Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Jak milo, że ktoś tu jeszcze zagląda.... Jestem założycielką tego topiku i w obecnej chwili jestem w 20 tc. Płeć jeszcze na 100% nie potwierdzona, do tej poty mojemu lekarzowi \"wygląda to na dziewczynkę\", następna wizyta dopiero w przyszły czwartek, może wtedy będzie pewniejszy i zobaczy jakieś szczegóły, które potwierdzą bardziej dokładnie płeć. Wszyscy moi znajomi czekają na potwierdzenie tej metody oczywiście u mnie bo co niektórzy też mają ochotę na kolejne dziecko i chcą choć spróbować wpłynąć na płeć. Dodam jeszcze, że na innym topiku gdzie dziewczyny działały zgodnie z metodą dr Wójcika wszystkie urodziły lub noszą dzieci właśnie tej płci którą zaplanowały, w większości są to dziweczynki ale jest też Helenka która ma dwie córeczki i teraz będzie miała upragnionego synka!!!! Coś w tym jest!!! Odezwie się po wizycie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
Inka a jak myslisz jesli bede miala skan w 13 tygodniu to bedzie juz mozliwe rozpoznanie plci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki.:) Ja jestem w 28 tc,i nadal nie wiem co nosze pod serduszkiem.niby lekarz mowil synek,no ale ja nie wiem na 100% .Ostatnia @ mialam 27 sierpnia cykl owulacyjny mam tak ok. 28-29 dni.Z mezem kochalismy sie 6,7,8,9 wrzesnia no i juz sama nie wiem co poczelismy w tym czasie?Chcielismy dziewczynke,gdyz juz mamy synka,no i moja kolezanka ktora sobie planowala dzieci taka wskazowke mi dala.Bardzo Was prosze o wypowiedzenie sie na moje pytanie czy to chlopczyk czy dziewczynka zostala poczeta przez te dni?.Z gory serdecznie wam dziekuje i zycze duzo szczescia i zdrowka.papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wissniowka
ważnym elementem następującym przy zapłodnieniu jest ilość chromosomów X i Y. Od nich, bowiem zależy płeć dziecka. Komórka rozrodcza żeńska posiada zawsze chromosom X, a męska X lub Y, tak, więc o płci dziecka decyduje, jaki chromosom będzie posiadała komórka męska łącząca się z komórką jajową w czasie zapłodnienia. Przyjmuje się proste równanie: X + X = DZIEWCZYNKA X + Y = CHŁOPIEC mowia ze dziewczynka -przed owulacja mowia ze chlopiec - w owulacje mowia tez o diecie na chlpca i dziewczynke kiedys mowili tez ze ziemia jest plaska :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga149
Ja zaszłam w ciążę wieczorem,a następnego dnia rano miałam owu. Czy jest szansa na dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga149
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aga,ja nie mam zielonego pojecia,czy poczeliscie dziewczynke.Pewnie chcesz miec curonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga149
wiem,że nie masz pojęcia (; ,ja też nie(: ,tylko może komuś udało się począć dziewczynkę w owulację lub tuż przed. Bardzo chcę córeczę, mam 2synków..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus,gdzies na kafetrii czytalam,ze dziewczyny wspolzyly w dzien owulacji i tu niespodzianka okazalo sie ze beda mialy coreczki.A wiec to roznie z tym bywa.Ja mam pierwszego synka,no a 2 chcialam core,kochalism sie z mezem 2 dni przed owulacja(tak mi sie wydaje) no i lekarzowi moja dzidzia wyglada na chlopczyka.Troszke bylam zawiedziona ze 2 synus bo do 22tc sadzilam ze bedzie coreczka(moje glupi nastawienie) no ale najwazniejsze zeby dzidziun byl zdrowy,a trzeci raz bedziemy sie starac o corcie.Trzymam mocno kciuki abys miala ta upragniona corunie.Pozdrawiam serdecznie,Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga149
Dziekuje Ewcia za odpowiedz,jak juz bede wiedziec kto tam sobie plywa napewno sie odezwe. Tobie tez życzę trzeciej córeczki, a drugi synek to fajna sprawa! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, a ja mialam stymulowana owulacje, wywolywana zastrzykiem i znam prawie jej godzine. Kochalismy sie w 1 dzien przed i w sama owulacje i na 100% twierdza lekarze z usg, ze bedzie dziewczynka :) Wiec nie wiem jak to jest. Ale ja sie ciesze ze jest dziecko :D Byleby zdrowe bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus jak sie dowiesz co pod serduszkiem nosisz to daj znac.Ja bede tu zagladac.Trzymam kciuki aby Wam sie powiodlo z corunia.;) Hej Surfitka,ty chyba jestes z czerwcowek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalii177
bylam pewna ze bedzie dziewczynka, brzydka cera, itp ............ Na usg bylo wyraznie widac ze to maly chlopiec siedzi w moim brzuszku, jestem szczesliwa:) mam nadzieje ze 2gie dziecko bedzie dziewczynka;)// termin na 24 wrzesien 2008//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że jest coś w tej metodzie...... Będę miala CÓRECZKĘ!!!!! To już pewne, potwierdzilo to dwóch lekarzy z czego jeden dodał : że jak będzie chłopiec to on rezygnuje z zawodu!!! Myślę, ze jak postępuje sie konsekwentnie wg. metody Wójcika to metoda ta się sprawdza!!! A błędy typu kochania sie w dniu owulacji a tu dziewczynka to najczęściej plemniczki z wcześniejszego stosunku o którym już nie pamiętamy ustrzeliły to jajeczko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję.....
Inka to gratuluje, ze Ci sie udało!!!! Kiedyś interesował mnie ten temat ale od jakiegoś czasu jest nie aktualny... szkoda, może za jakiś czas .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ajjhhh
nie jest to pewna metoda -absolutnie. znam osoby które mają chłopców z czterech dni przed owulacji... poza tym co to za różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka 67 Jednak wyjątki się zdarzają . Ja w cyklu w którym zaszłam w ciąże kochałam się tylko 2 dni ,( miałam monitoring )i tak w piątek było przed owulacją ,sobota i niedziela działaliśmy a w poniedziałek na usg wyszlo że już owulacja była ................ Jakie było moje zdumienie że mam córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita jest jeszcze jeden element który karze brać pod uwagę dr Wójcik a mianowicie polaryzacja komórki jajowej. Sami nie jesteśmy tego w stanie określić ale są tablice chińskie które pokazują orientacyjnie w których miesiacach nasze komórki jajowe przyciagają plemniki X a w których Y. I moim zdaniem tu jest pies pogrzebany. Wydaje mi się, że na podstawie jego doświadczeń i obserwacji własnego cyklu można dość dokladnie starać się zaplanować poczęcie dziecka o określonej płci. Na forum na ktorym sie udzielam ( ostatnio co prawda bardzo mało) jest kilka dziewczyn które zaplanowały w ten sposób płeć swojego dziecka, w przeważającej większosci są to dziewczyny które miały już synów i postanowiły spróbować począć córeczkę, ale jest jedna która miała 2 córki i na dniach ( jeśli juz nie urodzila) ma mieć synka.... Mamy co prawda jedną dziewczynę która bedzie miała kolejnego synka ale teraz sama pisała, że nie jest pewna czy owulacja jej się nie przesunęła bo polegała tylko na swoich odczuciach. Mnie obserwacja mojego organizmu zajęła ponad rok, ale warto było czekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. Chińskich tablic też powinien być syn więc nie sprawdziło się. Ja myślę że jestem po prostu wyjątkiem ale i te się zdarzają z czego bardzo się cieszę. A Tobie gratuluję córci - to sama radość !!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagniechaa
Witam wzyskie przyszłe mamusie. Mam prośbę niech ktoś mi wytłumaczy zasady tablic chińskich. Ja nie mam pojęcia jak cokolwiek z nich wyczytać. Poadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka napisz mi proszę co robiliście by mec córke?? mąż ma 2 synów z poprzedniego małżeństwa.. teraz mamy synka... marzymy o córce... napisz na meila: beblek20@onet.eu dziewczyny czy któraś ma całą książek wójcika??? w ebuku żeby przesłac????? mój meil wyżej. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka napisz mi proszę co robiliście by mec córke?? mąż ma 2 synów z poprzedniego małżeństwa.. teraz mamy synka... marzymy o córce... napisz na meila: beblek20@onet.eu dziewczyny czy któraś ma całą książek wójcika??? w ebuku żeby przesłac????? mój meil wyżej. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllillllllli
moje dni plodne przypadly od 2 do 10 marca kochalismy sie z mezem8,9,10 MARCA wczesniej nic a nic bo troche sie poklocilismy,maz od razu mowil ze bedzie dziecko ja sie tylko smialam i mowilam ze dziecko nie tak latwo poczac po 3 tyg nie dostalam okresu a mam go regularnie od lat bo bralam tabletki anty.dokladnie co 30dni.z poczatku czulam sie fatalnie, w 7tyg zaczely sie mdlosci ale nie wymiotowalam jak przy pierwszej ciazy a mam juz corke,w 10tyg wszystko minelo i czuje sie ok.JAK MYSLICIE BEDZIE CHLOPIEC CZY DZIEWCZYNKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NETIAAAAAAA
jak na moje oko to chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggy
Witam , zaglądam tu od kilku dni, mam 10 letniego syna a od dwóch lat marzę o dziewczynce....w tym roku na wczasach w maju zażartowalismy ze nadszedł czas na dzidzię...i udało się...jeszcze jestem w szoku , kochalismy się czwartek, piatek i sobotę-bół jajnika i ciągnący śluz od poniedziałku w nocy do wtorku(owulacja miała być w srodę) czy owulacja mogłaby być dopiero we wtorek? czy mogłuby zapłodnić plemniki ""czwartkowe""?? boję sie czy aby nie za wczesnie jak na dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emdic
Cześć!Ja też bardzo chciałabym mieć córeczkę i staram się ją dobrze zaplanować.Cy któraś z was wie jak posługiwać się tablicami chińskimi,a dokładnie jak wyznaczać swój wiek-np.brać pod uwagę ukończony rok życia?Ja urodziłam się 30 lipca 1979-i nie wiem czy mam patrzeć w tablicach chińskich na wiek-28lat czy 29? Proszę pomóżcie mi to dodrze zrozumieć.Mam już synka i chciałabym mieć wymarzoną DZIEWCZYNKĘ....Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×