Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość Ańdzia 98
Moje córki zostały poczęte w maju a urodziły się w lutym.I na pewno przed owulacją.Jeśli chcesz to możesz się posłużyć tablicami chińskimi.Bierz się za robotę i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhugygytg
Mi kiedyś ktoś powiedział że jak kobieta będzie na górze podczas stosunku to będzie chłopak a jak na dole to dziewczynka:) U mnie jakoś tak się to sprawdziło ale prawda jest taka że nie da się tego zaplanować a osoby które twierdzą inaczej starają się tylko na tym zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Wracając do twojej poprzedniej wypowiedzi.Mój mąż nosi ochronną odzież ale pracy raczej już nigdy nie zmieni.Więc twoim zdaniem,warto w ogóle starać się nam o synka?Mamy książkę K.Wójcika ale może byś zasięgnęła rady u kogoś jeszcze i do mnie skrobnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Może masz rację.Nieraz natura pomimo starań,wybiera za nas.A co myślisz o listach z podziękowaniami od rodzin dla K.Wójcika.Je też ktoś wymyślił i wydrukował w książce żeby zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhugygytg
To tak jakbym ja wysłała list do przyjaciółki bo mi doradziła żebym była na górze. Może i są prawdziwe ale ilu osobą się nie udało pomimo tego że robili wszystko co pisało?? Tego się nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Szanuje twoje zdanie,bo każdy ma prawo mieć swoje i ty je masz.Tylko że ja weszłam na tą stronę,bo myślałam że ktoś mi doradzi.Jeśli chodzi o moje pytania dotyczące planowania potomka płci męskiej,którego najbardziej pragnie mój mąż.A skoro ty delikatnie twierdzisz że ta książka to bujdy to nie wiem czy w ogóle warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlett.
ksiazka wojcika to plagiat amerykanskiej wersji Shettlesa "jak wybrac plec dziecka".ktora jest o niebo lepsza od polskiej.w ksiazce wojcika jest wiele niepotrzebnych informacji i zmyslonych historii,ktore sa tylko po to zeby naciagnac ludzi a wydanie wiecej pieniedzy i konsultacje z autorem. Ksiazka Shettlesa jest bardzo kompetentnym zbiorem wszystkich waznych i przede wszystkim przydatnych !! informacji dotyczacych planowania plci-polecam!!! nie wiem czy jest mozliwosc zakupienia tej ksiazki w jezyku polskim ale na prawde warto poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijisjdiwid
No to ja Ci moge doradzic zebys byla na gorze a czy sie sprawdzi to nie daje 100% ale 50%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nit
TO ciekawe co piszecie ja słyszłam że niby książka jest ciekawa i jak sie stosuje tak jak on napisał to ponoć płeć murowana!. A ma on coś o kalendarzu ciekawe czy się sprawdza. Scarlett a ta druga ksiąka co pisałaś książka SHETTLESA czytałaś ją wiesz jakie są sposoby na chłopca ciekawa jestem co on napisał. Napsz jak możesz co trzeba zrobić . POZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Wójcik pomógł bardzo, dal mi nadzieje na córkę i dzięki temu, że spróbowałam mam mojego Dominiczka :-) Gdyby nie ta ksiązka, nie wiem czy zdecydowałabym się na czwarte dziecko... Wylalam morze łez kiedy dowiedziałam się że będzie znowu synek, a teraz patrze na niego i strasznie mi głupio. Jest sliczny i kochany. Urodziłam 7 sierpnia, mały wazył 4050 i miał 60 cm długości :-) Lipenko, pozdrawiam Cie serdecznie i bardzo mi przykro, że tyle przeszłyscie, duzo zdrówka dla WAs !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98Z
Załamałaś mnie koleżanko.My z mężem kupiliśmy tą książkę z nadzieją że za dwa lata uda nam się zrobić synka,bo mamy już 2 córki.A może ty masz jakieś sprawdzone i skuteczne sposoby na synka.Pamiętasz jak było w twoim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
JA mieszkam w małym miasteczku i książek na ten temat w ogóle nie ma w księgarniach.A książkę K.Wójcika to zamówiłam przez internet.Może w książce Dr.Shettlesa są opisane jeszcze inne metody.Jak któraś z was czytała to niech się podzieli wiedzą z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Gratulacje Ronja.Super gromadka.Jeśli chodzi o pytanie Nita to nie ma tam nic o kalendarzu.Są sposoby na chłopaka i dziewczynkę.Wskazówki w jakich dniach cyklu współżyć jeśli chcemy daną płeć.Jaką stosować dietę przed poczęciem dziecka danej płci.Jest tam też wykres tablic chińskich w jakim miesiącu należy współżyć żeby wyszła nam taka płeć jakiej oczekujemy.K.Wójcik zaleca też aby te wszystkie metody ze sobą połączyć i skorzystać z tablic chińskich a efekt niby murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie.Przeczytała dokładnie książkę K.Wójcika ale nie znalazłam tam potrzebnej mi informacji.Mianowicie interesuje mnie jak wygląda śluz owulacyjny ten przy którym należy współżyć żeby był chłopak.Wiem tylko że się różnią ten przed owulacyjny i ten owulacyjny.Interesuje mnie to bo mam nieregularne miesiączki i nie wiem czy będę umiała odróżnić ten który jest przydatny do planowania chłopca.Będę wdzięczna za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nit
Ańdziu 98 ja tez mam z tym problem, ja mam regularny cykl ,ale mój problem to że ten śluz na 8-9 dc jest lekko biały a ciągnie się. ŚLUZ OWULACYJNY NIBY JEST PRZEZROCZYSTY A ŚLUZ PO OWULACYJNY JEST NIBY BIAŁY .Jesli ktoś wie coś na ten temat będę też wdzięczna A MOGLABYŚ NAPISAĆ JAKIE SA TE WSKAZUWKI NA TEGO CHŁOPCA . SŁYSZAŁAM ZE STOSUNEK W CZASIE OWU LUB ZARAZ PO NIM będzie chłopak. Tak też pisze dr. Wójcik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Dr.Wójcik pisze że stosunek w czasie owulacji i tuż zaraz po niej ale najlepiej 1 dzień po owulacji.Więcej dni po owulacji raczej nie zaleca bo ten śluz jest już inny i nie wiadomo czy wtedy byłby chłopiec.Koleżanka mówiła mi że zaszła kilka dni po owulacji i ma córkę.A do tego dieta słono-kwaśna na kilka miesięcy przed poczęciem.Jeszcze Wójcik pisze żeby posłużyć się tablicami chińskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Ja planuje powiększenie rodziny za 2 lata.Będę robiła wszystko zgodnie z zaleceniami autora.Jeśli jednak nie wyjdzie,zawsze można napisać na necie że ta książka to ściema.Spróbować można.Radzę ci Nicie abyś też odwiedziła swojego ginekologa przed poczęciem.Ja tak zrobię.A dziecko jak jest już na tym świecie to i tak się je kocha bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nit
my chcemy teraz według kalendarza powinłam urodzić chłopca robiliśmy to co czytałam na tej stronce i zobaczymy co bozia nam da byle było zdrowe. Adało by sie jakoś przesłać te najważniejsze teksty co on pisze napisz to zobacze czy tak stosowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli55
Witam dziewczyny ja tak z ciekawości weszłam na tą stronkę i ciekawe co piszecie na temat tej ksiązki.AŃDZIU98 powiedz mi czy ten Wójcik pisze konkretnie co nalezy pić jeść na tego chłopca i czy należy kochać się tylko i wyłocznie w samą owulacje. Ciekawi mnie to bo tak słyszałam od koleżanek w pracy. A ten wiek i kalendarz ma on napisany kiedy najlepiej i jaka POZYCJA Sprawdz mi skończone latka moje 25 i miesiąc poczęcia pażdziernik BEDĘ WDZIĘCZNA ZA TĄ INFORMACJE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
ja mam okres co 32 dni trwa 6 dni kupilam testy owulacyjne jestem w polowie cyklu i nic mi nie pokazuje doradzcie czy moze za wczesnie czy robic co dwa dni czy codziennie zeby miec pewnosc kiedy mam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Witam Nit.Jeżeli chcecie chłopca powinno się jeść potrawy słone ale bez przesady,oraz inne bogate w sód i potas jak;pomidory,ziemniaki,owoce cytrusowe,banany,pestki słonecznika,pietruszkę i miętę.Nie współżyjemy cały tydzień przed owulacją.Stosunek podejmujemy w czasie od 5 godzin przed owulacją i w czasie owulacji.Zaleca się odbycie tylko 1 stosunku jak najbliżej chwili jajeczkowania.Potem nie współżyjemy przez minimum 3 dni.U kobiet mających tendencje do poronień nie współżyjemy również,między 6-8 dniem pózniej.Zalecane też jest wypicie przez mężczyznę dużej mocnej kawy na 15do 30 minut przed stosunkiem.Kobieta na3-4 dni przed owulacją może wypić po łyżce stołowej 3 razy dziennie syropu Robitussin lub Guajazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Witam Oli55.Przeczytaj moją wcześniejszą odpowiedż.Tam jest większość informacji o planowaniu chłopca.Dodam jeszcze że współżycie powinno tak przebiegać,aby kobieta tuż przed wytryskiem lub w jego trakcie osiągnęła orgazm.W momencie wytrysku członek powinien wnikać głęboko do pochwy,aby umieścić nasienie jak najbliżej szyjki macicy.Najlepszą pozycją jest pozycja od tyłu.Jeżeli Oli55 skończyłaś w tym roku 25 lat,według tablic chińskich jest szansa na chłopca w miesiącu:sierpniu,wrześniu,pażdzierniku,listopadzie i grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem mamą 3 zdrowych chłopców. Na razie chcemy poczekać jeszcze jakiś rok może dwa i może zdecydujemy się na kolejnego brzdąca. Bardzo chciałabym mieć córeczkę :) Czy mogłybyście mi powiedzieć co trzeba jeść i kiedy współżyć aby spłodzić dziewczynkę :) Czy naprawdę niektóre pary mogą mieć dzieci tylko jednej płci? Będę wdzięczna za info Pozdrawiam Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
ja tez mam chlopca i teraz bardzo chcemy corke ale po malu sie denerwuje ze zaczynam robic te testy owulacyjne a tu nic robie od tygodnia nie wiem podobno czasami nie ma owulacji sama nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli55
Dziekuje Ańdziu już wszystko rozumiem a z tymi syropami gdzie można je kupić i poco je brać pomagaja? i który lepszy? Niunia79 wy też się kochaliście w czasie owulacji ? co do dziewczyn słyszałam ze 3-4 dni przed owu u mojej siostry się sprawdziło i mają dziewczynkę !!KOKURKO JESTEM CIEKAWA CZY TE TESTY SĄ NAPRAWDE DOBRE ILE DAŁAS ZA TEN TEST ? MASZ DŁUGI CYKL MI SIĘ WYDAJE ŻE NA 18- 19 DZIEN CYKLU MASZ OWU. TAK ŻEBY DO MIESIĄCZKI POZOSTAŁO PLUS MINUS 14 NI NIEWIEM CZY DOBRZE MYŚLE MOŻE KTOŚ WIE WIĘCEJ POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
czesc moze wiecie jakie testy owulacyjne sa dobre jakiej firmy bo na razie stosowalam hydrex i nic mi nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli55
ja też chcę kupić i niewiem jaki a ile dałas za ten test KOKURKO BIEZ POD UWAGĘ SLUZ JAK SIĘ CIĄGNIE ZRÓB TEST ( MI SIE TAK WYDAJE ZE TAK NAJLEPIEJ OKREŚLIĆ MOMET OWULACJI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INUSIA2
MAM PYTANIE ROBIŁAM SOBIE TEST CIĄZOWY 3 DNI TEMU WYSZEDŁ NEGATYWNY OKRES POWINŁAM DOSTAĆ DZIŚ WIEM ŻE ZA WCZEŚNIE ZROBIŁAM TEST ALE MARTWIŁAM SIĘ . JAK JESZCZE NIE DOSTAŁAM TO MOGE DOSTAĆ TEN OKRES CZY JESTEM W CIĄZY POMUŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob kolejny test,ja tez tak robilam i najpierw mialam neagtywny a juz dzien po spodziewanej miesiaczce zrobilam znow test i wyszly 2 krechy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INUSIA2
TO DZIWNE JAK MOZE WYJŚĆ NAJPIERW CIĄŻA A PÓŻNIEJ NIE ZROBIŁAM I WYSZEDŁ NEGATYWNY MAM CYKL 23 A KOCHAŁAM SIĘ Z CHŁOPAKIEM W 12 DC ŚLUZ PŁODNY MIAŁAM 5 DC CZYLI WCZEŚNIE CIĄGNOŁ SIE NIEŻLE MOGŁAM ZAJŚĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×