Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość Ańdzia 98
Cześć dziewczyny.Ponieważ mam książkę K.Wójcika,to wcześniej udzielałam porad dziewczynom.Na wcześniejszych stronach tj.na 14,15.Dość długo mnie tu nie było,bo na razie nie planujemy z mężem dziecka.Może tak za rok.Dlatego mam pytanie.O co chodzi w tym aplecie wyliczeniowym.Wchodzę na tą stronę i bez skutku.Wszystko jest po angielsku.Chodzi mi o stronę http://www.e-comm.com.pl/pl/boyorgirl.html.A może ja nie umiem się nią posługiwać.Wchodzę a tam wyskakuje okienko i wszystko jest po angielsku.Za pomoc i radę będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Witaj Ańdziu super moja imienniczka . Ja tez słyszałam i czytałam o planowaniu płci i tez bym chciała wejsc na tą stronke ,ale też niebardzo wiem jak . Ja bardzo bym chciał urodzić chłopca cykle mam 26-27 nie bardzo mogę okreslic momet owulki . Kupiłam test owulacyjny i latem bedziemy sie starać . Ciekawi mnie czy poleca coś brać na tego chłopca oprucz guajazylu i ta dieta czy to coś pomaga??Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Witaj Andziu 123.Z książki wynika że warto zastosować tą dietę na co najmniej 6 tygodni przed zapłodnieniem.Jeżeli chcecie syna począć latem to może posłuż się tablicami chińskimi,które są też w internecie.Wystarczy dopasować wiek matki do miesiąca w którym planujesz począć daną płeć dziecka.Nie wiem czy to działa,nie próbowałam.Ale za rok spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Cześć dziewczyny.Ponawiam swoje pytanie.Czy któraś z was wie jak się wchodzi na tą stronę co ją wcześniej podałam.Jak wiecie to podzielcie się wiedzą,na pewno nie tylko mnie się ona przyda.Innym planującym powiększenie rodziny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksouln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksoul.
tej strony juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
Witam,chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem i zarazem odpowiedzi na moje pytanie,od osoby która miała również takie doświadczenie.Mam 2,5 rocznego synka,no i teraz chciałabym mieć dziewczynkę:) Kochałam się z moim mężem w 11 dzień cyklu,przypadło to w drugi dzień płodny,wcześniej jakoś nie przykłuwałam wagi do takich rzeczy,po tym fakcie zaczełam czytać masę wiadomości na temat owulacji,jak to działa i jakie są objawy tego,zaczełam obserwować swój organizm,po dwóch dniach od stosunku czyli 4 dzień płodny nastapiła owulacja,miałam śluz jak te kurze jajko oraz lekki stan podgorączkowy,następnego dnia już miałam normalny biały nieprzezroczysty śluz,tyle że nadal towarzyszył mi stan podgorączkowy 37,0 potem 37,2 a na wieczór 36,4:) więc mam takie pytanie,czy skoro na drugi dzień od wystąpienia owulacji,miałam już śluz normalny to mogło dojsc do zapłodnienia komórki jajowej? czy to tak jakoś wygląda? i jeśli jestem w ciązy jest szansa w takim przypadku na dziewczynkę? czytałam juz wiele i wszystko tak by wskazywało,ale może któraś z was miała takie doświadczenie i wyszła dziewczynka? chyba że poszło coś nie tak i nie jestem w ciąży,ale okres powinnam dopiero dostać 27 stycznia,no i jeszcze za wcześnie na test,by się dowiedzieć,no ja mysle że nie możliwe by było żebym nie była w ciąży:) specjalnie o synka nie musiałam sie starac,wiedzieliśmy kiedy robimy,wpadka?NIE!! Potem bez zabezpieczenia się kochaliśmy,ale jakos uważaliśmy,teraz zapragnęłam córeczki i jakoś tak wyszło ze to akurat w drugi dzień płodny i tak dalej,nie miałam pojęcia czy w trakcie owulacji czy też nie,tylko po fakcie zaczełam sie doczytywać jak to jest:) Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania K
Witajcie weszłam na tą stronke przypatkiem i bardzo sie ciesze . Ja z mężem chcielibysmy syna , córke mamy wiec powiem wam z doświadczenia że o dziewczynke najlepiej strać się odrazu po @@ i kochać sie codziennie my 2 dni po @ kochaliśmy sie przez 3dni pózniej pas czylli 8-9 dc . Ja mam cykle 26-27 .I wiem ,że owulka umnie jest ok. 11-13dc w tych dniach mogę ją mieć a u ciebie nie wiem napisz! Anusiu napisz jakie masz cykle bo tak ciężko napisać ci coś moje siostry też tak sie starały i mają córki !! Anusia a ty stosowałaś diete na chłopca albo coś . ?? AŃDZIA123 WIEM JAK WEJŚĆ NA STRONKE MOGĘ NAPISAĆ ci jak wejść !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
Hej to dobra wiadomość dla mnie :) czyli jest nadzieja:) no ja dokładnie nie pamiętam kiedy miałam @ w listopadzie jakoś tak na samym początku,ale przypada jakoś 28 dc w miare mam regularnie:) no tu ktoś podał kalendarz taki super kiedy jest cykl i jaki i kiedy najlepiej chłopak kiedy dziewczynka,więc dziewczynka wypada jakoś w pierwsze dni płodne przed owulacją zaraz,bo w czasie owulacji gdy juz jest jajeczko gotowe do zapłodnienia to mająwieksze szanse chłopcy,bo plemniki są szybsze i zaraz trafiają gdzie chcą:) a plemniki żeńskie mogą sobie poczekać choć są wolniejsze za to dłużej żyją:) czuję lekki ból w podbrzuszu jakby okres się zbliżał,ale to raczej nie okres:) powinnam dostać 27 stycznia,musze poczekać jeszcze by zrobić test.Nie pamiętam jak było z moim synkiem,pomijajac te wszystkie wiadomosci co teraz wiem,to uwazam ze to było w trakcie owulacji,tylko pamietam ze ponad tydzien musiałam poczekac na okres ale nie nadszedł:) było mi obojętne czy chłopak czy dziewczynka byle zdrowe,teraz jak mam chłopca chciałabym dziewczynkę ale jesli chłopak bedzie to nic sie nie stanie,bo w koncu najwazniejsze by było zdrowe.Tak sie ciesze ze mam zdrowego synka,człowiek nie zdaje tak sobie sprawy dopóki nie ma swoich dzieci i sa zdrowe dopiero sie to docenia i jest prawdziwa radość,dopiero dochodzi to wszystko do swiadomosci.Dziękować Bogu i modlić się o następne ZDROWE dziecko:)Według kalendarza co ktoś podał na poprzedniej chyba stronie,to jeden dzień później mam dni płodne i owulacja,o jeden dzień do przodu,ale według innych mam 8 stycznia początek,a kochałam się z mężęm 9 stycznia w nocy:) więć za 1,5 doby nastąpiła owulacja,ale według tego kalendarza jakos sie załapuje i tak na płodność i tą owulacje i tam jest kiedy na chłopaka większe szanse a kiedy na dziewczynką,wiec na dziewczynkę na początku dni płodnych,na chłopaka w trakcie i zaraz po owulacji,no jajeczko ma 24 godziny by zostało zapłodnione potem obumiera,no chyba jest jak mysle,tylko pierwsze co musze zrobić test by to wszystko się potwierdziło,a musze poczekać,nie cierpie czekać bo ta niepewność mnie dobija i zreguły jestem niecierpliwa:( PZDR!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
A propo diety nic z takich rzeczy nie stosuje i nie stosowałam,nawet nie myslałam ze to jakiś ma wpływ na płeć,osobiście uważam że to najmniejsza sprawa w tym wszystkim,jesli ma jakiekolwiek znaczenie to najmniejsze,tu głównie sprawa plemników,jakby nie było,u mnie trwa cykl 28 dni plus minus jeden dzień ale ostatnio mam regularnie po ciązy mi się unormowało,więc okres miałam 30 grudnia,8 stycznia zaczęły mi sie dni płodne,no z kalendarza tak wyniknęło,bo jak z mężem się kochałam to pomyslałam ze juz powinne zacząć sie dni płodne,tylko nie wiedziałam dokładnie kiedy się zaczęły,no napewno dał mi znak śluz,którego nie było po samym okresie (tak na chybił trafił wyszedł synek:)) teraz jak 8 stycznia zaczeły mi sie dni płodne po fakcie dopiero zaczełam to sprawdzać :) ciekawość rzecz jasna:) a kochaliśmy się 9 stycznia,więc wyszło że to 2 dzień dni płodnych a 11 dc za nastepne dwa dni (czyli w 4 dzień płodny)nastapiła owulacja,zaczęłam obserwować organizm uważnie,no i miałam śluz jak kurze jajko,jak wyżej opisałam,tylko moje pytanie wiąże się z tym czy jak na drugi dzień zrobił mi sie normalny śluz to czy znak ze jajeczko zostało zapłodnione?jak ja słabo znam swój organizm ze wczesniej widziałam u siebie "kurze jajo":) tylko nie zwróciłam uwagi ile go mam czy dzień czy dwa,a teraz mnie to interesuje czy to normalne ze na drugi dzień jest normalny sluz,czy jeśli dojdzie do zapłodnienia to zmienia się na biały? jednak mój brzuch staje się nabrzmiały jakiś,byłam juz w ciązy to moze powinnam wiedzieć,ale lekkie bóle u dołu mi coraz bardziej we znaki się wdają,więc chyba jestem:) czuje sie jakbym okres miała,za tydzień napisze wynik testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
Hania jesli chodzi o tą dietę,to pamiętam że jak kobieta była w ciąży i co jadła to wskazywało na daną płeć,nie wiem czy to się do końca sprawdza,np moja mama bedąc ze mną w ciąży wiedziała odpoczątku ze bedzie dziewczynka no i miała zachcianki na słodkie,na braci moich to za kwaśne czy jakoś tak,wiem ze inne kobiety tez tak mówiły napewno bedzie dziewczynka bo na słodkie mi ciągnie,nie wiem czy sie tam sprawdziło bo nie pamietam u mojej mamy tak,ale nie stosowała zednych diet przed ciażą tylko tak juz potem wychodziło co jadła i wskazywało płeć,nigdy nie planowała płci a wyszło 2 dziewczynki i 2 chłopaków na przemian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania K
Witajcie ! Pytałam o diete bo w ksiązce o planowaniu płci polecają diety i myslałam ,ze stosowałaś. Z tego co napisalaś byłaś przed owu czyli szanse na dziewczynke są duże Oto sposub na ta stronke co podałaś tam jest wiele informacji tabel , kalkulatorów itp. niektóre to sama nie wiem jak rozwiązac ale spróbuj w TEJ WYSZUKIWARCE JAK JEST NAPISZ " Month of conception" napisz co ci wyszło i czy dałaś rade jakoś to rozgryść pozdrawiam Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
Ok zaraz sprawdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
Hej,wyszło mi że jestem w drugim tygodniu ciąży i jeden dzień,termin porodu 6 październik,bo to liczą od dnia ostatniej @,a z kalendarza wynika ze ze stycznia dziewczynka,według mojego wieku,a mam 25 lat,to wychodzi w tym roku tylko 4 szanse na dziewczynki reszta 8 miesięcy na chłopaka:) juz nie pamiętam 16 albo 6 październik.Jakoś rozgryzłam tą stronkę dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-33
Anusiu jak tego sie dowiedziałs ja niebardzo wiem jak mam 25 lat i chcielibysmy zacząć strania od czerwca. Nie wiem jak liczyć bo pózniej w sierpniu bede mieć 26 jesli mogę prosić sprawdz mi albo napoisz krok po kroku co i jak!! bede bardzo wdzięczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
Kasiu,jeśli chodzi Ci o tą tabelkę to jest bardzo proste,najczęściej do góry masz wiek kobiety a polewej pionowo masz miesiące i gdzieś w którymś kalendarzu widziałam bo kilka sprawdzałam,ze liczysz iloe masz skończonych,np ja mam skończone 25 lat kończyłam w październiku 2008,teraz w tym roku w październiku kończe 26,rocznikiem no to juz jakbym miała te 26 lat,ale to się liczy ukończone a nie ile kończysz,czyli ja jeszcze nie skończyłam 26 lat według miesięcy ,więc sprawdzam wiek 25 które mam już ukończone:) Rozumiesz juz? Pozdrawiam!! ja tam w te kalendarze az tak nie wierzę,wiem że u niektórych osób się sprawdziło,ale z ciekawości patrze no i mi się sprawdza ,jeśli ma być dziewczynka,ale to nie daje dla mnie ostatniego potwierdzenia,szansa jest na dziewczynkę,bo kochałam się przed owulką,ostateczne potwierdzenie dostanę jak urodzę hehe:)no i potem w ten kalendarz zaczęłam zaglądać,aha i jeszcze jedno jeśli chodzi o miesiące bo lata wytłumaczyłam,wskazujesz dany miesiąc w którym współżyłaś,a nie kiedy ma się urodzić,teraz już wiesz wszystko?:) ale wrazie pytań to pisz:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
Kasiu według informacji jakie mi podałaś to masz w czerwcu 25 lat jeszcze i wychodzi chłopak w lipcu dziewczynka,a od sierpnia licze Ci już 26 lat i też mężczyzna:) a wiek nawet 25 lat to też mężczyzna:) od września do końca roku (4 m-ce)licząc 26 lat bo juz bedziesz miala skończone,wychodzą same dziewczynki:)według tego kalendarza co znalazłam ja w necie,mi wychodzi dziewczynka 25 lat miesiąc styczeń (m-c poczęcia),ale z moim synkiem co juz mam to się nie zgadza,według tego kalendarza miała być dziewczynka moge podać Ci stronke tego kalendarza;) http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Planowanie-ciazy/Planownie-plci-dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia1
Cześć Kobietki! Pisze tu po raz pierwszy, chociaz od jakiegos czasu czytam wasze wypowiedzi. Jeśli chodzi o diete to na wczesniejszych stronach bylo to opisane a jezeli chodzi o dni to super opisala to Inka67, pamietajcie jednak ze bardzo istotna role odgrywa tez ph i warto to sprawdzic i tak dla dziewczynki powinno byc kwasne dla chlopca zasadowe. Ja jestem mama dwoch chlopcow, ktorych kocham najbardziej na swiecie, a teraz planuje dziewczynke, mimo wszystko jak bedzie chlopczyk to tez fajnie:) Bardzo chcialabym pozdrowic Inke67 i jej malutka dziewczynke, mam nadzieje ze jeszcze sie odezwiesz, bo wlasnie Twoja historia obudzila we mnie chec zostania po raz trzeci mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Małgosiu a stosowłaś diete ?? ja bardzo bym chciał chłopca i też mam zamiar stosować wszystko tak jak napisała Inka czyli na chłpca by było zasadowe tak jak pisałaś - - powinnło sie brać Guajazyl ja mam zamiar w to zainwestowac mam nadzieje ,ze coś pomoże . A jesli nie to wiadomo byle zdrowe . A możesz coś doradzić na chłopca co z tą pozycją od tyłu też stosowaliscie przepraszam ,że tak pytam chciałabym wiedzieć ja mam cyklwe 262-27 dość regularne więc może by sie udało. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
Mi pozostało czekać,jeśli będzie dziewczynka,to dieta nie ma nic do tego,bo mi się wydaje to zależne kiedy zostało poczęte,może dieta ma jakiś w pływ,ale ja nie stosuje żadnych diet,więc okaże się wszystko przy rozwiązaniu,chyba że usg wykaże o ile nie bedzie mylne,mam już synka,więc jeśli będzie u mnie kolejna dziewczynka,to na dietę nie ma co patrzeć,fakt faktem że każdy organizm jest inny,ale czy do tego stopnia,by jedna kobieta musiała stosować dietę a druga nie? Jeśli kobieta ma dziewczynkę i chłopca i nie stosowała żadnej diety,to w takim razie od czego to zależało,by mieć to i to? wydaje mi się,że tylko od tego kiedy zostało poczęte.Myślę że wg tej książki są wszelkie możliwości podane by mieć chcianą płeć te bardzo istotne i te najmniej.Wierzę że kobieta mająca 2 synków to chciałaby by trzecia była córeczka,no i będzie próbować wszelkich sposobów na to by ją mieć nawet diety:) ja tam tej metody nie krytykuję,ale osobiście uważam tą dietę za zbędną,no ale jakieś znaczenie może i ma,jeśli będzie u mnie 2 chłopczyk,to może sama będe zastanawiać się nad dietą, by mieć dziewczynkę:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiainv
Cześć dziewczyny bardzo podoba mi sie temat. Mam synka 6 miesiecznego i za jakiś czas chcemy starać się o córeczkę(ale to za jakiś czas) chcę się do tego dobrze przygootowa. Czy któraś z pań mogłaby mi wytłumaczyć metodę Dr. Wójika oraz metodę Dr. shetlles'a?? Bardzo mi na tym zależy. A może któraś z Pań ma ebooka i mogłaby przesłać na moją poczte?? Pozdrawiam serdecznie i czekam na każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agusiainv moge wysłac ci to mam podaj adres e-majla.Pozdrawiam Pisał tez do mnie jakiś KRZYSZTOF ODEZWIJ SIE CZY NAPEWNO CHCESZ TEŻ TEGO EPOKA BO NIEZWARACAŁAM UWAGI NA E-MAJLA. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiainv
Dziękuję Olga55. Wysłałam Ci meila i proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiainv
Dziękuję Olga55. Wysłałam Ci meila i proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wysłam wam tego epoka dajcie znać czy doszło !! bo jest tam kod dostepu i nalezy to wpisać jak sie chce tą ksiązke przeczytać .Pozdrawiam i życzę miłej lektury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olgo ja rodze w lipcu ,czy mogłabys podesłac mi tego ebooka?:) Bardzo chciałabym wiedziec juz teraz ,czy bede miała coreczke czy synka:) Oto moj e-mail milenka6633@wp.pl Byłabym na prawde bardzo wdzieczna. z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olgo, kurcze za żadne skarby nie mogę otworzyć tego e booka, nie wiem może ja cos żle robie, wpisałam ten kod i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jesli nie mozesz wejść to posłuchaj .. okienko które sie pojawia zamkni tam pisze help, i coś jeszcze to własnie zamkini . Naciśni myszką z 2 razy na tekst co pisze tytuł ksiązki i pojawi sie tabelka z napisem ..\" ENTER PASSWWORD\" i nacisni ok A ten kod nalezy pisać tak jak jest napisane małalitera to mała a jak duża to musi być duża i nie zapomnijcie hasła bo bez niego nie da sie przeczytać ksiązke. To wszystko jestem w pracy więc mam nadzieje ,że wiecie teraz co i jak .Milenko wysłałam .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×