Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość paulka1111
Bardzo proszę gościa o podanie maila,również mam niemiłe doświadczenie z firmą zaprojektuj swoje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulla 20
Hej. Zainteresowanym mogę odpowiedziec na pytania i wysłać zdjęcia. Zkupiłam perukę u pośrednika z Wrocławia. W wielkim skrócie mowiąc jestem zadowolona tylko w 50%. Włosy tracą kolor, wręcz robią się białe, końcówki strasznie się rozdwajają. Ciężko stwierdzić które wypowiedzi są prawdziwe, niepisane przez firmy perukarskie :( Szukam sprawdzonych, rzetelnych opinii. Chcę zakupić nowy system, bo w tym nie czuję się tak jakbym chciała. Najgorsze, że w grę wchodzą niemałe pieniądze a nie każdego stać na eksperymenty. Pozdrawiam was Ciepło :) moj mail: nicca123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidekk
I co z tym farbowaniem? Co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet  blondie
do dawidkka- tu nikt ci nie pomoże z tym farbowaniem, bo może z parę osób na całe to forum, które się przewinęło tu to autentyczni nosiciele peruk, reszta to firmy podające się za "nosicieli" :) ich zadanie to reklamować swój produkt, ale niestety nie są to farby do włosów, także nie mają w tym interesu, żeby napisać czym te włosy można farbować a na pewno mają taką wiedzę :P najlepiej idź do fryzjera, gdzie farbują takie włoski, albo np. zadzwoń do jakiejś kliniki i powiedz, że chcesz się zapisać na odświeżenie systemu, zapisz się i zapytaj z ciekawości jakich farb używają jakiej firmy bo ostatnio u fryzjera zrobili ci np.loreal i nie byłeś zadowolony i musi ci powiedzieć, zapytaj czy mają amoniak etc... co cię interesuję i zwyczajnie odwołaj wizytę jak nie chcesz iść bo jesteś chory :P no taka sytuacja :) ja sama nigdy nie farbowałam systemu to nie jestem w stanie ci pomóc, pamiętam, że kiedyś mi jedna fryzjerka nakładała farby matrix, ale ja rozjaśniam to może jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Dziewczyny mam ostatnio problemy z plastrami..odklejaja się niemiłosiernie,mam takiego stresa w związku z tym..rozumiecie.Musiałabym je codziennie zmieniać a i tak nie dawałoby mi to pewności.Obawiam sie,że miejsce z którego zamawiam się 'zepsuło'.Bardzo prosze napiszcie..a pytam przede wszystkim doświadczone dziewczyny gdzie kupujecie i jakie.dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosek2013
hej proszę o pomoc szukam konkretnej dobrej a przede wszystkim uczciwej firmy która mi pomoże w doborze peruki... ma ktoś już jakieś doświadczenia w tej kwestii, dane firm itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do paulka...chetnie pogadam z tobą i podziele się swoimi doświadczeniami z zaprojektuj swoje włosy edi4587@gmail.com....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1994
Dzień dobry wszystkim :) mam 19 lat i 6 lat temu straciłam włosy.Lekarze podejżewali ,że jest to łysienie plackowate, z czasem wykluczyli to. W Krakowie postawiono diagnoze, iż powodem wypadnięcia włosów była niedoczynność tarczycy. Na dzień dzisiejszy włosy powoli rosną, większość lekarzy dopytuje się jak to możliwe, ponieważ po tarczycy trudno jest odzyskać własne włosy:) Chciałabym kupić peruke, która będzie wyglądać na naturalne włosy, i w dotyku też będzie takowe przypominać.Myślę, że bedzie mi potrzebna gdzieś na ok pół roku :) Niestety nie stać mnie na peruke za 1000zł, jeżeli znacie sklepy, strony internetowe gdzie moge zakupić tańszą, a wyglądającą naturalnie, prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bemuszek
Joszka podaj swojego emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia172a
Cześć dziewczyny:) Od 8 lat choruję na łysienie o nieznanym podłożu. Straciłam włosy na głowie i na innych częściach ciała. Mam za sobą kilka lat leczenia i użerania się z chamskimi lekarzami, którzy traktują problem jak zwyczajny wymysł i ignorują. Mam obecnie 22 lata, odrosło mi jakieś 30% włosów- a są to i tak włosy dystroficzne. Urosną na długość 4-5cm i wypadają. Nie wiem o co chodzi w tym ,lekarze też nie. Stwierdziłam, że chyba czas na perukę/system. Chciałabym wyglądać najbardziej naturalnie, w sumie jak każda z nas. Nie mam niestety żadnego doświadczenia. Mogłybyście coś poradzić? Polecieć jakieś kliniki? Prosiłabym też o fotki włosów. mój mail: monika17.2a@wp.pl Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2012
Również szukam jakiejś dobrej firmy. Planuję zakupić uzupełnienie z włosów, swoje włosy jeszcze mam ale wypadają od 8 lat więc można sobie wyobrazić jak to wygląda. Myślałam nad firmą Zaprojektuj Swoje Włosy ale widzę niepochlebne opinie. Co dziwne ta firma na stronie favore.pl ma 100% pozytywów i tak sobie myślę czy oni sobie sami tych opinii nie wystawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2012
Gdyby ktoś chciał mi coś polecić to mozna też pisać na meila anetka2012@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi64
proszę panie które mają wieksze doświadczenie o podanie namiarów gdzie i u kogo mazna zamowić system w rosądnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA BEAUTY
... jesteśmy także na facebook-u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_spod_smietnika
Hej dziewczyny, ja tu nie nowa, czytam od jakiś 2 lat to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_spod_smietnika
jest! to była wiadomość była próbna, ostatnio nie wiedzieć czemu, moje wiadomości się nie wyświetlały. Przejdę do sedna: Noszę lace od 5 lat, teraz już trzecie, miałam też bezpośrednio kupione u chinolka, ale wyrzuciłam je do śmieci, bo to, że było mopem to jest za mało powiedziane. Ewka44 czy mogłabyś mi zdradzić, skąd masz uzupełnienie? Ja jestem z Wrocławia, łatwo się domyśleć skąd mam moje, szczerze jestem niepocieszona. Chociaż powiem Wam, że moje przed ostatnie uzupełnienie kupione we Wro było na prawdę ekstra milusie, włoski cienkie i wytrzymało aż dwa lata, a teraz mam jakiegoś łysiejącego potwora i serio zastanawiam się co by tu wykombinować za rok, u kogo kupić i nie wyjść z siebie... PS: bardzo się cieszę, że już ktoś się spotkał dzięki forum, jeśli ktoś z Was jest z Wrocławia, to ja chętnie wymieniłabym się doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Dominika. Mogłabyś się do mnie odezwać? Mój mail: warzyffko@gazeta.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, nie wiem,czy ktoś z osób, które zamawiały perukę/uzupełnienie przez Internet zza granicy, jeszcze tu zagląda, ale jeśli tak, to prosiłabym o prywatną wiadomość. Przymierzam się do zakupu i potrzebuję pomocy. warzyffko@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem z wrocławia i przymierzam się do zakupu swojego pierwszego uzupełnienia. Byłam jakiś czas temu na konsultacjach w Second hair ale cena kosmiczna, a podejście do klienta jeszcze gorsze. CZytając to forum widziałam że ktoś kupowal uzupełnienie u jakiejś Pani Sylwi z wrocławia. Sprawdzałam na necie że to jest firma Secret Hair. Są też na allegro. Czy ktos z Was zamawiał u nich uzupełnienie? Proszę o odpowiedź. Dominiko, czy mogłabyś napisać do mnie na emre1@interia.pl Nie mam doświadczenia w tych sprawach a boje się ze wyrzucę pieniądze w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 44
Dominika spod śmietnika Ja mam od Orbsik i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 44
do LeaMun Napisz coś więcej o Twoich usługach i cenach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 44
Dziewczyny mam pytanie i błagam o odpowiedz Czy któraś z Was przeszła kiedyś z uzupełnienia częściowego na całościowe? Ciekawa jestem,które wygląda bardziej naturalnie.Kusi mnie żeby zgolić całą głowę....proszę o poradę i jakieś wiadomości. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi64
Bardzo proszę jeżeli ktoś mógłby podzielić się swoją opinią i polecić gdzie można zamówić uzupełnienie. Chciałabym ominąć duże "kliniki" gdzie jakość coraz gorsza a cena coraz wyższa. Czytam różne fora i mętlik coraz większy. Można na mail megi64jar@ interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi64
bardzo proszę jeżeli ktoś mógłby podzielić się doświadczeniem i polecić gdzie można zamówić uzupełnienie. Chciałabym ominąć duże "kliniki" gdzie cena coraz wyższa a jakość coraz gorsza. Czytam różne fora mętlik coraz większy. Można na mail megi64jar@ interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi64
bardzo proszę jeżeli ktoś mógłby podzielić się doświadczeniem i polecić gdzie można zamówić uzupełnienie. Chciałabym ominąć duże "kliniki" gdzie cena coraz wyższa a jakość coraz gorsza. Czytam różne fora mętlik coraz większy. Można na mail megi64jar@ interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Warzywko, Megi piszcie do mnie dominika.smietnik@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi64
Dominika nie mogę do ciebie wysłać wiadomości bo wychodzi nieprawidłowy mail.Jeżeli możesz odezwij się do mnie megi64jar@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja46
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czym różni się lace wig od uzupełnienia {systemu] Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaritter
Hej wszystkim, Mam 22 lata, od 2 lat zmagam się z wypadaniem włosów, zaczynam myśleć o peruce. Jeżeli którakolwiek z was chciałaby porozmawiać, proszę napiszcie :) kateritter91@gmail.com Chętnie wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy wypadaja mi od 8 lat, obecnie są już bardzo rzadkie. Myślę nad uzupełnieniem ale mam jeszcze swoje włosy i nie wiem czy to uzupełnienie da się tak dopasować żeby to wszystko wyglądało naturalnie z moimi włosami? No i czy takie uzupełnienie nie osłabi mi dodatkowo tych włosów co jeszcze mam? Jesli ktoś może coś doradzić w tej sprawie to proszę pisać: anetka2012@amorki.pl lub gg: 12909127. Będę wdzięczna za każdą informację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×