Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Sweet: ja mam podobną motywację jak Ty, też zależy mi na seksi wyglądzie, to ważne dla mnie i jeszcze liczy się dla mnie ta sprawa, o której pisałam - włosy muszą mocno się trzymać - to warunek konieczny w moim przypadku, dlatego nie chce zwykłej peruki. niestety mieszkam pod Zieloną Góra i daleko mam do dobrych klinik.... Ale mam nadzieję że też nie będę żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slap_whore
mała_su, nic się nie booj, ja też mam system i tak samo "intensywne i brutalne" życie seksualne :) W razie pytań pisz aniakxxx@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slap_whore
mała_su: errata aniafxxx@o2.pl, sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilithka
do małej su i slap_whore - ale coming out :):) pozdrawiam was obie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysa załamana
nie chce być niemiła ale założcie sobie swój temat i tam róbcie camingouty, tu jest temat o łysieniu i dramatach a nie o seksie i zboczeniach :( to do małej su i slap whore, nie musicie się chwalić wszystkim że jesteście sukami czy dziwkami - to temat o włosach a nie o perwersjach - PISZCIE NA TEMAT!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
akurat tu nie jest forum o łysieniu i dramatach, tylko o perukach jak w nazwie, pisały jak najbardziej na temat, chyba po to jest te forum, żebyśmy mogły wymieniać się doświadczeniem w funkcjonowaniu w tych włosach i dawać sobie rady jak normalnie w tym żyć, nie ograniczając się i nie rezygnując z takiego życia jakie było przed założeniem peruki :P a dramat i łysienie masz na forum o łysieniu też na kafeterii tam jest forum dla załamanych i złośliwych kobiet :) do slap whore. Czy możesz napisać mi jakie używasz plastry, że są takie mocne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyelle
Chciałabym porozmawiać z kimś na temat uzupełnień mailowo, nie tu - na forum, z kimś, kto nosi uzupełnienie lub lace wig. Moje włosy (a w zasadzie już pióra) doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Źle się czuję ze swoim wyglądem. U psychologa już byłam, teraz chciałabym nawiązać kontakt z kimś, kogo również dotyczy ten problem. Mam 20 lat. Gdyby ktoś znalazł chwilę, zostawiam kontakt: warzyffko@gazeta.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slap_whore
Do sweet blondie: używam taśm "sport"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sweet blondii albo slap-whore Mogłabyscie mi pomoc bo znacie sie na tych systemach(moze nie jestem w temacie łysienie ale juz sie z tym pogodziąłam z brakiem włosow i jestem w temacie kafeteria peruka) jestem załamana ale nie złosliwa:) moze wiesz co jest lepsze front wig czy full wig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
no to ja używam te same sportowe i te mbt czy jakoś tak te super mocne z tym, że te super mocne są straszne w ściąganiu, musiałam pryskać takim czymś co dostałam kiedyś, żeby odeszły mi z głowy :P także rzeczywiście są bardzo mocne :) do kottekk5 ja niestety nie znam się na tych nazwach co napisałaś, nie wiem czym się różnią te systemy, bo słabo znam angielski i dlatego zamawiam w klinikach, jak jakiś czas temu pytałam o nawilżanie to pisała taka dziewczyna tu co nosi włosy zamawiane przez Internet, także mogłaby może ci pomóc. Ja gdyby nie ten angielski i to, że mam częściowe uzupełnienie, co trzeba dobrze dobrać do tych włosów co jeszcze mi zostały, to też chętnie bym spróbowała zamówić gdzieś ze sprawdzonego już źródła, bo może rzeczywiście lepiej zmienić co rok za dużą mniejszą kasę niż płacić jak ja dwa i pół roku temu 8 tysięcy i znów zamawiać kolejny, no nie wiem sama. W tym akurat nie mogę pomóc bo nie mam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkowaaa
Ja równiez prosilabym dziewczyny ktore maja wprawe w noszeniu takich peruk, uzupełnień lace wig o kontakt, chcialabym zakupic taka ale nie wiem gdzie najlepiej i gdzie polecacie z wlasnego doswiadczenia. pozdrawiam orzeszkowaaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie proszę gdzie kupujecie te mocne tasmy i w jakiej są cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
ja kupuję tam gdzie robiłam uzupełnienie, ale każda klinika ma swój sklep i można kupić, kupuje z dostawą przez kuriera za te mocne widziałam na stronie 62 zł. Ale może na allegro też można tego nie wiem akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaCebrat
Jestem zdziwiona iz ktos nieustannie rzuca klody pod nogi mojej ulubionej firmie Zaprojektuj Swoje Wlosy...Od dziecka choruje na lysienie plackowate wiec przerabialam uzupelnienia z wielu klinik,natomiast od 5ciu lat kupuje w tej jednej,zmieniam wlosy co roku,bo taki mam kaprys,ponadto kazde sluza mi do czegos innego.Jedne do cwiczen,inne do spania ,inne do pracy itp.Ktos pisze takie bzdury ze biora pieniadze i znikaja,smiechu warte,bo ciagle sa tam gdzie byli,co wiecej otwarli teraz sklep stacjonarny z perukami gotowymi .Mysle ze takich osob jak ja sa tysiace ktorzy maja od nich wlosy.Widze ze kogos bardzo boli ze zgarneli wieksza czesc rynku,ale nie moge im wiele zarzucic,bo maja swietna fryzjerke od jakiegos czasu (wczesniejsza w Zywcu nie byla dobra,obecna jest rewelacyjna),termin czekania na wlosy jak wszedzie,tylko posredniczki ktore sprowadzaja wlosy z Chin maja je szybciej,ale to nie ta sama jakosc.Jak sie chce miec dobre wlosy nie chinskie to trzeba poczekac.nieprawda ze nie da sie na telefon dodzwonic,zawsze mi sie to udawalo,albo oddzwaniali .Moze jeszcze jeden maly minus ze jak sie przychodzi na konsultacje na umowiona godzinke to rzadko udaje sie wejsc o tej godzinie i trzeba czekac,bo robia sie korki.Tak jak u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klody??? jakie klody... Ludzie dajcie juz spokoj i piszcie na temat z nami , o naszych problemach a nie co jakis czas sie przypominacie jaka to cudowna firma. Juz meczace sa te posty jak od czapy sie przypominacie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet....dzięki za inf. troche drogie masz te taśmy.Ja ostatnio kupuję na allegro po 30zł...a w klinice po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
no tam jest drogo dlatego odchodzę od nich bo i ceny włosów podnieśli :( te sportowe mają za 45, a ostatnio w innej klinice te same taśmy kupiłam za 40, ale pytałaś o te bardzo mocne one chyba wszędzie są droższe od innych i do tego trzeba raczej kupić taki płyn, żeby bezboleśnie odeszły z głowy, koszt chyba 50 zł płynu, ale starczy na bardzo długo, osobiście nie polecam tych bardzo mocnych do codziennego chodzenia, to tylko na specjalne okazje lub dla tych co mają lęki, że im coś może spaść, ciężko je odkleić od głowy i ja miałam kilka razy problem ze zdjęciem ich z uzupełnienia bo przekształciły się w lepki klej, to było lato także słońce pewnie je podgrzało i potem był problem, no i raz po solarium też się zamieniły w klej, można mieszać plastry ja tak robię czasami, że na przód przyklejam i na tył po dwa kawałki bardzo mocnych a resztę tych sportowych i jest git :) ale wolę jednak te sportowe :) z tymi nigdy nie miałam problemu, pięknie schodzą i bardzo dobrze trzymają, myłam w nich też włosy i nic się nie odkleiło, muszę poszukać ich na allegro skoro można kupić taniej to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
Sweet blondie piszesz o HL że podniesli ceny włosów? jak się teraz kształtują? martwi mnie to bo miałam zamiar u nich zamowic następne mimo wysokiej ceny bo jakosc jest jednak najwyzsza z tego co widziałam. taśmy sobie sprowadziłam z USA w hurtowej ilosci, różne rodzaje do testowania. jak przetestuję to może będę sprzedawać nadwyżki w atrakcyjnej cenie. ja wolę takie do dłuższego noszenia, odczepiam je do mycia za pomocą alkoholu ale przynajmniej mam pewność że nie zaczną mi się odklejać w trakcie noszenia - tak miałam ostatnio przy testowaniu taśm na 1-3dni, już po 1 dniu zaczęły mi się odklejać. na ogół noszę takie na 1-2 tygodnie i zmieniam po tygodniu a w połowie tygodnia zdejmuję żeby umyć głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
a jeszcze - do zdejmowania polecam płyn do dezynfekcji rąk taki jak dla lekarzy, dowolny oparty na izopropanolu w jak najwyższym stężeniu. choc zwykły spirytus spożywczy też daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaCebrat
do Kotiaa moja Droga to forum nie nalezy tyylko do ciebie i kazdy moze tu wyrazic opinie.Nie reklamuje zadnej firmy,pisze tez ze mieli beznadziejnego fryzjera w Zywcu a teraz maja rewelacyjnego nowego,ze trze ba sie wyczekac na konsultacje wiec chyba nie jestem ta firma.Zreszta smiechu warte jest to ze jak ktos pisze o czyms pozytywnie to zapewne jest to reklama wg ciebie a jak negatywnie to na pewno prawda.ja nawet nie mam problemu podpisac sie z imienia i nazwiska w przeciwienstwie do wiekszosci komentujacych. Wlosy mialam juz z HM,HL,hairclinique i rokoko,dwie ostatnie firmy najlepsze,ale hairclinique wygrywa ceną. Plastry obie te firmy maja po 35-40zl jesli mowimy o tych najmocniejszych niebieskich bo pytalyscie.Biale sa slabe 30 zl kosztuja,ale nie polecam w ogole nikomu.Natomiast do zmywania tak jak przedmowczyni polecam plyn do dezynfekcji.Nic nie dziala lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolina Cebraat mozesz napisać ile placisz za uzupełnienie w zsw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
do nikity36 no podnieśli ceny. ZA to samo zapłaciłabym więcej. Musisz pojechać na konsultację i sprawdzić sama, bo cena zależy od długości i pewnie czy całościowe czy częściowe. Co do jakości, to ja nie miałam szczęścia bo mi placami powyłaziły, fakt, że najlepiej wyglądają ich włosy tam w klinice jak pokazują są wprost piękne, ale moje od nich tak pięknie nie wyglądają :P no, ale zobaczymy jak będzie z innej firmy, bo może być tak samo, także nie mam jeszcze porównania. a jakie ty zamawiasz te plastry mocniejsze? możesz podać nazwy jakie polecasz? ja jak nosiłam te bardzo mocne to nie było mowy, że po zdjęciu uzupełnienia używając tego preparatu, mogłam jeszcze raz przykleić na te same plastry bo zwyczajnie mi się te plastry rozpuszczały po tym specyfiku i musiałam odklejać całość i znów nowe przyklejać :( a muszę myć swoje włosy co 2 dni :( dlatego noszę słabsze a zmieniam je co 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
Sweet blondie - tasmy nazywają się Stick it. ja po zdjęciu potem naklejam na te same, czasem tylko na przedzie doklejam dodatkową warstwę zeby się lepiej trzymały. zmieniam dopiero po tygodniu. po jakim czasie Ci zaczęły te włosy wyłazić? skąd będziesz teraz zamawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
po 2 latach to zauważyłam, że mam z tyłu głowy łysy plac i widać siatkę, zagęściłam i teraz z drugiej strony się pojawił łysy plac :( lecą strasznie bo linieje jak mój pies :) teraz zamówiłam z second hair clinic, na innej bazie, może tak nie poleci jak ta co teraz mam, ale jeszcze tego nie mam czekam, także nic nie mogę porównać jeszcze. Pewnie jeszcze te stare uzupełnienie będę musiała dogęścić bo wątpię, że wytrzymają do czasu przyjścia nowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
2 lata to i tak dobry wynik moim zdaniem...jak masz włosy blond to pewnie są rozjasniane i nie ma bata, w koncu muszą zacząć się łamać przy supełku a jaką teraz bazę wzięłaś? ja rozmyslam nad lace front ale boję się że będzie zbyt delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.blondie
no fakt, że te włosy się sypią bo są jasne, ale wiesz, już w dupie z tym, że się posypały bo pewnie z każdej firmy tak jasne włosy by poszły tylko szkoda mi tyle kasy wydawać na 2 lata, dlatego szukałam taniej a zdaję sobie sprawę, że uzupełnienie nie jest na lata :) teraz wzięłam bazę VSKIN, można ją nosić na permanentne mocowanie lub na plastry. Tam nie ma supełków to jest nadzieja, że mi nie będą tak się kruszyć no i biorę teraz ciemniejsze jak nie zda to egzaminu wrócę do mikroskóry pewnie. Ta baza lace front co ją chcesz zamówić to ta bez własnej linii grzywki? taka cieniutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys koleś z secondhair opowiadał mi o kosztach produkcji ciekawe rzeczy jak np to że systemy na całym świecie robi się z różnych włosów np z azjatyckich które producent może tak obrobić ,że podczas zakupu jest piękny jak nasz( niestety nie na długo) , np europejskie które uważane są za super dobre a podobno wcale takie nie są bo wszystkie są prawie czarne i aby pasowały do nas trzeba mocno odbarwiać a np przy włosach słowiańskich aby obniżyć koszty firmy mogą robić z czarnych włosow blondy bo ciemne są najtańsze ale niestety jakość produktu jest licha. Podobno na świecie a szczególnie w Stanach robią największe przekręty. Wygląda na to ,że tylko producent wie co robi bo nie ma u nas technologa który jest w stanie sprawdzić co mamy. Wygląda na to, że musimy tylko ufać firmom które to dla nas robią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita36
Kapiuu, jeszcze można kupic włosy na własną rękę i dać do zrobienia. są włosy na allegro, ale lepiej miec dojscia u fryzjera... Sweet blondie faktycznie strasznie duzo płaciłas. pewnie długie masz te włosy. Vskin to jest taka plastikowa cała? ja nawet nie rozważam takiej, już i tak wystarczająco stresuję się tymi plastrami i plastikiem na obwodzie, że skóra nie oddycha. lace front to z cieniutką siatką na przedzie, wtapia się w skórę wizualnie. ale jest mniej trwała niż pasek z PU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×