Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Ja mam 160 i waze 56 kg wiec ja nie wiem jak to jest ale sama zobacz ze dota jest potrzebna.Idealna waga dla mnie to 51 kg.U mnie tez widac kazdy kg ale gacie dalej mam obcisłe, strasznie bym chciała zeby mi spadały z tyłka tak jak Tobie. Na moje oko to masz blond pasemka i dosc jasne włosy... Sama nie wiem jak to mozliwe ze mam dosc małe wymiary przy tej wadze ,moze mam grubsze kosci. Wyslij mi na maila zdjecie samej buzki ,zepnij grzywkę a ja Ci dobiore jakies fryzury i wysle Ci na maila.Mam taki program:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kremy wyszczuplające do twarzy-sama o tym kiedys mysłalam ale naszczescie jak chudne to buzka robi sie mniej pucata ... kumpela ostatnio schudła duzo bo 7 kg w 3 tyg ( nie napisze jak bo sie wykonczycie) a na buzi ani grama-dalej ma grubiutką buzkę.Brzuch prawie wcale jej nie zleciał ,tylko nogi i tyłek bardzo... Najgorzej jak ktos nie chudnie równomiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mam blond pasemka.... w zasadzie to balejaz :P bo dwa odcienie blondu, ale to juz tak dawno temu było.... mam odrosty na 6cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten program to mozna skąds sciągnąc??? albo napisz nazwę to ja postaram się kupić.. bo normalnie taki program to cos czego ja i moja mama potrzebujemy na gwałt!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie da sie kupic.Program jest z gazety Cosmopolitan nazywa sie VIRTUAL LOOK i juz dawno go mam.Ja bardzo lubie sie bawic z tym programem i naprwde ładnie bym Ci cos dobrała. Pączusiek ja tez bym chciała zdjęcie:) justynag87@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to Ci wyślę, ale kiedyś tam.. teraz jestem nie w formie.. nie wyspana i jeszcze w pizamach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączusiek!!!!!! co Ty tu jeszcze robisz????? kangusy liczyć! ale juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na poczte znów sie dostac nie moge... :( korek jakiś. ludzie slą pozdrowienia z wakacji i się zaklopsowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle.. do tego czasu szlaban na płatki! przeciez musimy wiedziec ile łyzka ma kcl albo... kurde jestem geniuszem!!!!! zobacz ile ma cała paczka kcl (napewno jest napisane) i zjedz całą! będziesz wiedziała wtedy ile kcl zjadłaś i będziesz mogła najdokładniej zapisać :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dostałam zdjęcia paczusiek :):):):) widze kolejna która ma tony sadła i musi koniecznie się odchudzać! :P:P:P ajajajaj jaaaaj:P osa do mnie wleciała do pokoju.. co wyfrunie to spowrtem.. eh.. widac się jej u mnie podoba. bedę musiała się przyzwyczaić. moze ja polubie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączusiek juz odpisałam i swoje podesłałam. tylko prosze się nie śmiać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kapka:) zostawilam ci wiadomosc na mailu i przeslalam realniejsze zdjecia niz wtedy co Ci podalam ta stronke. Justy moja idealna waga to tez 51:) wogole czasami tak staje przed lustrem i sie zastanawiam jakbym wygladala bez boczkow, z mniejszymi udami, z mniejszym tylkiem z mniejszym obwodem talli i chyba jakas pesymistka jestem bo mysle ze mi sie nigdy nie uda:( bo nie potrafie byc rygorystyczna:(a moje diety to w sumie normalne tylko ze w miare zdrowe odzywianie. dzisiaj chyba jakiego schiza dostalam, szlam do sklepu ktory jest blisko po wode i postanowilam isc okrezna droga (bardzo okrezna) i zamiast isc do niego 5 minut szlam 40 minut:P ale i tak czuje sie jakas napuchnieta. bede musiala Cie jeszcze kiedys paczusiu wykorzystac wagowo i pewnie znowu sie zalamie bo cos mi sie zdaje ze i tak nigdy nie schudne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia, nie mozna byc pesymistką jesli naprawde sie zawezmiesz to uda Ci sie dojsc do celu, ja tez nie mam silnej woli...ale trzeba nad tym pracowac jestes młoda ,zdrowa -dlaczego miałoby Ci sie nie udac???:D Paczusiu, do mnie jeszcze nic nie doszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączusia.. a dowiem się ile masz wzrostu??? i ile wazysz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w zyciu udalo mi sie schudnac:( tak ze bylam nawet zadowolona z efektow ale teraz za taki sposob chudniecia to bym podziekowala:/ rok temu bylam na diecie i bralam takie cos paczusiu jak to sie nazywalo? co byla do tego plyta pilates?i w 3 tygodnie tylko 1 kg mi zszedl:( wiec jak teraz nie mam byc pesymistka:( kurcze , a jutro jeszcze rodzice przyjezdzaja wiec juz sobie wyobrazam co to bedzie:( Kapka mam do ciebie prosbe? znasz sie na kaloriach? a jesli tak to czy moglabym Ci pod koniec dnia podac moje dzisiejsze menu i obliczylabys mi kalorie?paczus uwaza ze ja sobie zawyzam bo mi wychodza jakies ok 1700kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wzrost nie wiem dokladnie ale cos ok 163 a waga razno po wysiusianiu 54:P ale to tez zalezy w jakim miejscu uloze wage bo jak pisalam powyzej moja waga to schizolka i czasem jest 54 czasem 54,5 a czasem 53,5:P:P a fotek dalej nie dostalam:( moze cos z poczta na o2 nie tak;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jeszcze raz wyśle :) a Ty nie musisz się już odchudzac!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.
Hej Kobietki :D Justy na pierwszej stronie pisalas ze na boczki pomogla Ci skakanka, i w zwiazku z tym mam pytanie: ile min. dziennie skakalas? z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie odchudzam sie az tak rygorystycznie:P teraz zalezy mi zeby po DC nie przytyc i jakos powoli dobic do mojego magicznego celu;) nie wygladam na swoje kilogramy tylko na o wiele wiecej ale coz nie zawsze waga odzwierciedla nasza sylwetke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Ci sie chcialo jeszcze na innego maila wyslac bo z o2 chyba dzis cos sie dzieje niedobrego:P ladysuperstar@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole Kapka uwazam ze masz ladne oczka , sama bym chciala miec ciemne:) co macie dzis w planach zjesc na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×