Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

jeżeli nie sprawiłoby wam to kłopotu to prosze was: jolcia21, martyna i Justy o podanie jeszcze raz meila to wam wyśle zdjęcia z soboty, jak byłam teraz na działce :) tylko jutro.. bo teraz umieram i się z wami teraz rzegnam :D pa pa pa :* miłęj nocki :) ps: ja jestem właśnie na cambridge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wazyłam kiedyś około 95kg. wymiarów to nie mam z tamtego okresu bo się nie mierzyłam :P odchudzam się od października i zaczełam od cambridge na któej schudłam 13kg potem wyjście z niej.. i 1000kcl teraz znów jestem na cambridge. jakoś tydzien czasu i schudłam już z 57 na 54,5 czyli... 2,5 kg nie źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa69@o2.pl. dzieki paczusiu o poinformowanie mnie ze juz jest 28 strona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te modelki to NA BIUŚCIE mają te 90.. kurde to ja tyle mam na biuście, chociaż zalezy jak sobie cycki ułoze, czy w staniku czy bez, czy zgniote itp :P biodra pewno mi nie zlecą bo mi kości juz wystają.. tylko ta talia.. napaliłyście mnie! mam nowy cel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czego to jest wymiar 90 cm??????????? bo ja juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz nie mysle i naprawdę teraz spadam, bo usne zaraz.. ok trzymajcie się! do jutra :) papapapa:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny:) dzisiaj sobie darowalam bieganie bo bym miala caly dzien spieprzony (niewyspana), ale za to po sniadanku musze gdzies wyjsc wiec bedzie maly spacerek. hehe to w mojej figurze idealny jest tylko biust:P bo tez mam 90 cm, a z rok temu mialam jeszcze idealne biodra:P a zeby miec w talii 60 cm to chyba trzeba byc wkleslym (moja siostra ma tyle i szczerze mowiac nie chcialabym miec zbytnio takiego brzucha) milego dnia:) i czekam na Twoje zdjecie Kapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do Justy poszły :D tylko prosze sie nie śmiać :>:>:> wiem ze gruba jestem.. a no i jak dojdą to dajcie znać i jak nie dojdą to tez, to wysle jeszcze raz :) aha no i jakby mi ktoś chciał zdjęcia jakieś wysłać to triple_five@vp.pl hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusiek
Ja mam w biuście 85 cm a zawsze myslalam ze mam duzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsupsupsssssss
dziewczyny!musze schudnac w tym tygodniu 3 kilo:D o proponujecie jaka dietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uwierz mi w to co napisałam, ja jestem zawsze szczera:) 3 kilo w tydzien-tez tak chce, podobno 5 razy dziennie warzywa i owoce i 3 kilo spada w tydzien:) spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie znów na poczte nie moge dostać!!! wrrrrrrrr moze tutaj mi napisz?? bo ja pewnie pare dni nie będe się mogła dostać.. eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kalorii ma 5 łyżek kanguskow skoro w 100g maja 382?? moze ktos policzyc:P nie wiem ile lyzka ma gram:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam sie cud!!!!!!!!!!! aaaaaaaa jakie wy śliczne jestescie!!!!!!! ja tylko kompleksów dostaje 😭 ja juz się nie odchudzam. dzisiaj ostatni dzien zrobie, tak do pełnego tygodnia i wychodze z diety już w ogole i stawiam na sport. dieta mi juz chyba nie pomoze. mam jeszcze tłuszcz na udach... wiem grube nie są az tak, ale trzęsą sie jak ide!!! no i się właśnie dowiedziałam ze jestem typ jabłko! no ale co sie dziwić jak ja tyłka nie mam:( chciałabym mieć większy tyłeczek.. eh spodnie wszystkie w sklepach mi na tyłku wisza :( ja to jestem idealne odbicie ojca. mamy takie same nawet uzębienie, paznokcie.. o reszcie nie wspomne.. ale nie wiedziałam ze odziedzice po nim typowo męską budowe \'jabłko\' wrrrrrrr!!!!!! moze niedługo zarost będę miała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam sie z ciekawosci i szok:) zleciało mi nie wiele ale bez zadnej diety...przez 3 dni 1cm w biodrach 1 pod biustem 2 w łydce 2 w talii To mało ale bardzo duzo chodziłam wczoraj po górach i spadła mi łydka, jem wszystko, białe bułeczki czekolade itd mniej bo jest upał ale tylko sie ruszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka Ty juz naprawde jestes chuda, serio :) ja bym juz bardzo chciała miec moje wymarzone 51 kg, w dalszym ciagu musze zrzucic 4-5 kg tylko ze ja uwielbiam jesc i wogóle chłopak zamiast mi zabierac jedzenie to mi mowi ze wczale nie musze sie odchudzam.Ale ja sama sie widze, najgorsze te uda, jak idę i patrze na nie z góry to sie trzesą..hehe. Kapka ,mozesz sie opalac? blondynki slicznie wygladaja w duzej opaleniznie...kompleksów to wybacz..ale jakos nie mogę sie u Ciebie dopatrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem blondynka przeciez :P:P:P hah! a ile masz wzrostu tak w ogole??? bo według mnie.. to tez naprawdę nie to ze nie musisz, nie powinnaś się juz odchudzac! naprawdę. przy naszych wagach i wymiarach widać kazdy kg. ja myslałam ze tak nie będzie u mnie widać 3kg.. a tu prosze... spodnie znów spadają, kupione tydzien temu!!!!! a nie chodziłam w nich, więc się nie rozciągneły ani nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompleksy mam od szyji do góry.. twarz mi się nie podoba.. ani fryz dobrać nie moge ani nic. kwadratowa jakaś. usta małe.. i podgardle mam :/ ciało ostatecznie moze byc.. podbudowałam się troche tymi ostatnimi wyborami miss uniwersum (czy jakoś tak) :P a wy to tą nową miske na głowe bijecie... byłam u lekarza.. no i mówi ze zgubiłam 40kg więc.. nie ma cudów i skóra nie jest za jędrna, ale ze jestem młoda i potrwa to około rok i skóra się wciągnie całkiem i będę jeszcze szczuplej wyglądać... czyli jest OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×