Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Dziewczyny strasznie sie martwie ,dziwnie sie czuje,mam straszna zawroty glowy,bola mnie janiki i swedza piersi-ale to moze tylko na dni plodne:)boje sie teraz czy to oby bedzie dziewczynka????poniescie mnie na duchu...please,kiedy zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
Z testem najlepiej poczekaj aż nie dostaniesz @ a to czy będzie dziewczynka to jeszcze długo nie będziesz wiedzieć :-) Teoretycznie to możliwe ale w praktyce różnie bywa,sama jestem tego przykładem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
Majoweczka09 ja tez tak zaszłam w druga ciąże i wyszedł synek :-) także prawdopodobieństwo jest bardzo duże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka22
Witajcie jestem Karolina mam córke która ma 3 latka staramy sie o synka juz 9 cykl. kupiłam test owulacyjny by bardziej wskazać owulke bo ostatnio coś mi sie rozregulowało miałam 26-28 a ostatnio dostałam 9.07 czyli cykl był 30 dniowy . Może przesto ,że brałam clostilbegyt zapisał mi gin na owulke za pierwszym razem nic nie wyszło a teraz zabrałam 3 tabltki tego leku i zakończyłam bo mój gin jest na szkoleniu a jak sie bieże ten lek powinien byc monitoring. Prosze napiszcie mi czy dobrze zrobiłam bardzo bym chciała mieć synka ale nie wiem kiedy ta owulka PROSZE POMUZCIE!! CO DO CÓRKI TO STARALIŚMY SIE 4 DNI PRZED OWULKA I KOCHALIŚMY SIE CODZIENNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!ja jak już wcześniej pisałam pragnę rodzeństwa dla mojego synka, jak uda nam sie ustrzelić córeńkę to bede strasznie szczęśliwa...za chwilkę chciałam zrobic test owulacyjny, aby sprawdzic czy jutro pojawi sie owulka, wczoraj i przedwczoraj trwały starania i moze sie uda...denerwuję sie... karolinka-zrób test owulacyjny, przynajmniej będziesz wiedziała kiedy owulka nastąpi...życzę owocnych starań... kadasa-mam nadzieję, że uda mi sie zaciążyć...juz sama fiśkuję, nie mogę spać, zastanawiam sie jakie imie wybrac...to jakas obsesja...gratuluje synka...masz jedno dzieciątko?czy narazie maluszek rośnie sobie w brzuszku i czekasz na rowiązanie? majóweczka-gratuluje synka...jesteś szcześciarą, bo masz parkę ;-) pati-jak tam Twoje samopoczucie?robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka22
Dziekuje ,ze ktoś napisał interesuje mnie kiedy mniej wiecej bym miała tą owulacje ostatnio przy cyklu 28 czułam kłucie w jajnikach bolały mni i to dość mocno to byl 14 i 15 dc ale teraz to sama nie wiem kiedy zacząć test owu tam pisze,że od 12 jesli dobrze pamietam troche pózno ,ale nie wiem co zrobić błagam pomużcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,widze ze temat zaczyna sie rozkrecac i warto tu czesciej zagladac...to super!!!:)zrobilam test ciazowy 6 dniu po przytulanku ale byl ujemny:(Wszyscy mi mowia ze to za wczesnie i mam nadzieje ze cos moze z tego jeszcze byc...:):)teraz zostalo mi 7 dni do @,ale obiecalam sobie ze test zrobie dopiero jak bedzie mi sie spozniala 2 lub 3 dni.Mam dziwny stan ze mi sie wydaje ze jestem,bola mnie piersi,a przy zabawie z moim synkiem poczulam bol jak mi sie polozyl na brzuchu,czuje sie jakbym miala maly nadmuchany balonik w brzuchu:)Karolinka ja mysle ze powinnas udac sie do lekarza z tymi nieregularnymi cyklami jak Ci sie wyreguluja to bedziesz mogla wyczuc kiedy masz owulke:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia UK
Czesc dziewczyny!!! Tak jak kazda z Was pragne miec dzieciaczka. Mam juz 5letna coreczke a teraz bardzo pragne dla niej braciszka, przez 4 m-ce stran nic mi nie wyszlo i uznalam ze to chyba nic z tego. Teraz moja mala coraz czesciej opowiada iz chcialaby miec braciszka no i co??? Coreczka mobilizuje rodzicow ale jak tego dokonac aby byl chlopczyk??? Latam po stronach, czytam o planowaniu plci i wpadlam sobie do Was i mam nadzieje z Wami tu troszke posiedziec aby posluchac Waszych opinii. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kaska ja mysle ze na chlopca trzeba sie starac w dzien owulacji:) nikt sie nie odzywa a ja chcialam napisac ze @ powinam dostac 25 dzis mamy 28 a @ nie ma,robialm juz 2 testy ciazowe 1-23 i 2- 26 ale oba negatywnwe i co Wy o tym myslicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
Cześć,fajnie ze jest was więcej,Pati ja myślę ze nie jesteś w ciąży skoro testy wychodzą ujemne,może po prostu ten cykl miałaś dłuższy to owulacja tez ci się przesunęła do przodu,ja tak kiedyś miałam właśnie jak starałam się zajść w druga ciąże,zawsze miałam cykle 28 dniowe jak w zegarku a akurat ten w którym się staraliśmy się wydłużył.tez myślałam ze jestem w ciąży bo ,@ brak ale testy wychodziły ujemne i po tygodniu dostałam @.czasem tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka taka
Witajcie ja starałam sie zajść w ciaże przy cyklach 30 znaczy sie miałam krótsze ,ale nie wiem dlaczego tak dostałam kupiłam test owu i czekałam ąż wyjdzie pozytywny a wiec 13dc wyszedł pozytywny w 14dc sie staraliśmy i bolałay mnie jajniki i 15dc do popołudnia jeszcze jajniki mnie bolały a wieczorem już nie czy mogę mieć nadzieje ,że miałam tą owulke prosze napiszcie !! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
udalo sie - to chlopiec ! I ma juz 22 miesiace !!! tak dlugo nas tu nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
Udalo sie ! To chlopiec ! MA juz 22 miesiace - przepraszamy ale dlugo nas tu nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
Udalo sie ! To chlopiec ! MA juz 22 miesiace - przepraszamy ale dlugo nas tu nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
Udalo sie ! To chlopiec ! Ma juz 22 miesiace - przepraszamy ale dlugo nas tu nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka taka
5BAIBES powiedz mi czy wy też kochaliście sie tak mniej wiecej jak my prosze napisz mi też bardzo zalezy na chłopcu ,ale wiadomo co bozia da to pokochamy BYLE ZDROWE!! prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
Chłopca najlepiej ustrzelić w sama owulacje a przed owulacją wstrzymać się od stosunku przez co najmniej kilka dni.Mam 2 synków wiec wiem co mowie,pierwszy byl właśnie tak poczęty za to drugi powinien być dziewczynka bo poczęty zaraz po okresie :( Jak widać nigdy nie ma nic pewnego ale nie zaszkodzi spróbować.Wydaje mi się ze łatwiej wcelować w chłopca niz w dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka taka
My nie kochalismy sie przez 6 dni ja mineło 26 godz. od testu owu to bralismy sie do dzieła !! i ciekawi mnie co z tego będzie czy nam sie sprawdzi a jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
Nie wiem czy to trochę nie za późno ale jeżeli się udało i zaszłaś w ciąże to wg mnie murowany synek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka taka
Bardzo sie ciesze ,że odpisałaś tak jestem w ciaży jest to 6 tydzien !!! bardzo sie ciesze ,że nam sie udało długo czekałam na test owulacyjny by był pozytywny i mam nadzieje ,że będzie tak jak mówisz dziękuje ,że napisałaś i za to ,że dałaś mi iskierke nadzieji!!! Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
No to gratuluje!!!Zycze ci żebyś urodziła ślicznego i zdrowego synka :-)daj znać jak będziesz znać pleć!pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
Pisze jeszcze raz bo przeczytałam jeszcze raz to co napisałaś powyżej i tak sie zastanawiam jak to było u was,piszesz ze nie kochaliście się przez 6 dni przed owulacja,ale....no właśnie,jest możliwość ze plemniki przetrwały ze stosunku sprzed tych 6 dni,nie wiem czy mnie rozumiesz,jeżeli nie stosowaliście zabezpieczenia to mogły te plemniki wytrwać te 6 dni i dotrzeć do jajeczka w momencie owulacji czyli jeszcze zanim współżyliście po owulacji :-/ Co prawda szanse nie są na to duże ale są,w takim wypadku raczej będziesz zakładać sukienki a nie bojówki,hehe no ale na dwoje babka wróżyła,może akurat będzie po twojej myśli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca.........
Rany Boskie ze tez sie Wam chce :-O... "10 dni bez stosunku, kochac sie dokladnie w dzien owulacji, pozniej znow przez tydzien nic..." Kalendarze, liczenie dni, mierzenie temperatury, testy, specjalne diety, lekarstwa :-D :-D A gdzie spontanicznosc ?! Gdzie radosc z seksu ?! Gdzie bliskosc z drugim czlowiekiem ?! Wyganiacie Waszych facetow z sypialni przez te 10 dni czy co ? Mimo wszystko zycze Wam powodzenia ;-)... ale uwazam ze macie niezle zryta psychike :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka taka
My nie kochaliśmy sie wcześniej. A jeśli to już dzień po @@ i to było z zabespieczeniem . A co do tego sexsu!!!! MOJA DROGA DLA NAS SEXS TO PRAWDZIWA PRZYJEMNOŚĆ DLA MOJEGO MĘŻA NIEBYŁO TO COŚ STRASZNEGO ,ŻE NIE KOCHALIŚMY SIE TYLE DNI CZASMI TAK BYWAŁO JAK BYLIŚMY ZAPRACOWANI I NIC NAM NIE BYŁO I NIE UCIEKA MI MĄŻ JESTEŚMY RAZEM JUŻ 5 LAT I CHCIAŁABYM MU DAĆ SYNKA DLATEGO ,ŻE WCZEŚNIEJ STRACIŁAM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
No to super,myślę w takim razie ze masz duże szanse na chłopaczka :-D a co do wypowiedzi Francy to ja akurat mam inne zdanie na ten temat,co nie znaczy ze inni nie mogą myśleć jak ty :-) Dla mnie i mojego męża akurat nie jest problemem to ,ze aby urodzić dziecko wymarzonej płci,musimy liczyć dni,wstrzymać się od seksu przez jakiś czas czy odwrotnie współżyć często i patrzeć na kalendarz.Zresztą to jest bardziej popularne niż myślicie,jednak wiele par się do tego nie przyznaje bo im po prostu głupio.Byc może jak komuś płeć dziecka jest obojętna to uważa ze to głupoty,ale ja mam koleżankę która ma już 3 synów i marzy o corce!Postanowili spróbować jeszcze raz stosując wszystkie znane im metody planowania płci i ja nie widzę w tym nic złego,czasem aby spełnić nasze marzenia musimy wyrzec sie pewnych rzeczy.Z drugiej strony nie uważam żeby okresowe planowanie stosunków seksualnych było dla kogoś dużym wyrzeczeniem,przecież to minie i znowu będą się cieszyć sobą jak przedtem a może dzięki temu zostaną rodzicami wymarzonej dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1maja12
Witam Wszystkich!! Ja tem mam 2-letniego synka i zaczelismy z mezem starania o corenke:)) Przytulanki byly czwartek-piatek, a dzien owulacj sobota albo niedziela. Juz nie moge doczekac sie przyszlego tygodznia zeby sprawdzic czy wogole jestem w ciazy, bo z pierwszym dzieckiem zajelo nam to okolo roku. Pozdrowionka dla wszystkich. Piszcie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia3
Witam was może któraś podpowie mi czy warto jeszcze zaryzykować.Jestem mamą 3 córek i tak mi się marzy synek ale tak się boję że się nie uda,co myślicie otej książce Wójcika warto jąkupić iciekawe czy będzie skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak
ta metoda wspolzycia w okreslony dzien cyklu zwieksza prawdopodobienstwo poczecia dziecka okreslonej plci tylko o 5 procent. Tylko, nie wiecej..... Ja jestem mama chlopca, o drugie dziecko staralismy sie kilka dni przed owu. Owszem, wyszla dziewczynka, ale ... wyszedl tez chlopiec. Blizniaki.... Z czego niezmiernie sie ciesze. Tylko ze jak widac, gdyby to nie byly blizniaki, tylko ciaza pojedyncza, szansa ze urodze chlopca, byla 50%...I dziewczynke tez... czyli tak jak zwykle, na dwoje babka wrozyla :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak
Dodam jeszcze, ze jak sie dowiedzialam, ze to sa bliznieta, to zaczelam prosic Boga, by byla jedna cora, bo z samymi chlopami to ciezkawo by mi bylo ;-) Wiec jezeli jestescie wierzace, to mysle ze powinnyscie sklonic sie w tym kierunku. No i modlic sie, by przede wszystkim bylo zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×