Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość Nikita36
Sweet a stosujesz jakąś ochronę skóry? są preparaty które nazywają się scalp protector, ja stosuję nawet 2-3 warstwy i bardzo pomagają na swędzenie. można kupić np w HL ale nie polecam bo drogo, na allegro tez bywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
o, ja też jestem ciekawa ile w Second hair. następnym razem chyba zamowię 2 identyczne i będę stosowac na zmianę, wtedy znacznie szybciej idzie 'serwis' jak już masz przygotowaną suche i ufryzowane czyste włosy. a zdjęte można umyc i wysuszyc pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
o dzięki Nikita ja mam właśnie ten scalp, ale zupełnie wypadło mi z głowy, że miałam go używać, kupiłam kiedyś jak robiłam pierwsze włosy w hl i tak go postawiłam w szafce i stał, no to będę smarować :) cenę mogę podać mailowo. sweet.blondie@wp.pl, myślę, że właśnie co 2 uzupełnienia to nie jedno i będzie mi łatwiej nawet jak będę dawać do zagęszczenia jak wylecą z nich włosy kiedyś a nie siedzieć w czapce w perukarni i czekać parę godzin i może na dłużej mi starczą i parę lat odpocznę od tego zamawiania, stresu z zamawianiem, zastanawiania się jaka baza, szukania informacji gdzie zamówić na forum, jakie włosy:) będę miała nawet 3 bo stare oddałam do fabryki do renowacji żyć nie umierać :P wrócę tu za 10 lat hehehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do grabowa 15,emma 220 dziewczyny nie gniewajcie się,ale odpiszę po moim ślubie,tak mniej więcej po 15 czerwca.wszystko dokładnie napiszę.:) Myślę ,że warto u DG,bo cena nie jest tragiczna,włoski piękne,w ogóle mi mój system nie przeszkadza.trochę ,,zabawy,, z długimi włosami,ale ja nie pracuję,także mam czas. do ewa po Kochana,sprawdź sobie hormon dokładnie prolaktyny-w odpowiedniej fazie cyklu!Ja miałam hiperprolaktemie i z tego tez lecą włosy:(ja brałam norprolac i mi się obniżyło.Sterydy ja również biorę bardzo cieżkie diprophos w ampułkach przez 12 lat co tydzień.Włosy to pikuś,ale przybrałam na wadze 25kg,ścieniona skóra,naczynka wszędzie,rozstepy itd...Także to jest jeszcze gorsze.Ale muszę brać zastrzyk...bo inaczej nie przeżyję...:( Buziaki i ściskam wszystkie bardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do grabowa 15,emma 220 dziewczyny nie gniewajcie się,ale odpiszę po moim ślubie,tak mniej więcej po 15 czerwca.wszystko dokładnie napiszę.:) Myślę ,że warto u DG,bo cena nie jest tragiczna,włoski piękne,w ogóle mi mój system nie przeszkadza.trochę ,,zabawy,, z długimi włosami,ale ja nie pracuję,także mam czas. do ewa po Kochana,sprawdź sobie hormon dokładnie prolaktyny-w odpowiedniej fazie cyklu!Ja miałam hiperprolaktemie i z tego tez lecą włosy:(ja brałam norprolac i mi się obniżyło.Sterydy ja również biorę bardzo cieżkie diprophos w ampułkach przez 12 lat co tydzień.Włosy to pikuś,ale przybrałam na wadze 25kg,ścieniona skóra,naczynka wszędzie,rozstepy itd...Także to jest jeszcze gorsze.Ale muszę brać zastrzyk...bo inaczej nie przeżyję...:( Buziaki i ściskam wszystkie bardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysa pieknosc Hormony juz sprawdzone:-) prolaktyna ok tylko te androgeny pieprzone ponad norme. Lekarz przepisal antykoncepcje lekko antyandrogenna plus spinorol.Jak nie pomoze nie wiem czy sie zdecyduje na sterydy. Chyba nie. Podejrzewam ze masz urwanie glowy ze slubem ;-) i weselem. Oczywiscie czekam z niecierpliwoscia na relacja ze slubu oraz zdjecia ;-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nastolatki...
Dziewczyny, napiszcie mi prosze jeszcze jakich kosmetykow uzywacie do pielegnacji Waszych uzupelnien z wlosow naturalnych. Zmienilam termin mycia wlosow na czwartek, tak wiec to beda prawie trzy tygodnie odkad nasze uzupelnienie. Moja fryzjerka twierdzi, ze im mniej tym lepiej i, ze moje wloski wygladaja wciaz swierzo i ladnie. Tylko , ze ja juz czuje, ze zrobily sie jakies atkie sztywniejsze i grubsze... nie ukladaja sie a grzywka to juz w ogole, jak siano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxxxxi
Dziewczyny piszecie o bazie Vskin,ale ta baza nie pozwala na odrost wlosow wlasnych bo nie oddycha niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxxxxi
do Nikita 36 a ty skad masz wlosy? bo kolezanki poprzdniczki pisza o bazie optimum to sie domyslam skad maja i niestety nie polecam tej sprzedajacej z wroclawia zapewne,mialam niemile doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Ja miałam od Pani z Wrocławia 2 lace i byłam z nich bardzo zadowolona, potem chciałam trochę oszczędzić i zamówiałam u innych i niestety moja kasa poszła na marne...tragiczne włosy...nie da się ich nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Zapomniałam zapytać - może macie jakiś sposób/kosmatyk na plączące się włosy?Moja lace aktualna tak się plącze, że juz nie wiem co z nią robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam pytanko. Poniewaz zdecydowalam sie ze w lipcu bede golila koleczko na srodku glowy :-)poszukuje fryzjera z Poznania lub okolic ktory zajmie sie moimi wloskami to jest farbowanie, podciecie i ewentualnie rowniez podciecie systemu. Jakos nie wyobrazam sobie chodzic do tego samego salonu co zawsze lub jezdzic raz w miesiacu do warszawy. Prosze o kontakt jesli znacie taka osobe co siedzi w temacie :-)buziaki i czekam za informacja. Moj mail to ew.po29@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, A ja mam pytanie. Czy jest coś takiego jak lace wig ale zakładana na własne włosy? Albo coś w tym stylu? Mam jeszcze trochę swoich włosów, nie chcę uzupełnień na spinki, golić na razie też nie. Myślę o jakiejś peruce, ale musiałabym schować swoje włosy. Jest tu ktoś z Bydgoszczy lub okolic? Fajnie byłoby się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Wczoraj przegladajac allegro znalazlam taśmy w super cenie :) podała bym nazwe użytkownika, żeby inni skorzystali ale jestem nowa i nie wiem czy można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może podaj maila do siebie , to zainteresowani napisza, np ja :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Bardzo prosiłabym o kontakt osoby, które mają/miały systemy z HL, HM, ZSW, Secondhair. Nie wiem już, co robić. Mój mail: warzyffko@gazeta.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysapiekność
Cześć dziewczyny:) Napiszę jak myję mój system,bo każda pewnie robi inaczej,Ja dostałam instrukcję tam gdzie kupowałam i sprawdza się to bardzo dobrze.Najważniejsze to dobrze przymocować ,,na głowie,,ja myję jak moje plastry jeszcze dobrze trzymają i lepią się do plastiku.Chodzi o to ,żeby siateczka się nie odkształciła i nie zniszczyła.Najpierw dobrze włosy rozczesuję .Myję oczywiście w letniej wodzie,szamponem do mycia BAMBINO (nic innego!),małą ilość szamponu mieszam z wodą i delikatnie mokre włosy ,,głaszcze,,.Nie używam do spłukania prysznica,tylko jakiś garnek lub miarkę i bardzo długo spłukuję.Potem nakładam odzywkę Loreal profesjonalną,tak na długość od końca na ok.70 % długości włosów,żeby odżywka nie dostała się do ,,supełków,,bo może je zniszczyć.Potem delikatnie przeczesuję grubym grzebieniem i bardzo długo spłukuję.Następnie tylko lekko odcisnę wodę ręcznikiem,właściwie tylko końcówki i sprawdzę przedziałek czy jest dobrze,czy coś poprawić(bo suchych włosów się nie da)i zostawiam na ,,głowie,,i na ręczniku tak długo aż wyschną same.Myję wieczorem,także rano już są suche,pachnące i miękkie.Ponieważ mam włosy podatne na kręcenie używam lokówki http://remington24.pl/sklep/lokowki-suszarko-lokowki/gruba-lokowka-do-wlosow-pearl-pro-curl-remington-ci9532.html która jest genialna i mam włosy jak prosto od fryzjera.Robię ją już długo i nie zauważyłam,żeby się zniszczyły.Mimo iż wcześniej kupiłam mnóstwo kosmetyków do włosów:pianki,inne szampony,produkty do używania lokówek,jedwab itp włosy nie były zbyt piękne,za bardzo te wszystkie kosmetyki je obciążały.A teraz zwykłe bambino sprawdza się świetnie.Myję włosy raz w tygodniu i to mi wystarcza:)Mam nadzieję ,że pomogłam,bo tak naprawdę to nie jest łatwa sprawa umyć nasze systemy żeby ich nie zniszczyć.Mój system i włosy mają już chyba z 7 miesięcy i są takie same jak w dniu kiedy je zakupiłam:)Pozdrawiam wszystkie łyse piękności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina z Wroclawia
Jesli mogę wyrazic swoja opinie i komus tym pomoc to sluze rada albowiem moja 10 letnia corkaa boryka sie od 4tego roku zycia z problemem lysienia plackowatego.I tak jezdzilismy z mezem po calej Polsce testujac peruki z roznych firm,zaczelismy od Bielska Bialej,poprzez Warszawe,jak i firmy z Wroclawia,katowice,Krakow.Ale czego nie robi sie dla naszej pociechyy :) z moich obserwacji wynika iz najlepsze jakosciowo wlosy maja dwie firmy z Krakowa i Katowic.Darujcie sobie wyjazdy do Warszawy. Tyle od matki malego lysolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostka111
Dziewczyny macie może lace wig od orbsik do sprzedania?Może nawet nie koniecznie od orbsik ale oby z silk topem. Byłabym zainteresowana.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraa24
Sabina proszę podaj do siebie maila ;) Kupiłam perukę za niemałe pieniądze ale nie jestem z niej do końca zadowolona. Zastanawiam się nad kupnem kolejnej za kilka miesięcy. Walczę o swoje szczęście i dobre samopoczucie! ; )Z Chęcia poslucham Twojej opini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joszka1
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, ale z łysieniem zmagam się od 24 lat! Oczywiście wypróbowałam już rózne peruki (z polskich sklepów, zagranicznych itp.). Wtedy, gdy zaczęly mi wypadać włosy byłam dzieckiem i niestety perukarstwo było raczej na poziomie charakteryzacji teatralnej. Od kilku lat jestem lacemaniaczka:) Miałam 4 systemy od Ms Loli i kilka od pośrednika w Polsce. Zastanawiam się nad zakupem kolejnego. Rozważam teraz Zaprojektuj swoje włosy. Będę wdzięczna za opinie o tej firmie. Wiem, że panuje tutaj lekka paranoja reklamowa, ale mnie po prostu zależy na dobrym systemie, który posłuży mi więcej niż kilka miesięcy, a włosy nie będą wypadały jak szalone. Jeśli z jakichś powodów nie chcecie wypowiadać się na forum, to chętnie podam mojego maila. Wielkie dzięki z góry. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostka111
Podaj maila, tez mam spore doswiadczenie z lace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysapiekność
Do Sabiny z Wrocławia Cześć.Napisz proszę swojego maila,to chętnie się z Tobą skontaktuję.Mój mail lysapieknosc@tlen.pl Moje włoski ciągle w b.dobrej kondycji:)A macie z Hair Lab?Jest nowa metoda INJECTION i jestem ciekawa jaka jest różnica.Bo mam nadzieję,że nie w cenie...:( Proszę o zdjęcia na maila,włosków ,,na głowie,,lub na swojej głowie.:) A co Wy na to ,żeby pokazać zdjęcia swoich systemów na tzw,,głowach,,?Z opisem,ceną rodzajem włosa ,wady,zalety itp?Bo myślę,że od tego trzeba było zacząć.I tu mogą się pokazać reklamy,ale może spróbujmy obdarzyć się większym zaufaniem...:)A oszustkom i naciągaczkom -sorry,niech powypadają wszystkie włosy...:)To taki mały żarcik...:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkax1
Witam. Jestem z Wrocławia,moje dziecko ma łysienie całkowite i zakupiłam jej system z SecondHair.W czerwcu minęły juz 2 lata jak nosi perukę.Jestem średnio zadowolona.Kosztowała 5 tys.Planuję zakup kolejnej za jakiś rok może 2 zależy od zużycia. SABINKO Z WROCŁAWIA odezwij się bo mam też 10 letnią córkę z tym problemem>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekk
Po lecie mój system tzn włosy się odbarwiły i są suche. Prosze o porade jak je farbować i zregeneroeać są to włoski ciemne naturalne. Prosze o POMOC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekk
Nikt tego nie wie? Jakie farby użyć żeby było dobrze. Z amoniakiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×