Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

sweet blondie o jakim preparacie piszesz? ja codziennie naklejam nowe taśmy....co to za psik psik? Tego ręcznika nie czuć...kwestia przyzwyczajenia może...ale cały lój na nim zostaje.....ja uzupełnienie myję raz w tygodniu....swoje włosy codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
Activ Cleaner lotion napisane jest, że "Czyści tłustą skórę głowy i zapewnia lepszą przyczepność środków klejących. Usuwa wszystkie pozostałości kleju ze skóry głowy" no i ja jak nie myje uzupełnienia tylko swoje włosy to pryskam tym płynem po taśmach dookoła raz wystarczy, żeby nie za dużo, chwile czekam i przyklejam znów do głowy i tyle, tylko do tego trzeba mieć te dobre plastry, ja mam sportowe i się idealnie sprawdza a kiedyś przy jakiś słabych plastrach nie było zbyt dobrze, ale to wina tylko i wyłącznie słabej taśmy, możesz spokojnie prysnąć sobie tym lotionem i skórę głowy i troszkę mikroskórę, żeby pozbyć się potu z głowy, tylko jak pisałam delikatnie, żeby nie było za mokro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekkk
Czym najlepiej usunąć ten klej z obrzeża uzupełnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
To nie masz taśm tylko na klej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
Ja kupiłam w HL jak odbieralam system pierwszy i mam do teraz. Widzialam to tez w second hair pewnie te preparaty sa w kazdej klinice czy tez perukarni gdzie maja peruki na klej/plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekkk
Mam na taśmach, dzisiaj po dwuch dniach po zamontowaniu ściągłem po raz pierwszy uzupełnienie i na tym elemencie gdzie montuje się taśme powstała klejąca substancja wygląda jak klej, nie potrafie tego usunąć aby nakleić nową :( :( :( e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
ja mam specjalny płyn z usa ale oliwką też dobrze schodzą resztki kleju. tylko potem trzeba dobrze zmyć tę oliwkę mydłem żeby nowe tasmy kleiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekkk
Wy też macie takie problemy z usunięciem tych plastrów? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
Ja miałam tak jak uzywalam bardzo mocnej taśmy. Teraz już nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hutka_27
Witam, Jestem bardzo negatywnie zaskoczona Rokoko Kraków. Jeżeli ktoś nie decyduje się na zakup za przymierzenie peruki musi zapłacić 10zł!! Peruki są droższe dokładnie o wartość refundacji (250zł) w porównaniu ze sklepami medycznymi. Jest to skandaliczne żerowanie na chorych ludziach, którzy nie kupują peruki dla zabawy tylko dlatego, że nie mają innego wyboru. Panie pracujące w tym sklepie kiedyś były miłe ale teraz to też się zmieniło na niekorzyść. Nie polecam. Jeżeli ktoś tak jak ja jest spoza Krakowa- nie warto jechać tam specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekkk
Ja jestem szczęśliwy że mam system uzupełniający, nie jest to napewno idealne rozwiązanie ale napewno lepsze niż nanogen i jego pochodne,tzn te preparaty dość dobrze maskują łysine ale przy małych ubytkach włosów Stosowałem takie rozwiązania ok 3 lat, włosy były matowe na skóże osadzał się ten czarny proszek, ogólnie sypanie nie jest złym rozwiąźaniem ale do czasu, ponieważ w tedy kiedy łysienie postępowało i sypie się coraz więcej . Teraz mam system i na nowo ucze się z tym źyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotaiaa
Hutka , tez się kiedyś nad tym zastanawiałam i nawet rozmawiałam w Warszawskim ich punkcie na ten temat. Dziewczyny powiedziały ,ze to prawda,że maja drożej ale ze wzgledu na ilości hurtowe. Widziałaś jakie ilości maja? Porównaj ze sklepem medycznym. Kiedyś kobieta w sklepie medycznym powiedziała mi,że ma duzy wybór 30 peruk :). Każdy sklep ktory ma duzy wybór ma duzo wyższe ceny. A propo ilości to podobno ich slklepy maja min 3000 peruk na stanie wiec napewno musza mieć duzo drożej niż sklepy które zamaiają pod klienta. Myśle,że gdy klient musi kupić na już (chemioterapia) jest szcześliwy że odręki kupi peruke( i ma wybór). Czyli wszyscy powinni być szcześliwy. Na cene sklada sie wiele czynników , popatrz na to inaczej. 3000szt x hmmm .... jakas srednia np 500zl = 1.500.000 (połtora miliona pln) wartosc samych peruk+ cała reszta. Domyślam sie, że nie chą zarabiać 2 tys zlotych :) bo więcej z banku na odsetkach by dostali :). Sadzę ,ze nie możesz patrzec na to z tego punktu widzenia jaki masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena71
Czy ktos naprawial system? Ile taka naprawa moze kosztowac. Prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKot
Sluchaj ATENA 71 nie wiem z jakiej firmy masz system,ja naprawialam w HAIRCLINIQUE W KATOWICACH SWOJ i zaplacilam 400zl w zeszlym roku.Tylko ze oni nie przyjmuja z innych firm systemow bo ja wczesniej mialam z HM to mi nie chcieli naprawic i mowia ze obsluguja tylko swoich klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
do ateny71 jak mieszkasz w warszawie to ja znam fryzjerkę od uzupełnień, która współpracuje z jakąś firmą co naprawia systemy na miejscu, ale nic nie wiem o cenie, podobno taniej niż w klinikach, nie korzystałam też jeszcze sama, bo czekam na nowy i dopiero oddam im do renowacji jak już zrobię sobie fryzurę i kolor w nowym, jak coś to napisz maila to podam ci do niej kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lacem. Obserwuje to forum już od jakiegoś czasu. Zamówiłam lace pierwszy raz od chińczyka. Wcześniej zamawiałam od Orbsik.. jednak chcialam sprobowac czegoś nowego i wiadomo cena itd.. Konkretniej zamówiłam lace od jacksuna.. dziś mija 34dzień i zero odezwu od nich. Wcześniej gdzies wyczytałam że zamawiałaś u nich. Wydawało się że można im chodź troche zaufac a teraz mam mieszane uczucia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena71
Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi. Nie mieszkam w Warszawie ale bylabym wdzieczna za telefon do kogos kto robi naprawy. Ja t wogole mam jakiegos pecha :( mialam nowy system to zachcialo mi sie wlosy rozjasnic i po tym zabiegu czesc wypadla czesc na fioletowo zafarbowala..... jestem zalamana i chyba zamowie kolejny system . Znalazlam firme z Warszawy kreatoris hair i chyba zaryzykuje. Wybieram sie w przyszlym tygodniu jade do nich na wizyte. Zobacze co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
do atena71 napisz do mnie maila na sweet.blondie@wp.pl to podam ci telefon do niej, nie chcę tu na forum bo pewnie śledzą je i właściciele klinik :P a co do tego twojego "nieszczęśliwego" systemu to gdzieś właśnie czytałam aaa na blogu takiej laski co dała tu link i ktoś to usunął, że właśnie włosy słabej jakości można poznać po tym, że jedynie można je przyciemnić a nigdy rozjaśnić. Ja właśnie sobie teraz przypomniałam, że jak robiłam pierwsze uzupełnienie to tam właśnie mi powiedzieli, że nie można ich rozjaśniać jedynie tylko farbować na kolor ciemny i myślałam, że tak każdą perukę nie wolno rozjaśniać a teraz robię gdzie indziej i zamówili ciemniejsze a będą rozjaśniać... także już teraz sobie uświadomiłam, że musiałam też gówno kupić w tej pierwszej klinice bo zabronili mi je rozjaśniać i już wiem dlaczego :) na pewno nie dlatego, że były najlepszej jakości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam zdolowana
Witam jżeli chodzi o plastry to ja zamawiam w hair clinique za 40 zł +8 zł przesyłka-jak dla mnie plastry są super dobrze trzymaja i łatwo sie sciągaja...pytałam tam w jakiej cenie byłoby uzupełnienie tzw.renowacja systemu-cenowo powiedziano mi ze ok 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermika00000
Do sweet blondie.. ale glupoty zapodajesz...Co to znaczy ze wlosy zafarbuja sie na fioletowo bo sa zlej jakosci...jestem fryzjerka i pracuje na perukach naturalnych,indyjskich itp i zafarbowanie na fioletowo swiadczy o braku umiejetnosci fryzjera a nie o jakosci wlosa-wierz mi-kazdy wlos nawet ten najgorszy indyjski da sie ladnie zafarbowac jesli jest sie wykwalifikowanym fryzjerem.I tu jest problem.Kupujecie drogie peruki a potem dajecie do farbowania czy ciecia byle gdzie i narzekacie ze zniszczone.A jesli sprzedaja peruki i mowia wam zeby ich nie rozjasniac to maja calkowita racje-wlos martwy traci na jakosci przez rozjasnianie o jakies 50% wiec lepiej juz go nie rozjasniac dla trwalosci po prostu.Ktos wczesniej pytal o plastry sa w sklepach Bogadar,Rokoko i Zaprojektuj swoje wlosy po 40zl za paczke.To sa sklepy o ktorych mi wiadomo,HM tez ponoc ma plastry ale nie wiem czy wysylkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacem.
Lola, a kontaktowałaś się z nimi? Może mają jakieś opóźnienie. Sweet.blondie, podaj proszę jeszcze raz email do siebie- chciałaś poznać detale dotyczące zamawiania lace z USA, czy Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika, proszę nie mieszaj ludziom w głowie którzy mają racje. Chyba z ciebie fryzjer taki jak ze mnie listonosz. Dziewczyny jak najbardziej mówią prawdę a takich jak ty madralinskich w necie jest jak najwięcej. Peruki czy systemy z włosa azjatyckiego , nawet i bywa ze europejski sa silikonowane a to oznacza ze nie rozjasnisz a do tego bywa ze w reakcji chemicznej silikon z rozjasniaczem ukazuje różne barwy tęczy. Zapisz się na jakieś szkolenie przed komentowaniem bo przez takie osoby jak ty dziewczyny sobie coś zniszczą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie taśm to na peruka.pl ,chyba macie najwięcej i najlepiej cenowo. Nasza firma u nich się zaopatruje hurtowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacem. kontaktowalam sie z nimi kilka razy, dopiero dostalam odpowiedz ze mają opuznienie w przyszlym tygodniu będą wysylac. Napiszę wam jak sie sprawuja ;) i czy warto było zamówic. A jeżeli chodzi o cenę to rzeczywiście mają włoski dużo tańsze niż przez pośrednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam włos europejski full lace wig 14' kolor ciemny blond i pełny koszt wyniósł razem z przesyłką 350$ myśle że bez tego farbowania byłyby jeszcze tańsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, dlatego postanowilam poszukac producentów. Już pare ładnych lat kupuje włosy, kiedyś zamawiałam też w rokoko. I powiem szczerze ze róznica w wygladzie czy tez jakości włosa tych z USA jest bez porówniania. Słyszałam że w Stanach sprowadzają włosy z Chin . Niewiem jak będą się prezentowac chińskie ale jak dostane to się wypowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola. Proponuje sprawdzić u fachowca czy to włos europejski. W stanach Euro Hair nie oznacza ze to włos europejski tylko euro podobny czyli najczęściej indyjski. Za taka cenę nie ma opcji kupić systemu z włosa europejskiego bo sam włos w hurtowym zakupie jest droższy niż tu system z włosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×