Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Polaraksa Jeśli chcesz się spotkac to ja bardzo chętnie...sama zobaczysz co mam teraz na głowie.Włosy są gęste(zawsze biorę gęste bo przecież wypadaja),długie,z pięknym naturalnym odrostem i ruchomym przedziałkiem.Jak do tej pory z tych akurat jestem zadowolona najbardziej.To moje piąte uzupełnienie.Noszę je od września ubiegłego roku i myślę,ze jeszcze na długo mi wystarczą. Włosy z HM szybciej wypadały i miały tego wstrętnego jeżyka,który doprowadzał mnie do rozpaczy:)no i ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka czy my czasem już się nie kolegowałyśmy kiedyś, może "Dominika" Ci coś przypomina? Tak pytam w ciekawości bardzo mi tę Ewę przypominasz. Jak najbardziej możemy się spotkać, mi odpowiada rejon Bielsko Biała, Katowice, Tychy, Pszczyna, dalej też zajadę, nie ma sprawy:) Ja również miałam z HM włosy, za 1 razem i tak szału nie było bo wiadomo dawno to było i technika dupiata, ale za drugim razem to już przeszli samych siebie, nie chcę nawet o tym wspominać, bo się tylko wstydu najadłam przez nich i krępacji. Dziewczyny gdyby któraś jeszcze była z górnego Śląska to chętnie zapoznam, w grupie zawsze raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaraksa(Renia) oczywiście,ze to ja:);) W poniedziałek wracam do domu i jestem do dyspozycji...kawa u mnie czy na mieście?....lepiej byłlby u mnie....mam jedno nowe uzupełnienie w szufladzie(na zapas) to możesz sobie przymierzyć:) Dominika też ma włoski z mojego polecenia i jest zadowolona...już chce zamawiać następne.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, no ja z tego samego źródła jutro dostanę uzupełnienie, hmmm, cieszę się, że jesteś zadowolona. To mnie troszkę podbudowuje bo opinie w internecie są różne:( Pisałam ostatnio z Dominiką, jest bardzo zadowolona z włosów, mam nadzieję, że i ja będę. Powiedz mi, czy ty masz silk top, tę imitację wyrastania włosów jakby ze skóry, bo ja bardzo się tego obawiam, że to pogrubi konstrukcję, bo sama siatka jest praktycznie nie wyczuwalna. Kochana ja w piątek lecę na wczasy, ale jak wrócę za tydzień to bardzo chętnie się spotkam, wymiana doświadczeń jest bardzo wskazana, tym bardziej, że już kiedyś miałyśmy się spotkać, ale miałam przygodę z glinami, pamiętasz? Ech.... to były czasy, jak sobie wspomnę tę moją lwią grzywę wtedy z HM, to mnie fala śmiechu ogarnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO...już jutro...to szybko poszło...niedawno Dominika pisała,że się przymierzasz a Ty już jutro będziesz miała.Jak dla mnie silk top jest genialny...masz naturalny przedziałek i nie masz stresu jak ktoś nad tobą stoi i patrzy na włosy. Moja droga "wczasuj" się świetnie i koniecznie napisz po powrocie. Podaję maila czokoloko37@wp.pl ....teraz to koniecznie musimy się zobaczyć!!! Serdeczności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
Ewa lepiej wybierz się na wakacje do chin bo tam cała produkcja odchodzi ;) ale jestem zdania, że pierwszy system warto mieć z jakiejś kliniki masz tam obsługę od mierzenia głowy, zamówienie, zamontowanie i obsługę serwisowa dla początkujących to bardzo duża pomoc nawet jak zapłacisz pierwszy raz 7 tysięcy ale masz spokojną głowę i zastanawiać się możesz tylko nad klima w samochodzie czy nie będziecie za gorąco ;) w hl mają bardzo dobra obsługę klienta wiem w doświadczenia także możesz być spokojna peruka ci z głowy nie spadnie;) nauczyły się Wszystkiego i będziesz gotowa zamawiać taniej. Będziesz już miała zmysł peruczany. Do ewa 44 a na jakiej bazie ty masz uzupełnienie, że nie ma tego jezyka ? No to jest dość irytujace:( kiedyś słyszałam że to niby przez to że włos słowiański tak ma ale ja miałam europejski z hl i też był ten jezyk także nie wiem od czego to zależy. Na tym nowym teraz nie mam jezyka ale mam teraz elastyczna bazę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
Polaraksa i Ewka to może zdradzicie z jakiego zródła te tanie uzupełnienia? bo coś mi to wygląda znowu na spamerski atak jednej firmy z którą miałam 'przyjemność' się zetknąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
a merytorycznie w oddzielnym poscie bo jeśli w poprzednim trafiłam to ta firma zaraz załatwi sobie skasowanie, tak jak to było z poprzednimi moimi postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
sweet blondie ja też uważam że na pierwszy raz lepiej zamówić w 'klinice' bo człowiek jest zielony, chocby po to żeby dobrze wymierzyć obszar głowy który ma być pokryty. ale żeby oni przekazywali tę wiedzę którą posiadają to nie mogę powiedzieć. 90% tego co wiem o uzupełnieniach, wiem z internetu. sprowadzam sobie z zagranicy taśmy i kosmetyki do uzupełnień. przymierzam się też do kupowania z zagranicy samych uzupełnień. w Polsce ten rynek raczkuje i klient jest notorycznie oszukiwany i/lub wyciskany z kasy. a jeszcze co do silk topu - z moich dotychczasowych doswiadczen wynika że najlepiej imituje skórę głowy. cieniutka siatka przylegająca do skóry też 'znika', ale pod warunkiem że pod spodem ma się zero własnych włosów. a jeśli cały czas rosną, nawet ogolone czy ostrzyżone na zero, to siatka nie będzie dokładnie przylegać do głowy i przedziałek robi się niewidoczny. co do koloru to przyjrzyjcie się kobietom z gęstymi włosami, też im się przedziałek nie opala. jak miałam łysinę to mi się skóra na głowie przypiekała od słońca ale nigdy nie opaliła się na brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet Na bazie OPTIMUM. Siatka z wkomponowanym elementem imitującym skórę plus obwoluta sylikonowa( mikroskóra). nikita celowo nie napisałam skąd mam uzupełnienie bo zaraz byłyby podejrzenia o reklamę.jestem tylko użytkownikiem.Kilka postów wcześniej jest mój mail...napisz do mnie to oczywiście udzielę informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to zaluje ze teraz dowiedzialam sie o tym silikonowym przedzialku bo bym w HL nie zamowila bo nie mieli takiej opcji. Ewka Napisz mi prosze na maila gdzie zamowilas to cudo 3 razy tansze od mojego. ew.po29@gmail.com bede wdzieczna Sweet moj facet byl w Chinach pol roku temu ale wtedy nie stracilam jeszcze 80% wlosow i nie szukalam alternatywy. Na pewno bym sie z nim zabrala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita,daj spokój:) możesz mnie śmiało sprawdzić, udzielam się na forum łysienie na kafeterii, z żadną firmą się nie spoufalam. Uzupełnienie niestety odsyłam, jest za gęste,od razy widać, że coś jest kombinowane na głowie. Ja chyba zakupię włosy z polskiej głowy i dam do zrobienia,a najchętniej sama bym sobie zrobiła, gdybym tylko wiedziała jak tkać włosy do siatki, ciężko znaleźć nauczyciela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaraksa kurcze co z tymi włosami? piszesz,ze za gęste...ja zawsze wybieram maksymalną gęstość....może je wycieniujesz???....przykro mi strasznie,ze Ci nie odpowiadają:( cholera jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
Polaraksa, Ty byłas pod nickiem Dominika na forum lysienie.info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nastolatki...
Witajcie dziewczyny, prosze Was powiedzcie mi gdzie znajde info na temat pielegnacji uzupelnien z wlosa naturalnego. Troche w necie szukalam ale nie ma duzo na ten temat. Bylo kiedys takie forum o Lace Wigs ale juz go nie ma a szkoda, bo tam bylo bardzo duzo informacji ktore teraz by byly dla mnie bardzo przydatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nastolatki...
Przede wszystkim interesuje mnie czestotliwosc mycia wlosow w takim uzupelnieniu. I kosmetyli jakie do tego sa polecane :) moze ktoras z Was podzieli sie swoim doswiadczeniem z poczatkujaca uzytkowniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
Do mamy nastolatki ;) ja powinnam myć co 3 góra 4 dni ale mam częściowe to wiesz jakbym tego nie robiła co 3 dni to moje włosy byłyby strasznie tłuste a że już ściągam uzupełnienie to też je myję to pewnie wszystko zależy od tego jak twoja skóra głowy się zachowuje czy się poci czy cię nie swedzi itd ale chyba lepiej myć częściej bo podobno od potu niszczą się szybko te bazy na których są włosy. Co do kosmetyków to już kwestia indywidualna trzeba spróbować różnych i zobaczyć jak włosy reagują. Ja nie używam tych typowych do włosów uzupełnionych bo jakoś mi się nie podobają włosy po nich i te kosmetyki śmierdza jak dla mnie. Dałam sobie też spokój z lepszymi tzn drogimi szamponami bo szampon mam tylko przez chwilę na włosach także myję tym co mam w domu a odżywki mam różne i próbowałam różne. Z reguły używam matrix biolage bo nie mają tyle chemii ale ostatnio kupiłam w sklepie fryzjerskim super maskę do włosów z olejkiem arganowym i powiem że to najlepszą do tej pory jaka miałam. A i jeszcze ja myję włosy w bardzo zimnej wodzie ale nie wiem czy tak trzeba bo nie kiedyś ktoś mi tak powiedział żebym tak robiła i od tego czasu tak robię ;) kup sobie też olejek do włosów jest lepszy niż jedwab, ja mam kerastase elixir ultime drogi ale wydajny będziesz miała na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nastolatki...
Dzieki za odzew :) ja jestem "nowa" w temacie. To moje pierwsze uzupelnienie z wlosow naturalnych zamawiane w salonie peruk. Jest to uzupelnienie czesciowe ktore kleje na plastry u gory a po boku i tyl przypinam. Na noc sciagam. No i wlasnie fryzjerka ktora mi to wszystko robila, powiedziala, ze im rzadziej to bede myla tym lepiej. Jak zapytalam jak czesto to powiedziala, ze co 4 tygodnie i bna pierwsze mycie mam do salonu przyjsc to ona mi wszystko pokaze. Ale jako, ze ja aktywne zycie prowadze typu rower, wedrowki po gorach, imprezy i duzo pracuje to wydaje mi sie, ze za miesiac te wlosy beda po prostu bardzo brudne... i juz sama nie wiem co robic. Czekac na ten termin czy samej je wyprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w miesiącu to trochę za mało.Będą brudne i będą śmierdzieć łojem.Ja myję głowę codziennie a uzupełnienie raz w tygodniu. Nie jest to trudne.....dostałas instrukcję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nastolatki...
No wlasnie nic nie dostalam bo mi powiedziala, ze pierwszy raz bedzie ze mna myla.... za miesiac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
nie no miesiąc czasu nie myć uzupełnienia to nawet nie próbuj :P zabije cię smród i tłuszcz :) nawet jak ściągasz to na noc, ja z własnych doświadczeń wiem, że tydzień czasu to jest max dla uzupełnień potem to i nie wygląda dobrze i nie pachnie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nikita :) sweet.blondie Jak się sprawuje Twoje drugie uzupełnienie? :) Bardzo mnie ciekawi ten rodzaj bazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
ja myję uzupełnienie raz w tygodniu zdjęte z głowy (kosmetykami matrix biolage)+zmieniam taśmy a w połowie tygodnia na głowie (jakimis innymi np Avon nawilzające). własne włosy myję częściej, tzn upinam uzupełnienie na czubku i myję swoje poniżej. niestety jak myłam raz w tygodniu uzupełnienie to pod koniec tygodnia włosy robią się sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
do Pauline94 ta nowa baza jest nawet ok jak dla mnie, ma swoje plusy i minusy... plus to, że jest milsza w dotyku jakby mnie ktoś dotknął lub pogłaskał po głowie to nie jest w stanie wyczuć, że jest coś przyklejane, drugi plus, że nie mam tego jeżyka i chyba takie mam wrażenie, że bardziej przylega do skóry, chyba, że tą z hl miałam źle wymierzoną i czasami źle przylegała :) ta jest taka bardziej plastyczna i lepiej leży moim zdaniem, minusy skóra głowy troszkę bardziej się poci ale to akurat nie jest dla mnie jakimś strasznym problemem, ale nie polecam jak ktoś ma duże problemy z poceniem się skóry na głowie, nie jest może bardziej w niej gorąco, ale jest trochę mniej przewiewna tyle, że znów mniej się ją odczuwa na głowie, że coś masz, baza jest zdecydowanie dla miłośniczek rzadszych włosów na uzupełnieniu bo nie można na niej zrobić gęstej peruki także to plus dla tych co lubią naturalne gęstości włosów ja wolę jednak trochę gęstsze :( także zamówiłam też na mikroskórze na zmianę, ale znów wszyscy moim bliscy mówią, że w rzadsze lepiej wyglądają, nie miałam jeszcze zamocowania na klej jak na razie kleje ją tradycyjnie na plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet.blondie Na zdjęciach ta baza wygląda na super-hiper delikatną, nie sprawia Ci problemu przy zdejmowaniu? Chciałam się jeszcze zapytać o linię grzywki, czy masz trochę własnej, czy samo uzupełnienie i jak to jest po zaczesaniu włosów do góry :) Przepraszam, że tak dużo pytań, ale jestem jeszcze zielona w temacie, a niestety trudno znaleźć jakieś dokładniejsze informacje na temat uzupełnień... Strasznie mnie denerwuje to, że na forum gazeta prawie wszystkie wątki o uzupełnieniach są pousuwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
Pauline94 delikatna jest tylko w dotyku, ale sama w sobie nie jest taka delikatna, także zdejmuje się ją dobrze, nic mi się nie ciągnie i nie rwie, taśma odchodzi dobrze i dobrze się przykleja. Ja mam swoją linię grzywki zostawioną, robię sobie zawsze grzywkę na bok również w uzupełnieniu, nie noszę włosów do tyłu bo mam za duże czoło :P ale w domu biorę do tyłu i spinam spinką grzywkę, także można brać do tyłu, ale lepiej chyba nie mieć swojej linii grzywki przy tej bazie. jedno co jest fajne w tej bazie czego nie mogłam robić w tej starej, że włosy kiedy tylko chcę mogę przekładać na bok, do tyłu tak srak i zawsze się układają tak jak chcę a w tej starej tylko na mokro mogłam zrobić przedziałek tak jak chciałam jak wyschły to były już nie do ruszenia, ale nie wiem czy to zależy od bazy, może zwyczajnie tak miałam zrobione te włosy a może to zależy od tego jak są zamocowane włosy do bazy, no nie wiem zobaczę jak będę miała nową na mikroskórze czy tak te bazy mają, że tylko na mokro można coś kombinować z nimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka,nie nie miałam nicku Dominika na łysienie.info Sweet- co to za uzupełnienie, baza i skąd go masz? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet a ile kosztowala to uzupelnienie z Second hair? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zakrecona jestem. Napisalas mi kiedys w mailu. He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
te nowe mam z second hair baza nazywa się v skin, to jakaś elastyczna baza można kleić na klej do 3-4 tyg, ale ja jednak zostaje przy plastrach bo boje się, że mogłabym się zadrapać mnie w każdej bazie swędzi :P nawet w tej mikroskórze co miałam wcześniej. No może na wakacje na wyjazd zaryzykuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×