama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM ZDOLOWANA
Od dłuższego czasu obserwuje to forum z powodu problemu ze zdrowiem.Wg mnie ci co uważaja że to reklama to sami sa z przedstawicielami innych firm i próbuja oczerniać innych.Sama uważam że jeżeli ma sie problem ze zdrowiem najlepiej sięgnąć porady lekarza i nie zaglądać na takie fora jak to.a jeżeli ktos chce poradzić się kogoś o podobnym schorzeniu to poprostu próbuje porozmawiac z ta osobą,ale wkurza mnie że ktos z góry zakłada że to jakas reklama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM ZDOLOWANA
Od dłuższego czasu obserwuje to forum z powodu problemu ze zdrowiem.Wg mnie ci co uważaja że to reklama to sami sa z przedstawicielami innych firm i próbuja oczerniać innych.Sama uważam że jeżeli ma sie problem ze zdrowiem najlepiej sięgnąć porady lekarza i nie zaglądać na takie fora jak to.a jeżeli ktos chce poradzić się kogoś o podobnym schorzeniu to poprostu próbuje porozmawiac z ta osobą,ale wkurza mnie że ktos z góry zakłada że to jakas reklama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM ZDOLOWANA
Od dłuższego czasu obserwuje to forum z powodu problemu ze zdrowiem.Wg mnie ci co uważaja że to reklama to sami sa z przedstawicielami innych firm i próbuja oczerniać innych.Sama uważam że jeżeli ma sie problem ze zdrowiem najlepiej sięgnąć porady lekarza i nie zaglądać na takie fora jak to.a jeżeli ktos chce poradzić się kogoś o podobnym schorzeniu to poprostu próbuje porozmawiac z ta osobą,ale wkurza mnie że ktos z góry zakłada że to jakas reklama!!!Teraz jestem przekonana że połowa tego co jest tu napisana to poprostu kłamstwa i bezpodstawne zarzuty,dlatego że jestem zwykłą osobą z problemem a nie instytucją próbującą reklamowac i oczerniać innych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×