Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość manius30
witam!!! Andzia 123 Dziekuje Ci za słowa pocieszenia,choc sama zaczynam w to watpic.wiesz jak to jest, jak sie czegos bardzo pragnie to zycie ci robi psikusa i nic z twoich planow nie wychodzi.no ale coz trzeba byc przygotowanym na kazda ewentualnosc.ja @ powinnam miec w przyszly poniedzialek,z niecierpliwieniem czekam na ten dzien,oby byla wielka radosc. wysylam dla ciebie namiary na 2 stronki wejdz sobie tam i sprawdz co ci wyjdzie. http://piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&josDate=2008-11-11&josMP=28&josML=7 http://www.chineseastrology.com/wu/birthchart.html (na tej stronce sprawdzisz swoje szanse procentowe) a jak dlugo juz staracie sie o dzidziusia? a wogole masz juz dzieci? daj znac jaki jest rezultat twoich staranek.a brakiem objawow sie nie martw za bardzo bo wiele tutaj kobiet odczuwa jakies symptomy ciazowe dopiero po terminie oczekiwanej miesiaczki.moze wlasnie tak jest u ciebie. pozdrawiam serdecznie i czekam na wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
witam!!! Andzia 123 Dziekuje Ci za słowa pocieszenia,choc sama zaczynam w to watpic.wiesz jak to jest, jak sie czegos bardzo pragnie to zycie ci robi psikusa i nic z twoich planow nie wychodzi.no ale coz trzeba byc przygotowanym na kazda ewentualnosc.ja @ powinnam miec w przyszly poniedzialek,z niecierpliwieniem czekam na ten dzien,oby byla wielka radosc. wysylam dla ciebie namiary na 2 stronki wejdz sobie tam i sprawdz co ci wyjdzie. http://piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&josDate=2008-11-11&josMP=28&josML=7 http://www.chineseastrology.com/wu/birthchart.html (na tej stronce sprawdzisz swoje szanse procentowe) a jak dlugo juz staracie sie o dzidziusia? a wogole masz juz dzieci? daj znac jaki jest rezultat twoich staranek.a brakiem objawow sie nie martw za bardzo bo wiele tutaj kobiet odczuwa jakies symptomy ciazowe dopiero po terminie oczekiwanej miesiaczki.moze wlasnie tak jest u ciebie. pozdrawiam serdecznie i czekam na wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
przepraszam ze tyle razy jest to samo i zasmiecam forum.klopoty z komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Witaj manius30 w obu chłopiec wychodzi bardzo bym się cieszyła jak by mi tak wyszło tylko ja byłam u gina w 13dc i powiedział mi ,że jestem po owulce ,ale nie był pewien na 100% widział pęcherz ale powiedział ,że do wieczora może być zapóżno . Więc tak czekam , dzieci nie mamy staramy sie od niedawna . Nie bardzo rozumiem te procenty wychodzi mi chłopiec w listopadzie wiek 25 napisz jak to rozumiesz . Mój kochany mówi ,że raczej dostane bo zabardzo chcemy a wzasadzie kochaliśmy sie póżno sluz był jeszcze troche płodny ale czy udało sie na chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
Ańdzia123 witam cie serdecznie . z mojego punktu widzenia,(a sprawdzalam twoje prawdopodobienstwo urodzenia chlopca,) masz wieksze szanse na chlopczyka.wczoraj dokladnie od dechy do dechy przeczytalam caly ten watek i wierz mi ze kobiety przedstawialy tutaj rozne sytuacje,niby byly male szanse na poczecie dziecka a jednak im sie udawalo.takze nie lam sie badz dobrej mysli,jak nie w ty miesiacu to w nastepnym.trzeba myslec pozytywnie.ja osobiscie nie bardzo wierze w te tablice chinskie,zdaje sie na matke nature.tutaj dziewczyny pisaly ze oprocz tego kalendarza jest jeszcze wiele zaleznosci,trzeba odpowiednio sie odzywiac(inna dieta na chlopca i inna na dziewczynke),badac sluz i temperature,i jeszcze mnostwo innych rzeczy.mnie nie zalezy na plci dziecka,wiec nie przywiazuje do tego wagi.ale jezeli ty chcesz miec okreslona plec swojego dziecka to najpierw musisz dobrze poznac swoje cialo i swoj cykl,byc konsekwentna,zapoznac sie z metodami planowania dziecka wg tej ksiazki a przede wszystkim nauczyc sie cierpliwosci.z tego co sie tutaj dowiedzialam to jest bardzo dlugotrwale i nie zawsze daje pownosc ze akurat to byl dobry strzal i urodzi sie twoj wymarzony chlopiec lub dziewczynka. a kiedy oczekujesz @? planujesz jakis tescik?a jak tak to kiedy? ale sie rozpisalam uuuuffffff pozdrowionka glowa do gory!!!nie jestes sama pamietaj o tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
No Manius30 jestem załamana dzisaj rano dostałam @@ miałam dostać 5 a dostałam dzisaj . Bedziemy prubować jeszcze raz tylko teraz może jak minie od pozytywnego testu 24 godz. nie będziemy tak długo zwlekać . Co do płci mam ksiązke dr. wójcika mam dość regularny cykl wacha sie ewentualnie 1 dzień czyli owulka powinła byc tak jak przewidział mi lekarz 12dc . Zaczynam brac wiesiołka a pózniej guajazyl i zobaczymy . Bedziemy starac robić tak jak pisze autor jak się nie uda to nic byle było zdrowe ale wiem ,że nie zaszkodzi sprubować .Ciekawi mnie czy tym razem się uda? Wam napewno pozdrawiam i dziękuje za słowa otuchy. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
Ańdzia123!!! witam cie serdecznie!!!no coz mam powiedziec,przykro mi ze tym razem sie nie udalo,ale wierze ze nastepny cykl bedzie bardziej owocny.musimy miec nadzieje,ona daje nam sile do walki o to czego pragniemy najbardziej na swiecie!!! ja nie jestem posiadaczka tej slynnej ksiazki dr.wojcika,ale gdybym wiedziala ze ty ja masz to az tak bym sie nie rozpisywala w poprzednim poscie,tym bardziej ,ze to nie byly zadne konkrety,tylko info wychwycone na necie. ja w poniedzialek powinnam miec @,jesli nie przyjdzie to testuje we wtorek,o ile wytrzymam !!! pamietaj ze zawsze znajdziesz tutaj pocieszenie...... zycze milej nocki milego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŃDZIA123
Jak byś chciała to mogę ci wysłac tylko mam epoka . Mnie ciekawi kiedy najlepiej trafć na chłopca. Dorać bo nie udało nam się 13dc może od pozytywnego jak minie 24 czyli w 12dc brac się do dzieła boje się ,że znowu się nie uda . Trzymam kciuki ,że wam tak daj znać jak i wynik będzie . Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
Andzie 123!!! niestety nie bylo mnie tu prawie od tygodnia,poniewaz mialam problem z komputerem, ale teraz juz wszystko jest ok. u mnie byla nadzieja,ale jak to mowia nadzieja matka glupich.@ spoznila mi sie 2 dni,dzien po spodziewanej @ zrobilam test no i oczywiscie wyszedl negatywny.a nastepnego dnia przyszlo to paskudztwo a ja cierpliwie czekam az sobie pojdzie i zabiore sie do roboty!!!moze tym razem sie uda...... wiem tyle ze na chlopca trzeba sie kochac w dniu owulacji,ponoc plemniki z chromosomem meskim Y sa lzejsze i szybsze dzieki czemu przescigna w wyscigach te plemniki z chromosomem dziewczecym. niewiele informacji ci podalam,ale niestety tylko tyle wiedzy posiadam na ten temat. ja osobiscie tez bym chciala chlopca,bo dziewczynke juz mam ale co sie trafi to bedzie i bede to dziecko tak samo bardzo kochac. zycze ci owocnych staran!! daj znac jak wam idzie!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Witaj manius 30 ja czekam na owulke troche sie martwie bo przez dwa dni wyszło mi test niejednoznaczny . Dzisiaj sprawdze jaki wyjdzie zaczyna mnie boleć brzuch nie wiem czy to nerwy czy bedzie owulka . Ale według lekarza owulka powinła byc jutro więc jak minie 24 godz od pozytywnego bierzemy się do dzieła. Jesli chodzi o jakieś sposoby na chłopca to mam ksiązke i tam pisze bardzo fajnie tez pisze tak jak napisałaś . Ja biore syrop guajazyz na lepsze srodowisko pochwy . Stosujemy się według autora , zeby było pewniej pisze ,że pozycja od tyłu i do tego orgazm przed lub w czasie wytrysku. Czytałam na jakimś forum ,że komus to pomogło . Zobaczymy , ale wiedomo byle było zdrowe!! Pozdrawiam przykro mi ,że tak się stało no ale teraz napewno się uda.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Ale tutaj cichutko szkoda .... Manius zagladasz tu jeszcze smutno mi @ lada dzien . Iznowu nic ciekawe i teraz się uda . Pozdrawiam napisz co u ciebie. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
andzia123 witam,dawno mnie tu nie bylo. u mnie zadnych zmian.w tej chwili jestem w trakcie cyklu,zobaczymy czy wystarczajaco sie staralismy.moja nastepna @ ma nadejsc 6.01.09.wiec w tej chwili czekam.....oby nie przyszla. kiedy staralismy sie o pierwsze dziecko przez pol roku nasze wysilki szly na marne,wiec stwierdzilam ze chyba jestem bezplodna.pomyslalam sobie ma m to gdzies ,bez dziecka tez moze byc dobrze,totalnie sobie odpuscilam no i w tym wlasnie cyklu zaszlam w ciaze.tym razem tez probuje sobie odpuscic i staram sie o tym nie myslec,ciezko mi to wychodzi,ale zobaczymy.mam nadzieje ze to bedzie moj ostatni cykl staran. wogole tutaj nikt nie zaglada!!! andzia a co u ciebie?jak wam ida staranka?pisz czesciej!!! moze zajrzyj na watek:czy sa kobietki ktore planuja zajsc w ciaze w najblizszym czasie,sa tam fajne dziewczyny i zagladaja tam kilka razy dziennie.a tutaj ten powoli umiera smiercia naturalna!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
No manius jesteś ja czekam na @ na pewno dostane bo byłam u gina na potwierdzenie owulki i nic z tego owulka była wczesniej jak byłam u niego było już zapózno . Moze w styczniu sie uda jak nie to kończymy starania zrobimy przerwe i zaczniemy starania latem mam dosyć już czekania . Moze tak musi być . Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
andzia123 witam cie serdecznie!!! szkoda ze tym razem jakos nie zdazyliscie na czas,musicie probowac dalej.a moze wlasnie jak tak sobie odpuscisz to akurat moze wlasnie sie uda!!!nie przerywaj staran,co ma byc to bedzie.tylko nie mysl o tym non stop,bo zauwazylam ze podchodzisz do tego bardzo zadaniowo!!!odpusc sobie,daj na luz,nie mysl o tym bez przerwy a natura zrobi to co ma do zrobienia!!no i nie martw sie ,to napewno w niczym nie pomoze... a ja tez czekam na @ i tym razem podchodze do sprawy.....co ma byc to bedzie!!!prawie o tym nie mysle,poprostu nie ma sensu,albo sie nakrecam myslami,zauwazam u siebie mnostwo objawow a tu jakby nigdy nic przychodzi @......i wielkie rozczarowanie!!! pomylilam wczoraj topik:wczesna ciaza-dolegliwosci. odwiedz nas tam zapraszam,tutaj oczywiscie tez bede zagladac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Moze powinnismy poczekać lub i nie zobaczymy juz nie mysle tak duzo otym . Smutno mi troche jak wejdzie się na jakieś forum to zaraz jakaś pisze że jest w ciązy . A wy długo czekacie? moze faktycznie zrobie tak jak pisałaś musze dać spokój nie mysleć zadużo bo to nic nie daje . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
witam!!! andzia123 moj przypadek jest nieco inny od twojego.W lipcu tego roku zaszlam w ciaze ale niestety poronilam ja w 6 tygodniu ciazy.Po tym czasie musielismy odczekac z mezem 3m-ce,zeby moj organizm mial czas zeby sie zregenerowac.Obecny cykl jest naszym 2 cyklem staran.Dokładnie miesiac temu sie stresowalam w kazdej minucie,czy moze udalo sie i jestem w ciazy,bardzo siebie obserwowalam i wydawalo mi sie ze mam jakies objawy ciazy .......a tu @ sie pojawila.W tym cyklu zero stresu,zero mysli na ten temat,zobaczymy co z tego wyniknie.Tobie rowniez radze sie wyluzowac i nie podchodzic do tego tak bardzo zadaniowo, gdyz wtedy zazwyczaj nie ma efektow.Po co sie zadreczac miesiac w miesiac,lepiej zrobic sobie niespodzianke!!!Badz dobrej mysli. W tym Nowym Roku zycze Tobie i sobie spelnienia naszego najwiekszego marzenia,a reszta jakos sama sie ulozy!!! ciesze sie ze zagladasz na to drugie forum o ktorym ci pisalam.mozna tam zdobyc wiele ciekawych i przydatnych informacji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Witaj !! Dziekuje i nawzajem ! ja dzisiaj dostałam @ . !! Izobaczymy mąż kupił test owulacyjny powiedział ,że nie podda się !! bardzo się ciesze ,że mnie tak podnosi na duchu.. Przykro mi ,że tak cię się stalo , ale na pewno się uda może za pare dni nam się uda i będziemy czekać na wielki brzuch. Mi jest wszysko jedno co będziemy mieli nie ukrywam ,że chciałabym w nagrode,że tak musiał czekać mąż dać mu syna , ale wiadomo byle było zdrowe!!!!! Pozdrawiam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
andzia123 witam cie serdecznie.u mnie teraz czas oczekiwan na @,powinna pojawic sie 6.01.09 no i zobaczymy jak nam poszlo.mam taka malutka nadzieje, ale wydaje mi sie ze nic z tego nie wyszlo tym razem. a co u ciebie?jak wasze staranka?wiesiolek stosujesz?napisz mi tu wszystko prosze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Witam Wiesiołka stosuje juz 4 cykl i efekty są tylko wiadomo owulka troche skacze . Kupiłam test i teraz za pare dni postaramy się i zobaczymy jestem pełna nadzieji. Musimy się zrelaksować i nie mysleć zaduzo o tym ja i mąz jesteśmy zapracowani więc za pare dni mysle ,że nie będziemy na nic patszeć .... i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie ,dziś przeleciałam wszystkie strony dotyczące tego tematu,gdyz jestem w 9 tc. Jest mi na prawde bardzo przykro ,że nie udaje się nie którym kobietom zajśc w ciąże mimo wielu starań.. Ja mam 18 lat i \\\"wpadłam\\\" ,niestety a może i stety ,bo po pierwszej wizycie u ginekologa pokochałam ta małą fasoleczke. Życzę wam powodzenia ,a kobietom błogosławionym udanego porodu :) i oczywiscie zdrowego dzidziusia ,pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Millo Witamy !! to ci zazdroszcze!!! ja mam 25 lat i nic . Ajaki masz cykl wiesz czy miałaś owulke? Ja teraz na dniach czekam na owulke mam nadzieje że zajde jak nie damy sobie spokój i spróbujemy latem. Pozrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu aż wstyd mi się przyznac ,że nie potrafiłam nawet kontrolowac własnego ciała ,okresy miałam bardzo nieregularne. Ostatni okres pojawił mi się 24 października i trwał około 4 dni . Z USG wyszło ,że zaszłam w ciąze na początku listopada i uwierz mi byłam na prawdę w szoku z moim chłopakiem ,że będziemy rodzicami. Zawsze wydawało mi się ,że ciąża to jest istny cud ,oczywiście ,że jest cudem ,ale dla mnie na początku był ogromnym zaskoczeniem. Życzę Ci powodzenia moja droga ,ja jestem bardzo szczęśliwa ,choc czuję niepokój. Troszkę szkoda ,że tak wcześnie. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
No tak juz chyba jest jak się bardzo chce to nie bardzo się dostaje. Mówiłam męzowi że jesteś w ciązy i jesteś młoda ,że tak moge napisać powiedział mi ,że fajnie ... ja bede napewno tez teraz i dogonie cię .. brzuszkiem !!! Bardzo się ciesze ,że mnie tak pociesza inni dookoła mają dzieci już po pare lat a my narazie czekamy. życzę ci szczęsliwego rozwiązania i zdrówka!! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
witam andzia123 wiesz jak tak sobie czytam twojego posta ,w ktorym piszesz ze jak tym razem sie nie uda to dacie sobie spokoj do lata.......mysle sobie ze tobie wlasnie tego trzeba,spokoju zero mysli na ten temat i jestem pewna ze wlasnie wtedy wam sie uda!!!choc zycze zeby to byl ten szczesliwy cykl. ja sobie odpuscilam i czekam na @.powinna byc dzis ale nic.poczekam jeszcze kilka dni,nawet ci powiem ze nie spieszy mi sie z testowaniem.po co mi kolejne rozczarowanie,bo przeciez to moze byc tylko zwykle opoznienie.tym bardziej ze od 2 dni boli mnie zab,mialam goraczke i dostalam antybiotyk.wzielam juz dwie dawki.mam nadzieje ze w razie czego jest bezpieczny,mowilam dentystce o mozliwosci ciazy i podobno ok,ale no necie jak sprawdzalam to zdania sa podzielone.takze nie wiem komu wierzyc???w kazdym razie mam pol twarzy spuchnietej i czuje okropny bol,i jak nigdy mam nadzieje ze tym zarem poprostu @ sie spoznia,dla dobra dzidziusia.pozdrawiam serdecznie......trzymam kciuki za wasze staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ,nie mnie to oceniac czy coś ,ale czy robiliście badania? Ty i Twój mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Badania takie delikatne ja miałam jest ok poprostu mąz duzo pracuje ja troche mniej a jak przyjdzie co do czego jest po owulacji teraz mąz kupił test i sobie czekamy . Manius może i masz racje ale wiesz mi cięzko mi z tym czekać do lata wydaje mi się ,że to cała wieczność . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Ale tu cichutko Inko zagladasz tu jeszcze ???? DZiewczyny co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
witaj!!! andzia123!!! ja powinnam miec @ 6.01.ale cisza w eterze.postanowilam wiec zrobic test dzis no i wyszedl pozytywny......jestem w ciazy!!! bardzo sie ciesze.mowilam ci ze wyluzowalam na maxa w tym cyklu no i stal sie cud!!!to najlepsze lekarstwo,zrob to samo a napewno wam sie uda!!!zycze powodzenia w starankac.....pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia123
Gratuluje manius a nam się nie udało mąz zachorował musi brać antybiotyk to znak ,że musimy poczekac !!! więc dalismy sobie spokój i bedziemy starać sie latem ..Gratuluje i zazdroszcze!!! ja musze troche czasu poczekać !!! pisz co u ciebie jak bedziesz przechodziła tą ciąze. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×