Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

witajcie:) mam pytanie... moje cykle od ostatniego wstecz to : 27, 26, 28, 26... kochałam się 9 dc... tylko raz- tak wyszło;) jeszcze ponad tydzień muszę czekać na @ lub jej brak... myślicie że jest jakaś szansa na ciążę? Nie mam żadnych objawów- piersi mi nie urosły, pobolewają ale nie jakoś bardziej niz zwykle... jedyne co mnie zastanawia to... takie dziwne uczucie w podbrzuszu... ciepło... pzdr Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asatlantic
mozesz byc w ciazy, na samym poczatku nic nie czuc ze ciaza jest.dopiero 2 tygodnie po zaplodnieniu samopoczucie sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asatlantic
bettysue,za 3 tygodnie sie dowiem jaka plec.jestem niecierpliwa nawet spac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
czesc asatlantic porod minal szybko i zaskoczyl mnie nagle. jak pczulam pierwsze skurcze to byly juz prawie bez przerwy - ledwo dojechalam do szpitala w tych bolach - 6 cm rozwarcia - badania w skurczach- woda - kibel - hehe praktycznie wiekszosc czas porodu to spedzialm na kiblu, no ale skonczylo sie na fotelu i z nacieciem, czego baaardzo nie chcialam i balam sie, tak ze... no ze bylam w szoku poporodowym i to bylo najgorsze... sam porod ale to wszystko po nim - koszmar!. synus sliiiczny. malutki, zgrabniutki, taki proporcjonalny - taki jak chcialam, tak ze nie jedna dziewczynka moglaby mu pozazdroscic...;) tylko teraz biedaczek meczy sie z refluksami czy innymi diablami po karmieniu i baardzo bardzo mi go szkoda. a jak wiesci u ciebie? juz po usg? mimo ze przezylas koszmar z chlopcami, musisz uwierzyc ze jesli bedziesz miala synka to bedzie po pierwsze zdrowy, po drugie sliczny, po 3 bedzie cie mocno kochal i cie potrzebowal - i ty mu sie tym odwzajemnisz;) i wychowasz go sobie tak, zeby nie byl taki jak tamci ;) bo tu jednak wiele od wychowanai zalezy...;) glowa do gory! daj znac co wyszlo na usg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asatlantic
to dziewczynka!!!wczoraj sie dowiedzialam az mnie zamurowalo.juz nastawilam sie na chlopca bo nigdy nie dostawalam tego co chcialam.i pomyslalam sobie aaaa niech bedzie chlopczyk a o dziewczynke postaram sie jak bede chciala nastepne.nie wyobrazalam sobie zycia bez corki a syn obojetnie czy bede miec czy nie.mowilam doktorce ze jak nie jest pewna to niech nie mowi plci.ona wszedzie zagladala w kazdy zakamarek dziecka.i zagladnela tez pomiedzy nogi tak dokladniej i zobaczylam jakby wargi sromowe.i tak pomyslalam aaa moze sie myle moze to jajka.potem juz jak wylaczyla ten monitor to zapytala czy chce znac plec.ja odpowiedzialam ze tak ale jak nie jest pewna to do porodu poczekam.a ona na to ze to dziewczynka.pytalam czy na pewno a ona ze raczej tak.ale ciuszkow dla dziewczynki raczej nie kupuje i nie zabieram od znajomych bo roznie bywa. a mala sie pojawila w 14 albo w 22 dniu cylku czyli raczej na chlopca. tez sie boje porodu ale na razie nie mysle o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
to gratuluje! no ale nauczona moim przykladem..;))) dobrze ze sie nie nastawiasz na 100% ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asatlantic
czesc bettysue tez Ci gratuluje chlopca.nastepne dziecko zycze Ci aby bylo takiej plci jakiej chcesz.ta wrozka co Ci wywrozyla chlopca to musiala zgadnac po prostu bo ja nie wierze we wrozby.i ten kalendarz chinski to tez wiekszej sciemy nie znam.wiecej sie rodzi chlopcow mimo tego ze plemnik y jest slabszy.czytalam Twoje dialogi i nie tylko Twoje.u Ciebie lekarz nie dal jasnej odpowiedzi czy to chlopak czy dziewczyna pewnie nie wiedzial do konca.dopiero pod koniec okazalo sie ze to chlopak.a u mnie konkretnie ze to dziewczyna.jak topik bedzie istnial to pod koniec listopada odezwe sie co sie urodzilo.pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallie
Asatlantic, życzę dziewczynki :) . Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja bym chciała dziecko zdrowe. Ale jakbym miała wybierać to dziewczynkę. Mam już 14 miesięcznego synusia. I już powoli planuję (działam) dzidziusia. Może będzie to dziewczynka. No u nas wychodzi tak, że ko.... się co 2 dni. I na około 3 dni przed owulacją . Teraz czekam na @. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z UK
Hej mile kobietki!!! Duzo sie naczytalam w necie o planowaniu plci, glownie dzieki kafeterii, wiec gdy nadszedl dzien owulacji- bol jajnikow, test owulacyjny, 14 dni przed kolejna miesiaczka( mam regularnie co 28 dni), zaczelismy dzialac. Nie mam pojecia czy zaskoczylo, na test to jeszcze za wczesnie. Moja owulacja wyszla 9 wrzesnia wiec jeszcze troszke poczekam. Pozdrawiam i dziekuje wam wszystkim za tak mile i wspaniale porady na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katienette
podnosze bo ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde belek
Może piszmy w jakim dniu cyklu i le dni od owulacji zaszłysmy w ciazę-tylko sprawdzone wydarzenia:) ja w owulacje lub chwile po i chłopak-czyli zgadza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZKA2007
MAM PYTANIE CZY JAK PROBUJEMY Z MEZEM OD MIESIACA CO PARE DNI TO JEST SZANASA ZE ZAJDE W DRUGIM PO KOLEJNYCH PROBACH CZY NARAZIE MAM SOBIE ODPUSCIC?! MOZE MACIE JAKIES DOSWIADCZENIA W SWOIM ZYCIU. PRACUJE TEZ TROCHE FIZICZNIE I MYSLICIE ZE TO TEZ JEST POWOD ZAJSCIA? CZEKAM NA ODP KOCHANE. POZDROWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
A gdzie można kupic ta książke. Bo ja mam synka a teraz chce nastepne i maze zeby była to dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
czesc asatlantic! tak sobie o Tobie przypomnialam, jesli tu jeszcze zagladasz, to napisz kiedy rodzisz i jak sie trzymasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaeli
czesc, przyznam sie szczerze ze nie doczytalam watku do konca ale mi corcia nie daje :). bardzo chcialabym miec chlopca ( chociaz szkoda mi tych wszystki kiecuszek hahaha) mam jednak pewien problem, bardzo nieregularne cykle. jak myslicie czy same testy owulacyjne pomoga mi ustalic optymalny moment na poczecie tym razem meskiego potomka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaeli do paris 26
jak w googlownicy wpiszesz haslo "chlopiec czy dziewczynka" to powinna jako druga wyskoczyc Ci stona wydawnictwa zlote mysli.tam ksiazke mozesz kupic w wersji drukowanej lub ebook. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asatlantic
bettysue mam termin na 16 listopada.czuje sie jak na poczatku ciazy czyli sennosc i mdlosci.pozdrawiam rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eutema
proszę o pomoc, robiłam testy owulacyjne w 10, 11 cyklu były negatywne, w 12 dniu cyklu pjawiły się dwie kreski, i w 13 też, przytulanie było 13 dnia cyklu wieczorem ok. 22, w 14 dniu cyklu i 15 też - 16 dnia cyklu czyłam duży ból w dole brzucha - może to był ból poowulacyjny, albo owulacyjny, trwało to może pół godziny. Czy ktoś potrafi mi pomóc, jeśli doszło do zapłodnienia to na jaką płeć można liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asatlantic
bettysue urodzilam coreczke!!! 17 listopada przed 12 w poludnie.urodzilam naturalnie 10 godzin mi porod zajal.urodzilam ja i polozne polozyly mi ja na brzuchu.nawet nie patrzalam na plec polozne byly bardziej zainteresowane plcia niz ja.pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
asatlantic - GRATULUJE!!!!!!!!!! tzn byl moment ze plec przestala byc dla ciebie wazna? niech sie chowa dobrze i rosnie zdrowo! ale wcelowalas w termin chyba, nie :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO COCCO
Jak to z t pBci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna30
czy ktos tu jeszcze zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
zagladalam tu i czytalam Wasze porady, robilam testy owulacyjne, sprawdzalam kalendarz lunarny i czekam. jesli bedzie dziewuszka to znaczy ze matka natura utarla mi nosa poniewaz zrobilam chyba wszystko by miec chlopca :). dodam tylko ze nie bede plakac jesli znowu bedzie dziewczynka bo to nie jest powod do zalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
zapomnialam dodac ze jestem w dziesiatym tygodniu ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola33.........
Cześć :) Mam dwie fajne córeczki oboje z mężem chcielibyśmy synka( no może ja bardziej ha ha)ale nie wiem kiedy a raczej w którym dniu cyklu a mój cykl to 29-30.Przestałam brac od sierpnia tabletki i powróciła ochota na igraszki albo oboje sie starzejemy bo ostatnio may ochote na sex co noc a to chyba nie sprzyja na planowanie płci męskiej.Czekam na wiadomosć i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola33.........
czy ktos tu jeszcze jest...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
poczytaj wczesniejsze wiadomosci,ja nie wiem jak to wyliczyc,wzorowalam sie na testach owulacyjnych. splodzilismy dziecko w czasie tzw. szczytu czyli najbardziej plodnego momentu cyklu. wciaz nie wiem z jakim rezultatem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×