Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość sweet.blondie
Nikita ja zawsze biorę długie włosy od 45 cm :) i zawsze sobie obiecuję, że następne wezmę krótsze, ale teraz też wzięłam 45 cm :) wiesz nawet nie wiem czy ta baza jest plastikowa, podobno przepuszcza powietrze i jest ok :) chciałam spróbować czegoś innego niż mam, no i bardzo mnie kręci fakt, że może uda mi się tego nie zdejmować w domu tylko mieć na te 3 do 4 tygodni na stałe na głowie, chociaż w wakacje, jak się jedzie gdzieś, no zobaczymy jak to będzie... właśnie słyszałam o tej lace front, że jest bardzo delikatna i szybko się niszczy, ale może jak masz krótsze włosy to będzie ok, do takich jak ja mam długich i ciężkich pewnie nie jest zalecana, musi być jakaś mocna baza, ale wiem, że mężczyźni np. przy krótkich włosach noszą te delikatne siateczki, a może potem jak ta siatka ci się zniszczy będzie można naszyć pasek PU? a tą lace front przykleja się plastry bezpośrednio do tej siateczki? to ja nosisz mocne plastry możesz sobie to szybko może zniszczyć lub porwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaluszzek
Do sweet blondie wlosy na bazie Vskin nie przepuszczaja powietrza tak jak te na siateczce i nie sa wcale trwalsze.Nie chce cie martwic,ale taka jest prawda.Poza tym brzegi sa bardziej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! W środę jadę po moje włosy -system zamówiony u pani Danuty Gonery.Włosy mają być koloru czekoladowego,ok.40 cm,z najlepszym mocowaniem jakie jest dostępne,słowiańskie i na mój dokładny wymiar głowy.Choć czytałam dużo na ten temat,tylko oglądanie systemów gotowych i przymiarka ma jakiś sens,tak samo dobieranie gęstości itp.Powiem Wam,tym które mają,,tylko,,problem z łysieniem,że to naprawdę nie problem...Ja jestem chora na toczeń układowy i 20 innych ciężkich chorób.Mam 39 lat,ale wcale nie wyglądam na tyle.Mój narzeczony ma 30 i w tym roku biorę ślub kościelny.Mam syna z poprzedniego związku.I co?Jestem z łysieniem plackowatym,do tego mam przepuklinę brzuszną,miałam 3 zabiegi na pośladkach-cięcie,pokiereszowane nogi i bolą mnie bardzo stawy.Ale co z tego?jestem wesoła,potrafię świetnie się ubrać,pomalować i w zimie kiedy mam wielką ,super czapę nikt nie pomyśli,że jestem tak bardzo chora.,,Udawaj szczęśliwego,a przyzwyczaisz się,,takie moje motto:)W lato chodzę w super chustkach,gdzie zaczepiają mnie dziewczyny,gdzie kupiłam,bo tak super wyglądam.Nie mam włosów już od 7 lat,a przed chorobą miałam prawie do pasa,piękne ,naturalnie kręcone ciemne włosy...:(Ale postanowiłam ,że na swój ślub będę miała włosy najlepsze jakie się da,ot taki mój kaprys.No ale do czego zmierzam.Jeśli będę zadowolona to zaraz do Was napiszę,podam maila i będę się mogła z podzielić z Wami moją opinią i wyślę Wam zdjęcia,jeśli będziecie chciały.Jeśli włosy nie będą idealne,to postanowiłam,że ich po prostu nie odbiorę,zaliczka była duża,ale wolę stracić tyle,niż więcej.Na razie wszystko przebiega pomyślnie,choć czekam już pół roku...Zdecydowałam się tam zamówić,bo moja koleżanka była tam na szkoleniu,widziała jakie mają włosy i poleciła. Także czas pokaże. Być może okaże się,że włosy są cudowne i będę musiała pokazać się wszystkim znajomym,także napiszę na pewno,ale proszę o cierpliwość...:)Pozdrawiam i głowa do góry:)Pewność siebie i cudowna osobowość,to coś więcej niż włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacem.
do Łysa Piękność: Dzięki za pozytywną energię. Twoje podejście jest godne naśladowania. Każda łysiejąca dziewczyna borykająca się z tego powodu z problemami natury psychicznej powinna przeczytać Twoją wypowiedź. Powodzenia w walce z SLE i spełnienia marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BORUCKA
DO nikita i do SWEET BLONDIE Hmmm.dziewczyny czytam wasze posty i jestem zdumiona,mialam juz wlosy z wszystkich polskich klinik lacznie z HL ktory rzekomo chwalicie i niestety musze powiedziec ze wlasnie z tej firmy wlosy byly najgorsze,a cena masakra.Ja nie polecam w ogole HL z W-wy.Luksusowa oprawa to nie wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
do Borucka Ja nie chwale HL, pisałam, że włosy mi się od nich posypały itp... ale zwyczajnie nie mam porównania dlatego nie wypowiadam się co do innych, to mój pierwszy system i nie wiem jak z innej firmy będzie się zachowywał czy też nie posypie się tak samo. Gdybym ich chwaliła zamówiłabym drugi system u nich a jednak odchodzę od nich :) i zamawiam drugi nie w HL. to tyle co do HL moja przygoda z nimi jest już zakończona bo i cenowo nie dałabym rady :P Do łysej piękności :) Wielki szacunek za takie podejście :) i będę czekać jak tam twoje nowe włoski :P mam nadzieję, że napiszesz aaa jeszcze chciałam się zapytać lacem bo ty zamawiasz włosy przez internet a ja chyba chciałabym spróbować zamówić, czy możesz czy tu czy na maila podać jakiś sprawdzonych dostawców gdzie zamawiałaś włosy i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,wiem jak Wam ciężko...Ale przecież nie kocha się za włosy,urodę.Właśnie teraz jeśli macie tak wielkie problemy z brakiem włosów,możecie się naprawdę przekonać czy ktoś Was naprawdę pokocha!kiedy byłam piękna,to spotykałam samych nieodpowiednich facetów,a dopiero kiedy zachorowałam,to spotkałam tego na którego czekałam całe życie:)Poszukajcie w sobie coś ,co macie najładniejszego i podkreślcie ,,to,,I pokochajcie i zaakceptujcie siebie takimi jakie jesteście.Bo jak Was ma ktoś pokochać,jeśli same siebie nie akceptujecie?....Może pomyślicie ,,stara baba ,,się wymądrza...:)A ja wcale nie jestem stara,wyglądam lepiej-jak się zrobię na bóstwo od niejednej 25-latki:)Ale chciałam napisać jeszcze o perukach...Nie ma sensu naprawdę szukać w necie opinii,bo to i tak, tak naprawdę nic nie znaczy. Ktoś będzie zadowolony,a ktoś nie,kwestia gustu i oczekiwań ..Najlepsze byłyby zdjęcia,no ale z wiadomych względów,raczej nie sadzę,żebyście się na decydowały z wiadomych względów.Ja mam już po prostu dość tego szukania w necie i jeśli okaże się,że uda mi się załatwić super perukę,to prześlę każdej zainteresowanej zdjęcia osobno na maila...Bo już nie widzę innej możliwości...Nie będę ukrywać,że coraz bardziej się denerwuje i że też mogę wrócić bez włosów-jestem na to przygotowana.Ale nie będę rozpaczać,bo na ślubie mogę mieć super chustkę własnego projektu.:)pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacem.
Podaj proszę swojego maila, skontaktuję się z Tobą, tylko teraz mnie nie będzie. Jak wrócę za niecałe 2 tygodnie napiszę Ci co i jak. Tymczasem wpisz sobie lace wig, na stronach dostawców z Chin czy Ameryki powinnaś znaleźć formularz zamówienia. Zapoznaj się z tymi stronami, żebyś w ogóle zobaczyła co i jak wygląda. Weź też pod uwagę, że blondy u Chińczyka to niestety duże ryzyko, bo włosy poddane są większej ilości procesów, więc może się okazać, że produkt Cię rozczaruje, bo włosy będą "spalone". Jeśli masz więcej gotówki, orientuj się w sprzedawcach z USA, zapłacisz więcej, ale masz większą pewność. Jak wrócę to pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
do lacem. Mój mail sweet.blondie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita36
borucka a co polecasz? ja nie mam doswiadczenia z innymi polskimi klinikami, jedynie hl i jedna firma internetowa ktora ma sposob dzialania daleki od idealu zeby napisac delikatnie a wlosy od niej sa duzo gorsze niz z hl. nazwy jej nie wymienie ale pojawia sie wielokrotnie na tych 28stronach dyskusji. cena natomiast duzo nizsza. dalej szukam dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Odebrałam dzisiaj swoja perukę z Warszawy,od pani Danuty Gonery:)A więc same włosy są super,idealne jak chciałam.nie za dużo,nie za mało ,takie sam raz.Kolor też czekoladowy i piękne długie ok.40 cm włos słowiański.dostałam w prezencie 20 plastrów, ,,głowę,, ,szczotkę.Czekałam w sumie pół roku,bo musieli czekać na tak długie włosy i podatne na kręcenie.Jestem zadowolona w 90%.Będę wysyłać do poprawki.A więc na czubku głowy jest ciut za mało włosów w jednym miejscu i z tyłu jest ciut moim zdaniem za duża.ma się to podobno ułożyć,także jutro zobaczę,co z tego będzie.Brali miarę na wymiar mojej głowy,miała być idealna przylegająca,a niestety nie jest.ciężko było mi się tam zorientować,bo niepotrzebnie zrobiłam balsamem głowę i ciężko się plastry mocowały,także jutro będzie chwila prawdy.i tak zamierzam jutro z przodu dać sobie taką węższą opaskę,a już mierzyłam i z tym to jest super.no też muszę się przyzwyczaić,bo 6 lat bez włosów,to dużo czasu.Ogólne jestem zadowolona,pani Danuta bardzo miła i pomocna,dużo tłumaczyła.Mój syn stwierdził,że wyglądam teraz jak małolata,także to dobry znak...hi.Jak mi poprawią,to co chce to będę bardzo zadowolona.Nie wiem jakie wy macie peruki,może podobne do mojej.ja zapłaciłam za nią po rabacie 4500 zł,dojazd na 2 razy z narzeczonym 600 zł. WygladajA bardzo,bardzo naturalnie,na pewno nie wyglądają jak kask i jakbym od razu wyszła od fryzjera.Nic na miejscu nie musiało być cięte,bo są dokładnie takie jak chciałam,to tez jest duży plus.Zdjęcia przygotuję i syn jak zrobi mi nowego maila,to Wam każdej powysyłam.macie większe doświadczenie,ja żadne,ale przynajmniej będziecie wiedziały jak w Warszawie u pani Danuty to wygląda i fanie by było,gdybyście szczerze oceniły. Jeśli macie ładniejsze,to chętnie również prosiłabym o zdjęcie.Postaram się jak najszybciej,ale mój przyszły mąż ma urlop do końca tygodnia i będziemy załatwiać sprawy ślubne.Podam mojego maila nowego najpierw na forum,a później po kolei wyśle zdjęcia.a w razie pytań postaram się odpisywać na forum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borucka
Do NIKITA36 Wiesz ja nie chce nikogo tutaj reklamowac,wypowiedzialam sie jedynie ze jestem zdziwiona ze bylas zadowolona z jakosci tych wlosow,bo ja akurat najmniej bylam zadowolona z ich wlosow i wlosow Pan z Wroclawia ktore sprzedaja wlosyy w internecie.natomiast reszta polskich klinik miala wlosy duzo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!dziewczyny zrobiłam zdjęcia i mogę posłać ,gdybyście były zainteresowane.Mój mail lysapieknosc.@tlen.pl ,także piszcie na maila jak chcecie,a ja we wtorek wyśle w odpowiedzi zdjęcia.proszę ich dalej nie kopiować i nie przesyłać dalej!!!Po wtorku już nie wysyłam i fajnie by było gdybyście wysłały mi jak wy wyglądacie w swoich perukach:) Ja dzisiaj byłam pierwszy raz.Tak jak pisałam włosy są super,ale odsyłam do poprawki.mam nadzieje,że mi to bez problemów poprawią...:( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna2013
A ja z innej beczki...w zeszlym tygodniu bylam na konsultacjach w HAIRCLINIQUE w KATOWICAH i kupilam wlosy systeem na cala glowe,akurat udalo mi sie od razu kupiccc bo jeden z pokazowych modeli pasowal mi idealnie kolorystycznie i wymiarowo.Wlosy byly dluzsze niz chcialam docelowo i ich fryzjerka mi troszke podciela,tzn tak wycieniowala pazurki i zrobilyysmyy grzywke na bok opadajaca na oczko,ale razem zdecydowalysmy ze sa tak piekne ze szkoda wiecej obcinac a przeciez zawsze moge wwiecej obciac kiedys jak koncowki sie podniszcza.Teraz chodze do pracy i jednak chcialabym jeszcze podciac o pare cm bo mimo ze piekne to jakos zawszenosilam krotkie i lepiej bym sie czula.NO I TERAZ MOJE PYTANIE DZIEWCZYNY POMOZCIE-czyy ja to moge obciac u byle jakiego zwyklego fryzjera?Czy musze jehac znowu do Zaprojektuj Swoje Wlosy?Bo oni mi tam mowili ze to ciecie pierwsze jest bardzo wazne aby robil to fachowiec od peruk,nie zwyczajny fryzjer.Ja mam do nich 500km niestety wiec raczej pojde do zwyklej fryzjerkiw swojej okolicy..:( czy moge zniszczyc te wlosy?macie jakies doswiadczenie w tym temacie?Kurcze boje sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak daleko masz do Warszawy? W stolicy ma salon fryzjer z HM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM ZDOŁOWANA
DO MARZANNA 2013 JA PROPONUJE CI NAPISAC DO NICH ALBO ZADZWONIĆ.JA ZA KAZDYM RAZEM DOSTAJE ODPOWIEDZ,TEŻ JADE PO ODBIÓR W PRZYSZŁYM TYGODNIU I JUZ NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZANNA2013
DZIEWCZYNY dziekuje za rady,do W-wy tez mam daleko,ale juz teraz zawiozlamcorcie do przedszkola i wstapilam do znajomej fryzjerki pokazac jej wloski i co chce zrobic i jestem na popoludnie umowiona,powiedziala ze sie podejmie :) wiec moze damy rade:) pozdrawiam was wszystkie i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do warzyffko,Izabula,sweet blondie Zdjęcia wysłane i proszę wyślijcie mi swoje :)Ja już wysłałam .Zapomniałam napisać ,że u Danuty Gonery na ul.chłodnej były świetne peruki z włosów koloru blond!Ja mam czekoladowe,ale mają fajne refleksy na świetle dziennym:)Jak na pierwszą perukę jest dobrze,jak ją poprawią to będę całkiem zadowolona...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deovol
Do MARZANNA2013 P I L N E !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marzanna czy moglabys mi podac adres gdzie miesci sie w Katowicach sklep z perukami tej firmy" hairclinique" ? bo czytam tu juz drugi raz ze maja sklep w Katowicach od niedawna ale nie wiem gdzie to jest? a na stronie nie maja chyba jeszcze nic napisane o tym sklepie tylko o tym ze przyjmuja na konsultacje.Bede tam zreszta dzwonic,ale prosze napisz cos wiecej,czy duzo jest tam peruk do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOZISOFT
Witam, ja polecam bardzo naturalną peruke, marże jakie są nakładane to o 200-300% mniejsze niż w sklepach stacionarnych. http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=6265150 nick na allegro Grzybek150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekkk
witajcie nosze system na mikroskórze(siateczka), włoski średniej długości ok 15 20cm , Jest to uzupełnienie góry głowy, reszta moja :) włosy mam z polskiej kliniki, naturalne europejskie, dla tego uzupełnienia zabójczy jest łój oraz tłuszcz który wydziela sie na skórze głowy i uszkadza Tzw supełki , i włosy z uzupełnienia wypadają. Co używać na skóre głowy żeby zniwelować ten łojotok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
a skąd wiesz, że te włosy wypadają przez łój i tłuszcz z głowy? a nie zwyczajnie wypadają w miarę upływu czasu bo uzupełnienie się zużywa a to, że w klinikach tak mówią to tylko dlatego, żeby się w jakiś sposób wytłumaczyć, że nie jest tak jak piszą, że można takie uzupełnienie mieć od 3 do 5 lat, lub też nawet nie ponosić odpowiedzialności za to, że sprzedają słabe uzupełnienia, bo w sumie najlepiej zrzucić na osobę co to nosi, że to łój etc... :) sama mam uzupełnienie z klinik i problem z łysieniem tego uzupełnienia, ale ja często to zdejmuje i myję głowę i nie mam łojotoku mocnego, także skąd u mnie takie łyse place w uzupełnieniu- oczywiście odpowiedź jaką uzyskałam z kliniki jest taka sama jak ty piszesz (może ta sama klinika :P i mają taki stały tekst :) może ktoś zna prawdę czy rzeczywiście tak jest, że łój wpływa na łysienie uzupełnień czy to jakaś bzdura. Bo w jednej klinice słyszałam, że prawda w tej z której mam łysiejące uzupełnienie a w innej, że bzdura jakaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekkk
To co zrobić źeby uzupełnienie długo nam służyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mi polecono w klinice przyklejać papierowy ręcznik...tzn kawałek...faktycznie tłuszcz na nim osiadał...ale czy to wydłużyło czas używania?...raczej nie...ja zmieniam taśmy każdego dnia...dla zwykłej higieny i komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
nie wiem :( chyba kupić drugie i nosić na zmianę, wtedy się wydłuży czas :P nie no może i tak jest z tym łojem, ale nie jestem tego pewna na 100 procent, może jakaś/jakiś znawca w tym temacie się wypowie a co do specyfików na łój to zadzwoń do pierwszej lepszej kliniki oni mają od ..... tych różnych preparatów na pocenie się czachy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekkk
Fajnie jak ze dwa lata to uzupełnienie przetrwa, a wam ile takie włosy służyły? Ja mam uzupełnienie na górze ok 15-20 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
mi dwa lata, potem uzupełniłam łyse place i po 3 mc wypadły i znów są łyse place... także uzupełnienie nadaje się do renowacji czy nie wiem jak tam to się nazywa w perukowym żargonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
ja bym ozłociła każdego kto mi sprzeda sposób na to żeby skóra głowy i włosy mniej się przetłuszczały. paru dermatologów się pytałam, wzruszali ramionami. nawet gdzies wyczytałam że trwała wysusza i smarowałam sobie łeb tym płynem do trwałej, nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekkk
A jak dbać o takie włosy żeby długo były piękne? Będe je ściągał co 2-3 dni w celu umycia głowy i zmiany taśmy, czy takie włosy należy umyć za kazdym razem gdy się myje głowe i zakłada nowe taśmy? Bibułe napewno będe zakładał między głową a systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
szczerze nie wiem, zwyczajnie tak jak o swoje jak jeszcze były :) musisz myć, nawilżać maskami, ściągać co 2 dni skoro to ma wpływ na te supełki. Ty masz krótkie uzupełnienie to możesz myć je i co dwa dni, mi by się nie chciało co 2 dni układać tych długich, ale wtedy jak myjesz też uzupełnienie musisz zmienić na nowe taśmy a jak myjesz tylko swoje włosy i głowę to wtedy nie musisz odklejać plasterków, psikasz tylko takim preparatem, żeby odzyskały przylepność i możesz dalej w tych samych plastrach chodzić kolejne 2 dni... ale te swoje uzupełnienie myj co 4 dni maksymalnie... Podziwiam Was, że kładziecie sobie pod uzupełnienie jeszcze ręcznik papierowy ja bym chyba nie dała rady mieć jeszcze papier pod tym :( chyba by mnie to denerwowało, że coś tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×